Langzamerhand wordt de enige verbinding die we tussen wonen en werken hebben: een file! Rabobank Q Buitenlands geld en een reisverzekering: regel dat vóór u vertrekt! OÉj- Wi -JT VAKANTIEh BRIEVENBUS 'n prachtige autocarrels naar Lugano (Zwitserland) gulden! Gelukkig hebben we de ergste aspecten van de woningnood in Nederland achter de nig. Is er voor steeds meer mensen een behoorlijke woning. Het jammere daarbij is alleen dat daardoor veel mensen nogal vèr van hun werk zijn komen te wonen. Waarbij in veel gevallen het openbaar vervoer geen oplossing biedt Zodat we maar al te blij zijn dat we daarvoor ons autootje hebben. Op zich is in al die gevallen dat autootje een ideale oplossing. Biedt het de mogelijkheid om van ons huis naar ons werk te komen en terug, op een heel komfortabele wijze. En eigenlijk zijn er maar twee (fingen die dat plezier verstoren: de files en de onvoldoende parkeergelegenheid. Vandaar dat we vinden dat de overheid ook op dit punt progressief moet worden. En de nodige voorzieningen moet treffen voor het noodzakelijke woon-werk- verkeer. Flessehalzen wegnemen uit de toegangswegen tot de werk-centra. En zorgen dat er ook geparkeerd kan worden. Ter plekke, of vanwaar we met openbaar vervoer vlot op ons werk kunnen komen. We zijn in Nederland namelijk met zo'n vier miljoen automobilisten. Daarvan zijn velen, samen met een groot deel van het openbaar vervoer, aangewezen op de wegen naar de werk-centra. Als dan op een mooie maandagochtend records bereikt worden van 45 kilometer file, vinden we wèl dat we iets méér terug moeten hebben voor die zes miljard aan verkeersbelastingen die we met ons autootje opbrengen. Mógen we alsjeblieft? s=z£. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven van TtOUW worden u gaarne verstrekt tel. advertentie-exploitatie 020-913456 toestel 743 in uw DONDERDAG 23 JUNI 1977 TROUW/KWARTET P 16 - RS 18 GEMEENTE WESTERBORK De burgemeecter van Wester bork maakt ingevolge het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend. dat ter gemeentesecreta rie. afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage u gelegd 1 het besluit van de raad der gemeente Westerbork van 16 Juni 1977. no. «a. waarbij is verklaard dat voor de op bij genoemd besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte kaart in geel en groene kleur aangegeven gebieden een be- Hierbij is tevens bepaald, dat het verboden is binnen deze gebieden zonder of in afwij king van een schriftelijke ver gunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergun- ning) bepaalde werken, geen bouwwerken zijnde, of werk zaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, een en ander met uitzondering van normale onderhoudswerk zaamheden. Deze gebieden betreffende de in de gemeente Westerbork ge legen natuurschoon- en cul- t uurschoongebicden. n. het besluit van de raad der gemeente Westerbork van 16 juni 1977, no. 4b. waarbij is verklaard, dat voor de op bij genoemd besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte Kaarten in rode kleur aangege ven gebieden een bestem mingsplan wordt voorbereid. Deze gebieden betreffen de Mantingerdijk 9 te Mantinge. Haarweg 79 te Nieuw-Balinge. Middenraai 6 te Nieuweroord. een perceel aan de Haarweg (nabij Kievitstraat 1) te Nieuw- Balinge. en een perceel aan de Haarweg te Nieuw-Balinge ter plaatse van de huidige basis school Westerbork, 22 juni 1977. De burgemeester voornoemd. A. de Weerd (waarnemend). Al v a. Ongelooflijk goed. Boek snel bij Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam Tel. 020-914400 UbatikSty Deze publikatie van de aktie "Blij dat ik Rij" werd mede mogeli|k gemaakt door de Nederlandse Vereniging van Wegenbouwers. Wilt u zichtbaar opkomen voor uw eigen belangen als automobilist, plak dan de sticker 'Blij dat ik Rij" op uw auto. U kunt 'm krijgen bij uw BOVAG-garage of -benzinestation, -v-. Of bij de RAI, postbus 2052, A'dam. t: tl Sluit een reisverzekering om echt onbezorgd op vakantie te gaan. Bestel dan ook meteen buitenlands geld. Dat spaart kostbare vakantietijd en meestal nog geld ook Verzekeringen: Gecombineerde reisbagage- en ongevallenverzekering, korte termijn autocasco-verzekering voor automobi - listen en een rechtsbijstandverzekering. Buitenlands geld Als u op weg naar uw vakantie bestemming één of meer landen aandoet, zorg er dan voor óók van dat betreffen de land wat geld bij u te hebben. En denk voor Italië ook aan benzine- bonnen. Handig! ANWB Internationale Reis- en Kredietbrief: U hoeft er niet speciaal meer voor naar een ANWB-kantoor. U kunt er ook voor terecht bij de Rabobank, waar u zich tevens kunt laten inschrijven als lid van de ANWB, eventueel in combinatie met het lidmaatschap van de Wegenwacht. De Reiswijzer: Boordevol tips en wetens waardigheden. Gratis beschikbaar bij de Rabobank. Meteen maar meenemen! geld en goede raad Wij moeten u er wel op attent maken, dat de aflevering van dagbladen i zuidelijke landen (Italië, Spanje, Joegoslavië enz.) over het algemeen ze< veel te wensen overlaat. Wij kunnen hiervoor dan ook geen verantwoord» lijkheld aanvaarden. Schrijf op de envelop: Trouw V.A.. Antwoordnummer 2792, Amsterdam. Er hoeft geen postzegel op. Zend de bon uiterlijk 3 weken voor het ingaan van uw vakantie in! Woonplaats Telefoon VAKANTIEPERIODE Van.. VAKANTIE-ADRES Per adres Straat en no Woonplaats ik std pnft op toeiendmg near hel buitenland Portokosten Nederland en Belgle gratis Land- en Luchtpost binnen Europa 1.75 per dag Ter voldoening van deze kosten ontvangt u ten acceptgirokaart Als u langer dan een week met vakantie gaat en Trouw ook op uw vakantie adres wilt ontvangen, dan verzoeken wij u onderstaande bon duidelijk e volledig ingevuld aan ons op te sturen (telefonisch kunnen wij helaas gee vakantie-adressen aannemen

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 20