E|i FAMILIEBERICHTEN PSYCHOLOGISCH ASSISTENT(E) ZATERDAG 25 JUNI 1977 TROUW/KWARTEfi kunnen van maandag tol en mei vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond It dit alleen mogelijk van 10 00-20.00 uur. Geboren: Gijsbert Riemer Gert Leene Truus Leene-Gilhuis Willemijn en Annet Kortenhoef. 22 juni 1977 Bernard van Beeklaan 14. Verloofd: Toos van den Berge en Kees Schakel 25 Juni 1977 Rotterdam, Soetendaalsekade 47 Boezenweg 170. Heel hartelijk dank aan al len. die 9 juni voor ons tot een onvergetelijke feestdag maakten. Ook voor de en veloppen met inhoud voor het gehandicapte kind en de ontvangen cadeau's. Het was overweldigend. Y. Schreiber G. Schreiber-van Maren Bergum. Indien Gij zelf niet mede poot, doe ons van hier niet optrekken. Blij en dankbaar hopen wij op D.V. 30 juni 1977 te gedenken dat onze ouders en grootouders J. vu der Grett en F. vu der Greft-vu 't Bul 40 jaar getrouwd zijn. Arie Suze en Huib Sandra en Simone Mar greet en Cok Natasja en Marije Leo en Gea Vinkeveen. Herenweg 4. 1927 1 Blij en dankbaar hopen wij met elkaar op 2 juli 1977 het gouden huwelijksfeest te vieren van Johan Dompeling: en Ali Dompeling-den Braver. Leendert, Gijsbert - Ankie Marjoke, Hanno Erica. Teuni - Co Frans. Johan, Marieke, Aïda, Alie - Arie Aline, Herman. Diny - Daan Pieter. Lida, Marion, Engelina - Frans Ada, Bram. Marianne. Ieder die onze ouders wil gelukwensen is van harte welkom op zaterdag 2 juli a s. tussen 4 en half 6 in gabouw „Irene", Hoofdstraat 82 te Leiderdorp (eindpunt bus 42). Leiderdorp, Mauritssingel 22. Woensdag 6 juli aa. is het 50 jaar geleden dat onze lieve ouders en grootouders P. Wigboldus M. Wigboldus-Groenenberg trouwden. Dankbaar voor alles wat de Heere ons in hen geschon ken heeft, willen wij dit gouden jubileum vieren. Amersfoort: R. S. Wigboldus Anke en Marijke Delft: C. A. GrAtz-Wigboldus B. Gritz Kampen: J. M. Douma-Wigboldus J. Douma Willem, Marjan en Anja Amsterdam: A. H. Wigboldus D. A. Wigboldus-van Dullemen Marianne, Roelof en Bernard Wezep, juni 1977 Prinses Marijkelaan 5 Gelegenheid tot feliciteren in hotel „Coelenhage' Wezep (300 m. vanaf de snelweg Amersfoort-Zwolle) 's middags van vijf uur tot half zeven. Dankbaar en blij met grote dank aan God. delen wij u mede, dat onze ouders H. Hartholt K. Hartholt-Russchen op 11 juli a.s. hun 50-jarig huwelijksfeest hopen te Wij nodigen U hierbij van harte uit Receptie, 's avonds 8 uur in Bellevue. Dr. Nassaulaan, Assen. Pine Grove, Canada: Hilbrand en Joan Makkinga: Jannes en Wietske Gersten. W. Duitsland: Piet en Gea Londonderry, Canada: Anne en Carol Beilervaart Johannes en Roelie Assen: Ids en Alie Ter Aard: Bonnie en Albert en kleinkinderen Assen, juni 1977 van Heuven Goedhartlaan 49. 50 jaar 1927-1977 Dankbaar en blij voor al Gods Zegeningen die zij in hun huwcli. k mochten ondervinden, geven wij U kennis, dat onze lieve ouders, grootouders en overgrootouders Hessel Hijma en Jeltje Hijma-Schiphof d v zaterdag 2 juli a.s. hun 50 jarig huwelijksfeest hopen te vieren Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Wij willen U in de gelegenheid stellen hen te feliciteren op zaterdagmiddag van 17 00-18.00 uur in „Hotel Duin oord" bij de Donkere Duinen. Jan V erf ai lie weg Den Kelder Den Helder, juni 1977 Robijn Reijntjesstraat 32 Met verslagenheid geven vrij kennis van het over lijden van de voorzitter van onze stichting Dn H. Nobbe Vele jarenlang heeft hij zich ingezet als bestuurs lid, curatoriumlid en docent bij onze opleidingen. Met zijn taak als voorzitter was hij nog maar net begonnen. Wij zijn hem dankbaar voor al hetgeen hij voor onze stichting heeft gedaan en voor de vriend schap en collegialiteit die bij in ons midden bracht Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kin deren. Moge hij rusten in de vrede van God. Bestuur en medewerkers van de Stichting Opleidingen voor de Ambu lante Zwakzinnigenzorg. Den Haag. 22 juni 1977. Heden ontvingen wij het droevige bericht van het onverwacht overlijden van de heer H. Nobbe Voorzitter van het bestuur van de Willem de Zwijgerschool Bestuurslid van de Prot Chr. Schoolvereniging te Leiderdorp Dit overlijden heeft ons, die zo lang met hem samenwerkten, diep geschokt Zijn nimmer aflatende belangstelling voor zijn medemens, zal nog lang in onze herinnering be waard blijven. Bestuur en Personeel van de Willem de Zwijgerschool te Leiderdorp en Bestuur van de Prot Chr. Schoolvereniging te Lei derdorp Leiderdorp, 22 Juni 1977 Ik wat verheugd, toen men mij zeide: Laten wij naar het hui» de» Heren paan. Onze voeten staan in utc poorten, Jeruzalem. Psalm 122 vers 1-2 Heden verhoorde de Here de vele gebeden van zijn moegestreden kind,onze geliefde en onverge telijke moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Sietske Klaver sinds 9 februari 1959 weduwe van U Bergsma door haar op 85-jarige leeftijd op te nemen in Zijn Heerlijkheid. Alphen a d. Rijn: H. Bergsma N. W. Bergsma-de Jonge Rijswijk I Z.-H.): A. Niggebrugge-Bergsma J. Niggebrugge Maassluis: H. van der Kouwe-Bergsma J. W. van der Kouwe Klein- en achterkleinkinderen Rijswijk Z.-H 24 juni 1977 Bejaardencentrum Steenvoorde Generaal Spoorlaan 62 Correspondentie-adres: Valeriusplein 164, Alphen aan den Rijn. Geen bezoek Geen bloemen De overledene is opgebaard in de aula van bejaar- dencentrumSteenvoorde, Generaal Spoorlaan 62 te Rijswijk. Bezoek maandag 27 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 28 juni om 16.15 uur op de Algemene Begraafplaats te Steen wijk. Voorafgaande aan de begrafenis zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de aula van „de laatste eer", Kornputsingel 38 te Steen- wijk. Aanvang 15.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de laatste eer, Kornput singel 38 te Steenwijk. De Heere zal uwen uitgang en uwen ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid P s. 121:8 Na een langdurig zeer moedig gedra gen lijden, heeft de Heere tot Zich genomen, mijn lieve Man. onze zorg zame Vader, Behuwdvader, Zoon en Opa Hendrilcus Albertus Klein- veld op de leeftijd van 63 jaar. Scherpenzeel J. Kleinveld-Stuivenberg Bameveld: W. A. van Kampen-Kleinveld J. van Kampen Gerald, Henrieke, Dineke Scherpenzeel: M. J. Velthuizen-Kleinveld E. Velthuizen Ina, Cora Scherpenzeel: J G. Zandstra-Kleinveld J. Zandstra Mariska. Ruth Scherpenzeel: A. H. Kleinveld Renswoude: E A. Veldhuis-Kleinveld W. Veldhuis Scherpenzeel: H. J. T. Kleinveld Woudenberg: W. Kleinveld-van de Peuk Scherpenzeel, 24 juni 1977 Gaslaan 6 Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het Uitvaartcen trum. Pr. Marijkelaan 3. Gelegenheid tot condole ren aldaar zaterdagavond van 7-8 uur De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben maandag 27 juni, voorafgegaan door een rouw dienst in de aula van de begraafplaats Glashorst, welke aanvangt om 1.30 uur. Zo ik niet had geloofd, dat in dit leven Mijn ziel God» gunst en hulp genieten zou; Mijn God, waar was mijn hoop, mijn moed, geblevenf Heden nam God tot Zich, op Zijn tijd, na een lang en geduldig gedragen lijden, mijn geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader, Cornells Rodenborg, in de ouderdom van 81 jaar. Uit allernaam, E. RODENBURG—HOFSTEDE Voorburg, 23 Juni 1977. Jaco van den Eyndestraat 35. Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 28 juni om 2 uur in de aula van de Oosterbegraaf plaats aan de Rodelaan te Voorburg, waarna aldaar de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Kostbaar is in de ogen des Heren de dood van Zijn gunstgenoten Psalm 11615 Op Zijn tijd heeft Gfod thuisgehaald, Zijn kind, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonzoon, zwager, oom en neef Philippus Olivier echtgenoot van H. M. van den Hoek, in de leeftijd van 50 jaar. Schiedam: H. M. Olivier-van den Hoek Amstelveen: Bertie Jos Schiedam: Annemieke Aart en verdere familie Schiedam, 23 juni 1977 Marconistraat 85 B Onze man en vader ligt opgebaard in de rouwka mer Nassaulaan 68,Schiedam. Gelegenheid tot bezoek aldaar: maandag 27 juni a.s. van 20.00-21.00 uur. Op dinsdag 28 juni zal er om 11.00 uur in de Oosterkerk, Rotterdamsedijk te Schiedam een rouwdienst worden gehouden, welke geleid wordt door de weleerwaardeheer Ds. J.C. Penne- kamp, waarna om plm. 12.00 uur de bijzetting in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats, Laan van Spieringshoek, Schiedam zal plaats vinden. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen Bedroefd maar daiikbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlij den. in de leeftijd van 50 jaar, van onze onvergete lijke schoonzoon, broer, zwager en oom Philippus Olivier echtgenoot van H. M. van den Hoek Schiedam, 23 juni 1977 Schiedam: J. M. van den Hoek-Reygersberg A. Olivier M. Olivier-Timmers Katwijk: A. Olivier H. Olivier-Wissink Vlaardingen: T. van Hensbergen-Olivier R. van Hensbergen Schiedam: C. Olivier C. Olivier-Verkade Vlaardingen: H. Olivier-Bezemer J. J. Bezem er Schiedam: A. Olivier J. Olivier-van Tilborg R. Olivier M. E. Olivier-Loch G. Olivier J. Olivier-Korsten F. J. van den Hoek J. G. A. van den Hoek-Piaskowski J. M. Landman-van den Hoek M. Landman nichten en neven „Wat de toekomst brenge moge, Mij geleidt des Heren hand; moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land." In Jezus ontslapen, na een moedig en geduldig gedragen lijden, mijn lieve man, onze lieve vader, groot- en over grootvader Jan Molenaar echtgenoot van Harmke Roffel, op 80-jarige leeftijd. H. Molenaar-Roffel Woudenberg: J. Molenaar E. Molenaar-v. Ameide Amersfoort: H. W. Molenaar L. Molenaar-Schrevel J. J. Molenaar W. Molenaar-Bakker H. H. Ter Welle E. Ter Welle-de Jonge C. II. Glas-Molenaar K. J. J. Glas A. W. van der Ley-Molenaar W. van der Leij Klein- en achterkleinkinderen Soest, 24 juni 1977 Hartweg 41 Geen bloemen. Vader is opgebaard in Verpleegtehuis „Birkho- ven" te Amersfoort. De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 28 juni a.s. om 13.00 uur, in de aula van de algemene begraafplaats aan de Veldweg te Soest, waarna aansluitend de teraardebestelling zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid. (berijmd) De Heer heeft tot zich genomen in Zijn heerlijk heid, mijn geliefde man, onze lieve vader en grootvader Hendrikus Klaassen echtgenoot van Hendrikkien Heeling op de leeftijd van 80 jaar. H. Klaassen-Heeling Zeist: L. Booy-Klaassen Zwinderen: H. J. Klaassen Zwinderen: W. A. Klaassen Groningen: A. L. Klaassen H. Klaassen-Scholte Ermelo: L. van Klaarbergen-Klaasset G. van Klaar bergen en kleinkinderen Zwinderen, 24 Juni 1977 Brinkweg 3 Onze man, vader en opa is opgebaard in het rouwcentrum op de begraafplaats te Dalen, al waar gelegenheid tot condoleren, op maandag avond 27 juni a.s. van 7.30 tot 8.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op dinsdag 28 juni a.s. in de Geref. Kerk te Gees, aanvang 11.00 uur. Kerk open 10.30 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het gebouw ,,'t Pluspunt" te Gees. Geen bloemen. Ik zal dan gedurig bij U zijn; Gij hebt mijn rechterhand gevat. Psalm 73 23 Voor ons nog onverwacht heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve zorgzame moeder en oma Jantina Goerec weduwe van Meindert van Beilen op de leeftijd van 75 jaar. Amsterdam, Z. van Vliet-van Beilen N. J. van Vliet Amstelveen, B. van Beilen A. J. van Beilen-Bijeman Amsterdam, A. Baatenburg de Jong-van Beilen H. Baatenburg de Jong Amsterdam, G. Hunze-van Beilen H. Hunze Brummen, A. Stad-van Beilen W. Stad en kleinkinderen Amsterdam, 23 juni 1977 Huize „De Schutse", Hemsterhuisstraat 123 Correspondentie-adres: N. J. van Vliet, Groenehuyzen 14"', Amsterdam-Osdorp Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 28 juni om 10.45 uur in Huize „De Schutse", waarna de begrafenis om 12 uur zal plaatsvinden op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. In haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve Moeder en Oma Fransje F/ankxStrak weduwe van C. Franx Moeder mocht 91 jaar worden. Voorschoten: O. Franx M. Franx-Kuntz é-Gravenhage: J. van Dijke-Franx J. van Dijke C. F. Franx K. Franx-van Westenbrugge Kleinkinderen en achterkleinkind. 's-Gravenhage, 23 juni 1977. „De Lozerhof', Randveen 64. Correspondentie-adres: Is. Sweersplantsoen 4, Voorschoten. Bezoek aan de rouwkamer van „De Lozerhof" zaterdag 25 juni van 18.30-19.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den maandag 27 juni om 14.15 uur in de aula van „De Lozerhof', waarna de begrafenis zal plaats hebben om 15.00 uur op „Westduin", Ockenburgh- straat 26 te 's-Gravenhage/Loosduinen. Heden nam de Here in volle vrede tot Zich onze innig geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Geertruld de Vries sinds februari 1952 weduwe van Jan Mulder op de leeftijd van 92 jaar. Psalm 73 12 oude ber.) Zonnehuis Zuidhorn, 23 Juni 1977. Middenmeer: A. H. Haverkamp-Mulder L. Haverkamp Houwerzijl: K. Mulder A. C. Mulder-Doornbos Hoogkerk: A. van Zanten-Mulder O. van Zanten Vierhuizen: P. Bouma-Mulder E. B. Bouma Klein- en achterkleinkinderen. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 25 juni 's a- vonds van 19.00 tot 20.00 uur in het Zonnehuis ingang Klinckemalaan en na afloop van de begra fenis welke zal plaatsvinden D.V. maandag 27 juni 's middags 2.00 uur te Houwerzijl. Aanvang rouw dienst 1.30 uur in het Gebouw voor Chr. Belangen te Houwerzijl. Corr.adres: K. Mulder, Vlakkeriet 6, Houwerzijl. Een Broeder In Chrlstu», Herv. (2 kor. 5:17) wil gaarne de nog vrije zondagen beste den door het vervullen van SPREEKBEURTEN in kerken en gemeenschappen. Brieven gaarne onder nr 7045 Trouw A dam. JUWELEN. GOUI •n ZILVER IN- EN VERKO H. W. OAMES KnrtKraat 19. W 023-324 Haarlem (O) de Ridders* M.i.v. 1 juli draag ik mijn praktijk over aan heer J. HUIGES huisarts Gaarne wil ik mijn patiënten danken voor het mij gestelde vertrouwen en tevens U allen da ken voor de hartelijkheid en vriendschap die van U heb ondervonden. Mocht U persoonlijk afscheid van mij willt nemen en kennis komen maken met mijn opv# ger, dan bestaat hiertoe gelegenheid op dondt: dag 30 juni in het Hervormd Jeugdgebouw r Midden-Smilde van 19.00^20.30 uur. M. Lammers-Steur l huisarts, Smilde k De Noordelijke Stichting beheert in de provincr' Groningen 26 voorzieningen voor geestelijk gehandicapten, waaronder kinderdagverblijven' dagverblijven voor ouderen en gezinsvervangeru de tehuizen. u De Stichting zoekt een (HALF-TIME) De werkzaamheden van de assistent(e) zulle/' o a. bestaan uit het afnemen van psychologische tests, het uitwerken van testgegevens en ha( maken van gedragsobservaties. Onze gedachten gaan uit naar iemand met enigP ervaring in soortgelijke werkzaamheden. ee> middelbare schoolopleiding, het N.I.P.-P.A.t diploma en een rijbewijs B-E. De salarisgrenzen zijn van 1.407,41 - f 2.363.7^ bruto per maand, afhankelijk van leeftijd. Schriftelijke sollicitaties graag richten aan di afdeling personeelszaken van de Stichting Zaagmuldersweg 530, Groningen. w Q NOORDELIJKE STICHTING VOORZIENINGEN GEESTELIJK GEHANDICAPTE?, op de leeftijd van 70 jaar Want wij hebben hier geen blijvende staF maar wij zoeken de toekomstige." Hebr. 13:l< d Na een kortstondige ziekte werd van ons weg® nomen onze geliefde oudste broer, zwager en coit Thomas Groenendaal echtgenoot van Neeltje Tinholt rl if Familie Groenendaal Familie Tinholt li Nederhorst den Berg, 24 juni 1977 r e: De rouwdienst zal plaats vinden D.V. woensdag 2 juni a.s. om 1.30 uur in de Herv. kerk in Nedeit horst den Berg waarna de begrafenis zal plaa^i vinden om 3.00 uur op de algemene begraafplaat^ te Nigtevegt. r Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren i^ het dorpshuis te Nigtevecht. De Here zelf zal op een teken, bij het roepen van een aartsengel en bij het geklank ener bazuin Gods nederdalen van de hemel, en zij, die in Christus gestorven zijn, zullen het eerst opstaan. 1 Thessalonicenzen 4 Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn liev' man, onze lieve vader, grootvader en broer Pieter 't Hoen echtgenoot van Josina Maria Cleypoo' t op de leeftijd van 69 jaar. li Holland, Michigan: f J. M. 't Hoen-Cleypool M. A. 't Hoen j Nigtevecht: P. 't Hoen A. L. 't Hoen-Antoon Eric en verdere familie in Nederland en e. U.S.A. Holland, Michigan, 23 juni 1977 86 E. 20th. Str. Holland Michigan. 49423, U.S.Aj De begrafenis zal plaatsvinden aanstaande maat dag 27 juni te Holland Michigan. 1 Mede namens de familie betuig ik hiermede mijn lijke dank voor de zeer vele blijken van medelev het overlijden van mijn lieve vrouw Anna Maria Rijnsdorp geb. Gerber De grote belangstelling heeft ons goed gedaan. C. Rijnsdorp Rotterdam, juni 1977. Met diepe dankbaarheid en ontroering hebben t talloze reacties op Paul's overlijden ontvangen. De wetenschap dat hij voor hen, wier vriendsch belangrijk voor hem was veel betekend heeft, ster blij in ons verdriet. De leegte ontstaan na zijn over! zullen we gedeeltelijk kunnen vullen door me levenswijze en humor voor ogen, verder te gaan manier die hij graag van ons gezien zou hebben. Veel dank voor uw oprechte steun en medeleven ir dagen. Weert: L. Wacanno-Philips en kinderen. Piet Heinstraat 19.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10