IONC TALENT HEEFT DE ZOMER IN HET HOOFD VAKANTIE' BRIEVENBUS JJ» I LH.. C&Ji U tbcA Oovide£i^e\f FAMILIEBERICHTEN familie Dagelijks over de krant ^vadèrV~> in uw WOENSDAG 22 JUNI 1977 TROUW/KWARTE kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16 00-20.00 uur. Erg blij en dankbaar geven wij kennis van de geboorte van onze dochter, Karijn Jane en Geert Koopstra Arnhem. 20 juni 1977 Albert Cuijpstraat 4 Getrouwd: A. Boogaard E. A. van den Wal IJsselstein. Bussum, 21 juni 1977 Toekomstig adres: Kerkstraat 2. IJsselstein Tot onze blijdschap werd te Bad Godesberg (Did) onze kleinzoon geboren. Michiel Anton Zoon van Anton Brinkman en Margreet Brinkman-Wieringa W. Wieringa E. A. Wieringa-Kampherbeek 14 juni 1977 Henri Dunantlaan 177, Apeldoorn. Op 29 juni is het 60 jaar geleden dat onze ouders, grootouders en overgrootouders M. v. d. Wilk M. v. d. Wilk-Kardolus in het huwelijk traden. Daarom stellen wij U in de gelegenheid tot feliciteren op woensdag 29 juni a s van 18 uur - 19.30 uur in Restau rant ..Le Coq d'Or". Leyweg 533, Den Haag (ingang Hengelolaan.) Kinderen; kleinkinderen en achterkleinkinderen. Melis Stokelaan 514, Den Haag. De Heer u mijn Herder Na een rijk leven is door zijn Hemelse Vader thuisgehaald onze lieve vader, pleegvader, groot- en overgrootvader Evert Hendrik Lankhoorn in de ouderdom van 92 jaar. Lochem: F. S. Lankhoorn S. Lankhoorn-van Dusseldorp Amsterdam: E. H. Lankhoorn L. Lankhoorn-Bol Pu rm erend. G. Lankhoorn D. Lankhoorn-DanielS Amsterdam: E. van Dusseldorp-Ruiter C. van Dusseldorp klein- en achterkleinkinderen Amsterdam. 20 juni 1977 „Huize de Kimme" Beemsterstraat 546 E. H Lankhoorn. Cliostraat 7 Amsterdam Gelegenheid tot condoleantiebezoek donderdag avond van 7.30—8.30 uur in het gebouw van de Protestantsche Coöperatieve Begrafenis Vereni ging P C B. u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 24 juni om 14 00 uur op de Nieuwe-Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 13.15 uur. Plotseling nam God uit ons midden weg mijn lieve zoon. onze broer, zwager en oom Hendrik Koster op de leeftijd van 53 jaar Groningen: J. Koster-Kok Hoogeveen: J. Koster D. Koster-Heerma Sneek: B. Koster G. Koster-Bos Groningen: R. Koster J. Koster-Brouwer Maarsbergen: A. Koster Amsterdam: S. Koster J. Koster-Vincent K. J. Koster A. Koster-Rustenburg Bunnik: F. E. Koster Ede: A. F. Koster Neven en nichter Sleeuwijk, 20 juni 1977. Heden nam de Here in volle vrede tot Zich onze innig geliefde moeder en oma Gecrtruida van Dok weduwe van Julius Michieles Zandbergen. op 83-jarige leeftijd. Zalig, hij die in dit leven, Jar bs God ter hulpe heeft Ps. 146:3 (berijmd) - Hilversum: D. Moen-Zandbergen L. H. G. Moen Heiloo: G. de Graaf-Zandbergen Alkmaar: A. Zandbergen Noord-Scharwoude: T. Slot-Zandbergen P. Slot Alkmaar: H. Zandbergen G. Zandbergen-Middelbeek J. Zandbergen M. T. Zandbergen-Kouwenhover Heiloo: G. Kouwen-Zandbergen B. J. K. Kouwen Wieringerwerf: J. Kalk-Zandbergen P. Kalk en kleinkinderen Alkmaar. 20 juni 1977 Wiardi Beckmanstraat 39 Geen bezoek aan huis, geen bloemen geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 23 juni om 11.00 uur op de gemeentebegraafplaats, Westerweg te Alkmaar. Gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats, na afloop van de teraardebestel ling- Met verslagenheid geven wij kennis dat op zondag 19 juni 1977 plotseling uit ons midden werd weg genomen, de heer J. vin den Hof in leven voorzitter van de Hervormde Stichting Bejaardenzorg „Huize De Schutse". Met zijn heengaan verliezen wij een zeer gewaar deerd bestuurslid en medemens. Zijn geloof, vast beradenheid en trouw zijn voor ons een stimulans om met ons werk in de bejaardenzorg door te gaan. Het bestuur en medewerkers van de Hervormde Stichting Bejaardenzorg „Huize De Schutse". Coevorden, 19 juni 1977. De dienst van Woord en Gebed donderdag 23 juni 1977 op „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoelie- straat 2-A, 's Gravenhage, voorafgaande aan de begrafenis van onzelieve Zuster, Schoonzuster en Tante Nans Benraadt zal aanvangen om 13.00 uur. Met groot leedwezen geven wij u kennis van het overlijden, als gevolg van een noodlottig opgeval, van onze medewerker Cornelia Goossensen op de leeftijd van bijna 22 jaar. Wij kunnen ons nauwelijks voorstellen, dat wij hem niet meer in ons midden zullen hebben. Onze gedachten van medeleven gaan uit naar zijn ouders en verdere familie. De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 23 juni a.s. om 14.30 uur op de algemene begraaf plaats te Ermelo. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Chr. Gereformeerde Kerk aan de Frederik Hendrik laan 11. Aanvang 13.30 uur. Directie en medewerkers Trouw Co N.V. Putten (Gld). Enige kennisgeving De Heiland ontfermde zich, na een ernstig auto ongeval, over het leven van ons aller lieveling Aafke ruim 4 jaar was zij onze vreugde. C. van Steenis J. van Steenis-de Pril Bart Licke Kijk eens om je heen. wij zijn in de wereld niet alleen, God kent ieder kind bij name, zeg maar ja en zeg maar amen, ook al zijn wij nog maar klein, God wil onze Vader zijn. Rotte rd am-Fey en oord, 20 juni 1977 C orrespon dentie-adr e s Meppelerstraatweg 117, Zwolle. De begrafenis vindt in stilte plaats. Gelijk zich een vader ontfermt over zijn kinderen, ontfermt Zich de Here over wie Hem vrezen, want Hij weet wat maaksel wij zijn. Psalm 103:13 en 14 Heden ging van ons heen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Pit Lodder op de leeftijd van 44 jaar. Leen en Tiny Nel en Piet Ma en Ru Cor en Stija Clazien en Jan Hanny en Henk Na een langdurig lijden heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde zwager Herre Wyna echtgenoot van C. G. de Vries op de leeftijd van 76 jaar. Apeldoorn: L. de Vries-Stundebeek Apeldoorn: G. J. de Vries Epe: J. H. Koopman-de Vries W. Koopman Dalfsen, 19 juni 1977. Voor de zeer vele blijken van medeleven, ondervonden na het overlijden van onze lieve man en vader Ekke Wolters zeggen wij u langs deze weg onze oprechte dank, omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken. Dorkwerd, juni 1977 Zijlvesterweg 14 J. J. Wolters-Drent en kinderen Op 1 augustus a.s. hoopt mejuffrouw A.Rh v.d. Ende, hoofdleidster van de Ch Kleuterschool "De Woelige Hoek" aan Cornells de Wittstraat 31 te Delft, haar werf zaamheden bij het kleuteronderwijs te beëinri digen. J Zij zal dan ruim 47 jaar aan het Christel kleuteronderwijs in Delft verbonden zijn weest. Het bestuur nodigt oud-teerlingen, oud-collj ga's, vrienden en bekenden van mej. v. Ende uit, afscheid van haar te nemen op 24 jul 1977 van 19.45-21.00 uur in de foyer van Sionskerk, C. v.d. Undenstraat 1 te Delft. Het bestuur van de Vereniging voor Voorbereidend T Onderwijs op Christelijke Grondslag i te Delft. Rhoon, 19 juni 1977. Correspondentie-adres: L. Lodder, Beatrixstraat 29. Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben donderdag 23 juni a.s. op de algemene begraafplaats te Rhoon. Vertrek vanaf de Beatrixstraat 29 om 2.30 uur. Als u langer dan een week met vakantie gaat en Trouw ook op uw vakant adres wilt ontvangen, dan verzoeken wij u onderstaande bon duidelijk 1 volledig ingevuld aan ons op te sturen (telefonisch kunnen wij helaas ge 1 vakantie-adressen aannemen.) WIJ moeten u, er wel op attent maken, dat de aflevering van dagbladen zuidelijke landen (Italië, Spanje, Joegoslavië enz.) over het algemeen ze veelte wensen overlpat. Wij kunnen hiervoor dan ook geen verantwoori lljkheid aanvaarden. Schrijf op de envelop: Trouw V.A., Antwoordnummer 2792, Amsterdam. Er hoeft geen postzegel op. Zend de bon uiterlijk 3 weken voor het ingaan van uw vakantie in! huisadres Naam: Adres Woonplaats: Telefoon: VAKANTIEPERIODE Vah Terug op. VAKANTIE-ADRES Per adres Straat en no. Woonplaats Land:- Ik Stel pnI» op toezending neer het buitenland Portokosten Nederland en België gratie Land- en Luchtpost binnen Europa 1.75 per dag Ter voldoening van deze koeten ontvangt u een acceptgirokaart

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10