FAMILIEBERICHTEN lief onderwijs vacatures lil de <|ezoinlliel<ls/or;| hoger personeel welxijns en vormingswerk Hf Bureau Ors. H. van Herk REÜNIE „De Rudolphstichting" ZATERDAG 2 JUU 1977 TROUW/KWARTET ZAT kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16 00-20.00 uur. In plaats van kaarten. De heer en mevrouw R. Boswijk-Hulsebos geven u kennis van het voorgenomen huwelijk van hun dochter Margaret Ann met de heer Matthew Coltman op zaterdag 16 juli 197? 14 Church Leys Avenue. Rearsby. Leicestershire, Engeland. 1937 soli deo gloria 1977 Klaas Brouwer en Die Brouwer-de Jong D.V. vrijdag 8 juli a.s. is het al weer veertig jaar geleden, dat onze ouders en grootouders .ja" tegen elkaar zeiden. Wij zijn met hen God dankbaar en willen dit heuglijk feit niet ongemerkt voorbij laten gaan. U kunt hen feliciteren op zaterdag 9 juli a.s. 's middags tussen half drie en half vijf in ..De Schakel", achter de Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 20 te Wilnis. Een eventuele attentie zullen ze graag willen ontvangen in de vorm van een enveloppe met inhoud, te besteden voor een nog door hen te bepalen liefdadige instelling. kinderen en kleinkinderen Nel en Gerrit Karei, Jan. Jeroen Wim en Greet Petra. Arwtn Dik en Anneke Sandra. Linda. Brenda Henk Karei en Gerda Peter en Nicoly Wilnis. Raadhuisstraat 28 Juni 1977. 1927 SOU DEO GLORIA 1977 D.V. 21 juli 1977 hopen onze geliefde ouders Bintje de Vries en Sara de Vries-van der Veen feestelijk te gedenken dat zij 50 jaar getrouwd zijn. Hun dankbare kinderen: Dollard Des Ormeaux: D de Vries E de Vries-Snaterse Alice, Frank. Peter. Randy Kamloops B.C.: J de Vries C de Vries-Klein Harry, Roy. Janet, Kevin, Wesley, Lisa Huizen N.H.: K. van der Bunt-de Vries J. van der Bunt, Edward. Nathanja, Esther Gelegenheid tot feliciteren op donderdag 21 juli a.s. in het Keizersgrachtcentrum. Keizersgracht 566, Amster dam van 19.00 tot 20.00 u. Arnsterdam. M. C. Addicksstraat 4'. (Slotermeer). ..En bad Hem, dat Hij in zijn huis wilde komen" Deze tekst kregen onze lieve ouders, groot- en overgroot ouders P. Rusticus en A. Rusticus-Gerritsen 55 jaar geleden op 6 juli 1922 bij de kerkelijke inzegening van hun huwelijk mee. Wij hebben ondervonden dat vader en moeder deze bede in hun leven hebben uitgedragen. Geve God hun nog een gezegende levensavond. Dat is de wens van hun dankbare kinderen, klein en achterkleinkinderen. Leeuwarden, juli 1977 ..Het Nieuwe Hoek" K 4-7 Deze feestdag zijn ze niet thuis. Blij en dankbaar aan God delen wij u mee dat onze ouders H. B. Kemink J. II. Kemink- te Boveldt D.V. 6 juli a.s. 50 jaar zijn getrouwd. Hun kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Aalten. Het Smees. Gelegenheid tot feliciteren op donderdag, 7 juli, van 20 00 tot 22.00 uur in socië teit De Harmonie. Hof straat 13. Aalten. Heden is overleden mijn lieve man. onze zorgza me vader en grootvader Hendrik van der Hart op de leeftijd van 83 jaar H. v. d. Hart-van Dijk kinderen en kleinkin deren Apeldoorn. 30 juni 1977 Tannhéuserstraat 405 De teraardebestelling zal plaats hebben a.s. maan dag om 15.00 uur op de begraafplaats te Wenum. Heden nam de Here tot Zich onze innig geliefde man. vader en opa Marten van Harten echtgenoot van L. C. Dammers op de leeftijd van 66 jaar. ..Welzalig hij, die de God van Jakob tot ztjn huipe heeft." (Ps. 146 vs 5a) Wierden. L. C. van Harten-Dammers Eerbeek: Arie. Henny Erwien. Martin. Irene Brunssum: Tineke, Ad Marleen. Rianne. Arie W.erden. 30 juni 1977 Rij^.M-nsestraat 23 De Dienst van Woord en Gebed, waarin zal voor gaan ds W A Krijger, zal gehouden worden op maandag 4 juli in de Gereformeerde kerk. Paral lelweg. Wierden. aanvang 10 45 uur De tx-grafvnis zal plaatsvinden om 11 30 uur op de algemene begraafplaats Vriezen veenseweg te Wierden Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 2 juli van Ifi 00 tot 17 00 uur in het rouwcenlrum ..Memento Mori", Boomkamp 5 te Rijssen. Joh. 20 29b „Zalig zij die niet gezien hebben en toch geloven." God heeft uit ons midden weggenomen, na een smartelijk lijden, mijn lieve vrouw en van de kinderen en kleinkinderen hun onvergetelijke moeder en oma Sientje Havik echtgenote van Abraham van der Steen op de leeftijd van 73 jaar. Zaandam: A. van der Steen Nieuwe Niedorp: A. van der Steen. jr. Rob Heemskerk: T. Meulenberg-van der Steen M. Meulenberg Peter, Jos en Mark. Koog a/d Zaan: M. F. Koel-van der Steen J. Koel Linda, Menno en Vincent Schoonhoven. C. Osinga-van der Steen A. Osinga Sylvia en Erica Zaandam: D. van der Steen H. L. van der Steen-van Heijnsbergen Anouk Zaandam, 30 juni 1977 Zeemansstraat 48 Gelegenheid tot condoleren maandag 4 juli a.s. van 19.00-19.30 uur in het Uitvaartcentrum van de Associatie Jan van Scorelstraat 9 te Zaandam (bij Vincent van Goghweg). De begrafenis is D.V. bepaald op dinsdag 5 juli om 11.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Zuiddijk 422 te Zaandam. Vertrek van Jan van Scorelstraat 9 omstreeks 11.00 uur. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Enige en algemene kennisgeving Heden nam God tot Zich onze tante I Tannetje Johanna Quist op de leeftijd van 89 jaar. Fam. Coppoolse Arnhem. 30 juni 1977 Corr. adres: Cumulusweg 61 De Bilt Zij heeft haar lichaam ter beschikking gesteld van de wetenschap Heden is geheel onverwacht overleden, mijn lieve man. onze zorgzame vader, behuwd- en groot vader Jacobus van Dijk op de leeftijd van 75 jaar in zijn Heer en Heiland. Baarn: H. G. E. van Dijk-Uiterwijk Houten: J. J. Schaberg-van Dijk J. Schaberg Den Haag: L. B. van Dijk J. J. A. van Dijk-Hoefsmit Amsterdam: S. A. L. van Dijk J. E. Meijers Wassenaar: B. van der Gun-van Dijk J. K. van der Gun en kleinkinderen Baarn, 30 juni 1977 Nic. Beetslaan 47 Liever geen bezoek De rouwdienst wordt gehouden maandag 4 juli a.s., om 14.00 uur. in de aula van de Nieuwe Algemene Begraafplaats aan de Wijkamplaan te Baarn. In aansluiting daarop zal de teraardebestelling plaats hebben op bovengenoemde begraafplaats. Na een langdurig geduldig gedragen lijden is rustig van ons heengegaan onze zwager en oom Jan Borsboom op de leeftijd van 83 jaar. Rotterdam: fam. J. Bezemer Vlaardingen: fam. C. Brussaard. Vlaardingen: fam. G. van Teylingen Vlaardingen: fam. A. van Keulen. Vlaardingen: fam. J. Pleysier nichten en neven. Vlaardingen. 29 juni 1977 De rouwdienst zal gehouden worden maandag 4 juli a s. in de aula van Drieën-Huysen, Willem de Zwijgerlaan 470 om 10.15 uur, waarna de begrafe nis zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats ..Holy" om 11.00 uur. „Onrustig is ons hart in ons. totdat het rust eind in God". Het aardse leven van onze moeder en oma, zuster, behuwdzuster en tante. Grietje Willemina Biesbroek, is op 27 juni beëindigd, zij werd 68 jaar. Zij was weduwe van Anthonie Louis van Dalen, eerder weduwe van Johannes Harteveld kinderen, kleinkinderen en verdere familie 's-Gravenhage. 1977. Schoutendreef 98. Correspondentie-adres: Jan van der Heijdenstraat 76. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is overgebracht naar „'t Staten- huys". Statenlaan 78 Gelegenheid tot bezoek 's middags van 4-5 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 4 juli om 15 uur op de begraafplaats ..Eikelen burg". Eikelenburglaan 7 te Rijswijk Vertrek vanaf ,.'t Statenhuys" om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop der begra fenis in de ontvangkamer der begraafplaats. „Hij is verlost. God heeft hem welgedaan" De Heere heeft tot Zich genomen, mijn lieve man. onze onvergetelijke vader. opa. broer en zwager Jan Versteeg op de leeftijd van 73 jaar. Wij hebben Hem lief. omdat Hij ons eerst liefgehad heeft „1 Joh. 4 vers 19" Veenendaal: K. Versteeg-van Geenhuizen Hardenberg: W. Versteeg G. Versteeg-Augustijn Karolien, Hanneke Veenendaal: C J. van Amerongen-Versteeg A. van Amerongen Aart, Jan. Wim. Kornel, Hans Veenendaal: J. Versteeg j. Versteeg-Blotenburg Jan. Kees Veenendaal. E. Versteeg-van Geenhuizen Veenendaal: B. Versteeg J. D. Versteeg-van Geenhuizen Rhenen: A. van Geenhuizen H. van Geenhuizen-Sysma Veenendaal, 1 juli 1977 Prins Willem Alexanderpark 495 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren maandag 4 juli van 19.00-20 00 uur in de zaal van de Pniëlkerk, ingang Tuinstraat. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 5 juli om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Veenendaal. Daaraan vooraf zal om 13.30 uur een rouwdienst worden gehouden in de zaal van bo vengenoemde kerk. „Tel Uw zegeningen, tel ze één voor één, lel ze allen en vergeet er geen". Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons mocht zijn. geven wij U kennis dat na een korte ziekte, van ons is heengegaan, onze lieve moeder, schoon-, groot- en overgrootmoeder Dorothee Wilhelmine Böttcher weduwe van Johan Thedoor van Boven in de Ouderdom van 80 jaar. Gorinchem: F J. Th. van Boven L. van Boven-Bierma Jorrit, Dorothee Saskia, Stefanie Rotterdam: D. Holtrop-van Boven G. Holtrop Martin Poortugaal: A. van der Meer-van Boven J. van der Meer Utrecht: P. Koning-Holtrop W. M. Koning Vanessa en verdere familie. Rotterdam. 1 juli 1977 Bej. Flat „Tuynenburgh" Oosterse Tuin 83, flat 431. Corr. adres: Fam. F. J. Th. van Boven. Grote Haarsekade 8, Gorinchem. Liever geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van de bej. flat „Tuynenburgh", Oosterse Tuin 83 te Rotterdam-IJsselmonde. Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek, maandag 4 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden, dinsdag 5 juli a.s. omstreeks 12.00 uur op de Ned. Herv. begraafplaats „IJsselmonde", Benedenrijweg 409 te Rotterdam-IJsselmonde. Vertrek vanaf de rouwkamer om 11.30 uur. Psalm 116: 11 Ik zal met vreugd in het huis des Heren gaan. om daar met lof Uw grote naam te danken. Heden behaagde het de Heere om na een geduldig gedragen lijden uit ons midden weg te nemen in de volle zekerheid des geloofs, mijn innig geliefde man en onze zeer zorgzame vader en opa, broer, zwager en oom Zeger Lodewijk Koekkoek op de gezegende leeftijd van 81 jaar. Almkerk: P. Koekkoek-Groeneveld N. A. Koekkoek Lopik: M. C. Benschop-Koekkoek J W. Benschop Kees - Ella en verdere familie Almkerk. 30 juni 1977 Provincialeweg Zuid 20 De rouwdienst zal gehouden worden D.V. maan dag 4 juli a.s. des namiddags om 1.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Almkerk. waarna de be grafenis zal plaatsvinden om 2.30 uur. Gelegen heid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. „De Heer is'mijn Herder". Op Zijn tijd nam God tot Zich Zijn kind. mijn zorgzame man, onze lieve vader en grootvader Barend Cino Hij mocht 79 jaar worden. Uit aller naam: J. Cino-Sievers 's-Gravenhage. 30 juni 1977. Seringenstraat 18. Bezoek aan de rouwkamer van het Rode Kruis Ziekenhuis. Sportlaan 600. ingang Rode Kruis- laan. maandag 4 juli van 16.00-17.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den dinsdag 5 juli om 12.30 uur in de Valkenbos- kerk. ingang Loosduinsekade 359. waarna de be grafenis zal plaatshebben om 14 00 uur op ..Nieuw Eykenduynen". Kamperfoeliestraat 2 a Gelegenheid tot condoleren na de kerkdienst in één der zalen van de kerk. Aan huis geen bezoek. Enige en algemene kennisgeving. Heden overleed onze lieve vader, schoon-, groot- en overgrootvader Gerrit Jacobus Jongepier geboren te Heinkenszand op 3 april 1878. Koudekerke (Zld.): C. C. Jongepier-Broekman Koudum: H. F. Jongepier A. C. Jongepier-Smits. Oegstgeest: J. F. C. Verhoef-Jongepier. J. M. F. Verhoef. klein- en achterkleinkinderen Amersfoort. 1 juli 1977 P. J. Troelstralaan 2. Liever geen bezoek aan huis. De crematieplechtigheid zal plaats hebben op woensdag 6 juli om 12.30 uur in aula 2 van het crematorium „Daelwijck", Floridadreef 7 te Utrecht. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid. Heden is van ons heengegaan, na een langdurige ziekte mijn lieve man en onze zorgzame vader Heiko Haan Echtgenoot van F. van der Laan op de leeftijd van 51 jaar. Psalm 23 „De Heer is mijn Herder, mij zal het aan niets ontbreken" Doetinchem: F. Haan-van der Laan Henk en Alie Jan Martje en Bert Anny Martin en Margreet Trijntje Mineke Doetinchem, 30 juni 1977 Nieuweweg 24. Vader is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting. Keppelseweg 40 te Doetinchem. Gelegenheid tot condoleren voor de rouwdienst van 13.30-14.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 5 juli a.s. om 14.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum. waarna de teraar debestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Loolaan te Doetinchem. Heden is in volle overgave aan Gods liefde en genade van ons heengegaan, onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Anna Elisabeth Willemsen geb. 20 mei 1901. Amstelveen; J. G. Bosch-Willemsen J. Bosch. Emmen; Gerrit Jan en Willy Bosch-Bergsma Groningen; Andries en Greet Bosch-Nienhuis Otto Jan, Jenneke, Margriet en Job je A'dam: Truus Bosch Haarlem, 29 juni 1977 Verspronckweg 85 zw Correspondentieadres: Camera Obscuralaan 396, Amstelveen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag en zondag van 15.30-16.30 uur in het mortuarium van de Maria-Stichting te Haarlem. De bijzetting in het familiegraf zal plaats hebben maandag 4 juli om 10.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kleverlaan te Haarlem. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. R' di Langs deze weg willen wij allen hartelijk danken voor de gelukwensen, bloemen en cadeaus die wij bij ons 40- jarig huwelijksfeest hebben ontvangen. Mede namens de kinderen: Jac. de Koning A. C. de Koning-Kranenburg Sassenheim, Juli 1977 Parklaan 8 Omdat velen na het bericht van maandag 20 juni zeer diep geschokt waren, willen we vertellen dat het ons nu redelijk goed gaat. Tegelijkertijd danken we hartelijk voor iedere vorm van meeleven. Cecs en Jefke van Steenis Bart en Lieke. Prinses Irene Ziekenhuis Almelo Mijn hart, O Hemelmajesteit, is tot Uw dienst en lof bereid. K'Zal zingen voor de Opperheer. K'Zal psalmen zingen tot Zijn eer. Psalm 108 Heden is. voor ons zeer onverwacht, ontslapen in haar Heer en Heiland onze lieve moeder, groot moeder en overgrootmoeder Albertje Biel weduwe van Hemmo Geerts Velp (Gld.). J. Geerts S. Geerts-Nauta Arnhem. L. Geerts-Dijkstra kleinkinderen en achterkleinkinderen Velp (Gld 29 juni 1977 „de Beukenhof" correspondentie-adres: Rozendaalselaan 32. Velp. Moeder is opgebaard in het mortuarium van „de Beukenhof". Gelegenheid tot condoleren maandag 4 juli a.s. om 10.30 uur in de conversatiezaal van „de Beu kenhof". Rozendaalselaan 32, Velp, waarna de' rouwdienst zal worden gehouden in de aula van „de Beukenhof" om 11.00 uur. De teraardebestelling zal daarna om 12.00 uur op de begraafplaats „Heiderust" te Worth-Rheden plaatsvinden. Getroffen door de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Alida Poot-Huisman betuigen wij allen onze oprechte dank. Uit aller naam: H. Poot Prof. Evertslaan 43 Delft IN PLAATS VAN KAARTEN Daar het ons helaas niet mogelijk is allen, die op enigerlei wijze ons hun deelneming en medeleven be toonden in ons verdriet om het heengaan van mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Hendrikus Jan van den Berg persoonlijk te zeggen, hoezeer wij daardoor werden getroost en gesterkt, willen wij u gaarne langs deze minder persoonlijke weg, toch heel erg hartelijk danken voor uw medeleven. G. van den Berg-Zuidam Kinderen en kleinkinderen Hoofddorp, juli 1977 Kruisweg 887. Zorg erwxx dal uw advertentiemateriaal donderdag met de eerste post in ons bezit is. Vbor alle inlichtingen: Telefoon 020-9134561st 794.783 en 750 KENNISGEVING Bij vonnis van de Arrondisse mentsrechtbank te Amsterdam dd 21 juni 1977 is in staat van faillissement verklaard de be sloten vennootschap met be perkte aansprakelijkheid „Vanwair Fashion Amstel veen B.V.. statutair gevestigd te Amstelveen, kantoor houdende te Amsterdam aan de Keizers gracht nr. 407. met benoeming van Mr. E. J van Dijk tot rech- ter-ccmmissans en van Mr P A M Hendrick, Rokin 92-96 te Amsterdam, tot curator. GEMEENTE MIDDEL- STUM Voorbereidingsbesluit ingevol ge artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Het Hoofd van het Gemeente bestuur van Middelstum maakt bekend, dat vanaf 4 juli 1977 voor een ieder ter inzage ligt een besluit van de gemeente raad van 29 juni 1977, waarbij wordt verklaard, dat een be stemmingsplan wordt voorbe reid voor een herziening van het bestemmingsplan voor het buitengebied, voor wat betreft het gebied gelegen aan de On- derdendamsterweg, sectie E nr 706 Middelstum, 2 juli 1977. Het Hoofd van het Gemeente bestuur voornoemd, L. M Steketee. Dr. W. Renssen cardioloog Haarlem afwezig t/m 10 juli. TE KOOP KRIMPEN A D. IJSSEL, KOEKOEKSTRAAT Halh/ri|Siaand herenhuis mei naastgel. garage op 364 m2 eigen gr ind hal, gang. woonk 36 m2. moderne keuken, leverd mei 3 slaapk, badk. met ligb. wastafel en alzuiger. 2e verd met zolderoverloop en 4e slaapk Ohe-c v Onderheid terras Bouwir _63Prijs: 289.500.- h.k. CAPELLE A D. MSSEL. WIJNKOOPSBAAI 24. Hoekherenhuis mei stenen berging Ind hal. toilet Woonkamer 600x600 met plavuizen Ruime eelkeuken met afzuigkap ie etage overloop, 4 slaapk badkamer met ligbad 2e etage overloop, zolderkamer mei dakkapel Gas cv Bouwiaar '76. Eigen grond. 150 m2 Mogeli|kh voor open haard i o en 2e elage mei parkeiPrijs: 220.000.— h.k. CAPELLE A/0 IJSSEL. ALKENLAAN 8. Hoekherenhuis mei stenen berging Hal. gang. keuken met betegelde vloer Woonkamer 853*365 met erker en open haard. Boven op 1e etage 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e toilet. Op 2e etage overloop en 4e slaapkamer met dakkapel Gas-c v met gasboiler Bouwjr. 67. Eigen gr 168 m2 Zeer goede slaat van onderhoud Prijs 205.000,— k.k. BOLNES. MARKTSTRAAT. Riant herenhuis aan plantsoen Ind hal met natuursteen T-vorm woonk met parket, spiltrap. keuken 320x230 Op de Ie verd 3 slaapkbadk met ligbad, wastafel 2e toilet. 2e etage met overloop en slaapk met dakkapel Gas c v met gasboiler Uitzicht over weiland Enkele minuten van R'dam. Prijs 207.500,k.k. LEKKERKERK, MOLENWERF 100. Nieuw herenhuis met stenen berging Woonkamer (610x520) met open haard, moderne keuken 319x223 Badkamer met ligbad. 2e toilet Drie slaapkamers. Overloop en 4e slaapkamer (278x550) met dakkapel Turn op het zuiden. Gas c v metgasboiier Prijs 218.000,-k.k, j (thans nog lage overdrachtskosten) A Vraag onze woningli|si "jflHP1 makelaar o.g. - Beedigd taxateur MR W assurantien-hypotheken-financieringen MM KJ Kanaalweg 47. Capelie aan den Ussel. J Tel 010-503066 ol 01807-19748 JUWELEN. GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. tel OZ3-32OX01 Haarlem (ö.j de RnJdersiraai) Sla je slag, •word lid van het CNV! Samen sta je sterk! Bel 030-941041. Op zaterdag 17 september a.s. van 14.00 tot 19.00 uur zal er een reünie plaatsvinden van kinderen (nu veelal volwassenen) die woonden in en oud-medewerkers, naar aanleiding van het 50-jarig be staan. Zij die hiervoor belangstelling hebben kunnen zich met volledig adres schriftelijk opgeven via postbus 130 in Barne- veld t.a.v. de heer J. Boertje. In de maand augustus zullen wij dan met u kontakt opnemen om nadere informatie te geven. Graag ontvangen wij ook adressen van hen die we via deze oproep niet bereiken.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8