PGEM LANDELIJK KONTAKTMAN n 1 administratieve kracht administrateur Medewerk(st)er Medische Registratie ZS MEDEWERKSTER VAN DE FINANCIEEL ADJ.-DIREKTEUR HET PAROOL Bethel Ziekenhuis Delft concierge Direktie-secretaresse H.EAO. (B.E.) of M.BA-NIVEAU „De Amandelbloesem", SECRETARESSE screen(st)er diakonessenhuis ut vertegenwoordiger verkoper zaden mentor/mentrix REVAUDATIEKUNIEK ZATERDAG 16 JULI 1977 TROUW/KWAR" PERSONEEL GEVRAAGD t Provinciale Gelderse Elektriciteit*- Maatschappij Bij de Portiersdienst van het hoofdkantoor te Arnhem kan een geplaatst worden. De functionaris zal ondermeer worden belast met leidinggevende taken ten behoeve van de interne postbezorging en de portiersdienst. Bovendien behoort het ontvangen van bezoekers en het toezicht op de gebouwen tot zijn verantwoordelijkheid Deze taken maken het noodzakelijk woonachtig te zijn in een nabij het hoofdkantoor gelegen dienstwoning. Vereist: het bezit van de diploma's MULO/MAVO-4 en Bewakingsbeambte A B, dan wel de bereidheid voor laatstgenoemde diploma's te studeren goede leidinggevende en contactuele vaardigheden 1 leeftijd: 35 jaar Er gelden regelingen voor pension-, reis- en verhuiskosten. Het personeel van de vennootschap valt onder de bepalingen van de Algemene burgerlijke pensioenwet. Schriftelijke sollicitaties kunnen, onder vermelding van 'vacature conciërge', worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van de PGEM, Utrechtsestraat 85 te Arnhem. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Bij on* centrum komt binnenkort vakent de funktie van Tot haar werkzaamheden zullen o.m. behoren: het maken van afspraken en het ontvangen en te woord staan van be zoekers voor de direktie-leden; - het stenografisch opnemen en uitwerken van brieven, nota's en rapporten; het notuleren van vergaderingen; het bijhouden van het direktie-archief Voor een goede funktie-uitoefening is het noodzakelijk, dat zij een middelbare opleiding heeft genoten, b.v.k. in het bezit is van een sekretaresse-diploma, goed kan organiseren en kennis heeft van de medische terminologie. Ervaring in soortgelijke funkties in een (psychiatrisch) ziekenhuis strekt tot aanbeveling. hot hoofd personeelszaken, Sollicitaties ti Dennenweg 9 te Assen, Masalco B.V. houdstermaatschappij van een tiental dochteronderne mingen, zoekt een De financieel adj-direfcteur is verantwoordelijk voor het totale administratieve en boekhoudkundige gebeuren binnen het Masalco-con- cem. Naast de coördinatie draagt hij zorg voor de juiste interpretatie van de bedrijfseconomische resultaten. Enerzijds van de dochters afzonderlijk en anderzijds van de totaliteit aan bedrijfsuitkomsten. Voor deze belangrijke functionaris vragen wij op korte termijn een assistente/secretaresse, die wordt belast met het bijhouden van de boekhouding van stafbureau en computerafdeling. Zij doet tevens de salarisadministratie. In overleg met de adj. direkteur stelt zij budgetten en liquiditeitsplanning op en verzorgt zelfstandig de maandelijkse verslagleg ging. Daarnaast verricht zij correspondentie- en andere secretariaatswerk zaamheden. Hiervoor gaan onze gedachten uit naar een jonge vrouw van 20 25 jaar, met een opleiding op Uftk* I I .,.n1 neut u interesse r Dan zien wij Uw solüciUMbnef met uitgebreide gegeven» graag tegemoet. Masalco B.V.. Vradeveidaeweg 2, Aaaen. Tal. 06320-10133. HUIZE'DE SCHUTSE' Gereformeerd Bejaardentehuis Hemsterhuisstraat 123, Amsterdam- Slotervaart. Telefoon 020-150666. Voor spoedige indiensttreding vragen wij voor halve dagen (9-12 uur) een van Prot. Chr. levensovertuiging, die de bewoners-administratie als voornaamste taak zal gaan beheren. Enige boekhoudkundige ervaring is wel gewenst. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen kunt U richten aan de administrateur, de heer W. H. Fritz. Het Bestuur van de Stichting Chr. Bejaardencentrum Wormerveer, roept sollicitanten op voor de funktie van Hij wordt belast met de administratie van het bejaardencentrum met 111 bewoners, alsmede van 14zorgwoningen. Zijn taak zal zijn: zorg te dragen voor een vlotte verwerking van de administratieve en boekhoudkundige gegevens het geven van regelmatige en tijdige informatie aan staf, direktie en bestuur m.b.t. de exploitatie-rekening etc. het uitvoeren van sekretariaat werkzaamheden t.b.v. direktie en bestuur o het verlenen van administratieve hulp aan bewoners. De kandidaat dient over goede kontaktuele eigenschappen te beschikken. Voor deze funktie is het M.B.A.-diploma of een gelijkwaardige opleiding vereist. Salariëring en rechtsposittie-regelingen overeenkomstig de C.A.0 voor bejaardentehuizen. Pensioenregeling van P.G.G.M. Volledige sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de voorzitter van het Bestuur, de heer R. Westerhof, Kerkstraat 327, Wormerveer. Sla je slag, word lid van het CNV! Samen sta je sterk! Bel 030-941041. Christelijk Njtionjal Vakverbond Utrecht. Ravellaan I. Postbus 2475. Op korte'termijn zoeken wij voor de buitendienst van het advertentiebedrijf een De aard van deze funktie verlangt inzicht op het gebied van de marke ting en in het bijzonder de reclame alsmede bekendheid met de moder ne technieken ten aanzien van mediaplanning. Er wordt gewerkt In een klein team, dat bij zijn aktiviteiten wordt onder steund door een afdeling marketing en mediaresearch. Leeftijd tot 35 jaar. Indien u belangstelling heeft voor deze aan trekkelijke funktie kunt u uw schriftelijke sollici tatie richten aan de personeelchet commer ciële sectoren van Het Parool B.V., Wibaut- straat 131, Amsterdam. Ook kunt u telefonisch informaties inwinnen bij F. Romeijn. Tel. 914400, toestel 232. Op het bureau van de Hervormde Gemeente is s bij voorkeur met Schoevers opleiding se ter vervanging van de huidige secretaresse, die aan het bureau verbonden is. De werkzaamheden bestaan uit: 11 het voorbereiden en notuleren van vergaderingdia de daaruit voortvloeiende correspondentie; q i het geven van informatie, zowel telefonisch atsk.g telijk; va het bijhouden van het archief; het notuleren van avondvergaderingen, enkele per maand; waar compensatie in tijd tegenover staat. Verwacht wordt: een goede kennis van de Nederlandse taal, zo woord als geschrift; bereidheid om in teamverband te werken; Vereisten zijn: leeftijd ongeveer tussen 25 en 35 jaar; godsdienst: N.H. Salariëring: de salarisschalen van het Overheidspersoneel w gevolgd. Sollicitaties: schriftelijk te richten aan het secretariaat v^, Hervormde Gemeente, Bemadottelaan 11 te Uttta Diakonessenhuis Utrecht zoekt voor het Patf gisch7Cytologisch Laboratorium een op M.B.O.-niveau, voor h6t zelfstandig sert van cytologische uitstrijkpreparaten. Verdere inlichtingen worden gaarne Dr. W.M. Porton, patholoog-anatoom, (030) 528111. toestel 2520. verstrekt! jom, tel! Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aar hoofd van de Dienst Personeelszaken, Bosb straat 1 te Utrecht. In ons ziekenhuis komt binnenkort de funktie vrij van Tot de werkzaamheden behoren het verzamelen, vastleggen en archiveren van medische gegevens van patiënten. Kandidaten dienen tenminste te beschikken over een opleiding op het niveau van M.A.V.O. (4 jaar). Zij dienen bereid te zijn in september 1978 één dag per week de éénjarige kursus „assistente) medische registratie" te volgen. Studiekosten komen voor rekening van het ziekenhuis Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken op onderstaand adres. Reynier de Graefweg 3, Delft.Telefoon 015-569340. - 3 In opdracht van een bekende en omvangrijke, in de branche VOORAANSTAANDE HANDELSONDERNEMING DE GROOT SLOT B.V. te Heerhugowaard een op diverse terreinen gespecialiseerd bedrijf, zoals gewas beschermingsmiddelen voor land- en tuinbouw, tuinzaden, uienzaad-selektie, tuincentrum, zoeken wij een bekwame en ondernemende Het betreft hier een zeer zelfstandige funktie, rechtstreeks onder de verkoopleider, met, gezien het interessante pakket produkten van gewasbeschermingsmiddelen tot en met zaden, ruime perspektieven. Voor het goed vervullen van de funktie zijn, naast een be hoorlijk opleidingsniveau, kennis van de produkten, bekend heid met de markt en het vertrouwd zijn met de mentaliteit van de agrariërs wenselijk. Voor een flinke, kommercieel begaafde en/of gewasbeschermingsmiddelen ligt hier een aantrekkelijke mogelijkheid In een gezond en groeiend bedrijf, dat zich steeds verder specialiseert in de gehele groensektor. Inlichtingen kunnen worden verstrekt door dhr. O. de Groot, telefoon 02207-10341, toestel 12. Brieven te richten aan Drs. J. de Zeeuw, onder kode „Ver tegenwoordiger", waarna oproep voor een kennismakings gesprek kan volgen. Bedrijfsadviesbureau De Zeeuw Oostzijde 92b Zaandam De Revalidafiekliniek Overtoom is een categoraal ziekenhuis waar a ongeveer 140 patiënten worden gerevalideerd met neurologische, orthopedische, reumatologische en cardiologische ziekten. Door studieredenen van de huidige funktionaris ontstaat J op korte termijn de vakature voor (voor 4 dagen per week) Onze gedachten gaan uit naar een jong enthousiast mede- werk(st)er met goede kontaktuele eigenschappen, die in staat is een bijdrage te leveren aan de vorming en bege-» leiding van leerling-ziekenverzorgenden in onze kliniek. Ook andere. Intern wonende, personeelsleden zullen zijn/ haar aandacht opeisen. j1 Gezien de ontwikkelingen zowel maatschappelijk alsjj binnen de opleiding tot ziekenverzorgende zal deze), funktionaris voortdurend zijn/haar taak moeten kunnene afstemmen op die veranderingen. De taakvervulling vindt' voor een deel plaats op onregelmatige uren. L Zij die reeds een sociale opleiding hebben genoten of daarmee bezig zijn, kunnen voor deze funktie in 2 aanmerking komen. Lidmaatschap van een der bij de oekumenische raad aan-k gesloten kerken is gewenst. De arbeidsvoorwaarden zijn kontorm dp C A O. voor het" partikuliere ziekenhuiswezen. Voor inlichtingen en schriftelijke sollicitatie kunt u ziel wenden tot de afdeling personeelszaken van de Revali- datiekliniek Overtoom. 65-R Overtoom 283. Amsterdam. Tel. 020-180202, toestel

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 14