Kiene mensen profiteren van de Opruiming bij VanderMeerl van der meer meubelen :l FAMILIEBERICHTEN Maak je sterk met hel O DINSDAG 12 JULI 1977 TROUW/KWARTET I kunnen van maandag to« en me! vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6. Op zondagavond Is d«t illeen mogelijk van 18.00-20.00 uur. In volle vrede is heden van ons heengegaan, in de ouderdom van 86 jaar, onze lieve moeder, schoon moeder. groot- en overgrootmoeder Lydia de Lanoy weduwe van ir J. van Noppen. Boskoop: J. van Noppen A. van Noppen-Brandt Wesepe: C. J. Lintner-van Noppen A F. Lintner Klein- en achterkleinkinderen. 's-Gravenhage. 9 juli 1977 Theo Mann-Bouwmeesterlaan 1. Thuis geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatsvinden op woens dag 13 juli a.s. om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats. Raalterweg te Deventer. Vertrek van de rouwkamer van de Diakonessen- inrichting Bronovo, Bronovolaan 9. 's-Gravenha ge, om ongeveer 10.30 uur. Geen bezoek aan de rouwkamer. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid. Op Zijn tijd nam de Here to Zich onze geliefde zwager en oom Jan Feitsma echtgenoot van Jansje Dijkstra 9 juli 1977. Oldehove: H. Feitsma-Rozema Zuidhorn: J. Wierenga-Hazenberg Buitenpost: J. M. Feitsma-Hania neven en nichten Heden ging in volle vrede van ons heen, onze geliefde zuster en tante Henny Hondius Namens de familie: P. van der Veen Enschede. 11 juli 1977 De Kromhoff Corr.-adres: Duinbeekseweg 19, OostkapeUe (Zld). De crematieplechtigheid zal plaatshebben don derdag 14 juli a.s. om 12.30 uur in het cremato rium „Enschede" te Usselo. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden ver zocht om 12.20 uur in genoemd crematorium aanwezig te zijn. Dt HERE is mijn Herder mij ontbreekt niets: In Christus ontslapen mijn geliefde man onze zorgzame vader behuwd groot- en overgrootvader Cornells Klapwijk in de ouderdom van 85 jaar. Capelle a/d Uttel: L. Klapwijk-van den Berg Rotterdam: M. Klapwijk Middelburg: S. Klapwijk G. Klapwijk-Oskam Capelle a/d IJssel: J Slob-Klapwijk G. Slob Middelburg: H. Klapwijk J. Klapwijk-van der Vinne Krimpen a/d IJssel: C. Klapwijk A. T. H. J. Klapwijk-Sijtsma Barendrecht: L. Slaa-Klapwijk W Slaa CapeUe a/d Ussel: C. Klapwijk Bennekom: A. Klapwijk H. Klapwijk-Booy Klein en achterkleinkinderen CapeUe a/d Ussel 10 juli 1977 Torenhof 14 I Geen Bloemen De begrafenis zal plaatshebben donderdag 14 juli a.s. op de begraafplaats Oud-Kralingen, Kraling- seweg 334 te Rotterdam. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.45 uur aan komst op de begraafplaats om pLm. 15.00 uur. Mede namens de gehele gemeente geven de Ker- keraad en Commissie van beheer van de Gerefor meerde kerk van Oude- en Nieuwe Wetering met verslagenheid kennis van het overlijden van Jan Verweij op de leeftijd van 71 jaar Met grote dankbaarheid denken wij aan het orgel spel dat br Verweij met zoveel liefde als organist gedurende bijna 50 jaar ten gehore bracht Mag de overtuiging dat hij is heengegaan naar zijn Heer en Heiland van wie wij met hem mochten zingen zijn familie tot troost zijn. Oude Wetering. 11 juli 1977 P. van Wouwe. praeses Kerkeraad J. D. Schoenmaker, voorzitter Commissie van beheer. JUWELEN. GOUD •n ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Rectificatie kennisgeving De Tweede kamer voor geschil- lenbehandeling uit gedeputeer de staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag. 22 augustus 1977. aanvang 11.30 uur. ten provinciehuize. Achter St Pieter 20 te Utrecht, in open bare vergadering zal behande len het beroep on grond van artikel 55 van de Wet Autover voer Personen van een ingeze tene der gemeente Amersfoort. KENNISGEVING Voorbereiding benienlng zuidelijk gedeelte bestemmingsplan Banne Buiksloot De Burgemeester van Am sterdam, Gelet op het bepaalde in art 22 en art. 34. lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening: Brengt ter openbare kennis: 1. dat de Gemeenteraad in zijn vergadering van 23 juni 1977 het volgende besluit heeft genomen: „De Gemeenteraad van Am sterdam. Gezien de voordracht van Burgemeester en Wethou ders van 17 juni 1977; Overwegende, dat het hier na te noemen gebied behoort tot de bebouwde kom. ten aanzien waarvan bij het bij zijn besluit van 19 juni 1974, no. 685. vastgestelde Struc tuurplan voor Amsterdam aanwijzingen voor de be stemming zijn gegeven; Gelet op art. 21. juncto art. 34. lid 2. van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, Besluit: I. te verklaren, dat een herziening wordt voor bereid van het bestem- mingsplan-Banne Buiksloot, ongeveer be grensd door in het noorden de (verlengde) IJdoornlaan, in het oos ten de Buikslotermeer- dijk, in het zuiden de Buiksloterbreek en in het westen Zijkanaal I met de geprojecteerde verlenging daarvan, welk gebied op de bij de genoemde voordracht behorende tekening is aangeduid met zwarte omlijning; II. te bepalen, dat het voor- bereidingsbesluit van het onder I omschreven gebied vervalt, indien niet binnen twee jaar na de inwerkingtreding van dit besluit het ontwerp van een herziening van het bestemmingsplan voor dit gebied ter inza ge is gelegd;" 2. dat het vorenomschreven besluit van de Gemeente raad met bijbehorende teke ning vanaf heden voor een ieder ter inzage ligt ten Stad- huize. afdeling Publieke Werken, kamer 344. Amsterdam, 12 Juli 1977. KORTING!» Den Haag: Winkelcentrum .Waldeck', einde Laan van Meerdervoort. Utrecht (Woon-Wonderland, met allerlei originele shops): Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht. Rotterdam: Groothandelsgeb., Weena 737.1 Amsterdam: Stadhouderskade 74. |1 Diemen (bij Amsterdam): Rijksweg Amsterdam-'t Gooi, afrit De Sniep. Beverwijk: Rijksweg Haarlem-Alkmaar, f Velser-tunnel, afrit Zaandam/Heemskerk. I Eindhoven: Noord Brabantlaan bij de E Rijksweg Tilburg-Maastricht, afrit vliegveld. E Etten-Leur: Rijksweg Breda-Roosendaal. p Heerlen: Spoorsingel 2. Enschede: Winkelcentrum ,De Klanderij'. Almelo: Oranjestraat 25. Dagelijks (ook op zaterdag!) geopend tot 6 uur. Koopavond bij VonderMeer: donderdag in Utrecht, Den Hoog, Amsterdam en Almelo; vrijdag in Rotterdom, Diemen. Eindhoven en Ellen-Leur. Slimme mensen toeren nu even naar VonderMeer. Want mooie dingen kosten er nu minder. Mensen die 'I bekijken, komen nu als eerste vóórrijden bij VonderMeer. Want er staan nu allerlei fijne meubelen voor onwaarschijnlijk lage prijzen. Fijne zitgroepen in rondom-echt-leer, slokops van wanden, sprookjes van slaapkamers, duizend-en-één fauteuils met tien, twintig, dertig, veertig en soms zelfs vijftig procent korting. Kom óók gauw kijken. Doe wat de slimmerds doen. Profiteer óók van de opruiming bij VonderMeer! De opruiming begint op donderdag 14 juli. Na een moedig gedragen lijden is van ons heenge gaan mijn innig geliefde man, en onze zorgzame vader en opa Jan Bruins echtgenoot van Klazina Schraa op de leeftijd van 81 jaar. „Ik ben de opstanding en het leven, wie in Mij gelooft zal leven ook al is hij gestorven. En een ieder, die leeft en in Mij gelooft zal in eeuwigheid niet sterven." Ni j verdal: K. Bruins-Schraa Maassluis: F. Bruins A. D. Bruins-Rentes J. Bruins B. Bruins-Biersteker Nijverdal: H. Jansen-Bruins J. Jansen en kleinkinderen Nijverdal. 9 juli 1977 Grotestraat 18a. De rouwdienst zal worden gehouden in het Mortu arium. Prins Mauritsstraat 14 te Nijverdal, op woensdag 13 juli a.s. om 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Hellendoorn omstreeks 14.30 uur. Zij, die de overledene de laatste eer willen bewij zen worden uitgenodigd hierbij tegenwoordig te zijn. Gelegenheid om te condoleren op de dag van de begrafenis voor de aanvang van de dienst in voornoemd gebouw waar de overledene is opge baard. In stille overgave des geloofs overleed mijn lieve man, onze zorgzame vader, grootvader en over grootvader Arie Gille weduwnaar van Everdina Wunderink op de leeftijd van 75 jaar. Amstelveen, H. Gille-de Weerd Mierlo, M. G. Vermeulen-Gille P. Vermeulen Amsterdam-Buitenveldert, J. Gille M. Gdie-Hamers Badhoevedorp. G. M. de Haan-Gille Kleinkinderen en achterkleinkinderen Amstelveen, 8 juli 1977 Bevelandselaan 95 Gelegenheid tot afscheidnemen dinsdagavond van 7-8 uur in het Uitvaartcentrum Bouwens, Startbaan 7 hoek Van der Hooplaan, Amstelveen- zuid. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 13 juli te 15 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk te Amsterdam. Voor alle heilgen in de heerlijkheid die U beleden in hun aardse strijd, zij uw naam lof, o Jezus, te allen tijd Halleluja, halleluja! Gezang 299. Op de dag des Heeren is naar Jezus gegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Fenna Heemstra geb. Visser in de gezegende leeftijd van 83 jaar. Groningen, 10 juli 1977 „Menno Lutterhuis", Paterswoldseweg 267. Rijswijk: W. Kuipers-Heemstra A. Kuipers Haarlem: J. D. Boerkoel W. Boerkoel-Nieuwboer Heemstede: J. Heemstra A. Heemstra-v.d. Tang Groningen: H. Oosterveld-Heemstra H. Oosterveld Utrecht: R. Heemstra Hoogeveen: H. Heemstra D. Heemstra-Broekhuijsen klein- en achterkleinkinderen Geen bloemen. De samenkomst zal worden gehouden op a.s. woensdag 13 juli om 12.00 uur in het „Menno Lutterhuis", ingang Bezettingslaan, waarna te 13.00 uur de teraardebestelling zal plaats hebben op de begraafplaats „Selwerderhof'. Gelegenheid tot condoleren vanaf een half uur voor de samenkomst „De Heer was zijn Herder" Met diepe verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zoon, vader en opa Jan van Zandbergen op de leeftijd van 61 jaar. Amsterdam J. R. van Zandbergen-Baas Amsterdam, S. van Zandbergen-Bremer Amsterdam, J. Baas Kampen, J. J. J. Schaëffer-van Zandbergen G. Schaëffer Jeannette, Gerrit Jan en Roeland De Rijp, C. van Keulen-van Zandbergen H. van Keulen Marcel, Ingrid en Linda Manchester, U.S.A. L. van Zandbergen M. van Zandbergen-Paradis Alison en Tamar Amsterdam, 9 juli 1977 Moermond 2 Geen Bloemen. Geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 13 juli om 10 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van Moermond 2 ongeveer 9.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Bedroefd doch dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat onver wacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze onvergetelijke vader en grootvader Johannes Pieter Cense geboren 7 januari 1891 Rhoon J. M. Cense-van der Ent Breda: P. J. van der Veen-Cense R. Z. van der Veen Rhoon: D. Cense A. Cense-Hordijk en kleinkinderen Rhoon 8 juli 1977 Rijsdijk 41 Corr.adres D. Cense, Rijsdijk 51. Geen bezoek geen bloemen. Woensdag 13 juli a.s. zal om 14.15 uur een rouw dienst gehouden worden in de Hervormde Kerk te Rhoon. waarna de crematie in het crematorium Rotterdam-Zuid aan de Maeterlinckweg 101 om 15.20 uur zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condo leren na de crematie in het crematorium. „Mijn gelove houdt zijn hand Vast tot tn mijn laatste stonden. En geen macht van dood en graf rukt mij ooit van Jezus af." Na een korte ziekte heeft God tot Zich genomen onze lieve moeder, grootmoeder en vriendin Hermina Gerarda Smit op de leeftijd van 75 jaar. Leiden: Riate Bremer Marjolein van Mullem Wouter van Mullem Rotterdam: Theo Bremer Rotterdam: Familie Banati Rotterdam, 10 juli 1977 Keldermanstraat 42 Corr. adres: Tjalk, Valkenburgseweg 1 2331 AC Leiden Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7 tot 7.30 uur in de rouwkamer aan de Mathenesser- laan 470 en na afloop van de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats „Crooswijk" zal plaatsvinden D.V. donderdag 14 juli om 2.30 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer circa 2 uur. Ps. 43:4 Het behaagde de Here God plotseling tot Zich te nemen mijn innig ge liefde zoon en onze be minde broer, zwager en oom Jan van Zandbergen op de leeftijd van 61 jaar. Amsterdam: S. v. Zandbergen- Bremer Amsterdam: A. Hommes- v. Zandbergen P. Homijies Amstelveen: G. Visser- v. Zandbergen Amsterdam: H. Feenstra- v. Zandbergen J. Feenstra Amsterdam; H. v. Zandbergen D. v. Zandbergen- v. Dijk Amsterdam: E. v. Zandbergen R. v. Zandbergen- Feenstra iedereen lees de krant altijd en oveijl Neven en nichten Amsterdam 9 juli 1977. Elke zaterdag in Trouw de rubrieken liet onderwijs vraagt vacatures in de gemodbeidsKorg hoger personeel welzijns en vormingswerk Zorg er voor dat uw advertentiemateriaal donderdag met de eerste post in ons bezit is. Voor alle inlichtingen; Telefoon 020-913456 tst 794.783 en 750 Chr.'Nationaal Vale ver C I l\l 1J de k le i necent ra Ie'*'"' I 1 -« Utrecht. Ravellaar?Postbus^2475, Telefoon 03(>9- i O Noteert u mij maar als lid Plaats: j O Graag eerst inlichtingen gcdr Naam:m/v In open cnv. zonder posU- CNV, Antw. Nr. 1096. UW

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 14