PREDIKANT GVU m kursusleid(st)er v Energiebedrijf Rijnland Ur Energiebedrijf Rijnland de rijksoverheid vraagt 16 financieel-admlnistratief medewerker MEDEWERKERS B.V. EGAM-Metaaiwarenfabriek-Roden D.W. BRAND N.V. MEDEWERKER EEN TECHNISCH MEDEWERKER telefoniste/ receptioniste een assistent - industrieel vormgever/konstrukteur chef interne zaken all-round meterijker "y" Stichting Kerk en Wereld Driebergen medewerkers buitendienst medewerkers (mnl./vrl.) TROUW/KWARTET 35 De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Anna Jacobapolder (Z.) zoekt in verband met de komende vakature een die voor de helft van zijn tijd werkzaam wil zijn in het Psychiatrisch Ziekenhuis "Vrederust" te Halsteren. Pastoraal Klinische Vorming verdient aanbeveling. Sollicitatiebrieven dienen vóór 15 juli 1977 te worden gericht aan de kerkeraad, ter attentie van de heer I.G. de Jager, Heensedijk 7, Den Heen. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de huidige predikant ds. J. v.d. Meulen, tel. 01677-492 en ds. J.H.J. Hoffman, "Vrederust", Hoofdlaan 6, Halsteren (tel.: 01640-36900, na 6 uur avonds tel.: 01640-34065). 65. het nk) Op de afdeling Hoofdboekhouding van het Energiebedrijf Rijnland is op korte termijn plaats voor een De te benoemen functionaris zal worden belast met het coördineren van de werkzaamheden m.b.t. de automatische informatieverwerking, w.o. het inputeren en muteren van boekhoudkundige gegevens, alsmede met de daaruit voort vloeiende controlewerkzaamheden. Bovendien zal betrokkene worden ingeschakeld bij het samenstellen van financiële overzichten met betrekking tot o.m. de jaarrekening en begroting. Gegadigden voor deze functie dienen in het bezit te zijn van de diploma's H.A.V.O. en M.B.A. en studerend voor S.P.D. Het salaris Is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal 3.087,- bruto per maand. De premie A.O.W. komt voor rekening van het bedrijf. Voorts geldt een goede ziektekostenregeling, opname in het Alge meen Burgerlijk Pensioenfonds en gunstige studiekostenver goeding. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan de Direc teur van het Energiebedrijf Rijnland. Langegracht 70. Leiden, onder vermelding van nummer: ER/77011 in de sollicitatie brief. In bovenstaande fabriek maken wij o.a. egalite/brabantia wasdroog- molens, medicijnkastjes, bedkruiken, gieters, koekjestrommel, theelichten, postbussen enz. In verband met uitbreiding van onze produktie vragen wij voor diverse produktie-afdelingen: Mocht u geinteresseerd zijn solliciteert u dan een schriftelijk of, komt U eens vrijblijvend met ons praten na een telefonisch afspraak met de heer JWagena Ons adres is: Gedempte Haven t Telefoon 05908-19833 Commissionairs in Effecten Keizersgracht 215 Amsterdam raagt voor de afdeling boekhouding een met opleiding M B.A leeftijd 25|aar. met de heer C.D. Albus, deling na te 020*264164 tst. 32. WINKELEN begint op deze en de andere advertentiepa gina's ELKE OCHTEND OPNIEUW Bij het Produktontwikkelingsinstituut Instrumentum TNO is plaats voor op de Elektronische Afdeling. Het werkgebied omvat voornamelijk de metaalverwer kende en de fijnmechanische industrie. Zijn taak zal bestaan uit: Het ontwerpen en vervaardigen van elektronische appa ratuur. Het uitwerken van door de afdelingsleider opgezette principeschema's en het verzorgen van de bijbehorende dokumentatie. Enige jaren ervaring zowel in analoog- als digitaaltech niek is gewenst. Omdat er na een inwerkperiode regelmatig kontakten zijn buiten het instituut wordt gedacht aan een representatief persoon - niet ouder dan 30 jaar - met een MTS- (Elektronica) of gelijkwaardige opleiding. •Een eigenhandig geschreven sollicitatie te richten aan: Instrumentum TNO, Surinamestraat2 te Delft. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" NederJands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Qij ons centrum kan worden geplaatstyeen Tot haar taak behoort o.m. net bedienen van de telefooncentrale en het te woord staan van bezoekers. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het M.A.V.O.-IV of H.A.V.O.-diploma. Ervaring in soortgelijke functies strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. Dennenweg 9 te Assen. Bij het Produktontwikkelingsinstituut Instrumentum TNO is plaats voor voor de projektgroep Industrieel Vormgeven. Het werkgebied omvat voornamelijk de metaalverwer kende en de fijnmechanische industrie. Zijn taak zal bestaan uit: Het zelfstandig ontwerpen, konstrueren en vormgeven van/aan fijnmechanische industriële produkten. Het konstrueren van instrumenten en apparaten voor la- boratoriumgebruik. Enige jaren ervaring en belangstelling voor industriële vormgeving zijn gewenst. Omdat er na een inwerkperiode regelmatig kontakten zijn buiten het instituut wordt gedacht aan een represen tatief persoon - niet ouder dan 30 jaar - met een MTS- (Werktuigbouw) of gelijkwaardige opleiding. Een eigenhandig geschreven sollicitatie te richten aan: Instrumentum TNO. Surinamestraat2 te Delft. WIFAC bv is een organisatie voor de verkoop van grafische machines en materialen, gevestigd in het centrum van Amsterdam. Vooi onze (mancieie administrate zoeken wij een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER die met verscheidene zelfstandige laken zal worden belast en in staat zal zi|n de chel in voorkomende gevallen te vervangen. Onzé gedachten gaan uit naar een medewer ker op MBA-mvo (of daarvoor studerend), met interesse voor automatiseringssystemen en kenms van de Duitse taai. u kunt uw schnftekjke of telefonische reakt>e richten aan onze personeelsafdeling, tav de heer Th van Hilst Prinsengracht 783-785, Amsterdam. Tel. 020-262234 Gemeentelijk Vervoerbedrijf Utrecht Bij het Gemeentelijk Vervoerbedrijf Utrecht (G.V Uis de functie vacant van De functionaris die wij zoeken zal worden belast met de leiding van de groepen: Postbehandeling: Archiefverzorging; Reprografie, Typekamer; Beheer kantoorbehoeften, als mede de Huishoudelijke Dienst Functie-eisen: diploma MULO. MAVO-4. IVO-6. of een opleiding van gelijkwaardig niveau; diploma Archiefverzorging I en II (SOD) Geboden wordt: afhankelijk van opleiding en er- vanng een brulo maandsalaris van maximaal f 3 087,- per maand; goede secundaire arbeidsvoor waarden. De A O W.-/A W W -premie is voor rekening van de werkgever. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure Inlichtingen bij de heer C. Petersen lel. 33 54 33. toestel 342. Schriftelijke sollicitaties onder nr 280 te richten aan de directie van bovengenoemd bedrijl. postbus 8222 te Utrecht. Bij de Meterdiens! van het Energiebedrijf Rijnland is, wegens overplaatsing van de huidige functionaris naar een andere afdeling, plaats voor een in de leeftijd van 25-40 jaar. Van de te benoemen functionaris wordt verwacht dat hij in het bezit is van het diploma M.T.S.-E en het diploma Meterijker P.B.N.A. en op de hoogte is van registrerende meetinstrumenten, codedrukkers, diver se typen zendmeters e.d. Ervaring in het meten van kabelfouten in het hoog- en laagspanningsnet wordt op prijs gesteld, alsmede met analoge en digitale meetinstrumenten voor diverse doeleinden. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal 2.449,- bruto per maand. De premie A.O.W. komt voor rekening van het bedrijf. Voorts geldt een goede ziektekostenregeling en opna me in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland. Lan gegracht 70, Leiden, onder vermelding van nummer: ER/77012 in de sollicitatiebrief. Energiebedrijf Rijnland De Stichting Kerk en Wereld zoekt per 1 oktober voor het team Kerk en Samenlevingsvragen van haar afdeling kursussen en konferenties een Het team Kerk en Samenlevingsvragen organiseert op eigen initiatief of in samenwerking met andere instanties kursussen en konferenties in internaatsverband. waarin de vragen van geloof en samenleving en hun onderlinge relatie aan de orde worden gesteld. De gezochte kursusleid(st)er zal in samenwerking met de beide andere teamleden (een theoloog en een socioloog) met name als taak krijgen het intensiveren van kontakten met organisaties uit de kerken die werken aan maatschappijveranderingen; D het organiseren van konferenties rondom dc geloofsvragen van deze tijd. Voor de vervulling van deze vakature wordt' gedacht aan een af gestudeerde theoloog, socioloog of ekonoom met D aantoonbare gerichtheid op sociaal-ethische vragen. praktische ervaring op dit terrein; een doordachte, kritische opstelling t.a.v. kerkelijke, maatschappe lijke en politieke ontwikkelingen; organisatorische kwaliteiten. Leeftijd niet onder dc 30 jaar. Afhankelijk van leeftijd en ervaring ligt het salaris tussen 2.429,en 4.285,— bruto per maand. Nadere informaties te verkrijgen bij één van de teamleden, telefoon (03438)22 41. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken van Kerk en Wereld. Postbus 19, De Horst 1, 3970 AA Driebergen Rijsen- burg (mnl./vrl.) voor hot Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. het Directoraat Generaal Basisonderwijs In het kader van de reorganisatie van het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Is, binnen het Directoraat-Generaal Basisonderwijs, ingesteld de Hoofddirectie Beleidsontwikkeling en Planning. Deze hoofddirectie is o.m. belast met: formuleren van een beleid op lange termijn voor het basis onderwijs, passend in het beleid voor het gehele onderwijs; geven van vorm aan het onderwijs beleid op middellange termijn en aan de daar uit voortvloeiende werkplannen: leveren van bijdragen aan het ontwikkelen van een integraal onderwijsbeleid op lange en middellange termijn; opstellen van kaders van het meerjarig onder wijsbeleid en coördineren van de uitvoering van belangrijke vernieuwingsprojecten. De hoofddirectie bestaat uit twee directies, waarvan de taken nauw op elkaar zijn afgestemd. Oe Directie Voorbereiding Is o.m. belast met het evalueren van het gevoerde onderwijsbeleid op het terrein van het kleuter-, lager en buiten gewoon onderwijs, teneinde op grond daarvan en van de daarmee samenhangende analyse voorstellen te ontwikkelen voor aanpassing en verandering van het bestaande onderwijsstelsel. De Directie Vernieuwingsprojecten is o.m. belast met het coördineren van ontwikkelings- en ver nieuwingsactiviteiten op het terrein van het kleuter-, lager en buitengewoon onderwijs. Voor beide directies worden gevraagd: projectleiders vac. nr. 7-1626/0156 Taak: leiding geven aan projectgroepen, die tot taak hebben beleidsplannen en de daarvoor nodige uitvoeringsprogramma's te ontwikkelen, en bijdragen te leveren aan de uitvoering van het beleid m.b.t. onderwijsvernieuwings- en onderwijsontwikkelingsprojecten op het terrein van het kleuter-, lager en buitengewoon onderwijs. Vereist: goede kennis van het Nederlands onderwijs; ervaring op het gebied van ont wikkeling en vernieuwing van het onderwijs resp. ervaring op het gebied van onderzoek van hot onderwijs, leerplanontwikkeling; ruime organi satorische ervaring. Salaris: afhankelijk van ervaring max. 16504,- per maand. beleidsmedewerker vac. nr. 7-162710156 Taak: meewerken in diverse projectgroepen die belast zijn met de analyse en voorbereiding van het beleid op het gebied van de vernieuwing en ontwikkeling van het basisonderwijs; zelfstandig uitwerken van onderdelen van beleidsprojecten en de projectleider vervangen bij de leiding van projectgroepen. Vereist: goede kennis van het Nederlands onderwijs; aantoonbare belangstelling voor onderwijskundige vraagstukken; specifieke des kundigheid en ervaring, zodat naast onderwijs kundige. ook sociaal-economische en kwantita tieve aspecten van het onderwijsbeleid in diverse projectgroepen voldoende aandacht krijgen. Universitaire studie onderwijskunde, bestuurs kunde of economie. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f 5432,- per maand. middelbaar medewerker vac. nr. 7-162810156 Taak: optreden als adjunct-secretaris van diverse projectgroepen; voorbereiden van vergaderingen; ondersteunen van projectleiders en de leden van projectgroepen v.w.b. het verzamelen van documentatie; onderhouden van in- en externe contacten met projectgroepen en voeren van correspondentie. Vereist: diploma VWO of een hiermee vergelijk bare opleiding: redactionele ervaring en aan toonbare belangstelling voor onderwijskundige vraagstukken; organisatorische ervaring. Salaris: afhankelijk van ervaring max. 13561.- per maand. Voor genoemde functies geldt: Standplaats 's-Gravenhage. Sollicitaties inzenden vöór 16 juli 1977. vac. nr. 7-021110156 voor hel Ministerie van Binnenlandse Zaken Taak: onderhouden van contacten met over heidsinstellingen, bedrijven en particulieren gericht op het instellen van onderzoeken naar activiteiten en verschijnselen in de maatschappij. Vereist: diploma HAVO ol een hiermee vergelijk bare opleiding. Ervaring opgedaan in een buitendienstfunctie en kennis van de Franse. Duitse en Engelse taal strekt tot aanbeveling Leeftijd: vanaf 24 jaar. Standplaats: s-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van loettljd en ervaring max. 12704,- per maand. Promotiemogelijkheden tot max. 13965,- per maand aanwezig. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 35