2ü)s>JJd Nt Interkruis cfb Zuid-Holland direkteur ièi' refaja st.barbara ziekenhuis leerling- verplegenden xotiiishuü het nieuwe spittaal een hoofd kinderafdeling een waarnemend hoofd interne afdeling een O.K. verpleegkundige assistent(e) V. Prinsegracht 69-71 Den Haag Tel. 070-469363 'BLOEMENDAAL' gioot-schuylenburg hoofd bezigheidstherapie stafverpleegkundigen verpleeghuis HOGEWEY' weesp praktijkdocent(e) docent -ï belaardenverzorgenden/ ziekenverzorgenden PRAKTIJKBEGELEID(ST)ER/ PRAKTIJKDOCENT(E) ZATERDAG 6 AUGUSTUS 1977 TROUW/KWARTET 2 J Dit modems verpleeghuis met pleets voor 150 somatisch zieken, dat binnenkort zal worden uitgebreid tot 170 plaatsen, waarna een herindeling zal plaatsvinden, zodat er ruimte komt voor 90 somatisch ten en 80 psychogeriatrische patünten. vraagt een Uw taak zal bestaan uit: - het leiding geven aan een klein team medewerkers; het aktiveren van handvaardigheden en ontspanning; - het scheppen van een gezellig leefklimaat. Ervaring in een soortgelijke funktie is gewenst, terwijl de opleiding "Epe" of "Breda" op prijs wordt gesteld. Gezien het karakter van ons verpleeghuis is een christelijke levensinstelling vereist. Bovendien zoeken wij een, beztfieidstherapeute die in teamverband de bezigheidstherapie een zinvolle plaats weet te geven. Opleiding: "Epe" of Breda". Nadere informatie: telefoon 06200-40333. de heer J.G. Soar, geneesheer-direkteur. Schnftehjke sollicitaties te richten een de direktie van HET ZONNEHUIS ZWOLLE Zwartewaterallee 20 ZWOLLE tel. 05200-40333 Uitgaande van de Christelijke Vereniging "Het Zonnehuis" met verpleeg huizen te Amstelveen, Beekbergen, Doorn, Vlaardingen, Zuidhom en Zwolle. Het St. Barbara Ziekenhuis te Culemborg Is een algemeen ziekenhuis met een capaciteit van 120 bedden. tn dit ziekenhuis wordt gewerkt met kleine units. Groepen waarbinnen gestreefd wordt naar aangepaste vormen van teamverpleging, en die onderling sterk op elkaar zijn ingespeeld. In juli 1976 heeft de staatssecretaris toestemming gegeven voor een ingrijpend renovatieplan. waarmede in september jl. een aanvang is gemaakt. Ter versterking van onze verplegingsdienst kunnen wij op korte termijn plaatsen waar in hoofdzaak chirurgische kinderen worden verpleegd Belangrellenden voor een van de bovengenoemde functies kunnen zich voOr nadere inlichtingen wenden tot de verpleegkundig directeur, de heer C. W. Boonstra. tel. 03450-2048. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het ziekenhuis, Elisabethdreef 3. Culemborg. interconfessionele stichting gezondheidszorg culemborg en omstreken streekziekenhuis wamsveld/uizutphen Het ziekenhuis heeft 350 bedden, verdeeld over 12 ver- pleegafdelingen. Aan het ziekenhuis zijn bijna alle spe cialismen verbonden. Voor de Verpleegkundige Dienst zoeken wl| kontakt met voor de twee kinderafdelingen. Medewerking aan verdere specialisatie wordt verteend. Aanstelling en salariëring geschieden maximaal In de rang van 1e verpleegkundige, pensioenvoorziening via het Algemeen Burgertijk Pensioenfonds. Wij verlenen medewerking bij het verkrijgen ven passende huisvesting. Zr. H.W. Boerdem. Hoofd Verplegingsdienst verstrekt gaarne nadere inlichtingen, tel. 05750 - 84411. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief richten aan het Hoofd Personeelszaken. Ooyerhoekseweg 8. WameveM. 77-15 Hoge we y te Weesp is een modern geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Brwordt gestreefd naar een optimale aktivering, reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Weesp is gelegen tussen het Gooi en Amsterdam en heeft uitstekende verbindingen met o.a. Bussum. Hilversum, Amersfoort en Amsterdam. Voor de funktie van zoeken wij een modem denkende vrouw/man die goed en graag met jonge mensen omgaat, ruime ervaring als verpleegkundige heeft en bij voorkeur over de docentenopleiding beschikt of genegen is deze opleiding te volgen. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaar den CAO Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de medisch directeur, de heer B.P. Verhoog, Verpleeghuis Hogewey, Heemraad- weg 1Weesp, telefoon (02940) 11451bij wie tevens nadere informaties kunnen worden Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland Het Sophia-Ziekenhuis, kapaciteit 610 bedden, is een algemeen ziekenhuis met een duidelijke streekfunktie. Door een hergroepering van werkzaam heden die verricht worden t.b.v. de specialistische opleidingen, zal de staf van de afdeling Opleidingen worden uit gebreid met een voor de specialistische opleidingen (te weten de aantekening Kinderverpleging en daarnaast de specialisaties obstetrie c.q. gynaecologie; intensive care en coronary care). Deze funktionaris ressorteert onder het hoofd Opleidingen en zal de bestaande specialistische opleidingen verder vorm geven en uitbouwen. Kandidaten dienen bereid te zijn de les sen verpleegkunde van deze specialis tische opleidingen te verzorgen. Wij denken aan een ervaren verpleeg kundige die in het bezit is van een docentenopleiding en zo mogelijk één van de genoemde specialisaties. Wij zijn van mening dat het bezit van: goede kontaktuele eigenschappen; een analytisch vermogen; redaktionele vaardigheid; voor een goede funktievervulling onmis baar zijn. Op ons personeel is de rechtspositie regeling van de gemeente Zwolle van toepassing. U kunt uw schriftelijke sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken.^^ Dr. C.A. van Heesweg 2 te Zwolle O. onder vermelding van nr. 7738. SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE Bij de Provinciale Kruisvereniging „Interkruis Zuid-Holland," een overkoepelende organisatie met ruim 150 medewerkers, koml binnen het direktieteam de funktie vakant van Hoewel de taakverdeling ih overleg met zijn/haar toekomstige collega's nader zal worden vastgesteld, gaan de gedachten uit naar een direktielid, dat specifieke verantwoordelijkheid draagt voor: het leiding geven aan stafmedewerkers, die belast zijn met de uitvoering van de herstrukturering van de eerste lijns gezondheidszorg, in het biizonder van het kruiswerk; financieel/administratieve ondersteuning aan de leden; 150 plaatselijke/regionale kruisverenigingen en 16 kraamcentra; het bevorderen van da samenwerking met andere Instellingen voor gezondheids- en welzijnszorg. Naast vorengenoemde funktie-aspekten Is het mogelijk, dat betrokkene belast zal worden met de koördinatie binnen de direktie. Onze voorkeur gaat uit naar een academicus met; - ervaring in een managementsfunktie bij voorkeur in de gezondheids- ot welzijnszorg; - kennis en ervaring m.b.t. organisatie-ontwikkelingsprocessen; financieel/ekonomisch Inzicht; goede kontaktuele en inspirerende eigenschappen. Het rechtspositiereglement voor kruisverenigingen, evenals pensioenregeling P.G.G.M., is van toepassing. Salariëring: tussen 4.500,- en 6.000,- per maand. Voor Informatie: drs. J. J.M. Bergs, direktielid (tel.: 070- 469363). Een kleine commissie, bestaande uit vertegenwoordigers van bestuur, direktie en naaste medewerkers, bereidt de keuze voor. Sollicitaties te richten aan de voorzitter van het bestuur, Mr. H. J. van de Poel, Thomas Jeffersonlaan 485, Rijswijk. Ten behoeve van het beiaardencentrum „De Lichtkring" worden In verband met komende vacatures gevraagd enkele gediplomeerde Van gagadlgden wordt varwacht dat zij bereid zijn tot het periodiek verrichten van avond- en weekenddieneten. „De Uchtkring" omvat een ver2orglngatehula met 106 bewoners, een ziekenafdeling met 12 bedden en 25 zgn. aanleunwoningen. Schriftelijke solllcltatlea te richten aan mevr. Kareemeljer, directrice van „De Lichtkring", Eykmanlaan 72 te Utrecht, voor telet. Informaties (030-711614). Prot. Christelijk Psych. Ziekenhuis Den Haag - Loosduinen Bij de afdeling opleidingen van ons ziekenhuis kan op korte termijn geplaatst worden een: (tb.v. de 8-oplelding Zijn/haar taak zal omvattan: het begeleiden en instrueren van leerling verpleegkundigen gedurende de praktijkstages het bevorderen van Integratie tussen theorielessen en het werken in het praktijkveld het geven van lessen algemene verpleegkunde. Geboden wordt: een zelfstandige werkkring, binnen een opleidingsinstituut waar grote, waarde gehecht wordt aan onderlinge verhoudingen. Vereist zijn: diploma B, of diploma A en B hel diploma van de docentenopleiding ol bereidheid deze te gaan volgen. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd personeelszaken van ziekenhuis „Bloemendaai", Monsterseweg 93, Oen Haag. Telefonische Inlichtingen kunt u verkrijgen onder tel. nr. 070-254125 - toestel 269. INLICHTINGEN over deze en vele andere spedale advertentiepagina's op zaterdag advertentie-exploitatie Trouw tel. 020-913456 In onze Inrichting, waar 800 pupillen worden behandeld en verzorgd, kunnen voor de Introductiecursus die op 3 oktober 1977 van start gaat worden geplaatst: Wij zoeken jonge mensen die minstens 17'/j jaar oud zijn. met een protestants-christelijke levensovertuiging en in het bezit zijn van MAVO-, INAS- ol KV/JV-diploma. of een daaraan gelijkwaardige opleiding. Zij kunnen worden geplaatst als leerling van de 3-jarige opleiding voor het Z-diploma (Zwakzinnigenzorg). Aan hen kan worden geboden: - een boeiende en dankbare werkkring te midden van onze pupillen - salaris en sociale voorwaarden volgens landelijke regeling - reiskosten 2 x per maand naar en van de ouderlijke woning, onder aftrek van 15.— per retourreis. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot br. L E. Veis, hoofd Opleiding, tel. (055) 260906, Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke Inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106, Apeldoorn. A dlakonessenhuis Het Dlakonessenhuis- Relala In Dordrecht, gelegen aan de rijksweg Rotterdam Breda, is een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden. Het komplen omvat zes verpleegatdelingen, een psychiatrische kliniek, een centrum voor haemodialyse. een polikliniek met traumatologische functie, een klinlsch-chemlscfb en Isotopentaboratorium, een verpleegkundige opleiding en een personeelstlat voor 190 intern gehuisveste leerling- verpleegkundigen. De medische stat bestaat uit plm. 40 specialisten. Het ziekenhuis heelt ruim 700 medewerkers in dienst. In ons moderne, algemene ziekenhuis kan op zeer korte termijn een worden geplaatst. De werkzaamheden omvatten zowel de chirurgische en interne afdelingen alsmede de afdelingen Haemodialyse en Psychiatrie, welke aan ons ziekenhuis zijn verbonden. Kandidaten voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van het officiële diploma van Bezigheidstherapeute. Ervaring in deze funktie is gewenst. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van ons ziekenhuis. Postbus 444 te Dordrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 20