Trouw FAMILIEBERICHTEN Klemvast? WOENSDAG 27 JULI 1977 TROUW/KWARTET P6 RH^ fc= kunnen van maandag lot en met vrijdag telefonisch van 9 00*19.30 uur opgegeven worden op nummer 030*9134S6. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16 00-20.00 uur. 28 juli 1637 28 juli 1977 „Hot zal lp. verlost te zijn door Jezus' Bloed en dat feest gaat door. ook na morgen W. Engel A. W. Engel-van Resteren Speerstraat 181 Amsterdam-Z 26 juli herdachten wij met familie onze 55-jarige trouwdag Kornells Sipsma en Jantje Wilhelmlna Sipsma-Smit De Vlijt 1 Bederawalda 306 Bedum Wij met onae kinderen en kleinkinderen danken u allen voor poot cadeaus, bloemen en de vriendelijke attenties die ons 50-jarig huwelijksfeest tot een onvergetelijke en I hebben gemaaki blijde dag t i gemaakt H. de BruIJn J. de Bruin-Pool Heden nam de Heere uit ons midden weg na een langdurig, maar geduldig gedragen lijden, mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en opa Jacob KoTvenhoven ffra echtgenoot van Janna WiHemina Bos Op de leeftijd van 80 jaar. „Zijn leven was Christus Naaldwijk: J. W. Kuyvenhoven-Bos W P. Kuyvenh oven K. G. Kuyvenhoven-de Koning P. W. Kuyvenhoven A. D. Kuyvenhoven-Hylsrides Rijsoord: J. G. Kuyvenhoven H. Kuyvenhoven- Pennewasrd Nij verdal: M. M. van der Helm-Kuyvenhoven W. N. van der Helm Zeist D. M. Verschoor-Kuyvenboven D. N. Verschoor Klein* en achterkleinkinderen Naaldwijk. 25 juli 1977. Verdipark 14. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de ..Ontmoetingskerk". Anjerlaan 47, alwaar gele genheid tot condoleren is op woensdagavond 27 juli van 6-30-7.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in voornoemde kerk op donderdag 28 juli om 130 uur waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene begraafplaats Geestweg 2.15 uur. te Naaldwijk omstreeks 3 i midden weg onze Heden nam de Harre uit broer en zwager Jacob Enyvenhoven Wm Echtgenoot van Janna Willemina Bos Op de leeftijd vaa 80 jaar. Naaldwijk: Fr. van Staalduinen-Kuyvenhoven Pljnacker: J. J. Kuyvenhoven-Vuykschot Arnhem: I U. J. Bos-Goedhart 's-Gravenzande: Th. J. Bos Zwolle: J. K. Bos-Kroon Groningen: E. C. van der Kooi-Bos D. van der Kooi Naaldwijk: C. M. Hofland-Bos Zwolle: M.5J Tulp-Bos Beetsterzwaag: S. P. Hazenberg-Bos H. Hazenberg Dokkum: Joh. Brouwer J. Brouwer-Reitsma Naaldwijk. 25 juli 1977 Heden is van ons heengegaan tot ome diepe droefheid, onze lieve vader en grootvader Joseph Paulus Chardon weduwnaar van Elisabeth Maria Bukman op de leeftijd van 83 jaar. Maassluis: D. Chardon Woerden: E. H. Chardon M. Chardon-van der Lely Vlaardingen L. Janson-Chardon L. C. Janson Schipluiden: A. P. Chardon A. A Chardon-Oosterlee Oud Alblas: J. P. Chardon J. C. Chardon-Kouwenhoven Vlaardingen: H. A. Dorsman-Chardon D. A. Dorsman Maasland: Ph. J. Chardon C. J. C. Chardon-van der Maarl en kleinkinderen Maassluis, 25 juli 1977 Mauvelaan 26. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.30 tot 9.30 uur en donderdagmiddag van 3 tot 4.30 uur aan het woonhuis en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben vrijdag 29 juli aanstaande op de Algemene be graafplaats, Willem de Zwijgerstraat, Maassluis, om 2.30 uur. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats om 2 uur. Heden nam God tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Joseph Paulus Chardon weduwnaar van E. M. Bukman in de ouderdom van 83 jaar. Familie Sonneveld Familie Chardon Maassluis, 25 juli 1977. Ontslapên'irï zijn Heer en Heiland, onze onverge telijke man, vader en grootvader, broer, zwager en oom Bastiaan van Elk in de leeftijd van 67 Jaar. A. H. van Elk-Blijleven Duitsland: B. van Elk J. van Elk-Henderiks Jolanda Petra Papendrecht: F. W. de Vos-van Elk S. G. de Vos Sjoerd Agaath Liever geen bezoek aan huis. Papendrecht. 26 juli 1977 Noordersingel 16 Onze man, vader en opa is opgebaard in de rouwkamer bij de algemene begraafplaats aan de Admiraal de Ruyterweg, alwaar gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7.00-7.45 uur en na de begrafenis. De begrafenis is bepaald op a.s. zaterdag na de rouwdienst welke om 130 uur in de aula der begraafplaats zal aanvangen. Diegenen dié hier bij aanwezig willen zijn worden verzocht om 1.15 uur aldaar te komen. In diepe verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden van de heer B. van Elk Zijn vriendschap en zijn inzet voor het werk voor de „Vereniging voor Chr. Nationaal Onderwijs te Papendrecht" hebben zeer veel voor ons bete kend. Onze hartelijke gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen, die wij Gods ver troostende nabijheid toewensen. Namens het bestuur en personeel: H. W. Simons, voorzitter. J. 't Jong, secretaris. Papendrecht, 26 juli 1977. Met diepe verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze diaken de heer B. van Elk Als voorzitter van de diakonie heeft hij de Here in onze gemeente met grote toewijding en wijsheid gediend. God sterke zijn vrouw en kinderen bij het dragen van dit verlies en schenke hen Zijn troost Papendrecht 26 juli 1977. Namens de raad der Gereformeerde Kerk van Papendrecht: drs. R. H. Nieuwenhuis, praeses E. J. Streefkerk, scriba. „Vaste rots van mijn behoud.-" Geheel onverwacht nam de Hare tot Zich mijn innig geliefde man onze lieve vader en grootvader, broer, zwager m oom Arte Benschop, op de leeftijd van 70 jaar. J. C. Benschop-Zeelenberg m nl a. Dense nop D. I. Benschop-Westhoff Maurice Monique 25 iul it 58. Liever geen bacoek aan bui». Geen bloemen Gelegenheid tot afscheidnemen in het rouwcen- trum „Waldeck", Tramstraat 84 te Loosduinen, van 6-7 uur. De dienst van Waard en Gebed zal worden gehou den in de Ontmoetingskerk. Louis Davidsstraat hoek Aaltje Noordewierstraat op donderdag 28 juli a a. om 2 uur Gelegenheid tot condoleren na de dienst in da ontmoetingsruimte van de kerk. Daarna zal de ha^afema plaatsvinden om ca uur op de begraafplaats bij de Abdijkerk, Willem UI straat Mijn genade is u genoeg Bedroefd, en toch dankbaar voor alles wat hij voor ons en zovele anderen is geweest, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Dr. Hendrik Kroeskamp officier in de orde van Oranje-Nassau. op de leeftijd van bijna 80 jaar. Utrecht: J. Kroeskamp-Fafieanie Halsteren: B. Wegge mans-Kroeskamp D. BI Weggeznans Johan Eva Fransje Leidschendam: J. J. Kroeskamp W. Kroeskamp-van der Burg Hendrik Michiel Peter Utrecht, 25 juli 1977 Van Volienhovenlaan 469 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de P C B, Schoolstraat 12. Condoleantiebezoek donderdag van 18 30 tot 1930 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 29 juli om 1130 uur op de algemene begraafplaats ..Dael- wijck". Floridadreef (Overvecht). Mets kan mij ooit van Jezus scheiden. stnds ik wandel in het Licht met Hem. Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en over grootmoeder Jaapje Adamlna de Bruijn- Lankhaljzen op de leeftijd van 79 jaar. M. de Bruijn Rhoon: J. de Bruijn E. de Bruijn-de Bruijn Klundert: J. Langeweg-de Bruijn P. Langeweg Capelle a/d IJssel: G. P. de Bruijn E. de Bruijn-Goudswaard Delft: M. de Bruijn G. A. de Bruijn-Reijenga Rhoon: P. J. Kleemans-de Bruijn J. Kleemans klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. 25 juli 1977. De Jagerstraat 75b. Geen bloemen aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7-7.30 uur in de rouwkamer aan de Mathenesser- laan 470. De begrafenis zal plaats vinden vrijdag 29 Juli op de algemene begraafplaats „Crooswijk" na aan komst in de kapel om 1 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer om 12.30 uur. Welzalig het volk, dat de jubelroep kent, zij wandelen. Here, in het licht van uw aanschijn. Psalm 8916 o.b. Geheel onverwacht nam de Here uit ons midden weg onze geliefde, zorgzame vader, behuwd- en grootvader, broer en oom Klaas Jan van Triet weduwnaar van Lena C. de Vos, op de leeftijd van 79 jaar. Gouda: A J. van der Starre-van Triet A. van der Starre Reeuwijk: C. E. Prinsenberg-van Triet A. Prinsenberg J. van Triet A. N. J. van Triet-Brem E. J. Derks-van Triet F. A. Derks H. C. van Dam-van Triet P. van Dam kleinkinderen en verdere familie Reeuwijk, 25 juli 1977 Douwes Dekkerstraat 49 Corr. adres: Rembrandtstraat 42, Reeuwijk. Onze vader is opgebaard in de aula van het bejaardencentrum „Ravenhorst". Poelruit 6-8 te Reeuwijk. Bezoek aldaar: woensdagavond van 7.00-8.00 uur. Na de rouwdienst, welke gehouden zal worden donderdag 28 juli a.s. om 10.45 uur in „de Ark", Kerkestuk 1 te Reeuwijk, zal de teraar debestelling plaatshebben om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Reeuwijk. Liever thuis geen bezoek. God nam tot Zich, geheel onverwacht, onze lieve vader en opa, Matthijs Baart op de leeftijd van 72 jaar Den Haag: Toos en Joost Thorbecke Auckland (Nieuw Zeeland): Ineke en Dick Ravestein Leidschendam: Marianne en Gerben Turkstra en kleinkinderen Utrecht, 25 juli 1977 Huize „Waranda", Neckardreef 10 Correspondentieadres: Isabellaland 1196, Den Haag. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 30 juli a.s. om 1130 uur op de algemene begraafplaats „Daelwijck", aan de Floridadreef te Utrecht (Overvecht). Daaraan vooraf zal een rouwdienst worden ge houden in huize „Tamarinda", Neckardreef 6, welke om 10.30 uur aanvangt Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden is na een moedig gedragen langdurige ziekte van ons heengegaan de heer B. van Effrlnk Hij stelde gedurende bijna 40 jaar zijn capacitei ten in dienst van onze onderneming. Door zijn grote kennis van zaken, onvermoeide ijver en collegialiteit zal hij als een zeer gewaardeerd medewerker In onze herinnering blijven voort leven. Directie en medewerkers Schildersbedrijf Gebr. Westland B.V. Huizen, 25 juli 1977. Na moeitevolle iaren nam de Heere tot Zich, in Zijn heerlijkheid, onze lieve broer, zwager en oom johan Veurink echtgenoot van H. C. Jurjens op de leeftijd van 41 jaar. Heid. C. Zondag I is ons tot troost Hardenberg: G. Ribberink-Veurink A. Valk J. Valk-Veurink G. Z. Veurink J. Veurink-Overweg J. Veurink R H. Veunnk-Kelder Neven en nichten Hardenberg. 23 juli 1677. Ongewild kunnen werknemers soms met problemen in de kJem zitten. Het CNV is er om te helpen. Belangenbehartiging van persoon en groep. Niet met grof geweld, wèl met overleg, vanuit een overtuiging, eerlijk en gemotiveerd. Zó werkt het I CNV. Ook voor u! Sta sterk met 't CNV! Bel 030-941041. Chr. Nationaal Vakverbond. Utrecht, Ravellaan 1Postbus 2475. Met verslagenheid geven wij kennis van het over lijden door een ongeluk bij Sitasjaure (Noord- Zweden) van ons nichtje Noor Algera Nu God het de tijd achtte haar tot zich te nemen, geeft het ons enige troost dat het gebeurde in de natuur en door de natuur, tot de instandhouding waarvan zij, tijdens haar leven een bijdrage heeft geleverd. Wij zullen ons ons nichtje blijven herinneren als iemand met karakter en stijl, die zich heeft ingezet voor die dingen die zij wezenlijk achtte. Wij wensen haar ouders, zusje en zwager Gods onmisbare hulp toe om ook dit verlies te aan vaarden. F. Algera-Wynia W. C. D. Hoogendijk D. F. Hoogendijk-Algera P. Kal T. Kal-Algera J. J. Algera C. M. Algera-Dekker Den Haag. 25 juli 1977. Met verslagenheid hebben wij gehoord dat onze dispuutgenote Noor Algera door een ongeval om het leven is gekomen. Met dankbaarheid denken we terug aan haar activiteiten en warme belangstelling voor het dispuut Namens de leden van de O.V. N.I.K.H., het bestuur. Amsterdam, 25 juli 1977. De Scholengemeenschap van de Chr. School „de Meije" geeft met leedwezen kennis van het overlij den van de heer Pieter van Noort Met dankbaarheid gedenken wij zijn plichtsbe trachting die hij als hoofd van de school in de jaren 1958 t/m 1960 heeft mogen verrichten. Onze hartelijke gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen die wij Gods ver troostende nabijheid toewensen. Namens het Bestuur voorzitter C. van de Berg secretaresse mevr. Verbree- ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie- exploitatie De Here heeft toch nog vrij plotseling tot Zich genomen Zjjn kind, onze lieve vader en opa Anne Bosker op de leeftijd van 74 jaar. sinds 28 november 1975 weduwnaar van Klara Drent. Assen, 23 juli 1977 Kanaal 11. Leek. G. Booy-Bosker K. G. Booy Assen: G. Wesseling-Bosker A. Wesseling K. Spiegelaar-Bosker G. Spiegelaar H oogkarspel: F. Bosker Assen: G. Kuntz-Bosker G. G. Kuntz J. Bosker J. Bosker-Jansema Ter Apel: R. Booy-Bosker H. J. J. Booy en kleinkinderen Vader is opgeSaard in de aula van het Wilhelmina- ziekenhuis, Oosterhout straat 9, Assen. Bezoek uur van 18.30-19.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden D.V. donderdag 28 juli a.s. om 12.00 uur op de begraafplaats „de Boskamp". Vooraf zal om 11.00 uur een rouw dienst gehouden worden in de Zuiderkerk, Zui dersingel 37, Assen. Condoleantieadres: naai 21, Assen. Ka- familie oh Dagelijkfi over der! nog steetje actueel U A. onmisbaar Sla spijkers met koppe word lid van het CNV Samen sla je sterk! Bel 030-941041. Gestorven in de vrede van Christus mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Martha Buider-Tromp op de leeftijd van 73 jaar. Groningen, 24 juli 1977 Hora Siccamasingel 306. F. Bulder Son (N.B.): EUy en Jan Teun Jan, Marlies, Freerk, Daan en Wouter Peize: Truus Jacky Nw. Zeeland: Jan en Karla Mark en Kimberley Gelegenheid tot condoleren woensdagavond a.s. van 7-8 uur aan het sterfhuis. Een rouwdienst zal worden gehouden in de aula op de algemene begraafplaats te Peize op donder dag 28 juli a.s. om 11 uur, waarna de teraardebe stelling zal plaatshebben. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Zalig de doden die in de Here sterven van nu aan. (Opb. 1413) Op Zijn dag heeft de Here tot Zich genomen, onze lieve moeder en oma Afina Hulzebos sedert 7 november 1952 weduwe van Harm Hiltjen te Wies op de leeftijd van 85 jaar. Oude Pekela: E. te Wies G. F. te Wies-Oosterhof Wouterswoude: D. te Wies T. te Wies-Raap Emmen: T. te Wies-Boonstra Zurich (Canada): E. Rooseboom-te Wies W. Rooseboom Hoogeveen: R te Wies BI A. te Wies-Feunekes Leverkussen (Did.) J. te Wies en kleinkinderen Emmen, 24 juli 1977. Looweg 7. Moeder is opgebaard in het rouwcentrum „de Wolfsbergen". Weerdingerstraat 150 te Emmen. Condoleance bezoek aldaar donderdag 28 juli van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 29 juli om 14.00 uur vanuit bovengenoemd centrum. Aanvang rouwdienst om 13.30 uur. Geen bloemen. Met grote verslagenheid geven wij kennis van h*A, overlijden van F Karin van de Scheur Op 15-jarige leeftijd heeft de Here haar plotseling uit ons midden weggenomen. F^l „Hij zal uto ziel betoai Ps. 121 Bestuur, Curatorium 111 onderwijzend personeel Ü8 niet-onderwijzend personeel en leerlingen ar: van het Dr. F. H. de Bruynelyceur#g Utrecht, 26 juli 1977 ro Het is ons niet mogelijk gebleken leder persoo^ j lijk te bedanken die meedeelde in ons verdriet oq c het verlies van William John irt efl Daarom laten wij u langs deze weg weten ulw medeleven zeer gewaardeerd te hebben. Allej Q hartelijk dank. rst Jan en Anje Knibbe-Kadijk Detroit, juli 1977. 6340 Penrod Mich. 48228 U.S.A. !n Voor uw medeleven ons betoond na het overlijden ist mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvadetr rd Anton Johan van den Bergh ie zeggen wij u hartelijk dank. C. BI van den Bergh-van der Sar kinderen en kleinkinderen Delft, juli 1977 K Ie ~kg Mede namens mej. J. du Coux betuig ik hiermee i]Cj hartelijke dank voor de zeer vele bewijzen van mei' ven, die ik mocht ontvangen na het overlijden van l lieve zuster jd Catharlna Helena Ludikhulze Uit aller naam: A. Ludikhuize Middelburg, juli 1977 Nw. Oostersestr. 13. Mevrouw A. Loopuit-Walewijk betuigt, mede ni haar familie, hierbij haar dank voor de vele blijkei deelneming en vriendschap, ondervonden bij het lijden van haar moeder A. Walewijk-Vinkenborg en haar echtgenoot M. Loopuit Brussel. 27 juli 1977 *F d

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10