I r y y Mnl wolfheze HOOFD (mnl. of vri.) leidinggevend verpleegkundige verpleegkundig direkteurttrice) deEgmontshof cfesamaritaan X^ODDDO groepsverpleegkundlgen verpleegkundigen H.B.O.V.-sters/ers medisch sekretaresse praktijk-koördinatrice AFOELINGSVERZORGENDE AFDELINGSASSISTENTE (alleen 's morgens) CURSUSLEIDER/STER fe BEZIGHEIDSTHERAPEUTEN bezigheidstherapeut(e) ST. GEERTRUIDEN GASTHUIS OF ZIEKENHUIS TE DEVENTER. verpleeghuisHOGEWEY' weesp Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 241 ZATERDAG 2 JUU 1977 TROUW/KWARTET PS 16/RH 18 Op de half augustus te openen afdeling „Spar renheuvel" kunnen geplaatst worden (lull-time) Taak: de aldelingsverzorgende heeft een belangri|ke taak in het „hotelgebeuren" van de afdeling, namelijk: verzorging maaltijden, zorg voor koffie. de aldelingsverzorgende heeft een belangrijke taak in het „hotelgebeuren" van de afdeling namelijk: verzorging maaltijden, zorg voor koffie, thee e.d., schoon en op orde houden van woon-, werk- en slaapvertrekken. Eisen: voor deze funktie wordt gedacht aan een mede werkster met INAS-dlploma, die in staat is te komen tot eer. goede samenwerking met andere medewerkers. Taak: de afdelingsassistente krijgt het onderhoud van een bepaald gedeelte van het gebouw als taak. Eisen: belangrijk is dat zij deze werkzaamheden zelf standig kan vervullen in goed overleg met de aanwezige patiënten. Inde afdeling „Sparrenheuvel" zullen voorna melijk jonge mensen opgenomen worden voor een gespecialiseerde behandeling. Dit betekent voor het verzorgend personeel dat zij naast belangstelling voor hun huishoudelijke taak, het vermogen moeten hebben om op de juiste wijze met patiënten en bezoekers om te gaan. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer dlrekteur van Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo Verpleeghuis "Do Egmontshor, Frans Halsstraat 1, Postbus 1119 te Oud-Beijerland. Veldwijk is een psychiatrisch ziekenhuis, dat uitgaat van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes en Zenuwzieken. Er worden ca. 800 pa tiënten behandeld en verpleegd. De afdeling opleiding van ons ziekenhuis vraagt voor de voortgezette opleidingen een Het takenpakket bevat o.m. het volgende: - het geven van individuele methodische praktijkbe geleiding san de kursisten, - het samen met een kollege zelfstandig opletten, uitvoeren en evalueren van de éën jaar durende vervolgopleidingen tot groepsverpleegkundige en groepsziekenverzorgende. Voor deze funktie verwachten wij ervaring in het verzorgen van praktika sociale vaardigheden en het geven van methodische praktijkbegeleiding. Gezien de zwaarte van de funktie gaan onze gedachten uit naar Iemand, die o fen Hogere Opleiding heeft of afgestudeerd is als sociale weten schapper. Wij stellen prijs op een christelijke levensinstelling. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de Heer Boog. tel. 03417-4848. toestel 481 of 472. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Geneesheer- Directeur van MFps, Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo psychisch gestoords bsjssrdsn verpleegd worden, is pUsts voor De tMk zal bestaan uit het stimuleren tot en het begeleiden bij kreatieve bezigheden en de ontspanning van de bewoners. Onze voorkeur gaat uit naar iemand, die in het bezit b van het diploma ven "Pnncenoord". "NoreT' of een daarmee gelijkwaardige opleiding. Gezien het karakter van ons verpleeghuis b een christe^ke bveroèv stelling gewenst. Salariëring overeenkomstig de N.Z.R.-richtkjnen. telefoon 01870-2500 toestel Uw schriftefïjke solicftaties kunt u richten sends medbeh direkteur. door de heer J. van Eyte, 'de Samenuen' onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonete Gezondheidszorg. Koningin Jukanelean 59, Sommetsd<|k (Mrddeihanvs). Telefoon 01670-2500 "De Egmontshof" is een verpleeghuis van de interkerkelijke Prot. Stichting Verpleegtehuizen Hoekse Waard e.o. Het is gelegen 15 km. ten zuiden van Rotterdam en In 1975 in gebruik genomen. De capaciteit bedraagt 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten. Voor dit verpleeghuis zoeken wij een: welke in het bezit dient te zijn van het diploma van de school voor de bezigheidstherapie. Bij voorkeur een protestants christelijke levensovertuiging gewenst. Arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Telefonische inlichtingen worden U gaarne verstrekt door het waarnemend hoofd van onze bezigheidstherapie Mevr. A. Rubbens- van lersel, tel. 01860 - 5100. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten tot de geneesheer-direkteur van "De Egmontshof". algemeen semi-overheklsziekenhuis van bijna 450 bedden. Als gevolg van het vertrek van de huidige functionaresse wegens huwelijk vragen wij een voor onze VERPLEEGAFDELING INTERNIE (38 bedden). Van haar/ hem wordt verwacht in een prettige en collegiale sfeer leiding te kunnen geven aan het afdelingsgebeuren in een stijl, die volledige past in de hedendaagse opvattingen op dit punt. Voor wat betreft het beleid binnen de gehele verplegingsdienst van ons ziekenhuis wordt de verpleegkundig adjunkt-directeur bijgestaan door een drietal coördinerend hoofdverpleegkundigen, die ieder de overkoepelende leiding hebben over een aantal verpleegafdeiingen en de werkzaamheden daarvan in een ruime mate van samenwerking met de desbetreffende stafverpleegkundigen coördineren. WU BIEDEN: rang en functie-niveau van HOOFDVERPLEEGKUNDIGE; een verantwoordelijke en afwisselende functie in een modem en actief ziekenhuis; een welvaartsvaste pensioenvoorziening bij het Algemeen burgerlijk pensioenfonds. WIJ VRAGEN: - organisatorische capaciteiten; - een goede algemene ontwikkeling, bij voorkeur op middelbaar niveau; - naast het diploma A-verpleegkundige een voortgezette opleiding, b.v. de kaderopleiding. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Nadere inlichtingen wordén gaarne verstrekt door mevr. zr. H. Punter, verpleegkundig adjunkt-direkteur en door mevr. zr. Z. Jans, coördinerend hoofd (tal. 06700-78643). Belangstellenden nodigen wij uit hun sollicitatiebrieven te richten aan het hoofd personeelsdienst van ons ziekenhuis, FESEVURSTRAAT 7TE DEVENTER. Hogewcy te Weesp is een modem geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Er wordt gestreefd naar een optimale aktivering, reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Weesp is gelegen tussen het Gooi en Amsterdam en heeft uitstekende verbindingen met o.a Bussum, Hilversum, Amersfoort en Amsterdam. Wegens vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij op korte termijn kontakt met gegadigden voor de funktie van In samenwerking met de medisch direkteur gaat hij/zij de zorg op zich nemen van de verpleging en verzorging van 100 somatisch zie ken en 60 geestelijk gestoorde be jaarden. Waar mogelijk richt de verpleging zich op terugplaatsing van de pa tiënten in de maatschappij. Het verpleeghuis beschikt dan ook over afdelingen fysiotherapie, ar- beids-ergotherapie en bezigheids therapie. De funktionaris zal verantwoor delijk zijn voor: een beleid, gericht op het per soonlijk welzijn van de patiënt, het doelmatig funktioneren van de verpleegafdeiingen, de huis houdelijke-, keuken- en techni sche dienst afzonderlijk als ook in hun onderlinge samenhang binnen het verpleeghuis. Met betrekking tot de verple gingsdienst zal hij/zij daarin wor den bijgestaan door een hoofd •de leiding en begeleiding van onze werknemers (150) zodat de goede sfeer in het verpleeghuis bevor derd wordt, de opleiding van ziekenverzorgen den. Om deze funktie goed te kunnen vervullen worden hoge eisen ge steld aan: organisatorische kwaliteiten en leidinggevende eigenschappen, taktvol optreden, kontaktuele vaardigheden en ver mogen tot samenwerking. Van hem/ haar wordt tevens het bezit verlangd van de diploma's Zie kenverpleging A-B en stafopleiding. Ervaring in een verpleeghuis strekt tot aanbeveling. Verzoeken om inlichtingen en/of sollicitaties te richten aan de voor zitter van het bestuur van de Stich ting Verpleeghuizen in Noord- Holland, Mr. C. Kooiman, Utrecht- seweg 52, Weesp. tel. (02940) 1 13 21. Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland VELDWUK is een psychiatrisch ziekenhuis, waar ca. 800 patiënten worden behandeld en verpleegd. Het gaat uit van de Vereniging tol Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. Voor de Geronto-psychlatrleche Idlnlek de Pelthenberg van ons zieken huis vragen wij: die daartoe willen worden opgeleid In de Feithenberg worden mensen behandeld, begeleid en verzorgd die ouder zijn dan 60 jaar. In de doelstelling van de kliniek is een driedeling weergegeven: een afdeling voor observatie en kortdurende behandeling, waarna ontslag of overplaatsing volgt een afdeling voor behandeling op middellange termijn, waarna ontslag of overplaatsing volgt een afdeling voor behandeling en verzorging op langere termijn, gevolgd door ontslag of uitplaatsing. Elk der afdelingen Is onderverdeeld in kleinere groepen van ongeveer 10 patiënten. Voor deze groep is de groepsverpleegkundige verantwoordelijk. Er zijn 14 groepsverpleegkundlgen. Tot de taken van de groepsverpleegkundige behoort: uitoefening en koördinatie van de uitvoering van de behandeling, hetgeen onder meer omvat a. gedragsobservatie t>. lichamelijke verzorging c. begeleiding in de vorm van individuele en groepsgesprekken. Er wordt gewerkt In teamverband en de groepsverpleegkundige kan rekenen op deskundige begeleiding door de gerontagoog. Een christelijke levensinstelling van de medewerkers is vereist. Inlichtingen worden verstrekt door drs. F. Mol. gerontagoog. die telefonisch bereikbaar is onder 03417-4848 toestel 330. Een sollicitatieformulier kan worden aangevraagd onder telefoonnumer 03417- 4848 toestel 230. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de geneesheer-direkteur van ==f Psychiatrisch Ziekenhuis l Ermelo In opdracht van de Direktie van een middelgrote ziekenhuisorganisatie zoeken wij in vertrouwelijke sfeer voor een OMVANGRIJKE SPECIALISTENPRAKTIJK West-Nederland een zakelijk ingestelde, kontaktueel begaafde en administratief-organisatorisch ingestelde Het ligt in de bedoeling, dat deze medisch sekreta resse de gehele specialistenpraktijk koördineert, waarbij het kontakt met de patiënten en de ziekenhuis organisatie een belangrijk aspekt is van haar werk, terwijl ook de planning van de diverse medische aktiviteiten, naast de administratieve verwerking van gegevens, een belangrijk deel van haar taak zal uit maken. Voor deze interessante funktie komt in aanmerking een flinke jonge vrouw met een uitgesproken organi satorisch talent, die zich in de medische sfeer kan thuisvoelen. Als zal zij de specialist terzijde staan en vooral die zaken behartigen, die niet van zuiver medische aard zijn. Zi), die over de nodige ervaring beschikt en gevoel heeft voor organisatie en planning, en die niet opziet tegen de vele facetten van dit werk. wordt uitgenodigd schriftelijk kontakt op te nemen met Drs. J. de Zeeuw, die verdere informatie kan verstrekken en u waar schijnlijk zal introduceren bij de opdrachtgever. Bedrijfsadviesbureau De Zeeuw Oostzijde 92b - Zaandam Op een afdeling voor 25 oligofrene dames, weer gewerkt wordt met een groepsmatige aanpak, ontstaat op korts termijn een vakature voor een Die sollicitant dient in het bezit te zijn van het B- of Z-diploma en over enige ervaring te beschikken. Een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij Rianne Braakhuis, toestel 409. v Schriftelijke sollicitaties richten aan de v direktie tie.v. de heer H. Huberts. IL— Psych. Ziekenhuis VTD90

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 18