398Thrillers inde Bibliotheek. FAMILIEBERICHTEN -H Lees toch watje lekker vindt. i: VHIJOAG 12 AUGUSTUS 19T7 Trouw/Kwartet p 6 - RHi kunnen van maandag tol en mei vrijdag telefonisch van 9.00*19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van II 00 20 00 uur. De wederzijdse ouders ge ven keonis van het voorge nomen huwelijk van hun kinderen Pieter Hellinga Alida Maria Wolleswinkel 197712 augustus Voltrekking van het huwe lijk om 14.15 uur in het ge meentehuis van Renswou- de. Kerkelijke bevestiging en inzegening vindt plaats om 15 uur in de Ned. Herv. Kerk te Renswoude in een dienst waarin ds. L. van de Peut hoopt voor te gaan. U kunt hen gelukwensen van 17 tot 19 uur ten huize van de bruid, boerderij „de Melm", Bameveldsestraat 34. Renswoude. Fam. F. Hellinga. Onderdendam (Gr.) Fam. J. T. Wolleswinkel Renswoude (Gld.) Voorlopig adres: Lelystad, Breehom 104. Gij toch. Gij zijt hun roem, de kracht van hunne kracht. Uw vrije punst alleen wordt d'eere toegebracht Psalm 89 8 (O.B.) Na een werkzaam leven is, in de ouderdom van ruim 88 jaar. van ons weggenomen cn thuis ge haald onze vader, grootvader en overgrootvader Lambertus Lam weduwnaar van Leigje Ravestein Ridder in de Orde van Oranje Nassau Heemstede: D. Lam J. Lam-van der Weij Heemstede: A. E. Lam Bennekom: J. J. van den Brink-Lam klein- en achterkleinkinderen Amsterdam: P. S. der Nerderlanden Heemstede. 11 augustus 1977. Jacob van Ruisdaellaan 11. De begrafenis zal plaats hebben dinsdag 16 augus tus a.s. om 13.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Herfstlaan te Heemstede. In een zeker geloof op zijn Heer en Heiland is van ons heengegaan onze broer en zwager Lambertus Lam Soest: G. Lam-Lazeur Amersfoort: J. van Ginkel-Lam Nederhorst den Berg: C Lam H. Lam-Hoogvliet Soest: K. Urn Soest: D. Lam M Lam-de Greef Heemstede, 11 augustus 1977 God nam heden tot Zich mijn lieve man, onze broeder, behuwd broeder en oom Jacobus Gerardus Moleman Geboren 1 oktober 1900 Overleden 10 augustus 1977 Uit aller naam: M. Moleman-de Graaf Ouderkerk a/d Amstel Amsteldijk Noord 35 De dienst van woord en gebed zal D.V. gehouden worden op zaterdag 13 augustus om 12.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Ouderkerk a/d Amstel. Na de dienst Is er gelegenheid de familie te condoleren in de consistoriekamer. De teraardebestelling zal in intieme kring plaats vinden op de begraafplaats „Karssenhof" te Ouderkerk a/d AmsteL Geen bloemen - geen toespraken Liever geen bezoek. Het hoofdbestuur van de Industriebond CNV deelt met droefheid mede dat op 10 augustus 1977 is overleden de oud-voorzitter en ere-voorzitter van de toenmalige Christelijke Bedrijfsbond voor de Metaalnijverheid en Elektrotechnische Indus trie (CMB) de heer Hendrik Peters geboren 11 augustus 1902 Ridder in de Orde van Oranje Nassau Met dankbaarheid gedenken wij de vele toegewij de arbeid die hij van 1939 tot 1965 voor de christe lijke vakbeweging heeft verricht Zijn krachtige en toch beminnelijke persoonlijk heid, zijn stuwende kracht en vitaliteit zullen wij niet vergeten. Trooste de Heer van leven en dood zijn vrouw en kinderen met de wetenschap dat zalig de doden zijn die in de Heer sterven. Hun werken volgen hen na Voor het hoofdbestuur C. van Dijk. voorzitter F. de Vries, algemeen secretaris. Op verzoek van de overledene heeft de begrafenis heden in alle stilte plaats gehad Utrecht. 12 augustus 1977 Nijenoord 2. Heden nam de Here nog vrij onverwacht tot Zich, mijn onvergetelijke man, onze zorgzame vader en grootvader Roelot Bakker in leven dienaar van het Goddelijk Woord op de leeftijd van 75 jaar. „De Heer is mijn Herder, mij ont breekt niets." Psalm 23 Rotterdam: W. L. Bakker-Heuseveldt Krimpen a/d IJssel: U. C. R. Bakker M. N. Bakker-de Jong Renée Ulfert Eline Rotterdam, 10 augustus 1977 Molenlaan 85 Liever geen bezoek aan het woonhuis. De rouwdienst zal gehouden worden in de Staten- singelkerk, Statensingel 105 op zaterdag 13 augus tus om 10.30 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden om circa 11.45 uur op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. Gelegenheid tot condoleren: na de rouwdienst en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Ds. Roelof Bakker Amsterdam: J. J. Heuseveldt J. Heuseveldt-Pui ster Oosterbeek: P. C. Heuseveldt-van Driel Utrecht: P. T. E. Geerlings-Heuseveldt H. J. Geerlings neven en nichten 10 augustus 1977. Na een werkzaam leven in Zijn dienst nam God tot Zich onze oud voorzitter Ds. R. Bakker em. pred. te Rotterdam Dankbaar gedenken wij zijn arbeid ten bate van het werk onder de zeevarenden. We wensen in bijzonder zijn vrouw de troost van Gods nabijheid toe. Namens Generale Deputaten Geestelijke Verzorging Koopvaardij van de Geref. Kerken Ds. G. de Ruiter, praeses Y. de Jongh, scriba, 10 augustus 1977. Met ontroering namen wij kennis van het overlij den van een pionier in onze arbeid Ds. Roelof Bakker emeritus-predikant voor kerk en Israël Gedreven door een diepe liefde voor het Joodse volk heeft hij gedurende 42 jaren in Nederland en België en heel speciaal ook in het internationale werk gebouwd aan verbetering van de Joods- Christelijke betrekkingen. In ons gedenken nemen zijn vrouw, zijn kinderen en kleinkinderen een bijzondere plaats in. „Want door Hem hebben wij beiden in één Geest toegang tot de Vader." (Et. 2:18) Deputaten en medewerkers voor Kerk en Israël van de Geref. kerken, H. L. van Stegeren-Keizer, voorzitter C. J. den Heijer, sekretaris. 10 augustus 1977. „Maar nu, Christus is opgewekt uit de doden, als eersteling van hen, die ontslapen zijn (1 Cor. 15:20) De Raad van de Gereformeerde Kerk van Rotter dam (Centrum) heeft met ontroering kennis geno men van het overlijden .van zijn emerituspredi kant Ds. R. Bakker Dankbaar gedenken wij al de arbeid, in dienst aan het Evangelie verricht, in het bijzonder in de verhouding ven Kerk en Israël. Namens de Raad der Gereformeerde Kerk van Rotterdam Ds C. Schakel, h.t praeses T. de Vlaming, scriba Rotterdam, 10 augustus 1977 De Here heeft tot Zich genomen na een kortston dige ziekte mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Marinus Hendrikus Landeweerd op de leeftijd van bijna 69 jaar. „Zie, Ik maak alle dingen meute" Openbaringen 215 Rijssen: E. Landeweerd-Kool Barchem: A. Landeweerd E. Landeweerd-Smit Enter: R. Langenhof-Landeweerd F. Langenhof BrieÜe: C. Wegereef-Landeweerd J. Wegereef Kingston (Tasmanië): H. Pauw-Landeweerd J. Pauw Nij verdal: H. Landeweerd G. Landeweerd-Bolink en kleinkinderen Rijssen, 11 augustus 1977 Leijerweerdsdijk 3. De begrafenis zal plaats hebben dinsdag 16 augus tus om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats „Het Lentfert" te Rijssen. Vooraf wordt een rouw dienst gehouden in het Ardanta rouwcentrum „Het Lentfert", Lentfersweg te Rijssen, aanvang 13.45 uur. Belangstellenden worden hierbij uitgenodigd. Ge legenheid tot condoleren maandag 15 augustus van 19.30 tot 20.00 uur in het bovengenoemd rouwcentrum. Geen bloemen. Midden uit zijn werk, dat hem zo dierbaar was, nam de Here tot Zich, Zijn kind, mijn lieve man, onze zorgzame vader Hendrik van Benthem predikant van de Gereformeerde Kerk van Mid delburg, op de leeftijd van 52 jaar. Middelburg: A. van Benthem-van der Blom Amsterdam: Henk en Aki Delft Christien en Maarten Middelburg: Ad Amsterdam: Olga Middelburg: Tjeerd De slotwoorden van zijn laatste preek waren: „God is liefde en wie in de liefde blijft, blijft in God en God blijft in hem." Middelburg, 11 augustus 1977 Europalaan 58. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoek aldaar van 17.30 tot 18.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op maandag 15 augustus 1977 om 13.00 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13. In deze dienst zal voorgaan ds B. G. de Valk te Emmeloord, zwager van de overledene. De teraardebestelling zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Middelburg te plm. 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Geen bloemen Geen bezoek aan huis. Met diepe verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze zwager Henk van Benthem Wij bidden God om kracht voor Ank en de kinde ren om dit verlies te dragen. Rotterdam: A. M. Passchier - van der Blom W. R. Passchier Gouda: M. A. Schuling - van der Blom B. Schuling Rotterdam: C. van der Blom Schiedam: J. Passchier - van der Blom C. Passchier Heemstede: B. Bongers - van der Blom C. Bongers Doorn: J. Soeters - van der Blom L. Soeters Schiedam: B. A. van der Blom Schiedam, 11 augustus 1977. Curatoren en hogeschoolraad van de Theologi sche Hogeschool van de Gereformeerde Kerken in Nederland te Kampen geven met ontroering kennis van het overlijden van Ds. H. van Benthem Met veel waardering en dankbaarheid gedenken zij de wijze waarop Ds. Van Benthem als curator voor de Hogeschool werkzaam is geweest Namens curatoren: Drs. G. Y. Vellenga, president Ds. R. de Vries, secretaris Namens de Hogeschoolraad: Prof. Dr. K. Runia, rector De ijver voor Uw huis heeft mij verteerd Diep geschokt ontving het moderamen van de generale synode van de Gereformeerde Kerken in Nederland het bericht van het overlijden van Ds. H. van Benthem te Middelburg, assessor van de synode. Vertrooste en bemoedige God zijn vrouw en kin deren. y augustus 1977. Hengelo: C. Mak, praeses Vlaardingen: M. H. L. Weststrate, scriba Groot was de verslagenheid in de Gemeente, toen het bericht vernomen werd, dat plotseling van zijn aardse taak ontheven was Ds. H. van Benthem Gedurende ruim 8 jaar heeft hij zich met zijn ontvangen talent en ingezet voor de Gereformeer de kerk van Middelburg en daarin voor zijn Heer. Wij geloven dat God hem heeft opgeroepen: „Wèl gedaan, gij goede en getrouwe slaaf, over weinig zijt gij getrouw geweest, over veel zal Ik u stellen; „Ga in tot het feest van uw Heer" Matth. 25:21 Geve onze God aan mevrouw van Benthem en aan haar kinderen de troost en de kracht, die zij nodig hebben. Namens de Kerkeraad Algemene Zaken W. M. de Bakker, praeses A. F. Klaver, waarnemend scriba. Namens Wijkkerkeraad W. Joosse, wnd. praeses J. C. Wattel, scriba Middelburg, 11 augustus 1977. Lieve Heer, Gij zegt „kom" en ik kom, want mijn leven i* onder de macht ge steld van de Heer die mijn dagen en nachten telt en de Heer zegt „kom" en ik kom. (Lied 51 uit het Liedboek) Met verbijstering en grote droefheid ontvingen wij het bericht van het overlijden als gevolg van een ongeval in Oostenrijk van onze leerling Philippe Boerrigter Hij werd 12 jaar Wij bidden dat de Heer van dood en leven zijn ouders en zusjes zal helpen om zonder hun Philip pe verder te gaan. Namens de Chr. M.A.V.O. Leusderweg: J. Swank, directeur Amersfoort, 10 augustus 1977 Leusderweg 30. Heden nam de Heere in de Hope des Eeuwigen Levens na een langdurige ziekte uit ons midden onze geliefde, zorgzame vader, grootvader, broer, zwager en oom Willem van Aalst weduwnaar van Francina Kaashoek, in de ouderdom van 78 jaar. Benthuizen A. van Aalst P. van Aalst Waddinxveen A. van Aalst E. van Aalst-Teeuwen Benthuizen C. van Aalst en kleinkinderen Benthuizen, 11 augustus 1977 Dorpsstraat 99, Onze vader is opgebaard in de rouwkamer van het Bleuland Ziekenhuis te Gouda. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdag van 14.00-14.30 uur en maandag in de zaal van het verenigingsgebouw „De Bron", Dorpsstraat 40 te Benthuizen, na de bijzetting. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden D.V. maandag 15 augustus om 14.30 uur op de algemene begraafplaats „Vrederust" te Bent huizen Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Wegens sterfgeval is maandag 15 augustus Van Aalst Oliehandel B.V. te Benthuizen de gehele dag gesloten. Alles bedekt zij, alles gelooft zij, alles hoopt zij, alles verdraagt zij. Heden heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde moeder, oma, zuster, schoonzuster en tante Gerarda Cornelia Bos weduwe van Gijsbertus Veerman in de ouderdom van 82 jaar. Zoetermeer: M. Blijleven-Veerman H. Blijleven 's-Gravenhage: J. Veerman O. Veerman-van Ree Emmeloord: M. de Wit-Veerman J. de Wit Ede: G. C. Veerman W. Veerman-de Rooy Rotterdam: G. Veerman H. C. Veerman-van de Assem Zoetermeer: D. Seldenthuis-Veerman Th. Seldenthuis C. Veerman G. Veerman-de Graaff L. J. Veerman Utrecht: A. Kuysten-Veerman K. Kuysten en kleinkinderen Zoetermeer, 11 augustus 1977. Potgieterstraat 16. Onze moeder is opgebaard in de rouwkamer van 't Huys de Morgenster. Gelegenheid tot condole ren zaterdag van 19.30-20.30 uur in de zaal van de Morgensterkerk en in het Gereformeerde Cen trum aan de Frans Halsstraat na de bijzetting in het familiegraf. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den D.V. maandag 15 augustus om 12.00 uur in de Pelgrimskerk aan de Stationsstraat te Zoeter meer, waarna om 13.00 uur de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Liever geen bezoek aan huis. Voor ons onverwacht nam God tot Zich onze dochter en zusje Kirsten zij werd 15 jaar. Huizen (N.H.) 10 augustus 1977 Lijzij 57 Jan van der Does Nancy van der Does-de Jong Erwin Robbert Jan Wendy Jeannette Na een korte rouwdienst, welke zal worden ge houden op zaterdag 13 augustus a.s., 's morgens om 10.30 uur in de Geref. Kerk aan de Naarder- straat te Huizen, zal de begrafenis omstreeks 11.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Huizen (N.H.) Gelegenheid tot condoleance na de begrafenis in de aula van bovengenoemde begraafplaats. Geen bloemen. Thuis liever geen bezoek. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets". Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland, op de leeftijd van 70 jaar, mijn geliefde man, onze zeer zorgzame vader, broer, zwager, oom en neef Cornells van Hoek Mede namens verdere familie: P. van Hoek-Plomp Ada van Hoek. Voorburg, 10 augustus 1977. Albert Verweystraat 79. Geen bezoek aan huis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de rouw kamer van de Diakonesseninrichting „Bronovo", Bronovolaan 9, Den Haag, dagelijks van 13.30- 15.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in de aula van de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan op maandag 15 augustus om 15 uur, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben. Vertrek van het woonhuis om 14.30 uur. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. ,J)e HEERE is mijn herder, mij zal niets ontbre ken. Al ging ik ook in een dal der schaduw des doods, ik zoude geen kioaad vreezen, want Gij zijt met mij." Pslam 23:1 en 4 Heden nam God tot Zich, onze lieve moeder en oma Adrians van Amerongen weduwe van Rijk van Dam op de leeftijd van 75 jaar. Lunteren: C. van Dam-Verkerk Utrecht: J. van Drie-van Dam Joh. van Drie De Bih: M. van Dam C. M Baas Utrecht. T. van Dam A. M. van Dam-Sterk Maarssenbroek: R. van Dam S. M. van Dam-Werkhoven Maarssen: A. van der Wal-van Dam G. A. van der Wal Sibbe: E. van Dam H.A. van Dam-van der Velde klein- en achterkinderen De Bilt, 11 augustus 1977 Maurice Maeterlinckweg 18. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van de P.C.B., Schoolstraat 12 te Utrecht. Gelegenheid om afscheid te nemen zaterdag van 16.00-17.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 15 augustus om plm 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats „Brandenburg" Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de „Opstandingskerk", die geleid wordt door de weleerwaarde heer ds. H. Roseboom en aanvangt om 14.00 uur. Vertrek woonhuis om 13.30 uur. n! tos rc ac 00 ini llc IC re< ire aa roi 01 iei „Vaste Rots van mijn behoud." Heden heeft de Here vanuit ons midden weggeno men mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma, onze zuster, schoonzuster en tante Goverlna Adriana Quartel-Gelderblom op de leeftijd van 77 jaar. Berkel en Rodenrijs: J. Quartel Berkel en Rodenrijs: Riet en Herman Katwijk aan Zee: Ada en Chris Abcoude: Lenie en Ab Berkel en Rodenrijs: Kees Abcoude: Ariea en Jan Abcoude: Arie en Irene kleinkinderen en verdere familie Berkel en Rodenrijs, 11 augustus 1977. „Hergerborch", Raadhuislaan 7, kamer 20. Aan huis liever geen bezoek - Geen bloemen. De dienst der vertroosting wordt gehouden D.V. maandag 15 augustus om 2.30 uur in „Herger borch", waarna de begrafenis zal plaatsvinden circa 3.15 uur op de algemene begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in „Hergerborch". Ie' er Wi )e nn Te ne ïe ïtc ar lit ïe Tot onze grote ontsteltenis werd onverwacht van ons weggenomen mijn innig geliefde, zorgzame vrouw, onze moeder, onze zuster, schoonzuster en tante Janette Martina Mnldcr echtgenote van T. Harreman op de leeftijd van 48 jaar. T. Harreman Alie en Harry Maddy en Hans en verdere familie Rotterdam-27, 9 augustus 1977. Brandaanstraat 63. Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek in de rouwkamer van het St. Clara ziekenhuis, Olympiaweg 340, Rotterdam-Zuid, vrijdagavond van 7.30 tot 8.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdagmiddag 13 augustus a.s. omstreeks 1.20 uur op de begraaf plaats van de Hervormde Gemeente, Benedenrij- weg 489 te Rotterdam-IJsselmonde. De dienst in de aula van de begraafplaats begint om 1.00 uur. Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame SIRE. nt

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8