Rabobank S I Keffalinia I t Buitenlands geld en een reisverzekering: regel dat vóór u vertrekt! FAMILIEBERICHTEN Verzekeringen: Buitenlands geld: ANWB Internationale Reis- en Kredietbrief: De Reiswijzer: Uw vakantiewoninC Algarve Griekenland (Kmetta) Griekenland (Haikidiki) Mallorca Ibiza La Manga ia c Costa del Sol t Wibautstraat 131 - Amsterdam, tel. 020-914400 - DONDERDAG 14 JULI 1977 TROUW/KWARTET P 14 - RH 18 - kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16 00-20.00 uur. Hetzij wij leven of sterven, wij zijn van de Heer Dag aan dag draagt Hij ons. Na een langdurige ziekte is overleden, 79 jaar oud, onze lieve Henk Smilde oud-directeur van de 2e Chr. HÜ.S. te Groningen. Wij zullen hem erg missen. Zijn vrouw: Lot Smilde-Andnessen Zijn kinderen: Almelo: Jan en Korrie Smilde-Nienhuis Emmen: Annemarie en Jan de Wilde-de Jager Paterswolde: Joost en Roelfien Smilde- Maarsingh Winschoten: Joan en Hans Roelfsema- Smilde Appingedam: Mieke en Frits Roelfsema- Smilde Hoogezand: Peter en Marieke Smilde- Heeres en kleinkinderen Er is een rouwdienst op vrijdag 15 juli om 13.00 uur in de Westerkerk, Kraneweg, waarna u gele genheid krijgt tot condoleren. De begrafenis zal uitsluitend in familiekring plaatsvinden. Groningen, 12 juli 1977 Joz. Israélsstraat 82. CHRISTELIJKE VERENIGING TOT VERPLEGING VAN ZIE KEN VOOR MOOGEVEEN EN OMGEVING Ziekenhui» „Bethetda" Hei jaarverslag 1976, waarin snomen het rapport van de Trustee, de Nederlandsche Middenstands Tmstmaat- schappij B.V. Amsterdam, is van heden al gratis verkrijgbaar bi| de Nederlandsche Midden- tdbank N.V. te Amsterdam de C red iet- en Etfecien- benk N.V. te Utrecht. Utrecht. 14 juli 1977. God heeft tot Zich genomen onze lieve broer, zwager en oom Hendrik Smilde Hij werd 79 jaar. Rotterdam: M. Smilde-Burger T E. Smilde-Elffers M. Smilde-Groen G. Smilde Voorburg: G. van der Wal-Smilde Heerde: S. R. Smilde A. C. Smilde-van der Spek nichten en neven Groningen, 12 juli 1977. Heden, 13 juli is van ons heengegaan mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en grootmoeder Magdalena van Veclen- Habermehl geboren 31 juli 1914 „Zalig die zuiver zijn van hart, want zij zullen God zien." Wassenaar E. van Veelen Soest G. M. van Eek-van Veelen Joris en Marleentje Duivendrecht N. E. van Veelen W. van Veelen M. van Veelen-Bosma Curasao T. de Rijcke-van Veelen A. de Rijcke Wassenaar M. Vintges-van Veelen L. Vintges Leiden D. N. van Veelen M. van Veelen-Weststrate Pittsburgh M. J. van Veelen L. van Veelen-Mac Artor Leiden P. M. van Veelen en verloofde Wassenaar E. C. van Veelen Wassenaar. 13 juli 1977 „De Schouwenburgh", Stoeplaan 9 Liever geen bezoek geen bloemen. Maandag 18 juli zal in de Gereformeerde kerk aan de Bloemcamplaan een rouwdienst worden ge houden. die geleid zal worden door de weleer waarde heer Ds. L. Bech, aanvang 11.00 uur. Na afloop van de dienst gelegenheid tot condoleren. De teraardebestelling zal in de kring van de fami lieleden daarna geschieden op de begraafplaats te Wassenaar. Vlaardingen, 10 juli 1977 Wilhelminasingel 21 Heden behaagde het God om uit zijn geduldig gedragen lijden te verlossen en in Zijn Eeuwige Heerlijkheid tot Zich te nemen mijn innig geliefde Gijsbertus Boele echtgenoot van M. Boele-de Jong op de leeftijd van 76 jaar. Welzalig hij, die de God van Jacob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting is op de Here zijn God. Psalm 146 Uit aller naam: M Boele-de Jong Geen bloemen - geen bezoek De teraardebestelling is bepaald op donderdag 14 juli om 2 00 n.m. uur op de Algemene Begraaf plaats ..Holy" te Vlaardingen Voorafgaande aan de teraardebestelling zal een rouwdienst gehouden worden in de aula van de begraafplaats. Condoleanüe-gelegenheid uitsluitend alleen na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. iedereen leest de krant altüd en overal. Sluit een reisverzekering om echt onbezorgd op vakantie te gaan. Bestel dan ook meteen buitenlands geld. Dat spaart kostbare vakantietijd en meestal nog geld ook! Gecombineerde reisbagage- en ongevallenverzekering, korte termijn autocasco-verzekering voor automobi listen en een rechtsbijstandverzekering. Als u op weg naar uw vakantie bestemming één of meer landen aandoet zorg er dan voor óók van dat betreffen de land wat geld bij u te hebben. En denk voor Italië ook aan benzine- bonnen. Handig U hoeft er niet speciaal meer voor naar een ANWB-kantoor. U kunt er ook voor terecht bij de Rabobank, waar u zich tevens kunt laten inschrijven als lid van de ANWB eventueel in combinatie met het lidmaatschap van de Wegenwacht Boordevol tips en wetens waardigheden. Gratis beschikbaar bij de Rabobank. Meteen maar meenemen1. geld en goede raad Op zaterdag 9 juli is van ons heengegaan, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder Suianna Maria Polderman oud 44 jaar. Hebr. XI10 W. Bontkes Henriëtte Wilma Heieen Hetty Zierikzee, Touwbaan 20. De begrafenis heeft inmiddels in familiekring plaatsgevonden. De Heer is mijn Herder. Rustig en stil heeft de Heer tot Zich genomen Zijn kind, mijn lieve trouwe zuster Hendrika Janna Blok op de leeftijd van 75 jaar. A. J. Trimpe-Blok Bergen op Zoom, 12 juK 1977 Ziekenhuis Lievensberg. Corr.-adres: Argolaan 626 „Warande" Bergen op Zoom. De begrafenis zal plaatsvindeh zaterdag 16 juli a.s. om 10.30 uur op de begraafplcats te Kruinin- gen. Vooraf vindt voor de familie en belangstel lenden een rouwdienst plaats in de Geref. Kerk te Kruiningen die aanvangt om 9.45 uur en geleid zal worden door Ds. E. Saraber, ziekenhuispredikant van Lievensberg te Bergen op Zoom. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kerk. Geen bloemen. Ingegaan tot de vreugde van Zijn Heer en Heiland mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Dirk Qualm Weduwnaar van Hendrika Hassefras Eerder weduwnaar van Maartje Slappendel op de leeftijd van 90 jaar. Uit aller naam: J. Qualm-Wulffele Hazerswoude, 12 juli 1977, Voorweg 105 Geen bloemen De begrafenis is bepaald op vrijdag 15 juli, er is dan, in één der zalen van de Gereformeerde kerk aan de Dorpsstraat, van 11.30-12.00 uur gelegen heid tot condoleancebezoek, waarna omstreeks 13.30 uur de teraardebestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Hazerswoude- Dorp. „Mijn genade is u genoeg". Heden nam God plotseling tot Zich mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en grootmoeder Geertje Bakker echtgenot^ van Dirk Kitobwf op de leeftijd van 73 jaar. Mede namens de kinderen en kleinkinderen: D. Katsburg Landsmeer, 11 juli 1977 Weegbreesingel 1. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 16 juli a s. op de algemene begraafplaats te Landsmeer *s morgens 11 uur. Vooraf zal om 10 uur een rouwdienst gehouden worden in de Gereformeerde Kerk te Landsmeer, Calk oenstraat. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Voorhof der Gereformeerde kerk. Geen bloemen. Op Zijn tijd nam God plotseling tot Zich in Zijn Heerlijkheid, mijn innig geliefde man en onze lieve vader, groot- en overgrootvader Bene Rietema op de leeftijd van 81 jaar. Ik heb de vaste grond gevonden. Ulrum, 11 juli 1977 Noorderstraat 37 Ulrum: U. Rietema-van Rijn Ulrum: G. Venhuizen-Rietema F. Venhuizen Ulrum: R. Rietema H. Rietema-Valkema Hoogeveen: T. Venhuizen-Rietema G. Venhuizen Bentley (Canada): K. Rietema W. Rietema-Salomon Winsum: W. Dijkstra-Rietema F. Dijkstra Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden vanuit de Geref. Kerk, Leensterweg, op vrijdag 15 juli 1977. Aan vang rouwdienst 2 uur. Gelegenheid tot condoleren vanaf 1.30 uur. Liever geen bezoek aan huis. Laat uw vakantie niet bederven dooreen bedorven maagof diarree' Wff Neem F.ntosorbine mee. j fff W'tre aangenaam smakende tabletten KIL Zuiveren maag en ingewanden. Op 7 juli heeft de Here van ons genomen onze geliefde zuster en tante Hendrika Hermanns op't Holt op de leeftijd van 85 jaar. J. J. Eringa-op t Holt J. R. Gehrels-Eringa J. F. Gehrels R. H. v.d. Heuvel-Eringa E. v.d. Heuvel J. Eringa E. N. Eringa-Steenhuizen E. Niemöller-Eringa W. Niemöller De begrafenis heeft in familiekring te Epe plaats gevonden. In Zijn weg en op Zijn tijd nam de Here vanuit ons midden weg mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Lijntje Maria van Kempen-Quak in de leeftijd van 83 jaar. Üw hoop herleev' naar Zijn gebod mijn Redder is mijn God. Pa. 435 ber. Zuidland: J. van Kempen G. van Kempen J. van Kempen-de Leeuw van Weenen Leerdam: G. van Kempen N. M- van Kempen-Moerman Zuidland: E. H. van Kempen Klein- en achterkleinkinderen Zuidland 13 juli 1977 Breedstraat 11 Geen bloemen. Op zaterdag 16 juli 1977 om 11.00 uur zal in het sterfhuis een korte rouwdienst worden gehouden, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats te Zuidland. Vertrek vanaf het sterfhuis 11.30 uur. Op Zijn tijd nam de Heere van ons weg, mijn zeer geliefde man en onze zorgzame vader en groot vader Nijs de Vos echtgenoot van Lidewij Janna Eijkelenboom op de leeftijd van 60 jaar. Psalm 1187a De Heere is bij mij onder degenen die mij helpen. Ameide: L. J. de Vos-Eijkelenboom Kinderen en kleinkinderen. Ameide 12 juli 1977 Prinses Marijkeweg 120. Gelegenheid tot condoleren donderdag 14 juli tussen 19-20 uur in „Open Vensters" te Ameide. De teraardebestelling zal plaats vinden D.V. vrij dag 15 juli om 14.15 uur op de Algemene Begraaf plaats te Groot-Ammers, voorafgegaan door een rouwdienst. Aanvang rouwdienst 13.00 uur. Vertrek „Open Vensters" om 14.00 uur. Geen bloemen. Maar blij vooruitzicht, dat mij streelt ik zal ontwaakt Uw lof ontvouwen U in gerechtigheid aanschouwen verzadigd met Uw Goddelijk beeld. Psalm 17:8 Heden ging in vrede van ons heen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jaapje van den Boogaard in de ouderdom van 80 jaar. Uit aller naam: W. van den Boogaard. Maassluis, 12 juli 1977 Richard Hollaan 83 Gelegenheid tot condoleren vrijdag 15 juli van 20 tot 20.30 uur in de aula van De Schutsluis, Richard Hollaan 105. Aldaar zal zaterdag 16 juli een dienst van woord en gebed gehouden worden om 10.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Maassluis. Heden nam God tot Zich onze lieve opa Henri Lem De tijd vergaat, de herinnering blijft. Wij zullen opa nooit vergeten. Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 13 juli 1977. Langs deze weg willen wij u danken voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het heengaan van mijn innig geliefde man, onze onvergetelijke vader en opa Gerrit Pbilippus Homburg uit aller naam L. Homburg-Dekker Zaandam, Heyermansstraat 137. tl uei kt lil ie (bungalow/appartement) ei staat deze zomer in 5 8dgn. v a ƒ396 (logiein r° 8 dgn. v.a. 657 (h/| 8 dgn. 8 dgn. 8 dgn. 8 dgn. d; v.a./583(h/fb v.a. 515 (h/|T v.a. 393 (logie^J v.a. 298 (logieta n< 8 dgn. v.a. 398 (logie& Informatie/Boeking: p Perscombinatie reizen j?, is onze allernieuwste Griekse bestemming. 'n Fascinerend eiland. 8-daagse vliegreis va 648,- Informalie/Boeking: vi krt C Perscombinatie reizen jie Amsterdam, Wibautstraat 131, Tel. 020-914400 w

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 18