Trouw jdd°rp vrije universiteit psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" Trouw nederlandse hervormde kerk statistisch medewerktstier vrije universiteit Trouw faculteits secretaresse sekretaresse te bennebroek (n.h.) chef de bureau EEN MEDEWERKSTER administratief medewerk(st)er EEN ONMISBAAR ADVERTENTIE MEDIUM medewerk(st)ers Huize "de Meerburg" te IJsselmuiden gediplomeerde groepsleid(st)er STICHTING VOLWASSENZORG GROESBEEKSE TEHUIZEN (algemeen christelijke grondslag) medewerk(st)er begeleidster creatief therapeut(e) assistent begeleidster Groesbeekse tehuizen Eli de glind leid(st)er kinderboerdeu 2e groepsleider groepsleid(st)er groepsleid(st)er P -•f ZATERDAG 23 JULI 1977 TROUW/KWART^ omsterdam Bij de Faculteit der Rechtsgeleerdheid is plaats voor een Oe taak houdt in algemene secretariaatswerkzaamheden. het in steno opnemen van brieven en nota's en het uittypen daarvan; het in voorkomende gevallen notuleren van vergaderingen. De vereisten zijn minimaal HAVO, voorts een stenodiploma Nederlands en een type diploma alsmede gebleken accuratesse en flexibiliteit Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de adjunct-secretaris van de faculteit de heer J van Witteloostuyn. tel.: 020- 548 37 07 of de huidige secretaresse, tel 020-548 36 51 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105. Postbus 7161. Amsterdam-Buitenvel- dert. onder vermelding van vacature nummer 11 1-2237. I£l Voor de binnenkort te openen polikliniek in Hoofddorp zoeken wij op korte termijn een Haar taak zal bestaan uit: verzorgen van de korrespondentie, telefoonbediening, verrichten van spreekuur werkzaamheden, verzorgen van de in- en uitgaande post. Vereisten: HAVO-djploma, type- en steno ervaring, bij voorkeur kennis van de medische terminologie, in staat zijn zelfstandig werk zaam te zijn, leeftijd tenminste 25 jaar. Belangstellenden kunnen hun sollicitaties richten aan de adjunct directeur personeelszaken. Rijksstraatweg 113 te Bennebroek, telefoon (02502) 7741. UITGAANDE VAN OE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE- VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN ELKE OCHTEND Vpor het Provinciaal Bureau Gelderland der Nederlandse Hervormde Kerk te Arnhem wordt een gezocht. Hij (zij) dient leiding te geven aan de diverse werkzaamheden op het bureau, met name voorbereidend en uitvoerend met de Provinciale Kerkvoogdij Commissie en de Provinciale Diakonale Commissie te werken, plaatselijke gemeenten (er zijn 300 predikantsplaatsen) en meerdere vergaderingen desgevraagd te adviseren, betreffende financië le en organisatorische problemen. Gewenst zijn dus: opleiding op MEAO-niveau, kerkelijke ervaring, goede contacteigenschappen, leiding kunnen geven. Salariëring volgens de normen van de Raad voor de kerkelijke medewer kers. Sollicitaties gaarne vóór 28 augustus a.s., met vermelding van levensloop, diploma's e.d. aan de scriba van de Provinciale Kerkvergadering van Gelderland, ds. R. Jacbos. p/a Zijpendaalseweg 51 a, Arnhem. (Telefoon: 085-433009; thuis: 435734). Een kleine afdeling boekhouding verzorgt de financiële administratie van onze vereniging en haar instellingen. Wij vragen voor deze afdeling Leeftijd 18-25 jaar. MEAO- of MAVO-opleiding. Zij, die dit jaar de school hebben verlaten kunnen ook solliciteren. Salaris f 1.271.- tot /2.301,- afhankelijk van leeftijd en opleiding. Tenminste 23 werkdagen vakantie per jaar. Vakantietoeslag 8 1/3%. Variabele werktijden. Inlichtingen over de veelzijdige werkzaamheden verstrekt de chef van deze afdeling de heer P. Hoogeveen, tel. 249072,toestel 146, die u desgewenst graag zal uitnodigen voor een nader onderhoud. Schriftelijk solliciteren mag ook. Algemene Bond van Onderwijzend Amsterdam. Personeel, Herengracht 56, Het Keuringsinstituut voor Waterleidingartikelen KIWA N.V. vraagt voor de Hoofdafdeling Speurwerk een Wij denken aan een statisticus (WS) of een statistisch analist(e) - leeftijd tot 30 jaar - die de opleiding tot sta tisticus volgt. Hij/zij zal worden belast met de studie van tijdreeksanalyses en voorspellingen. Daarnaast zal de verwerking van resul taten van chemisch-, bacteriologisch-, toxicologisch- en tech nologisch onderzoek een belangrijk deel van de werkzaam heden vormen. De salariéring en overige arbeidsvoorwaarden voor deze funktie zijn over het algemeen afgestemd op de regelingen zoals die bij de Overheid gelden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Perso neelszaken van het KIWA NV. S>r Winston Churchill- laan 273. Rijswijk, telefoon 070 - 902720. a omsterdam Bij de afdeling Financiën kan op korte ter mijn worden geplaatst een Zijn/haar taak zal o.a. bestaan uit: debiteurenadministratie, kredietbewa king en invordering; controle op tijdige en volledige doorbe rekening van diensten aan derden. Voor een goede taakvervulling denken wij aan kandidaten die aan de volgende eisen voldoen: opleiding op middelbaar niveau; praktijkdiploma boekhouden; enige jaren ervaring in soortgelijke werk zaamheden; niet ouder dan 30 jaar. Nadere informatie wordt verstrekt door de heer A.F.N. Groot, tel.: 020-548 43 40 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 015-2297. te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105. Postbus 7161, Amsterdam- Buitenveldert. I£l met z'n 355.000 intensieve lezers en lezeressen Ochtendblad De afdeling dagbladverkoop Trouw houdt zich binnen ohs bedrijf bezig met het beheer en de uitbouw van het abonnementen- en losse verkoopbestand. Hiertoe wordt veelvuldig kontakt onderhouden, zowel intern binnen ons bedrijf als extern naar abonnees en afnemers. Binnen dagbladverkoop is t.b.v. Info- losse verkoop en propaganda afdeling op korte termijn plaats voor enkele op tijdelijke basis (1 jaar). De werkzaamheden zijn van administratieve aard, omvatten het verzamelen en bewerken van gegevens t.b.v. diverse subafdelingen, het bijhouden van de dagelijkse mutaties in het losse verkoop bestand, het telefonisch te woord staan van afnemers. Gezien de aard van de te verrichten werkzaamheden denken wij aan enthousiaste mensen (19 20 jr) die beschikken over: typevaardigheid goede kontaktuele eigenschappen vermogen om ordelijk en systematisch te kunnen werken opleiding op MAVO-nivo Salarienng volgens de CAO Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan de personeelsfd. van Trouw-Kwartet BV. t.a.v. dhr. A. G M. van Asseldonk, Wibautstraat 131 Amsterdam. voor kinderen Gezinsvervangend tehuis voor kinderen van de stichting voor geestelijk gehandikapten op prot. chr. grondslag vraagt een die bereid is in een teamverband een optimaal woonklimaat voor onze kinderen te scheppen. In het tehuis wonen kinderen van 5-14 jaar, verdeeld over 3 groepen van elk 8 kinderen. Zij bezoeken overdag de school of het dagverblijf. De pedagogische begeleiding van de kinderen alsmede het onderhouden van kontakten met ouders, familie en begeleidende instanties is erg belangrijk. Ook aan een prettige werksfeer wordt veel waarde gehecht. De gedachten gaan uit naar iemand met een: - Positieve Prot. Christ, levensovertuiging - Optimale inzet - Kontaktuele eigenschappen - Z-diploma - O.P.M. (VSID)-diploma Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de Meerburg: de heer M.D. Landeweerd, dorpsweg 6, te IJsselmuiden. is een inrichting voor zwakzinnigen en beheert een 7-tal tehuizen, waarin 224 geestelijk gehandicapte volwassenen verblijven. Op onze afdeling Vorming en Creatieve Therapie is plaats voor een die zich naast creatief (groeps)gerichte aktiviteiten bezig zal houden met de vorming van onze bewoners in bredere zin (verkeer, taalvaardigheid, concrete maatschappij-kennis, enz.). Voor deze funktie vragen wij kandidaten met diploma Mikojel. Leeftijd 30 jaar. Ervaring in de zwakzinnigenzorg is gewenst. Telefonische inlichtingen te verkrijgen bij de heer H. Zweers. (08891) 1644, toestel 37. In ons tehuis „Nicoline" (tehuis voor 19 dames) is plaats voor een Voor deze funktie vragen wij kandidaten met diploma O.P.M., Leeftijd 25 jaar. Ervaring In de zwakzinnigenzorg is gewenst die zich vooral bezig zal houden met het werken met kleine groepen. Voor deze funktie vragen wij kandio'aten met opleiding Princenoord. Leeftijd 25-35 jaar. Ervaring in de zwakzinnigenzorg is gewenst. Telefonische inlichtingen te verkrijgen bij de heer H. Zweers, tel. (08891) 1644, toestel 37. In ons tehuis „Kasteelse Hof" (tehuis voor 46 dames) en „De Muntberg" (tehuis voor 46 heren) is nog plaats voor een Voor deze funktie vragen wij kandidaten met opleiding op MAVO-nivo. Leeftijd 18-20 jaar. Betrokkenen worden verplicht de opleiding Pedagogisch Medewerker te volgen. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitaties richten aan de wnd. direkteur van de Stichting Volwassenenzorg Groesbeekse Tehuizen, Hoflaan4, Groesbeek. uitgaande van de Vereniging tot Verzorging van kinderen "De Rudolphstichting" De Glind. Barneveld. Wegens pensionering van de huidige funktionari zoeken wij per 1 januari 1978 een Gedacht wordt aan een creatieve man of vrouw mei opleiding en ervaring in het inrichtingswerk en in di. dierenverzorging. j| Minimum leeftijd 25 jaar. E Salariëring geschiedt volgens het rapport Haecks Wij werken vanuit een Christelijke levensovertuiging- Voor nadere informatie en sollicitatie kunt u zich. wenden tot de heer J.A. Kuipers, adjunkt-direkteur van het Jeugddorp, Postbus 130, Barneveld, telJ 103425)1441. j] Een uniek nederlands dorp waar normale kinder die door omstandigheden buiten hun eigen gezi\ verband moeten verblijven, een verzorging en n voeding krijgen, die erop gericht is dat ze na en! tijd hun plaats in de maatschappij weer kunt innemen. - Het bestuur van de PROT. CHR. STICHTING TEHUIZEN DAGVERBLIJVEN TE OMMEN vraagt voor haar dagverblijf voor geest gehandicapte ouderen een Vereiste diploma's: Mavo, O.P.M. of K.V.J. Inlichtingen te verkrijgen bij de heer Langeler, hoofdleider. Tel. 05291-2637. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aai bestuur van bovengenoemde Stichting, bus 46 te Ommen. Het Geriatrisch Verpleeghuis 'Vliethoven', Zwet 9 te Delfzijl vraagt voor de begeleidingsafdeling van 24 begeleidingsbehoeftige bejaarden een die wordt belast met de direkte bege leiding van een 8-tal bejaarden en de observatie en rapportage daarvan. Een en ander gebeurt in samenwer king met arts, psycholoog, afdelings leiding, overige groepsleiding en even tueel maatschappelijk werkster. Wij zoeken voor deze funktie een ver pleegkundige die een opleiding heeft gevolgd op MBO/HBO-IW nivo, daar nog mee bezig is, dan wel bereid is deze opleiding te volgen. Salaris naar opleiding en ervaring van f 1807,64 tot f 2348,30 bruto per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure, waarbij het advies vooraf met de sol licitant wordt besproken. Delfzijl en naaste omgeving bieden gunstige mogelijkheden voor het vinden van een passende woonruimte. Er zijn goede trein- en busverbindin gen met de stad Groningen. 'Vliethoven' gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Liefdadigheid. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. Th. Huls, verpleegkundig adjunkt direkteur. Telefoon (05960) 1 89 44. Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie. Het Kinderhuis „De Lijsterhof" te Leiden, Rijnsburgerweg 152 vraagt vereisten: - ouder dan 21 jaar - enige jaren ervaring - diploma M.B.O. i.w. of gelijkwaardige opleiding ll d Wij bieden: t - verantwoordelijk werk in een klein huis (24 kinderefe units, vertikale leeftijds opbouw) - goede begeleiding d - arbeidsvoorwaarden en salaris conform het Reglertg Arbeidsvoorwaarden I. en T. en het salarisrapj Haeck - verplichte opname in het pensioenfonds P.G.G.M.^ Uitvoerige schriftelijke sollicitaties dienen binnet dagen gericht te worden aan de a/gemeen coördii Boerhaavelaan 1 te Leiden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 18