T i j Isra-liours kent alleen de weg in Israël. C vrije universiteit l£l OPRECHTE VEILING FAMILIEBERICHTEN a. RADIOLOGISCH LABORANT(E) b. LEERLING RADIOLOGISCH LABORANT(E) wetenschappelijk medewerker(ster) HAARLEM WINKELEN ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER to Vooreen reisje langs de Rijn bijvoorbeeld bent u bijonsaan t foute adres Maarbelerdan geenander Uw betrouwbare vakantiepartner VRIJDAG 8 JULI 1977 TROUW/KWARTET P 14 hunnen van maandag tot en met vrl|dag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16 00-20 00 uur. Kerkpraad en Commissie van beheer van de Gere formeerde Kerk te Winterswijk geven met versla genheid kennis van het plotseling overlijden van hun gewaardeerde volijverige ouderling-voorzit ter van de commissie van beheer Br. H. M. Hengeveld op de leeftijd van 61 jaar. „Zalig zijn de doden, die in de Heer stei-ven. Hun werken volgen hen na" Openbaringen 14:13 Onze Heer sterke zijn vrouw en kinderen in dit onverwachte verdriet. Winterswijk, 6 juli 1977 A. Wiersinga, praeses kerkeraad R. A. de Grave, secr. Cie van beheer Na c-en geduldig gedragen lijden is in haar Heer en Heiland ontslapen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma, zuster, schoonzuster en tante Catharina Sofia van Rijnswou-Paats op de leeftijd van 55 jaar. F. van Rijnswou Sr. Delft: F. van Rijnswou Jr. C M van Rijnswou-van der Weijden Sander, Saskia Leiden M. van Rijnswou Helmond: N J van der Weijden-van Rijnswou P J. van der Weijden Michiel en verdere familie Leiden. 7 juli 1977 Jac. Urlusplantsoen 113 (Thuis geen bezoek - geen bloemen). De begrafenis zal plaatsvinden maandag 11 juli a s te 11 00 uur op de algemene begraafplaats „Rhijnhof". Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een kort ziekbed werd van ons weggenomen onze lieve, zorgzame man. vader en grootvader Lolke Brouwer Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 75 jaar. Apeldoorn: D. Brouwer-Reitsma Ouderkerk a/d Amstel: A. Brouwer J. Brouwer-de Jong Ede: B. Brouwer P. Brouwer-van der Werf Amsterdam: R Brouwer H Brouwer-van der Leek Nederhorst den Berg: R. B Lam-Brouwer P Lam Amersfoort: A. W. Blokland-Brouwer R. Blokland Simpelveld: W. M. Brouwer M. Brouwer-Willems en kleinkinderen Apeldoorn 7 juli 1977 Loolaan 41-105, „Lindenhove". De overledene is opgebaard in het rouwcentrum „Monuta Stichting". Loolaan 67 te Apeldoorn. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 9 juli 1977 om 14.00 uur op de algemene begraafplaats „Hoidehof" te Ugchelen (Apeldoorn). Vertrek vanaf Loolaan 67 om 13.30 uur. Na veel pijn heeft de Heere voor ons nog onver wacht weggenomen mijn zeer lieve man en liefde volle vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, broeder, zwager en oom Willem Hoogendoorn Dzn. in de leeftijd van 88 jaar en 4 maanden. Wij zijn zeer bedroefd maar behoe ven niet te treuren als degenen die geen hoop hebben. Wij hebben mogen geloven dat het leven hem Christus was dan zal het sterven geunn zijn. Psalm 73 13b en 12 (oude berijming) Kockengen E Hoogendoorn-Brouwer Doetinchem: M Vriesen-Hoogendoorn L H. Vnesen Kockengen H Hoogendoorn-Hoogendoorn A Hoogendoorn Doetinchem: W Hoogendoorn L. Hoogendoorn-Hendriksen Baam B Hoogendoorn-Hoogendoorn J Hoogendoorn Kockengen: D. Hoogendoorn D Hoogendoorn-Versteegh Kockengen; C Hoogendoorn J Hoogendoorn-Versteegh Kockengen: L. v.d. Panne-Hoogendoorn C v.d. Panne Wilms E. Tijsseling-Hoogendoorn G. Tijsseling Kockengen: H Boer-Hoogendoorn P Boer Klein- en achterkleinkinderen Kockengen. 6 juli 1977 Portengen 81 Geen bloemen De teraardebestelling vindt plaats maandag 11 juli a s plm 14 30 uur op de Algemene begraaf plaats te Kockengen De begrafenis zal worden voorafgegaan door een rouwdienst in de Geref Kerk. welke aanvangt om 13 30 uur In grote droefheid delen wij u mede, dat, op Zijn tijd, de Here plotseling van ons nam onze lieveling Hennie van Dasselaar op de jeugdige leeftijd van bijna 21 jaar. Per 8 augustus a.s. zou zij onderwijzeres worden aan „De Goede Herderschool" te Harderwijk Wij zullen proberen, met Gods hulp, stil te zijn. G. van Dasselaar H. van Dasselaar-Looijen Gert Nijkerk. 6 juli 1977 Palissaden 10 Geen bezoek aan huis en geen bloemen De teraardebestelling zal zaterdag 9 juli a.s., om 12.00 uur, plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Nijkerk. Hieraan voorafgaande zal een rouwdienst worden gehouden in het Uitvaartcentrum van de Eerste Alg. Onderl. Begrafenisvereniging, Frieswijk straat 56 te Nijkerk (gelegen achter de Algemene Begraafplaats). Aanvang van deze dienst om 11.15 uur. (Gelegenheid tot condoleren voor de rouwdienst vanaf 10.30 uur in het voornoemde uitvaartcen trum. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het droeve bericht van overlijden van de studente Hennie van Dasselaar Deze zomer voltooide zij haar studie; met dank baarheid denkt de schoolgemeenschap terug aan de jaren die zij op de academie doorbracht. God sterke allen die haar lief en dierbaar waren. Utrecht, 7 juli 1977. Bestuur, docenten, studenten en ove rig personeel van de Hervormde Pe dagogische Academie Jan van Nas sau te Utrecht. „Leer mij naar Uw wil te hand'len, 'k zal dan in Uw waarheid wand'len; nijg mijn hart, en voeg het saam tot de vrees' van Uwen naam. Heer. mijn God. ik zal U loven, heffen 't ganse hart naar boven; 'k zal Uw naam en majesteit eren tot in eeuwigheid." Psalm 86 6 Heden nam de Heere, tot onze diepe droefheid, tot Zich in Zijn Heerlijkheid, mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder, zuster, behuwdzuster en tante. Francina de Winter op de leeftijd van 56 jaar L. Smitshoek Leo Herman Martin en verdere familie Mijnsheerenland, 7 juli 1977 Polderweg 1 De overledene ligt opgebaard in het ziekenhuis „Refaja" te Dordrecht. Gelegenheid tot condole ren zaterdagavond van 6-7 uur in de aula van het ziekenhuis en na de begrafenis. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op maandag 11 juli a.s., des namiddags om 2.30 uur te Mijns heerenland, vanuit het verenigingsgebouw, Rembrandtstraat 1. Puttershoek. Vroeg in de morgen werden wij donderdag opge schrikt door het droevige bericht, dat in de avond van 6 juli Jan Bevelander oud 20 jaar, uit de Jan Steenstraat 5 te Fijnaart, deelnemer aan een van onze Ierland-kampen, was overleden aan de gevolgen van een hartaanval tijdens het zwemmen. Gelukkig voor Jan, zijn familieleden en vrienden mogen wij weten, dat hij met hart en ziel bij de Here Jezus Christus hoorde en nu ook hij bij Hem is. Wij delen in de verslagenheid van Jan's familie en vrienden, en geloven met hen, dat God kan troos ten ook wanneer wij niet begrijpen. Youth for Christ Nederland Heden bereikte ons het droeve bericht dat op 5 juli op de leeftijd van 77 jaar uit onze kring is wegge nomen onze oud-bestuurder M. D. Stafleu Vanaf 1937 tot aan 1959 heeft hij onze organisatie trouw gediend. In het bijzonder heeft hij voor de leden in Den Haag zijn gaven en krachten ingezet. Met dankbaarheid zullen wij zijn aktiviteiten blij ven gedenken. Moge de Here Zijn troost schenken aan zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Bondsbestuur Hout- en Bouwbond C.N.V. Utrecht, 8 juli 1977. „En Ik ken dezelve, en zij volgen Mij en Ik geef hun het eeuwig leven; en zij zullen niet verloren gaan in der eeuwigheid. en niemand zal dezelve uit Mijne hand rukken". Joh. 10 27 B en 28. Heden nam de Heere tot Zich onze lieve vader en opa, Cornelis Keus weduwnaar van Johanna Keus-Korving op de leeftijd van 78 jaar. de kinderen en kleinkinderen Scheveningen, 7 juli 1977. „Prins Willemhof'. Hoge Prins Willemstraat 116. Correspondentie-adres. Sonderdankstraat 20, 's-Gravenhage. Vader is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren vrijdag- en zaterdaga vond van 7.30-9 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de Bethel- kerk, Jurnaan Kokstraat 177, maandag 11 juli om 1.15 uur. Daarna zal de bijzetting in het familiegraf plaats hebben omstreeks 2 30 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan- Enige en algemene kennisgeving Vast vertrouwend op haar Heer en Heiland is overleden onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Fenje Alida Visser-Bos Sinds 11 aug. 1920 weduwe van Sytse Visser op de leeftijd van 90 jaar. Den Haag: W. J. Versteegh-Visser F. A. Versteegh Pretoria: P. G. Visser M. Visser-Kuenen Heemstede: A. Huizenga-Visser R. Huizenga Kleinkinderen en achterkleinkin deren Heemstede, 3 juli 1977 Correspondentieadres: Franz Schubertlaan 54, Heemstede. De crematie heeft in de familiekring plaats gehad te Driehuis-Westerveld. De kerkeraad van de Gereformeerde kerk van Hazerswoude geeft met leedwezen kennis van het overlijden van zijn oud-ouderling Jan Pels op de leeftijd van 74 jaar. Wij gedenken met grote dankbaarheid het werk, dat Br. Pels gedurende meer dan 30 jaar als ambtsdrager in de gemeente heeft mogen ver richten. Moge de overtuiging, dat hij is ingegaan in de vreugde van zijn Heer en Heiland, zijn vrouw en familie tot rijke steun zijn. Hazerswoude, 6 juli 1977 Namens de kerkeraad: Z. C. Versluys, praeses G. Hassefras, scriba Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedan ken voor de verrassend vele gelukwensen in de vorm van bloemen, cadeau's, brieven enz. bij ons 60-jarig huwelijksfeest, willen wij u langs deze weg hartelijk dank zeggen. Het was in één woord overweldigend. J. J. A. Calamé M. P. A. Calamé-Coelen Huize „Campduinen" Albardastraat 5 Km. 418 's-Gravenhage. Veenendaal juli 1977 Gevestigd te Veenendaal J. van Aken internis* in samenwerking met Dr. C. H. J. van Enter en Dr. A. H. Lely internisten Spreekuren volgens afspraak in het Juliana Ziekenhuis Veenendaal tel. 08385-19049 Privé adres: De Deel 13, Veenendaal tel. 08385-17411 Het BOERHAAVE-ZIEKENHUIS te HARDERWIJK, (uitgaande van de Stichting Christelijk Algemeen Ziekenhuis N.W.-Veluwe) vraagt fulltime of parttime in bezit van diploma Diagnostiek Om de opleiding te mogen volgen is het bezit van Havo-diploma vereist (met wiskundevakken) De röntgenafdeling beschikt over moderne appara tuur (o.a. angiografie) Bij het zoeken naar huisvesting wordt desgewenst medewerking verleend Sollicitaties kunnen gericht worden aan de Genees heer- Direkteur van bovengenoemd ziekenhuis. Tel. 03410-13344. amsterdam De Interfaculteit der Actuariële Weten schappen en Econometrie zoekt een ten behoeve van het onderwijs en het on derzoek in het Actuariaat. De onderwijstaak zal bestaan uit medewer king aan het college "Inleiding Actuariaat" en het verzorgen van het daarbij behorende praktikum. assistentie bij het onderwijs in de doctoraalfase m.n.' bij de begeleiding van het maken van scripties. De onderzoek taak zal in overleg met de vakgroep Actuariaat van de Universiteit van Am sterdam nog nader worden geformuleerd waarbij de mogelijkheid bestaat dit in een dissertatie te laten uitmonden. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij Prof dr A H.Q.M. Merkies, telefoon. 020- 548 47 98. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een cur riculum vitae. vóór 15 juli 1977. te richten aan de Dienst Personeelszaken, Vrije Universiteit, De Boelelaan 1105, Postbus 7161. Amster- dam-BuitenvcKJert. onder vermelding van vacaturenummer 721 - 2097 ALGEMENE LEDENVERGA DERING van de Vereniging der Neder landse Hervormde Diakones- sen Inrichting, Theophile de Bockstraat 8 te Amsterdam. Dc vergadering zal worden ge houden op dinsdag 26 juli 1977, om 20.00 uur in het Andreas Ziekenhuis op bovengenoemd adres. AGENDA 1. Opening 2. Notulen ledenvergadering d.d. 21 maart 1977 3. Goedkeuring financiële stukken over 1976 4. Rondvraag 5. Sluiting. A. P. Mijnarends, voorzitter J. Hörchner. sekretaris DIRECTEUR: F. G. OE WEERS BILOERDIJKSTRAAT IA HAARLEM TELEFOON 023-316486 Veiling van ECHTE INBOEDELS met KUNST en ANTIEK, t.o.v. de weledelgestrenge Heer Notaris C de Groot uit Haarlem op dinsdag 12 tot en met vrijdag 15 juli 1977, telkens om 10 uur beginnende KIJKDAGEN: vrijdag 8, zaterdag 9. zondag 10 en maandag 11 juk 1977, telkens van 10 tot 16 uur. tot en met 7 augustus CHINESE V KUNST Vanaf 1500 v. Chr. uit üe collectie van Koning Gustaaf 3ZI Adolf van Zweden (1882 1973) haags gemeentemuseum ma t/m za 10 17 u. zo 13 17 li. wo avond: 20-22 u. JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19, tel 023-320481 Haarlem (Cm) de Ridderstraat) begint op deze en de andere advertentiepa gina's ELKE OCHTEND OPNIEUW Ikdrinl melk. rr< DS Mies Bouhuys, schrijfster. Uook?i (J) Melk moet. Melk doetje goed. PERSCOMBINATIE N.V. is een mo'dern bedrijf met circa 1800 werknemers. Zij is de uitgeefster van ondermeer Het Parool. Trouw en de Volkskrant j Voor de abonnementen afdeling zoeken wij een Binnen het kleine team van jonge mensen zal deze medewerk(s zich bezig gaan houden met een gedeelte van onze abonnemenf debiteuren-administratie Daarbij heeft men veelvuldig telefonisch en schriftelijk kontakt onze abonnees. Wij denken dan ook aan iemand tussen 18-23 jaar met got kontaktuele eigenschappen en minimaal HAVO-opleiding. Perscombinatie N.V. biedt: 8% vakantiegeld. een uitstekende studiekostenregeling, een reiskostenvergoeding indien men buiten Amsterdam wo< een gratis krant. Inlichtingen en sollicitaties: mevrouw L Witmer, personeel afdeling Perscoi natie N.V., Wibautstraat 131, Amsterdam. Telefoon: 020-926870 toestel 5 Omdat we bijna 'n kwart eeuw in Israël komen. Om de beste reizen uit te kiezen. Uniek voor Nederland. Het ioo pagina dikke reisprogramma spreekt boekdelen.Vraag het bij uw reisburo of m ■JZRJJ-TUU/SS de énige échte Israël-specialist. Willemsparkvïcg 52, Amsterdam. Tel. (020) 765995/6. Mevr W L.-«. K. U B. "IK had iwee redenen om die Kamer boven te verhuren ik Kon het geld best gebruiken en ik vond het we' een beetie gezellig ook Ik zetle een kleine advertentie in zo'n speciale rubriek van de krant De telefoon stond niet meer stil Eén dame leek mi| hel geschiktst voor de kamer en voor mi|. Ik ben erg benieuwd En als hel niel lukt zei ik gewoon nog een advertentie Want dal werkt Hel dagblad is uw zekerste kontaktadres. Tandarts W. G. L. de K. te O. "Toen ik mijn oude, nogal vertroetelde, t wilde inruilen, zei de verkoper zelf: als u 'm in i rubriekadvertentie van de krant zet. krijgt u er v meer voor dan ik u kan geven. Gelijk had ie. Ongeveer duizend gulden rr En hij kwam in goede handen." Uw dagblad is een ekonomiseh kontaktadres. I Perscombinatie reizen rlii Ki|k in hel vakantieprogramma vol vj" rassingen zomer 1977. U, Gratis thuisgezonden als u de invult. Naam 1 Adres Bkl Plaats Opsturen aan Perscombinatie Reizi Antwoordnummer 2792, Amsterda In open envelop, geen postzegel pl( ken s v p.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 16