KOPEN MET GEZOND VERSTALD Bil CM. 4 t VACATURES Tv FAMILIEBERICHTEN HET INTERCONFESSIONEEL WESTLAND-.COLLEGE B k ervaren medewerker assistent accountant bouwkundig tekenaar iemand voor 2 per middag uur WOENSDAG 29 JUNI 1977 TROUW/KWAR kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven «worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16.00-20.00 uur. Geboren op 27 juni 1977, Hcndrikjesweg 38 te Hattem Marianne Sietske J. Bink A. E. Bink-Dulfer Tengevolge van een ongeval ging heden van ons heen onze man. vader en opa Heinz Max Leopold'Lieske geboren te Berlijn (Lichtenberg) 26-1-1914. A. M. Lieske-Verschuure Jan en Mienke Ineke. Adrie en Pascalle Emma en Leonhard Erna Heerde. 28 juni 1977 Klaverweg 13 De crematie zal naar wens van de overledene in alle stilte plaatshebben. Liever geen bezoek. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze zeer geliefde oudste broer en zwager Sijtze van der Woude echtgenoot van J. S. C. Biekart op de leeftijd van 77 jaar. Rochester NY. U.S.A. A. van der Horst Rochester N Y. U.S.A. G. van der Woude C. van der Woude-Stil Amstelveen Fr. van Dijk-van der Woude J. van Dijk Rijnsburg L G. van Klaveren- van der Woude Hilversum A. L van der Woude Adres Erasmuslaan 52. Berkum-post Zwolle. 27 juni 1977. Heden nam God tot Zich mijn lieve man. onze zorgzame vader, behuwdvader. grootvader, be- huwdbroeder. oom en neef. Jacob Antoon van Ecden, echtgenoot van J. A Hoogendam. op de leeftijd van 61 jaar. Mede namens verdere familie. 's-Gravenhage: J A. van Eeden-Hoogendam Zoetermeer: G. van Eeden H var» Eeden-Beye 's-Gravenhage C. Stuijfzand-van Eeden J Stuijfzand P van Eeden en kleinkinderen 's-Gravenhage. 27 juni 1977. Cronjèstraat 26 Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de Chapelle Arden- te. Van Diemenstraat 167 Bezoek van 1600-19 00 uur De teraardebestelling zal plaatsvinden donderdag 30 juni a s om 12.30 uur op de begraafplaats ..Nieuwe Eykenduynen". Kamperfoeliestraat 2a. Vertrek vanaf het woonhuis om 12 00 uur Op 26 juni j.L ging van ons heen onze vriend Leo Kop Zijn trouwe aanwezigheid zullen we missen Je vrienden van clubhuis „de Valk" Amsterdam, 28 juni 1977. Na een kortstondige ziekte heeft God tot Zich genomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Gepke Koops echtgenote van W. B. Jqngsma, voordien van R. Havjeman. op de leeftijd van 63 jaar Zalig zijn de doden, die in de Here sterven, van nu aan tot in eeuwig- heid Fam. Koops Voor ons nog onverwacht is onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Cornells Knoop weduwnaar van Fenje Holman op de leeftijd van 77 jaar in zijn Heer en Heiland ontslapen Australië: A. Romyn-Knoop C. Romyn Rotterdam: H. Knoop M. C. Knoop-Schuurs S. van den Engel-Knoop F. L. van den Engel J. Waardenburg-Knoop J. Waardenburg J. Knoop M. F. Knoop-van Daatselaar Alblasserdam: S. A. H. van Loon-Knoop J. G. van Loon Rotterdam: T. van Dijk-Knoop P. van Dijk Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. 27 juni 1977 Weimansweg 92 Corr. adres: fam. F. L van den Engel, Texelsestraat 16a Geen bloemen geen toespraken Gelegenheid voor condoléance- en rouwbezoek in de rouwkamer van de O.R.V., Goereesestraat 10, Rotterdam-Zuid. Woensdag van 20.00 tot 20.30 uur. donderdag van 19.30 tot 20.00 uur De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 1 juli as op de Zuiderbegraafplaats. Slinge 50 te Rotterdam-Zuid om ongeveer 14 30 uur. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Gereformeerde kerk aan het Breeplein te Rotter dam-Zuid. welke begint om 13.30 uur. Wij weten nu, dat God alle dingen doet medewerken ten goede voor hen, die God liefhebben. Romeinen 828 Wij moeten U met droefheid mededelen, dat onze lieve man. vader en grootvader van ons is wegge nomen. Hij heeft ons veel gegeven en God gaf hem verlossing. Hendrik Lambert de Boer op de leeftijd van 72 jaar. Rijswijk: M. B. de Boer-Henning Dieren: Henk-Henny de Boer Mieke-Henk-Marije Wageningen Hoog Adrie-Jan Gardenier Monte Jan-Marijke-Hilde Rijswijk. 28 juni 1977. Huize Westhof Julialaantje 38 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Honor Postremus, Emmastraat 11 te Rijswijk. Bezoek van 16.30 tot 17.30 uur. Geen bloemen. De Dienst van Woord en Gebed, waarin zal voor gaan Ds. M Grashoff. zal gehouden worden op vrijdag 1 juli om 15.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats Eikelenburg. Eikelen- burglaan 7 te Rijswijk, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 14.40 uur. Gelegenheid tot condoleren na de bijzetting in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geschokt werden wij door het bericht van overlij den van MICHAEL JAMES BINGHAM op de leeftijd van 23 jaar. Zijn innemende persoonlijkheid zal bij velen van ons lang in herinnering blijven. Moge God zijn familie en vele vrienden troosten en sterken. De crematie zal plaatsvinden donderdag 30 juni om 13.45 uur in het crematorium Rotterdam-Zuid aan de Maeterhnckweg 101 De Christelijke Scholengemeenschap „Maarten Luthyr". Heden behaagde het de Here plotseling uit ons midden weg te nemen onze innig geliefde Vader, Behuwdvader en Grootvader Franciscus Wildeboer makelaar-taxateur op de leeftijd van 79 jaar weduwnaar van Henriette Augustine Prot JVul de nous ne uit pour tui-méme" Rom. 14 vs. 7 Oegstgeest: H. A. van Herwaarden-Wildeboer Sao Paulo (Braz.): F. G. Wildeboer C. H. L. A. Wildeboer-Barkeij Wolf Frans Detert Bloemendaal, 27 juni 1977. C orrespondentie-adres Koninginnelaan 16, Oegstgeest. De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 2 juli a.s. om 11.30 uur op de Begraafplaats aan de Bergweg te Bloemendaal. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de Aula. PROVINCIE UTRECHT BEKENDMAKING Gedeputeerde Staten van Utrecht maken bekend, dat ter provinciale griffie, dependance Oudegracht 403 te Utrecht, als mede ter secretarie van de ge meente Utrecht voor een ieder gedurende de periode van 27 juni t/m 27 juli 1977 ter inzage liggen: een door de Rijksuniversiteit te Utrecht hoofdafdeling Bouw zaken en Huisvesting ingedien de aanvraag d.d. 2 februari 1977 om ontheffing voor een bronbemaling ten behoeve van de bouw van het Instituut voor Aardwetenschappen gelegen tussen het Prlncetonplein en de Budapestlaan te Utrecht, als mede de daarop betrekking hebbende ontwerp-beschik- king van gedeputeerde staten van Utrecht ingevolge de Grondwaterverordening pro vincie Utrecht 1972. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen door een ieder bij gedeputeerde staten van Utrecht schriftelijk bezwaren worden ingediend, zowel tegen de aanvraag als tegen de daar op betrekking hebbende ont werp-beschikking Gedeputeerde staten voor noemd. voorzitter, P. J. Verdam, griffier. P. van Zanten. SCHOLENGEMEENSCHAP VOOR VWO-HAVO TE NAALDWIJK dat per 1 augustus a.s. begint met de 3e klassen heeft nog fle in ■4- br de N£ 19 20 UUR WISKUNDE (1E GRAADS) E 20 UUR NATUURKUNDE (1E GRAADS) bu Een gecombineerde v.b. wis- en natuurkunde behoort tot de mogelijkheden.Nf qu 13-15 uur godsdienstkennis (bij voorkeur R.K.) nc 24 uur tekenen (Ie graads) Van reflectanten wordt verwacht dat zij bereid zijn met de rector en de reeds aanwezf™ docenten mee te bouwen aan een eigen gezicht voor deze school op basis van It geloofsbelijdenis van de Christenen van alle tijden en plaatsen, zoals die is samengevat het Apostolicum. Sollicitaties te richten aan de rector, ir. J. M Schijen, Postbus 114, Naaldwijk, die graag inlichingen zal verstrekken. Tel. school (01740) 29162; tel. privé (070) 27456I Mede namens mijn kinderen wil ik u hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en oma Alida Ruiter-Lieuwen Uit aller naam: G. Ruiter Andijk, 29 juni 1977 Horn 10 Wij betuigen hiermede onze hartelijke dank voor het medeleven na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze dochter, zuster en tante. Anita Elisabeth Toet-Urbanus De belangstelling en troostvolle woorden hebben ons veel kracht gegeven, en zullen daarom altijd in onze herinnering blijven. 's-Gravenhage, 27 juni 1977. Hazenrade 43. Uit aller naam Chicl Toet. Accountantskantoor en Belastingadviesburo H.A. Uil te Groningen (A.A C, en Fed. B vraagt Het diploma S.P.D. is voor deze funktie vereist. Studie voor accountant-administratie konsu- lent c.q. belastingkonsulent biedt vooruitzich ten op een uitstekende levenspositie. in het bezit van het diploma M.B.A. Meerjarige ervaring op (A.A.C.) kantoor noodzakelijk, alsmede bereidheid tot verdere studie. Sollicitaties graag schriftelijk met vermelding van opleiding, levensloop en referenties aan het privé-adres: Helperzoom 57 te Gro ningen. Voor alle blijken van meeleven ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Ina Wiersema betuigen wij onze welgemeende dank. R. Renkema. en kinderen Yeenklooster. juni 1977 Keningswei 5 Dank voor uw felicita ties, uw aanwezigheid, bloemen en cadeaus op 15 mei. Onze 25ste trouwdag is hierdoor een „feestdag" geworden. Ook de men sen van het „Open Hof' die overal voor zorgden, hartelijk dank. J. W. v. d. Zee T. v. d. Zee-v. Dijk v. Foreestweg 153 Architektenburo Wasscher vraagt voor spoedig indiensttreding een ,p )e ic r op M.T.S.- of H.T.S niveau, liefst m enige jaren ervaring! Schriftelijke of telefonische soflic talles aan ons buro Stationsweg i Postbus 163 Winschoten. 05971 4700. Voor koffiezetten, kleine adminisl tieve werkzaamheden en licht zorgwerk vragen wij bijv. als bijverdienste voor huisvrouw. Uitgeverij Ploegsma Keizersgracht 616 Amsterdam C Tel.: 26 29 07

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8