Moeilijk toegankelijk FAMILIEBERICHTEN Kareltje Knetter en de toverbubbei Bezwaarschriften tegen Schiphollijn MAANDAG 16 JUU 1677 RADIO EN TELEVISIE Trouw/Kwartet TV-COMM ENTAAR Alsof het gefilmd was In goudkleurig Ucht, gefilterd door woestijnzand, zo verscheen Shakespeare's drama Antonlus en Cleopatra gisteravond op het scherm. Praal gemonteerd met vernuftig nagebootste antieke pracht en praal, vol allure gespeeld door leden van de Royal Shakespeare Company en toch Toch denk Ik dat de meeste kijkers de aflevering uit de Tijgerbrigade op het andere net hebben gevolgd. De dichterlijke tekst van Engelands grootste toneelschrijver wordt voor steeds meer mensen moeilijk toegankelijk. Echter, niet alleen Shakespeare's taalgebruik maar ook het verhaal zelf vergt een zekere mate van ingewijd zijn. Waarschijnlijk zou de VARA over minder hoofden hebben heengeschoten als aan het drama a door Ton Hydra een goede toelichting was voorafgegaan. John Kings BBC-produktie Een geheim plekje vond ik een gaaf voorbeeld van een natuurfilm die meer te bieden heeft dan een reeks mooie plaatjes, waarbij een stem al dan niet monotoon de onderschriften opleest. King is een specialist in het vertrouwd maken met wat leeft en groeit Hij verstaat de kunst om vla een eenvoudig verhaal de toeschouwer tientallen details in de natuur te laten ontdekken. Zo zou lk ook Nederlands flora en fauna weieens belicht willen zien. De vraag is slechts of wij dat net zo ongekunsteld kunnen als de Engelsen. Over de kijk van de Horizonredactie op het verschijnsel kennis en de jeugdherinneringen van kunstschilder Jelle Troelstra heb ik reeds zaterdag geschreven. Op de avond van die dag vielen op de buis geen hoogvliegers te signaleren. Holmes en Yoyo schijnen als varianten op de vele politiespeurders nogal wat aanhangers te hebben. Vooral Jongeren blijken zich te vermaken met de capriolen van Richard Shull en John Schuck. Het is mij allemaal te doorzichtig, teveel voorspelbaar en te naïef om er plezier aan te kunnen beleven. Zo is het ook vaak met spelletjes. De opgetogen verhalen die Je dikwijls hoort, doen mij weieens denken aan de kinderhand die gauw te vullen is. De AVRO had daarvoor zaterdag ruim 70 minuten uitgetrokken, maar het „lekkers" werd niet eerlijk verdeeld. De deelnemers aan het eerste spel konden veel meer geld in de wacht slepen dan de gegadigden die in de andere bedenksels hun hand mochten ophouden. Dat zal wel prullen geblazen zijn geweest na de uitzending. Fred Oster figureerde als spelleider. In die kwaliteit schijnt hij bij het vrouwelijk deel van het publiek populair te zijn, hetgeen mij niet zelden verbaast omdat ik in zijn woordkeus weinig charme kan ontdekken. Wat de spelletjes betreft, die zullen flink moeten worden bijgeschaafd. BIJ het raden van bekende persoonlijkheden werden de namen vooraf op het scherm geprojecteerd, waardoor er voor de kijkers thuis de lol van het meespelen af was. Ook het onthullen van de uitslag in het derde spel nog vóór de deelnemers hun resultaten hadden getoond; ontnam iets van de attractie. Van de panelleden wist eigenlijk alleen Jos Brink een aardige babbel te maken. De al dan niet ware verhaaltjes werden over het algemeen met te weinig flair en te langdradig verteld. Hieruit bleek weer eens hoe moeilijk het is om voor die onbarmhartige televisiecamera echt leuk te doen. Met doen alsof val Je wegens onnatuurlijkheid door de mand. Radio vandaag HILVERSUM I (298 en FM-kxaalea) TROS: i 07.00 Nieuw». 07 02 (S) Ontbijt-«oo»: lichte en populair klassieke muziek (07 SO Nieuws. 07.41 Aktua. 08 30 Nieuws. 084*08.45 Gym- nastiek voor de huisvrouw). 10.00 Sphinx, magazine voor haar en hem en de kleintjes (1030 Nieuws. 10.33-10.45 KabouterUJd). R.V.U.: 11.40 Uitzending over verslaving (VPRO: 12.00 Plet Ponskaart presen teert (12.25 Mededelingen voor land- en tuinbouw. 12.30-12.41 Nieuws). 13.30 (S)Mu- ziek. 15.00 Permanent Wave. vrouwenpro gramma. 15.30 Nieuws. 15.33 (S) Nova Zem- bla. EO. 15.15 (S) Licht en uitzicht gewijde muziek. 17.00 (S) Eigen wijs, kinderpro- gramme. 17.15 (S) Grammofoonmuziek. OVERHEIDSVOORLICHTING: 17.20 Ne derland en de Derde Wereld. Een program ma ven de voorlichtingsdienst ontwikke lingssamenwerking. 17.30 Nieuws. 17.32 (S) Klankbord: actualiteiten, informatie en commentaar. 18.00 (S) Daar weer de molens staan. Muzikale rondreis door Nederland. 18.30 Nieuws. 18.41 (S) De grote opdracht Een programma over zending, evangelisatie en christelijke hulpverlening. 18.00 (S) Ron duit Muzikaal en informatief Jongerenpro gramma. 19.40 (S) Bijbels perspectief. 20.00 (S) Achter de horizon ven het zomergebeu- ren. Gevarieerd programma met muziek en interviews. 21.15 (S) Avondoverdenking. NOS: 21.30 Intcrnationaaal Koorfestival 1977. 21.40 Voor blinden en slechtzienden. 21.55 (S) Tambu. Informatie en verzoekpla ten voor Antillianen in Nederland. 22.25 Bond zonder Naam. 22.30 Nieuws. NCRV: 22.40 Vakantie met een C. VOO: 22.55 (S) Muziek en informatie. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II (402 m en FM-kanalen) NCRV: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7.20 Vandaag.maandag. 8.00 Nieuws. 8.11 Hier en nu. 8.30 Het levende woord. 8.35 Te Deum Laudamus. 9.00 Muzi kale ochtendpost 9.35 Waterstanden. 9.40 Zomerdok, informatief programma. 11.00 Nieuws. 11.03 Plein muziek. 12.00 Het nutti gen van etenswaren is toegestaan, lunch- programraa. 13.00 Nieuws. 13.11 Hier en nu. Aansl.: Kunst- en vliegwerk. 13.30 Douce France: chansons. 13.55 Lachte orgelmu ziek. 14.10 Eén, twee, uit de maat: program ma over onderwijs en opvoeding. NOS: Boerenbont 14.50 Den Haag deze week. 15.00 Kijk op buitenland: Derde Wereld. NCRV: Een goed halfuur muziek en medi tatie. 16.00 Nieuws. 16.03 Rozegeur en prik keldraad. 17.55 Mededelingen. 18.00 Niuews. 18.11 (S) Hier en nu. 18.30 (S) Mu ziek in vrije tijd. 19.45 (S) Populaire klassie ken. 20.00 Nieuws. 20.05 Avondoverden king. 20.10 (S) Klassieke orkestmuziek. 20.45 (S) Pianotrio: klassieke muziek. 21.35 (S) Literama. NOS: 23.00 (S) Met het oog op morgen, waarin om 23.05 Actualiteitenover zicht; 23.10 De krant van morgen; 23.20 Den Haag vandaag en om 23.52 Yoga. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III (445 m en FM-kanaleo KRO. 07.02 (S) Drie op je boterham. AVRO: 09.03 (S) 'n Goed begin. NOS: 10.03 (S) Voorbeschouwing Tour de France. AVRO: fn het kruis zal ik eeuwig roemen en geen wet zal mij verdoemen; Christus droeg de vloek voor mij Christus is voor mij gestorven, heeft gena poot mi) tieruioruen. Te Ben t>an dood en zonde vrij. Na een blijmoedig gedragen lijden is in haar Heer en Heiland van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Ebeltje Pasterkamp in de ouderdom van 75 jaar. K. Pasterkamp M. Pasterkamp-Slot A. Koedijk-Pasterkamp Jb. Koedijk neven en nichten. Broek op Langedijk, 15 juli 1977. Langebrugpad 3. Correspondentie-adres: K. Pasterkamp, Dorps straat 124, Broek op Langedijk. Gelegenheid tot condoleantie dinsdag 19 juli a.s. van 19.30-20.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Dorpsstraat 41 en na afloop van de teraardebe stelling in gebouw „Irene", Dorpsstraat 74. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehouden worden op woensdag 20 juli om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, waarna de teraardebestel ling plaatsvindt op de algemene begraafplaats. DEN HAAG (ANP) In Utrecht zal 15 december de wereldpremière wor den gegeven van de Nederlandse film over het leven van Rembrandt. De film zal dan tevens in meer dan 20 andere theaters ln roulatie wor den gebracht. De ruim anderhalf Jaar geleden begonnen opnamen voor de film zijn thans voltooid, aldus de perschef van Jos Stellings Filmproduktles die de film heeft ge maakt. Er Is volgens hem nu al zeer grote belangstelling voor de film uit het buitenland, onder andere Amerika. De opnamen hebben twee maanden stilgestaan, omdat Frans Stelling, die ln de film de Jonge Rembrandt speelt, moest genezen van tijdens opnamen opgelopen ernstig oog letsel. Aan de twee uur durende film heb ben talrijke Nederlandse en enkele buitenlandse musea meegewerkt, aldus de perschef van Jos Stelllngs Filmproduktles. TV vandaag "Wi« volhardt tot het einde, die tol zalig worden." Na een ernstige ziekte en smartelijk lijden heeft de Heere tot Zich geno-' men, mijn innig geliefde man, onze vader en grootvader Louis Cornells Meijer echtgenoot van Hendrika van Andel ln de leeftijd van 07 jaar. Zwanenburg, H. Meijer-van Andel Veldhoven. F. Meijer E. I. Meijer-Biuchop Worb (Zwitserland), W A. LQthi-Meijer E Lüthi Mare Jacqueline Amsterdam, P. R. Meijer Zwanenburg, 17 juli 1977 Essenlaan 123. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 20 juli te 15 uur op de Ned. Herv. begraafplaats aan de Kerkhoflaan te Zwanenburg. Vertrek van Essenlaan 123 omstreeks 14.40 uur. Thuis geen bezoek. Geen bloemen. In Jezus pntslapen onze lieve broer en zwager Louis Cornells Meijer Hij werd 07 Jaar. Halfweg: W. Meijer H. Meijer-Heemsbergen Zwanenburg: P. Meijer E. Meijer-Witte Zwanenburg: G. Meijer Amsterdam: J. Koelman-Meijer O. Koelman Zwanenburg: H. C. Meijer A. Meijer-Vis Zwanenburg: C. J. Meijer A. Meijer-Naberhuis Zwanenburg: M Meijer Amersfoort: J. Meijer L. Meijer-Luyt Amsterdam: A- Cornelisse-Meijer C. Cornelia se Zwanenburg. 17 juli 1077. De Heer is zo petrouto als sterk. Hij zal zijn werk voor mij voleinden. Psalm 138: 4 (ber.) Heden nam God tot zich, mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Teunis Koetsier op de leeftijd van 78 jaar. Woerden: C. Koetsier-Bukman A. L. de Jager-Koetsier O. de Jager Huizen: L. A. van den Berg-Koetsier Woerden: A. H. van Beek-Koetsier D. van Beek E. H. Koetsier P. E. Koetsier-Dane H. Koetsier M. Koetsier-Versluis Ph. J. Koetsier G. Koetsier-Zaal Heemstede: T. Koetsier M. Koetsier-Groen en kleinkinderen. Woerden. 16 juli 1977 Leidsestraatweg 109 Aan huis liever geen bezoek geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den woensdag 20 juli om 14.00 uur in de Kruiskerk aan de Josef Israêlslaan te Woerden. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de Kruiskerk, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats „Rijnhof", Geestdorp te Woerden om 15.15 uur- Opgenomen in Gods Heerlijkheid mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jan Abels Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw, Oud-lid Gedeputeerde Staten van de provincie Groningen. Hij werd 79 Jaar. Norg, 12 juli 1977 Rocht 2 F. M. Abels-Holwerda Grouw: B. Abels G. C. Abels-Wiersema Jan-Pieter en Carientje Amersfoort: I. H. J. Oosterman-Abels J.Oosterman Maarten-Jan, Maresa en Hilda Mill: L. M Kwint-Abels A Kwint Marijke, Jan, Hanneke en Marjanneke Heerhugowaard: J. J. Abels A. Abels-Holwerda Eric-Jan en Jeroen Overeenkomstig vaders wens is deze advertentie de enige kennisgeving. De begrafenis beeft in familiekring plaatsge vonden. Speciaal vandaag De AVRO presenteert een optreden van de Engelse zang groep Guys 'n Dolls. Ned. 1/20.00 Van Antonlus en Cleopatra door de Royal Shakespeare Company zendt de VARA het slotdeel uit. Ned. 2/20.25 Achter het Nieuws voorziet actualiteiten van commentaar. Ned. 2/21.45 Die Eltern Is een Bavariafilm over ouders die proberen hun dochtertje geestelijk gestoord te maken en opgenomen te krijgen om zo ln het bezit te komen van een aan het meisje toegewezen erfenis. Ned. 1/21.50 Edith Schmidt maakte een reportage over de opmars van vrouwenbewegingen in Westeu- ropese industrielanden. Duitsl. 2/21.15 In Zo klonk bet vroeger kan men Sergei Rachmaninof eigen composities horen uitvoeren. HUv. 4/13.15 Henk van Ulsen leest frag menten uit het werk van Simon Vestdijk. Hilv. 2/21.35 ASTERIX EN CLEOPATRA 10.06 (S en M) Arbeidsvitaminen, verzoek- platenpro gramma. 11.03 Radlojourn aal- li. 06 (S) Postbus 700, Drie draalt op ver zoek. 12.03 (S) Joost mag niet eten. NOS: 14.03 (S) Radio Tour de France (18.03 Dc vacaturebank) AVRO: 19.02 (S) Het Stenen Tijdperk. 20.02 Radiojournaal. 20.05 (S) Su- perclean Dreammachine. 21.02 (S) De Ne- gen-uur-Jazz-show. 22.02 RadiojournaaL 22.05 (S) Blues. Ballads 8t Beat 22.55 Mede delingen. 23.02 (S) Candlelightshow. 00.02 Radiojournaal. 00.05 (S) Meta de Vries 01.02. 07.00 (S) 'n Nachtje AVRO. HILVERSUM IV (FM-kanalen) VARA: 07.00 Nieuws. 07.02 (S) Groot en klein: ka mer- en orkestmuziek. 09.00 Nieuws. 09.02 Kinderen een kwartje? 09.30 (S) Kamermu ziek van Haydn. 09.50 VARA's voettocht 10.00 (S) Drie concerten. 10.50 (S) Kamermu ziek. 11.40 (S) Nocturnes. 13.15 (S) Werken van Rachmaninof. 14.00 Nieuws. 14.02 Keu ren en kiezen. 14.30 (S) VARA's voettocht reportage. 14.40 (S) Middagconcert: Om roep Orkest olv. Leo Driehuys mmv. solis ten. 16.05-17.00 (S) Kamermuziek. 1845 NOS: Fabeltjeskrant 1645 Journaal 19.05 AVRO Casper hel vriendelijke sprookje, tekenfilm 19.10 Happy days, tv-serle 19.35 Holmes en Yoyo. politieserie 20.00 Guy's 'n' dolls, showprogramms 20.40 Omdat ik toevallg in een rolstoel zit Blmreportage 2145 Journaal (NOS) 2140 AVRO: De ouders, tv-spel 2345 SYMBIOSE 2349 NOS: Journaal NEDERLAND H 16.00 NOS: Tour de France en N.K. zwemmen 20.00 NOS: Journaal 2045 VARA: Antonlus en Cleopatra, drama van Shakeepearedeel II 21.46 Achter het nieuws 22.30 NOS: Journaal 2248 Tour de France. SCHIPHOL (ANP) Er zijn 38 be zwaarschriften ingediend tegen het voornemen van b en w van Haarlem mermeer om aan de Spoorwegen vergunning te verlenen voor de aan leg van de Schiphollijn. Die vergun ning kan pas worden verleend als gedeputeerde staten een verklaring van geen bezwaar afgeven. Alvorens een beslissing te nemen zullen de gedeputeerden maandag 1 augustus de bezwaren mondeling toegelicht krijgen door de indieners van de bezwaarschriften. 78: „Maar meneer de dictator! Dat ls fantastisch!" riep Opopol blij uit. „Als die Amerikaan graag verplette rend geslagen wil worden dan ls daarin onmiddellijk te voorzien hoor! Want dit ventje hier, dit kriele- kippie, zoals u hem belieft te noe men. mmmxnm, het neusje van de zalm, hoor!" „Dan moeten we meteen maar eens zien of die zalm-* neus van jou Iets kan uitrichten tegen die decadenteling uit Ameri ka," zei Sjokolal. „Ik zie trouwens dat je dit onderdeurtje bU voorbaat al gekleed hebt ln het uniform van Held van de Sport. Daarmee ben Je echt buiten je boekje gegaan, Opo pol Istietof! Let daarom goed op mijn woorden. Als dit ventje werke lijk zo'n formidabele sportheld ls, dan krijg jij er een ordeteken bij en een salarisverhoging van 3000 knoe- bels per maand. Maar als dit ventje een mislukkeling blijkt te zijn. Kijk uit, man! Je gaat geheid naar de loodmijnen van Ysberië en lk trap Je er persoonlijk heen!" „Haha, voor die loodmljntjes ben lk niet bang," lachte Opopol zelfverzekerd. „Laat die Amerikaantjes maar opkomen!" „We zullen zien," sprak Sjokh snijdend. Toen riep hij de onto stoorbare Amerikaan erbij, dief nu toe nog steeds rustig in zijn hol Je gezeten had. De betreffende Ji geman stond op, kwam achteloosb het grote bureau van de dictof afgeslenterd en lachte toen zijn 1 de gulle dollargrijns.„Ha, die SjJ lal!" riep hij uit. „Wat hoor ik r Moet ik het opnemen tegen die fe lekip?" Met een achteloze duw t zijn behaarde arm zette hij de klfg Kareltje aan de kant. -37- Nlet alleen, dat hij hier kwam, maakte haar razend, maar ook het feit, dat hij er zelfs om loog; hij moest immers zo nodig naar Whinmouth! Zij bleef zeker vijf minuten vrijwel roerloos zitten. Zij woog alle feiten tegen elkaar af, maar neen, er was maar één conclusie mogelijk. Trou wens ledereen wist, wat de meisjes Potter te koop aan te bieden had den. En met die onnozele Hazel kon je veilig je gang gaan: die zou er niet aan denken dat dit lets was, waar over Je mooie verhalen kon doen. Op dat ogenblik dacht zij er aan, dat Lane-Phelps in het bos op haar wachtte; meteen ging haar woede over ln verontwaardiging. Zo zag je maar weer het verschil tussen de seksen. ZIJ koesterde schuldgevoe lens over een paar zoenen, terwijl haar man geregeld op bezoek ging bij een slechte vrouw, die hij notabe- ne aan zijn eigen pleegzoon had uit gehuwelijkt! Haar eerste impuls was nu ook openlijk naar Aubrey toe te rijden en s tan te pede wraak te ne men. Maar zij zette niet door. Op de een of andere manier bracht haar gezonde verstand haar aan het twij felen. Er was toch een kleine moge lijkheid dat zij zich vergiste; zij moest absolute zekerheid hebben, voor zij zelf de definitieve stap zette. Zij bedacht zich, dat hij zo'n minuut of tien naar binnen was gegaan. ZIJ waren nu vast al naar boven. Wat zij moest doen was het huls binnenslui pen om te luisteren. Zij hoefde hen niet op heterdaad te betrappen; als zij luisterde zou zij genoeg weten. Zij kluisterde haar paard en liep naar het huisje. De mist leek wel mee ln het komplot te zijn, die ver hulde haar helemaal. Heel voorzich tig sloop zij naar de deur. In het voorbijgaan keek zij even door het raampje er naast; er brandde vuur in de kamer. En toen hoorde zij Paula stem, die klonk of hij aan het voordragen was. Zo praatte geen man, die Jets" wilde. Nauwelijks wetend wat zij deed sloop zij naar het grote raam. Van wat zij toen zag, viel haar mond open. Daar zaten zij met hun drieén, Paul, Hazel en het kind. Het kind zat bij zijn moeder op schoot en die luisterde aandachtig naar de brief, die Paul haar voorlas. Claire was buiten zichzelf van verbazing. Zij kon zelfs woorden uit de brief op vangen: Jk dacht aan Jou, toen ik zag hoe de wind de bladeren van de populier opwaaide en ze als een handjevol zilver omhoog wierp ik hoop gauw met verlof te ko men Ik heb gehoord, dat Je broer gaat, of naar Egypte of naar 7lrf boektoe!" Zij greep de pook en -• de het vuur met zoveel geweld dat het wel leek, alsof zij de hi blokken verantwoordelijk st voor het feit, dat het maar een had gescheeld, of zij had alles haar dierbaar was op het spel gej^ Smut tot korporaal ls bevor derd De hele zaak was nu vol komen duidelijk, zo duidelijk, dat zij erom had kunnen lachen, als zij zich niet zo geschaamd had over haar gegluur. Hij kwam hier alleen Ikey's brieven voorlezen; Claire her innerde zich Ineens, dat Hazel anal fabeet was. De koude van de mist drong nu door tot in Claires botten. Zij rilde en begon weg te sluipen. Toen zij het tuinpad achter zich had, rende zij naar haar paard. Geen minuut later zat zij in het zadel en liet zij het paard hard langs de kortste weg naar huls draven. Pas toen zij het paard in de stal had verzorgd en voor het open vuur in de bibliotheek zat, dacht zij aan Au brey Lane-Phelps, die nog altijd op haar wachtte in het bos. „HIJ kan me wat", zei zij hardop, „het zal me een zorg zijn of hij naar Vlaanderen rk Hij kwam niet thuis voor de thei j|. toen zij moed genoeg had verzan p: om bij Chivers te informeren, hfce de zij, dat hij tegen half vier de sj had gehaald om naar Whinmout gaan. ZIJ wist, dat hij pas tegen L avondeten terug zou komen. kwam tot de conclusie, dat zij aan tafel met hem wilde woi ,L geconfronteerd. Daarom zei zljje gen mevtouw Handcock, dat 5 hoofdpijn had en naar boven gj^ Zij kleeddde zich niet uit, maar in haar lievelingsstoel zitten bij F 1 vuur. Zij probeerde een boek te zen en na te denken, maar het lir6 haar niet. Zij staarde alleen maaF het vuur, wachtend op zijn voetsFe pen in de bibliotheek. Tegen negenen klopte mevn ip Handcock met de boodschap, dafl I een meneer Lane-Phelps aan de foon was voor haar. „Zegt u n»e tegen hem, dat ik niet te spre el ben en dat hij straks meneer nii opbellen". Wordt verw u Even puzzelen Horizontaal: 1. ontelbaar, 4. mist, 8. rund, 10. voorzetsel, 12. streling, 15. water in België, 17. dichter. 19. be vel, 20. vooreetsel, 22. priem, 23. wel riekende gomhars, 24. lk (Lat.), 20. steen, 27. wandversiering, 29. kleur stof, 30. Spaans paard, 31. watering, 33. maanstand, 37. lidwoord, 38. hulpmiddel op schepen, 39. gram schap. Verticaal: 1. persoon bekend met het vaarwater, 2. boom, 3. pers. voor- naaraw., 5. afnemend getij, 6. voeg woord, 7. schoeisel, 9. bevel, 11. fami lielid, 12. opstel ln een krant, 13. listige streek, 14. plaats in Gelder land, 16. verdieping, 18. keur, 21. vreemde munt, 24. vat met een hengsel, 25. bezitt voornaamw. 27. plaats ln de N.O.P., 28.kel, 32. land bouwwerktuig, 34. vogel, 35. rond- .hout, 36. muzieknoot, 37. titel (afk.). Oplossing vorige puzzel Horizontaal: 1. menu-meier 2. ren-neo3. laan-teelt 4. sar-Neer- eg-Elre-to 6. tal-siio-ra 7. uniek* 8. doel-adé-dt 9. erika-Aloè. c Verticaal: 1. mals-etude 2. era nor 3. naar-Eli-el 4. urn-nls-el meter-lk-Aa 6. ene-eel-Ada 7. Orel 8. eelt-ore-do 9. rotan-anl .fP'

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 4