E 5 r VAKANTIE BRIEVENBUS piet Ideikxwaalwijk zanddonkby. Bedrijfsleider Chef de bureau Administrateur Chef magazijn expeditie verkopers Assistent van de chef de bureau Assistent van de administrateur quattro warenhuis waalwijk Ervaren bedrijfsleider docent(e) psychologische afdeling van de stichting commerciële communicatie psychologische afdeling van de stichting commerciële communicatie 'sHeeren Loo-Lozenoord logo- akoupedist(e) nederlands grootste interieurverzorgingscentrum 'n piet klerkx bedrijf ZATERDAG 6 AUGUSTUS 1977 TROUW/KWARTET Wij lijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsiewaarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in onie centra "Meer en Bosch" te Heem stede en "De Cruquiushoevete Vijfhuiien (gemeente Haarlem mermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zeven sprong") voor iwakiinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening lijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht Op ons centrum "De Cruquiushoeve" wordt een opleiding tot verpleegkundige in de Zwakzinnigenzorg gegeven aan 120 leerlingen, die in blokweken de theorielessen volgen en hun prak tische scholing ontvangen op onze paviljoens. Voor de uitbreiding en verdere ontwikkeling van deze opleiding zoeken wij contact met een die het diploma Zwakzinnigenzorg heeft, en in het bezit is van, of studerend voor het getuigschrift van de docentenopleiding. De lessen en taken zullen in onderling overleg worden vastgesteld. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door Peter van Gerven, waarnemend hoofd Opleidingen, telefoon (023) 339060, tst. 2024. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 041/L/TR te richten aan het hoofd Personeelszaken van ons Instituut, Achterweg 5. Heemstede. Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De OuquiushoewB (Prot.Chr.Inrichting voorgeesteszwakken) Postbus 550 3850 AN Ermelo Wij vragen een om vanuit zijn/haar vakgebied In teamverband mee te werken aan de optimale ontwikkeling en stimulering van onze pupillen. Belangstelling voor en ervaring met geestelijk gehandicapten strekken tot aanbeveling. De c.a.o. voor het ziekenhuiswezen is van toepassing. Gezien de signatuur van de inrichting is een protestants christelijke levensovertuiging gewenst. Inlichtingen over deze functie worden verstrekt door mevrouw E. C. Knol - Ronner, telefoon (03417) 6868, toestel 126. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan de geneesheer-directeur, de heer A. C. de Ronde. Nl I. Als u tenger dan een week met vakantie gaat en Trouw ook op uw vakantie adres wilt ontvangen, dan verzoeken wij u onderstaande bon duidelijk en volledig Ingevuld aan ons op te sturen (telefonisch kunnen wij helaas geen vakantie-adressen aannemen.) moeten u er wel op attent maken, dat de aflevering van dagbladen In zuidelijke landen (ltallê, Spanje, Joegoslavië enz.) over het algemeen zeer veel te wensen overlaat Wij kunnen hiervoor dan ook geen verantwoorde lijkheid Schrijf op da envelop: Trouw V.A., Antwoordnummer 2792, Amsterdam. Er hoeft geen postzegel op. Zand de bon uiterlijk 3 weken voor het ingaan van uw vakantie «ril - hulsadres Telefoon Van Terug op: VAKANTIEPERIODE VAKANTIE-ADRES Piet Klerkx waalwijk zanddonk BV zoekt voor zijn nieuwe, uiterst modem opgezette vestiging, 4000 m2, eveneens in waalwijk, ge specialiseerd in klassiek interieur, een aantal bekwame en in het vak doorknede medewerkers, onder wie: met een ruime verkoop- en inkoopervaring in stijl meubelen, die het bedrijf organisatorisch moet kunnen leiden (circa 25 man personeel). In overleg met zijn direkteur zal hij in West- en Oost- Europa gaan inkopen. Hjj zal tevens de supervisie hebben over de verkopers, die van hem richtlijnen en stimulansen ontvangen. Naast grote vakkennis en dito ervaring moet hij duits en engels en bij voorkeur ook italiaans kunnen spreken en verstaan. die met enkele mensen alle kantoorwerkzaamheden ver zorgt, onder andere de correspondentie moderne talen en ook italiaans. Hij zal het meubelvak goed moeten kennen om precies te weten waar de knelpunten zitten en hoe deze moeten worden opgeheven. Alle werk geschiedt vanuit de service-gedachte. Voor de cliënt dient geen inspanning te veel te zijn. die op basis van zün spd-niveau, dito ervaring, grote zelfstandigheid en accuratesse, met behulp van enkele medewerkers alle boekhoudkundige en administratieve werkzaamheden bundelt. H(i zal voor tussentijdse overzichten moeten zorgen, de voorraadadministratie beheren en de debiteuren administratie bewaken. die op grond van zijn ruime ervaring, bij voorkeur in dezelfde of een aanverwante branche, in staat is de grote toevoer en verzending van de goederenstroom snel, efficiënt en zorgvuldig te regelen met assistentie van enkele medewerkers. in het meubelvak ervaren mensen, die vooral een grote affiniteit dienen te bezitten voor stijlmeubelen en die vanuit de service-gedachte willen werken. die de diploma's havo en machineschrijven heeft en ruime kantoorervaring, o.a. in correspondentie moderne talen. die döor opleiding en ervaring in staat is de voorraad administratie zorgvuldig bij te houden. De vestiging ligt In een aantrekkelijk woon- en leefmilieu. oe bedrijven van Piet Klerkx verheugen zich in een voortdurende groei. Medewerkers die niet terugschrikken voor hard werken, graag verantwoordelijkheid dragen, zelfstandig optreden, vakkundig zijn en service bieden, gaan een goede toekomst tegemoet. Wie In een van de bovengenoemde funkties geïnteresseerd Is, wordt verzocht zijn met de hand geschreven sollicitatie, voorzien van recente pasfoto UITSLUITEND naar onderstaand adres te zenden met duidelijke vermelding van de funktie waarnaar hij solliciteert. Van de resultaten van het psychologisch onderzoek ontvangt de kandidaat zelf een verslag. Vossiusstraat 59 Amsterdam 1071 AH, tel, 020-731007 ÉÉÉÉIÉÉÉIÉ 'n Modern Ingericht warenhuis met een vloeroppervlak van 2000 m2: radio, tv. geluidsapparatuur, elektrische huishoudelijke apparaten, vrljetijdskleding, speelgoed, woningtextiel en kieinmeubeien. die de markt aanvoelt, scherp kan inkopen en op de hoogte is van de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van de mode, kan zich in deze funktie waar maken. Hij kan initiatief ontplooien en zich volledig inzetten, zowel voor de klanten, het personeel als voor zijn artikelenpakket. De dlrektle heeft onderstaande stichting de werving en selektie toevertrouwd. uw met de hand geschreven sollicitatie plus recente foto, met vermelding van 'Ouattro Bedrijfs leider' dient uitsluitend gericht te worden aan onderstaand adres. Van de resultaten van het psychologisch onderzoek ontvangt de kandidaat zelf een verslag.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 18