(Si amrobank Kunstl en AntieU GaM Zar FAMILIEBERICHTEN REÜNIE nat. rijtuig museum. SCHILDERIJ ALARM 20001: IKONEN ZATERDAG 23 JULI 1977 kunnen van maandag fo! cn met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16 00-20.00 uur. 1952 1977 Blij en dankbaar hopen wij D.V. op vrijdag 29 juli a.s. met onze fijne ouders en mijn grootouders Piet Suurd Gee Suurd-Joustra te gedenken dat zij 25 jaar getrouwd zijn. René en Martha, Martijn Jeannet Zwanie Harma en Jan-P:eter Peter Jolanda Ronald Als u onze ouders wilt feliciteren is daarvoor gelegen heid op vrijdag 29 juli tussen 20.00 en 22.30 uur irt het Jeugdgebouw van Ned. Herv. kerk, Veenhoopsweg 12a te Smilde. Smilde, H.P. Sickensstraat 49. D.V. Op 15 augustus hopen onze geliefde ouders en grootouders Jan Schoneveld en Geertje Schoneveld- Moman De dag te gedenken dat zij 30 jaar geleden door het huwelijk verbonden zijn. Dat de Heere ze nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Valkenburg Z.H. Katwijkerweg 30 23 juli 1977 Wilma en Jan Diny Geertje Barry en Jan Jan en Heieen Gerda Gerard, Gerlindo en MargreeL 1942 Dankbaar en blij gedenken wij onze 35ste trouwdag. A. H. Pijl A. Pijl-Koopmans kinderen en kleinkinderen 23 juli 1977 Heerenveen, Ganzenweide 39. Samen met de kinderen hopen onze ouders Mr. O. H. van Wijk en mevrouw J. E. van Wijk-Krayer op 29 juli a.s. hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Wij wensen hen van harte geluk. Alle kinderen Heemsteedse Dreef 241, Heemstede. Blij en dankbaar aan God hopen wij op 27 juli a.s. met onze ouders en grootouders G. Oosterlec en A. Oosterlee-van der Leeden te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Kinderen en kleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 6 augustus van 16.30-19.00 uur in de Maranathakerk, Burgem. de Josse- lin de Jonglaan 1 te Rotterdam. Rotterdam, juli 1977 Saenredamplein 21c Blij en met dank aan God, delen wij u mede, dat onze ouders A. M. van Rangelrooy H. van Rangelrooy-Jansen van Doorn op 4 augustus a.s. hun 50 jarig huwelijksfeest hopen te vieren. Wij nodigen u hierbij van harte uit. Receptie vafl 17.00 - 19.00 uur in Hotel Dreyeroord, Graaf van Rechte- renweg 12 te Oosterbeek. Havelock Nieuw Zeeland: A. van Rangelrooy E H. van Rangelrooy-van Scherrenburg Maastricht: M. A. van Rangelrooy B. van Rangelrooy-Walrecht Nijmegen: W. G. van Rangelrooy G. J. van Rangelrooy-Liesveld Renkum: Chr. Peters N. M. Peters-van Rangelrooy Cuiemborg: G. P. van Rangelrooy A. van Rangelrooy-Bakker en kleinkinderen Oosterbeek. Cronjeweg 10. Op D.V. 2 augustus 1977 hopen onze ouders H. A. Homan en A. Homan-van der Deure te gedenken dat zij 55 jaar in het huwelijk zijn verbon den. Ieder die hen daarmede wil feliciteren is welkom op dinsdag 2 augustus 1977 van 15.30 17.30 uur in Huize Bodaan, Bramenlaan 2, Bentveld. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen, Henk en Heddy, Ingrid, Astrid, Brigit Heden nam de Heere uit onze familiekring tot Zich onze lieve schoonzuster en tante Wouterina Bongers echtgenote van Alb. den Boer Nieuw-Lekkerland: P. Bouman M. Bouman-den Boer A. van Meerkerk M.J. van Meerkerk-den Boer Aart den Boer Alblasserdam: J. de Haan-den Boer Gouda H. Bouter P C. Bouter-den Boer nichten en neven Nieuw-Lekkerland. 21 juli 1977. Na een zwaar en moeilijk lijden is vandaag overle den onze zeer zorgzame man, vader en grootvader Douwe Terpstra op de leeftijd van 57 jaar. Het leven is: de kruisbanier tot in Gods handen dragen". Gez. 469:3b Almelo: J. Terpstra-Westra Point Roberts (U.S.A.): Jelle en Lynn Liorah Groningen: Theo, André, Nico Almelo: Elske Almelo, 21 juli 1977 G. B. Vloedbeldlaan 22 De dienst van Woord en Gebed, waarbij wij be langstellenden verzoeken aanwezig te zijn, zal gehouden worden op dinsdag 26 juli a.s. om 12.45 uur in de Pniêlkerk, Rembrandtlaan, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.45 uur op de algemene begraafplaats te Almelo. Gelegenheid tot condoleren voor de aanvang van- de dienst De Schoolgemeenschap van de Christelijke Peda gogische Akademie te Almelo geeft met leedwe zen kennis van het overlijden van de heer D. Terpstra Met dankbaarheid gedenken wij zijn grote plichtsbetrachting bij de vele aktiviteiten, die hij sinds september 1960 als leraar aan onze school heeft mogen verrichten. Onze hartelijke gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen, wie wij Gods ver troostende nabijheid toewensen. Namens bestuur, personeel en studenten Dr. D. H. Groen, voorzitter G. M. Groenenberg, direkteur Almelo, 21 juli 1977. Na een ernstige ziekte nam God uit onze familie kring weg onze lieve broer en zwager Douwe Terpstra op de leeftijd van 57 jaar. Noordwijk: T. Terpstra-Verschoor Bergen (N.H.): A. Terpstra I. Terpstra-Wiersma Canada: S. Terpstra J. Terpstra-Haak Alkmaar B. Fokkema-Terpstra M. Fokkema Noordwijk: A. Passchier-Terpstra 21 juli 1977. Psalm 121:8 Heden ontslapen in haar Heer en Heiland onze lieve zuster, schoonzuster en tante Geziena Koops Geliefde echtgenote van W. de Vries Toronto (Can): L. Koops A. Koops-Drent Albony (Aust.): R. Koops P. Koops-Roepert Zwanenburg: T. Koops M. E. Koops-Dekker Hattem: E. Koops Zaandam: H. Koops A. Koops-v.d. Woude Hattem: H. Breunis (vriendin) neven en nichten Amersfoort, 21 juli 1977 Parelhoenstraat 42 Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in het Uitvaartcen trum van het C. V. U., Langegracht 39, Amers foort. Gelegenheid tot bezoek en condoleance aldaar, zaterdagavond a.s. van 19.00-19.30 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben maan dag 25 juli a.s. om 11.00 uur op „Rusthof" aan de Dodeweg te Amersfoort. 'k Zal dan gedurig bij U zijn in al mijn noden angst en pijn, U al mijn liefde waardig schatten, wijl Gij mijn rechterhand woudt vatten! Gij zult mij leiden door Uw raad, O God, mijn heil, mijn toeverlaat en mij hiertoe door U bereid opnemen in Uw heerlijkheid. Psalm 7312 In deze zekerheid heeft God na een korte, ernstige ziekte tot Zich genomen mijn lieve zeer zorgzame vrouw en onze lieve zeer zorgzame moeder en oma Rien den Boer-Bongers Zij werd 61 jaar. Nieuw-Lekkerland, 21 juli 1977. 't Honk, Dorpslaan 114. Geen bloemen - Geen toespraken Nieuw-Lekkerland: Alb. den Boer Sliedrecht: Wouda an Piet de Lange Tineke, Albert Jan en Peter Nieuw-Lekkerland: Arnold en Bep den Boer Bart en Elsa Papend recht: Annie en Gert Schep Rlnke en Hans Nieuw-Lekkerland Anne en Atie den Boer Rokus Berkel: Aad en Joke den Boer Hanneke en Wouter ZIJ die hun medeleven willen betuigen worden hiervoor in de gelegenheid gesteld op maandag avond 25 Juli van 8.30-9.15 uur in het Ver.gebouw van de Ger. kerk. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 26 Juli in de Oer. kerk Ingang Dorpslaan te Nieuw-Lekkerland welke begint om 13.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om i 14.30 uur op de Alg. be graafplaats aan de Lekdijk. TROUW/KWARTfo S gevestigd te Amsterdam uitgifte van nominaal f 200.000.000,- 8 pCt. obligaties 1977 per 1978/1987 koers van Uitgifte zal uiterlijk op woensdag 27 juli 1977 vóór beurs worden bekendgemaakt. inschrijving van heden tot vrijdag 29 juli 1977, 15.00 uur, op de voorwaarden van het prospectus d.d. 22 juli 1977 bij de kantoren van ondergetekenden Storting dinsdag 30 augustus 1977. prospectussen en inschrijvingsbiljetten, alsmede - tot een beperkt aantal - exemplaren van de statuten en van het laatstverschenen jaarverslag van Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. zijn verkrijgbaar bij de kantoren van inschrijving. amsterdam-rotterdam bank n.v. pierson, heldring pierson n.v. Amsterdam, 22 juli 1977. Op Gods tijd maar voor ons zeer onverwachts heeft de Heer tot zich ge roepen mijn geliefde man, onze lieve vader en grootvader Harm Bruulsema op de leeftijd van 66 jaar geliefde echtgenoot van Hendrikje Koops Zalig zijn de doden die in de Here sterven Hoogers milde H. Bruulsema-Koops Assen J. van Eerten-Bruul- sema J. van Eerten Dwingeloo A. Bruulsema T. H. Bruulsema- Koers A. v. Dijk-Bruulsema H. v. Dijk Smilde G. Bruulsema A. Bruulsema-Eising W. Bruulsema en kleinkinderen Hoogersmilde 22 juli 1977 Rijksweg 209 De begrafenis zal plaats vinden op dinsdag 26 juli 1977. Vanuit de Geref. Kerk te Hoogersmilde om 14.00 uur. Zij die de overlede ne de laatste eer wensen te bewijzen worden ver zocht om 13.00 uur aan wezig te zijn. Aanvang rouwdienst 13.15 uur. De Heere heeft plotseling tot zich genomen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Maria Klazina Dreoth- Broekroelofs echtgenote van Heike Drenth ze werd 69 jaar. „Zalig zijn de doden, die in de Heer sterven". Dedemsvaart: H. Drenth Sassenheim: H. Drenth M. Drenth-Delwig Welland Ont. Can.: M. Schuringa-Drenth Middelburg: A. Schuringa-Drenth J. Schuringa Wageningen: J. Bontius-Drenth G. H. Bontius Singapore: M. K. de Groot-Drenth H. de Groot Washington: B. van Dorssen-Drenth A. van Dorssen Bussum: J. Drenth Haarzuylen: E. Drenth C. Drenth-Smeets en kleinkinderen Dedemsvaart, 20 juli 1977 Rheezerend 65 De ter aarde bestelling zal plaatsvinden op zater dag 23 juli, vanuit "het gebouw „Antenne", Wilhel- minastraat, Dedemsvaart. Rouwdienst om 13.30 uur. Zij die de overledene de laatste eer willen bewij zen, worden om 13.15 uur verwacht. Gelegenheid tot condoleren in „Antenne". Het 85-jarig bestaan van het ziekenhuis is een goede aanleiding om elkaar opnieuw te ontmoeten. De direktie nodigt alle oud- medewerkers(sters) uit op zaterdag 17 september a.-s. voor een te houden in het ziekenhuis. Schriftelijke opgave aan de verpleegkundig direktrice, zr. J. Greven, De Ruyterlaan 5 te Enschede, met vermelding op de enveloppe „Reünie". In verband met de organisatie is het wenselijk zo spoedig mogelijk te reageren. Sluitingsdatum voor aanmelding is 1 september a.s. NIENOORD buiten, binnen bereik, met onder meer het Inl. WV Leek tel. 05945-2100. uit de 19ete en 20e eeuwa vrijdag 12-17.30 w zaterdag 12-17 OCgli en volgens afspr, KUNSTHANDEL R. I Parkstr. 85. "s-Grav$fl Telefoon 070-46!" M Wij kunnen nog voor uw vakantie gj, EEN ALARMSYSTEEM bij u aanleggen. Apeldoornselaan 101, Den Haag, tel. 070-654435 iai is 17e en 18e eeuwse ook voor reparatie Galerie ,,Synaxis" Havenstr. 13 Hilversum 035-19609 GALERIE SREFIDENSI Keizersgracht 757 b.d. Am- stel. Amsterdam dag geop. 13-17 uur. Expositie v. 16/7 t/m 7/8. Spui 235 a, Den Telefoon 070-46 Permanente eksposifl een steeds wisselende tie schilderijen, aquari tekeningen uit de 19e eeuw. o.a. romantiek, school, barbizon, nisten, Bergense schol Verkoop onder garantd| Open. dag. van 10-18 Afspraak aanbevolen, j B.V. Vendu Notz Dir. J. Muusse Haringvliet 96 - Rotter tel. 010-122440 VERKOOP-EXPOS ven RUSSISCHE IKON 5g DO t/m 5/8 van 10-6^ ook za. en zon, lO< geill. cat. /5.- >it Heden nam de Heer tot Zich, onze Zuster Dirkje Alida van Hunnik, diakones in de ouderdom van 60 jaar. Zij was 35 jaar aan ons huis verbonden. Ps. 23 1 De Here is mijn herder. Bestuur, Directie en Zusterkring Ned. Herv. Diakonessen Inrichting Amsterdam, 21 Juli 1977 Overtoom 295. De rouwdienst zal gehouden worden Dinsdag 26 juli te 11 uur in de Aula van de begraafplaats „Zorgvlied" a.d. Amsteldijk, waarna de teraarde bestelling zal plaatshebben. Vertrek van Overtoom 295 te 10.30 uur. Arnhem, 21 juli 1977 Laan van Klarenbeek 106 De crematie zal plaatshebben op dinsdag 26 juli om 14.05 uur in het crematorium te Dieren, aula I. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de crematie in de ontvangkamer van het cremato rium. Geen bloemen. Geen toespraken. Aan allen die ons na het vrij plotseling heengaan vanonze lieve zorgzame zuster Hendrika Scheltens getroost hebben, zeggen wij hartelijk dank Delfzijl, O. Scheltens Groningen, J. Scheltens-Molenaar Den Haag, W. Scheltens Den Haag, juli 1977 Acaciastraat 176 A Het provinciaal bestuur van Utrecht maakt bekend grl voor het cursusjaar 197771978 aanvragen van inwori van de provincie Utrecht voor een provino studietoelage kunnen worden ingediend. l(»J Zij, die een door het rijk gesubsidieerde onderwijsinsL. ling (gaan) bezoeken moeten eerst een aanvraag bij^ rijk indienen. Binnen 1 maandag na dagtekening van 1 beschikking of kennisgeving van het rijk kan verzoek voor een (aanvullende) provinciale tof" worden ingediend bij het gemeentehuis in de van inwoning. Bij het beoordelen van de aanvragen wordt gelet op: a. studieresultaten; b! financiële noodzaak. Er wordt de aandacht op gevestigd, dat ook gegadigl die zich op grond van maatschappelijke ontwikkèlingi eigen initiatief (gaan) bij-, na- of omscholen voor t> provinciale studietoelage in aanmerking kunnen koni althans indien andere instanties (b.v. het gewest») Arbeidsbureau) geen financiële hulp kunnen bieden j£ zij aan de bovenvermelde voorwaarden om voor provinciale studietoelage in aanmerking te kon) voldoen. Aanvragers, die nog de leerplichtige leeftijd bezitfra komen niet voor een provinciale studietoelage aanmerkina. m Na succesvolle beëindiging van de studie zal de (jq( van de genoten bijdragen worden kwijtgescholden. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve man, onze zeer zorgzame vader en grootvader Jacob Brouwer oud 68 jaar. Naarden, H. Brouwer-van den Pol Nuenen, H. J. Brouwer T. Brouwer-Griffioen Marieke Joh Marjolein Whitby (Ontario), J. H. Brouwer S. P. Brouwer-Johnson Johnny James Laren N.H., H. A. Wapstra-Brouwer B. Wapstra Geert Mieke Naarden. 21 juli 1977 Nagtglaslaan 28 De rouwdienst, te leiden door de weleerw. heer Ds J. H. Alderse Baas, zal worden gehouden op maandag 25 juli a.s., om 14 uur in de Aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hilver- sumseweg te Bussum, waarna de begrafenis zal plaats hebben. Gelegenheid tot condoleance na de begrafenis in de Aula van da Begraafplaats. Geen toespraken. Liever geen bloemen. „Wie in de Zoon gelooft, heeft eeuwig levai Joh. Na een moedig gedragen lijden werd van j weggenomen onze lieve broer, zwager en ood Cornells Wijtze Hommes echtgenoot van E. H. Kramer op de leeftijd van 67 jaar. Apeldoorn: J. de Koning-Hommes N. J. de Koning Nunspeet: J. Hommes J. K. Hommes-Binnema T. Hommes-Scholte Zwijndrecht: G. J. Hommes neven en nichten 22 juli 1977. s it Ut Langs deze weg, ook namens Mevr. Bruns en kinderen, willen wij een ieder bedanken voor het medek toond bij het overlijden van onze stafmedewei*1 heer lefSl G. Bruns Het was voor ons een grote troost te ervaren hoe 1 geacht en gewaardeerd werd. Het bestuur en directie Distributie Ctiü Midden Beemster W. A. Beemster, 23-7-1977. Uü

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12