vrije universiteit W hoogezand sappemeer r <3 nederlandse hervormde kerk Troi enige LANDBOUWKUNDIGE INGENIEURS (mnl.7vrl.) amsterdam wetenschappelijk medewerker wetenschappelijk medewerker bestuursassistent(e) stafmedewerker publiciteit en voorlichting actuarieel medewerker(ster) i. onderwijskundige, pedagoog of psycholoog 2 Een verkeersconsulent Gemeente 's-Gravenhage VELUWEZOOM DE STEL"! MARTIN LUTHER KINGSCHOOLiï EEN ONDERWIJZER i Stichting Vorming en Opleiding een begeleidstér/docente (full-time) i LERAAR(ES) AVO ELKE OCHTEf* WEER i ZATERDAG 23 JULI 1977 TROUW/KWAl PLANTENZIEKTEN KUNDIGE DIENST WAGENINGEN HET MINISTERIE VAN LANDBOUW EN VISSERU vraagt t.b.v. de PLANTENZIEKTENKUNDIGE DIENST Met het oog op te verwachten vacatures op de middelbare termijn zoekt de Directie van de Plantenziektenkundige Dienst reeds nu contact met enige jonge ingenieurs IWageningen) die planteziektenkunde (als hoofd- of bijvak) studeerden in combinatie met teelt-, organisatie- of milieuvakken. Zij zijn bestemd om na een ruime periode van inwerken (gecombineerd met verdere vorming, opleiding en job-rotation) te worden geplaatst in leidinggevende funkties. In eerste instantie zullen zij, onder begeleiding, worden belast met coördinerende werkzaamheden in hetzij de fytosanitaire hetzij de fytofarmaceutische sector van de Dienst; hierbij zullen zij in aanraking komen met aspecten van beleids- en wetgevingsvoorbereiding, onderzoek, dan wel met omvangrijke technische projekten. Aanstelling: in het rangenstelsel der wetenschappelijke ambtenaren, salarisgrenzen: f2639.- tot f4691.- per maand ex cl. 8% vakantie uitkering, verdere carrièremo gelijkheden zijn aanwezig, terwijl de bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing zijn. Een psychologisch onderzoek zal deel uit maken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties (met uitvoerige inlichtingen) - binnen 14 dagen na de verschijning van dit blad - te nchten aan: 0ireklie Plantenziektenkundige Dienst. Geertjesweg 15, Wageningen. Bi| de Centrale Interfaculteit komen per 1 september 1977 de volgende plaatsen vrij: (voor 0,5 van de werktijd) ten behoeve van de wijsbegeerte van de nieuwe tijd (in de taak kan zowel onderwijs als onderzoek zijn opgenomen). (voor 0,5 van de werktijd) ten behoeve van onderwijs en onderzoek in de sociale wijs begeerte. (voor 0.5 van de werktijd) o a voor planning en reglementering. Voor de eerstgenoemde plaats is het doctoraal-examen wijsbe geerte een voorwaarde. Voor de tweede plaats is een doctoraal-examen wijsbegeerte en/ of doctoraal-examen sociaal-culturele wetenschappen vereist. Sollicitaties voor een van de mogelijke combinaties van de aange geven (halve) plaatsen kunnen ook ingediend worden. Van de te benoemen medewerkers wordt verwacht dat zij instem men met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot Ir. J.H. Sante- ma, hoofd Filosofisch Instituut, tel 020-548 26 06. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van curriculum vitae en een lijst van publicaties, vóór 1 september as., te zenden aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105. Post bus 7161. onder vermelding van vacaturenummer 701- 2277 Centraal Kantoor der Hervormde Gemeente te 's-Gravenhage Op het landelijke diakonale bureau van de Nederlandse Hervormde Kerk, service- en stimuleringsorgaan voor 1400 dïakonieën, is de plaats vrij gekomen voor een Deze funktie omvat onder meer: - het verzorgen of doen verzorgen van de publiciteit ten behoeve van de raad en al zijn onderdelen (werelddiakonaat, welzijn, rekreatie, hulpverlening enz.) - de eindredaktie van het maandblad "Diakonia" - het onderhouden van kontakten met hervormde en andere publiciteitsmedia - het samenstellen van informatie-materiaal - het gever, van mondelinge informatie - het deelnemen aan de beleidsvorming van de G.D.R. Wij vragen: middelbare opleiding, ervaring in journalistiek en/of voorlich ting. kennis van de Nederlandse Hervormde Kerk, belangstel ling voor de ontwikkeling van het diakonaat. Wij bieden: een salariëring liggend tussen 3.237.63 en /4.214.57, afhankelijk van leeftijd, ervaring e.d. een vakantietoeslag van 8%. een vakantie van minimaal 23 werkdagen, opneming in ons pensioenfonds. Sollicitaties te richten aan het algemeen secretariaat van de Generale Diakonale Raad der Nederlandse Hervormde Kerk. Maliesingel 26, Postbus 14100, Utrecht, telefoon: 030-332426. gemeente Hoofdstraat 31 Hoogezand Tel. 05980-95885 Hoogzand-Sappermeer is een bloeiendé gemeente van 35.000 inwoners in de direkte omgeving van de stad Groningen. Het fraaie Zuidlaarmeer ligt in de gemeente, terwijl binnen 10 minuten de Drentse bossen worden bereikt. De geemente beschikt over gunstige huisvestingsmogelijkheden. De onderwijsvoorzieningen zijn uitstekend. Per 1 januari 1978 is de funktie vakant van OIREKTEUR GEMEENTEWERKEN Van de in dienst te nemen funktionaris wordt verwacht dat hij adequaat leiding kan geven aan de dienst gemeentewerken en de reinigingsdienst met totaal ca. 150 medewerkers. Naast een zakelijk inzicht worden hoge eisen gesteld aan de sociale vaardigheden. Kandidaten dienen te beschikken over: - ervaring in een leidinggevende funktie - organisatorische kwaliteiten - goede kontaktuele eigenschappen - belangstelling voor beleidsvraagstukken op bestuurlijk gebied - een gerichte opleiding op het niveau van een Technische Hogeschool - kennis van de struktuur van een dienst gemeentewerken. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Salaris van f4.902.00 tot f6.051.00 per maand. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing o.a. tegemoetko ming in de verplaatsingskosten. Sollicitaties te richten aan burgemeester en n. wethouders te Hoogezand, onder vermelding van vakaturenr. 23. GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) HOOFDKANTOOR BOS- EN LOMMERPLANTSOEN 1 AMSTERDAM-W. Het GAK - opgericht door centrale werkgevers- en werk- nemersorganisaties - draagt zorg voor de uitvoering van belangrijke verzekeringswetten voor bijna 2/3 van alle Nederlandse werknemers. Tevens hebben een twintigtal bedrijfs-pensioenfondsen hun administratie en investering- I en aan ons opgedragen. 1 Bij de wiskundige afdeling van de Dienst Bedrijfs- pensioenfondsen en Beleggingen is, door toename van de werkzaamheden, een vacature ontstaan voor een Hij/zij zal zich gaan bezighouden met wiskundige bereke ningen ten behoeve van de bedrijfspensioenfondsen. Het actuarieel diploma lijkt ons voor de2e functie een vereis te. Kandidaten die beschikken over ervaring in de sector van de collectieve verzekeringen of pensioenfondsen en/of studeren voor kandidaat actuaris genieten de voorkeur. Afhankelijk van leeftijd en ervaring kan het aanvangssalaris uitlopen tot ca. /3.000,- bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag en 2% kerstgratificatie. Naast een goede pensioenregeling kent het GAK regelingen voor reis- en studiekosten. De werktijden zijn variabel. Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling GAK Personeelszaken/Hoofdkantoor. Bos- en wmammmm Lommerplantsoen 1Amsterdam-W. De gemeente 's-Gravenhage heeft de ontwikkeling van een nieuwe aanpak voor de verkeersopvoeding ter hand ge nomen, welke beoogt bij de verkeersopvoeding een meer centrale plaats in te ruimen voor het aspect van het ver keersgedrag. In het kader van de nieuwe aanpak wordt thans gewerkt aan de opstelling van een longitudinaal be- Invloedingsprogramma. Het project wordt begeleid door een stuurgroep waarin, naast de gemeente, ook het Ministerie van Verkeer en Waterstaat en de Groningse Universiteit vertegenwoordigd zijn. Dit houdt verband met de aanwijzing van het project als z.g. landelijk demonstratie-project. Aan het project wordt zowel door het openbaar als het bijzonder onderwijs deel genomen. Ten behoeve van het Haags verkeersproject worden voors hands voor de duur van dit project (±4 Jaarj gevraagd een: die voornamelijk zal worden belast met de volgende taken: het formuleren van doelstellingen voor de verkeersopvoe ding; de ontwikkeling van curricula voor de verkeersopvoe ding, mede op grond van verkeerskundig onderzoek en onderwijskundige theorieën; Daarnaast behoort tot zijn taak: het mede organiseren van en inhoud geven aan studie dagen voor onderwijsgevenden; het rapporteren aan de stuurgroep; het zorgdragen voor (produkt)evaluatie op korte termijn aan de hand van, in samenwerking met de Groningse Universiteit ontwikkelde, evaluatiemodellen. Voor het vervullen van deze functie Is vereist: een universitaire of daaraan gelijkwaardige opleiding; belangstelling voor de verkeersopvoeding; ervaring op het punt van curriculum-ontwikkeling; bij voorkeur ervaring In het onderwijs; het kunnen werken In teamverband. die voornamelijk zal worden belast met de volgende taken: het uitwerken van didactisch materiaal voor de curricula, welke zijn opgesteld door de onder 1 bedoelde functio naris; het introduceren van de nieuwe aanpak van de verkeers opvoeding op de scholen; het volgen van de praktijk op de scholen (procesevalu atie); het terugkoppelen van de praktijkervaringen naar de onder 1 bedoelde functionaris; het mede organiseren van en inhoud geven aan studie dagen voor onderwijsgevenden. Voor het vervullen van deze functie is vereist: een ruime onderwijservaring; aantoonbare belangstelling voor de verkeersopvoeding; goede contactuele eigenschappen; bij voorkeur een opleiding op universitair of daarmee gelijk te stellen niveau. Benoeming zal afhankelijk van opleiding en ervaring ge schieden In een van de referendarisrangen (salarisgrenzen minimaal f 3.072.en maximaal f 4.870.bruto per maand). De secundaire arbeidsvoorwaarden van de gemeente zijn van toepassing. Voor nadere Informatie over deze functies kunt U zich wen den tot de Gemeentelijke Inspecteur van het Onderwijs, de heer H. Maas. tel. 62.41.21.. tst. 2583. Van de gegadigden voor deze functies wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt - zo mogelijk direct na afloop - door de psycholoog met de sollicitant besproken. Rapport zal slechts worden uitgebracht met toestemming van de kan didaat. Sollicitaties met vermelding van volledige personalia binnen veertien dagen onder Nr. P.V. 681 te zenden aan de Directeur van het Gemeentelijk Bureau voor Perso neelsvoorziening. Burgemeester De Monchypleln 10, "s-Gravenhage. .■cl VI In schoolvereniging, bestuur, oudercommissie en onze vieiM basisschool werken Protestanten en Katholieken op basis van gelijkp digheid in goede harmonie samen. Voor de duur van het komende schooljaar mogen wij een extra leerkigi (art 56.2) benoemen. Het bestuur van genoemde school vraagt op korte termijn In meelevend Protestant of Katholiek met uitgesproken oecumenj2 instelling ai jong van jaren en hart bestemd voor een der middenklassen L Inlichtingen: schoolhoofd, de heer H.J. van Gelder, Vingerhoed 10 Steeg; telefoon (08309) 3071 Sollicitaties aan bestuur, Postbus 17 te De Steeg (Gld.). ter bevordering van vraagt voor zo spoedig mogelijk voor het Reformatorisch vormingswerk te Geldermalsen - die om kan gaan met werkende jongeren - die vanuit haar reformatorische levensovertuiging en haar relatie met w jongeren begeleiding kan geven en programma's kan onmtwikketen - deskundig is op het gebied van zorgvakken, of naaldvakken, kinderopvoeden e" - met enthousiasme wil meewerken aan de opbouw van Reformatorisch Vormin|r Inlichtingen en sollicitaties voor vakature a: Sollicitatiekommissie t.n.v. Ore. H. Raemaekere, postbus 84 Leerdam tel. 0 privé 5452 voor vakature b: Dhr. H. Groeneveld, Buitendams 402 Hardinxveld-Giessendamtel. 081464961. 1 Voor onze groeiende school vragen wij met spoed: Bij voorkeur in het bezit van of studerende voor de akte duits LO of duits MO-A. lessentaak: ca. 15 uur duits, aangevuld tot minstens 29 uur met AVO vakken. onze school staat in de tuinstad Schiebroek wij hebben een gloednieuw gebouw. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de heer A. Kieboom, direkteur van de school, tel. 01736-2277 of de heer G.J. Geursen, adj. dir. tel. 01891-5711. De lezers van ziin even kritisch als haar adverteert Daarom z," beiden zo' ingenome) met hun lijfblad ir

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 20