Trouw onderwijs vmsigt en vormingswerk de Heel i BLOEMENDAAL' hoofd van de huishouding hoofd huishouding ii verpleegkundigen zeeweg ziekenhuis velsen Huize Ursula zeeweg ziekenhuis velsen Elke zaterdag in de rubrieken: verpleegkundige leerling ziekenverzorgenden i a) HOOFD VAN DE HUISHOUDING b) VERPLEEGKUNDIGE docent agogische vakken informatie-middag in onze operatie-afdeling Inlichtingen: tel. 020-913456 toestel 794 rulrj Inlichtingen: tel. 020-913456 toestel 783 Advertentie materiaal voor deze rubrieken gaarne donderdags met de eerste post in ons bezit! „RUSTOORD" fysiotherapeut(e) ALGEMEEN HOOFDVERPLEEGKUNDIGE mm gediplomeerde verpleegkundigen A en/of B en therapeutische medewerkers STREEKZIEKENHU! GORINCHEM a. verpleegkundigen voor de kinderafde b. verpleegkundigen voor de chirurgisch afdeling ZATERDAG 18 JUNI 1977 TROUW/KWART] Het bestuur van het HERVORMD BEJAARDENCENTRUM „DE TOLLENKAMP" te Rhenen zoekt voor spoedige indiensttreding Bij voorkeur met diploma Huishoudkundige voor inrichtingen of soortgelijke opleiding. Leeftijd circa 25 jaar en in staat om de directrice bij afwezigheid te vervangen. Gegadigden met liefde en belangstelling voor de oudere mens dienen te beschikken over organisatorisch inzicht en het vermo gen om prettig met bewoners en personeel te kunnen omgaan. Ervaring is gewenst. met diploma „A". Gezien de opvattingen van onze stichting verwachten wij voorts van belangstellenden een protestants-christelijke levensovertui- Salarisregeling en arbeidsvoorwaarden volgens CAO voor Bejaar dentehuizen. Het bejaardencentrum biedt plaats aan circa 140 personen en heeft een ziekenafdeling met 10 bedden. Rhenen is centraal gelegen in een prachtige bosrijke omgeving en heeft goede busverbindingen met Utrecht. Arnhem en Amersfoort. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding, ervaring enz., alsme de opgave van referenties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de secretaris, de heer Ph. de Rooder, Utrechtsestraatweg 66 te Rhenen. Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de directrice Mevrouw T. P. Bakker. Spoorbaanweg 61 te Rehnen. telefoon 08376-9011. Prot. Chr. Bejaardencentrum 'DE BOSKAMP' Albert Schweitzerlaan 25 te Epe (Vel.) Wegens huwelijk van onze huidige mede werkster vragen wij voor ons centrum met een verzorgingstehuis voor ruim 80 bewoners en 38 bejaardenwoningen per 1 september a.s. een De voorkeur gaat uit naar iemand van 24 jaar of ouder, die gewend is leiding te geven. Met een team van 4 meisjes zorgt zij voor het schoonhouden van de algemene ruimten, het goed funktioneren van de linnenkamer, beheer van het magazijn en de distributie van de maal tijden. Salarissen en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O. voor bejaardente huizen. Belangstellenden met een pos. chr. levensover tuiging worden verzocht hun sollicitatie met uitvoerige informatie binnen 7 dagen te richten aan de direkteur de heer D. J. Ebbenhorst. Voor tel. inlichtingen 05780-5522 of 5505 privé. Voor de AFDELING KINOERZIEKTEN vragen wij: De afdeling is in drie units onder verdeeld, waaronder één unit intensive-care (neonatologie). Zowel verpleegkundigen met, als zonder kinderaantekening kunnen in aanmerking komen. Eind 1977 start wederom voor verpleeg kundigen een opleiding tot het behalen van de kinderaantekening. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het hoofd van de verplegingsdienst, tel. 02550-19100, toestel 383. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeel Organisatie. Zeeweg 168 te Velsen. ziekenhuis (312 bedden) en verpleeghuizen (100 bedden) Binnen ons behandelings- en verzorgingscentrum voor gees telijk gehandicapten te Nieuwveen (Z.H.) is de funktie vakant van (mnl./vrl.) t.b.v. de Z-opleiding Vereisten voor dezë funktie zijn een doctoraalexamen in één der gedragswetenschappen of een vergelijkbaar MO-B examen. Omvang van het dienstverband en salariëring in onderling overleg te regelen. Nadere inlichtingen kunt U krijgen bij Zr. Maria Goretti, hoofd Verpleging/Verzorging. Belangstellenden, bij voorkeur met enige ervaring in een soortgelijke funktie. nodigen wij uit hun sollicitaties te richten aan het hoofd Personeel en Organisatie van Dorpsstraat 15, Nieuwveen, tel. (01723) 9440. In verband met de in september a.s. te starten opleiding tot OPERATIEKAMERVERPLEEGKUNDIGE nodigen wij belangstellenden uit voor een op woensdag 29 juni a.s. om 14.00 uur. Zowel gediplomeerden als zij die binnenkort het verpleeg kundige A diploma hopen te behalen, zijn op deze introduktie-middag van harte welkom, waar geheel vrij blijvend de inhoud, zowel naar theorie als praktijk van de 2-jarige specialisatie-opleiding wordt uiteengezet. Gaarne uw bericht of wij op uw komst kunnen rekenen vóór 28 juni a.s. zenden naar de afdeling Personeel en Organisatie. Zeeweg 168 te Velsen, telefonisch te bereiken onder nr. 02550-19100, toestel 479. ziekenhuis (312 bedden) en verpleeghuizen (100 bedden) Stichting prot. chr. bejaardencentrum Rustoordlaan 1, Lisse Voor ons verzorgingstehuis met ruim 100 bewoners is per 1 september de functie vacant van Voor deze functie vragen wij iemand met een positief christelijke insteling. Leidinggevende capaciteiten. Die bereid is avond- en weekend diensten te verrichten Salariëring en overige arbeidsvoor waarden overeenkomstig de C.A.O. voor de bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties en eventuele inlichtin gen te richten aan de directrice mej. A. Poortvliet, Rustoordlaan 1, Lissa, tel. 02521- 14047. De Stichting Dagverblijven geestelijk/li chamelijk gehandicapten Flevoland. vraagt voor haar kinderdagverblijf "De Kokkel" te Lelystad zo spoedig mogelijk een: (liefst met Bobath ervaring) voor 2 uur per dag. Inlichtingen bij Me|. Koneland, hoofdleidster K.D.V. tel. 03200-22485. Sollicitaties te richten a.h. bestuur v.d. Stichting p/a Buitenplaats 128 Lelystad. Prot. Christelijk Psych. Ziekenhuis Den Haag - Loosduinen BLOEMENDAAL is een christelijk psychiatrisch ziekenhuis dat ligt aan de rand var" Den Haag. Inklusief het verpleeghuis DORESTAD biedt ons ziekenhuis plaats aan 730 psychisch JjJ zieke mensen en zijn er 700 personeelsleden werkzaam. Op 15 augustus a.s. zal er een opleiding tot ziekenverzorgenden starten. In deze po kursusgroep hebben wij nog plaatsingsmogelijkheden voor j I ftji (m/v) »a Deze 2-jarige opleiding vangt aan met een pré-klinische periode van 2 maanden. Daarna is de leerling in de praktijk werkzaam en heeft men éénmaal in de twee maanden een kursusblok van 4 dagen. Tijdens de opleiding, met uitzondering van de pré-klinische periode ontvangt men eenl m P to ZU Is rlc salaris, afhankelijk van leeftijd, van minimaal /1244.- bruto per maand. De toelatingsvoorwaarden zijn: Een leeftijd van 17 jaar of ouder Het bezit van één van de volgende diploma's: Mavo-3, BVB-I, LHNO-T stroom, D< LBO-nieuwe stijl (indien eindexamen is afgelegd in 6 vakken, nl. 2 vakken op C-ni- lk veau en 4 vakken op B-niveau). n Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de adjunkt direkteur personeelszaken a.i.^! van ons ziekenhuis. Monsterseweg 93 te Den Haag. Telefonische inlichtingen kunt u o\ inwinnen onder nummer 070-254125 toestel 269. maken deel m'her algemeen ziekenhuis voor de zaanstreek zou gaarne overgaan tot de benoeming van een In beide hulzen (O.K., anaettheale en recovery, cen trale sterilisatie) Het Johanneazlekenhuis telt 233 bedden. Het Jullanazlekenhuis telt 301 bedden. Tol de taak van deze functionaris (esse) behoren o.a het inbrengen van de OK.-complexen als geïnte greerd onderdeel van de Stichting in samenwerking met de beide Hoofden Verplegings dienst de zorg voor een verantwoord personeelsbe heer het programmeren van de operatieprogramma's in samenwerking met de specialisten, stat en medewer kers van O.K. en anaesthesie/recovery. zodanig dat er een waarborg is voor een goede patiëntenzorg en een prettige werksfeer het volgen en introduceren van nieuwe ontwikkelingen en technieken op het gebied van het O.K.-complex de verantwoording voor de praktische opleiding tot O.K.- en anaesthesie/recovery-verpleegkundigen en O.K.-assistenten in aansluiting op de theoretische scholing, die elders wordt gevolgd het in overleg met het Hoofd Praktijkopleiding bewa ken van de stages in hel O.K.-complex van leerling verpleegkundigen het onderhouden van contacten met andere diensten Noodzakelijk voor de uitvoering van deze taak is: organisatorisch inzicht goede contactuele eigenschappen bekendheid met het professionele element in en van het verpleegkundig beroep, toegespitst op de werk zaamheden in het O.K.-complex bereidheid tol samenwerking met functionarissen van diverse aldeimgen ruime ervaring in een leidinggevende functie in een O.K -complex als verpleegkundige met diploma A of A en B in hel bezit van het diploma Hogere School voor Verpleegkundigen dan wel een stafopleiding, eventu eel aangevuld door andere (management) oplei dingen) Kandidaten dienen bereid te zijn mee te werken aan een psychologisch onderzoek. Bij de selectieprocedure zijn ingeschakeld de directie, de medische stat. de Hooiden Verplegingsdienst en de verpleegkundige stal van de beide O.K.-complexen. Benoeming geschiedt in de rang van Hoofdverpleegkun dige A, waarbij het salaris afhankelijk is van leeftijd, opleiding en ervaring. Het I.Z.A. en de Algemeen Burger lijke Pensioenwet zijn van toepassing. Inlichtingen worden desgewenst verstrekt door directeur mevr. H. J. Schmidt, verpleegkundige, onder wiens super visie deze functionaris werkzaam zal zijn. Wat de O.K.- complexen betreft worden inlichtingen gegeven door de beide hoofdverpleegkundigen. Zr H. F. G. Neüssen en Zr Q. P. Th. de Jong. Een bezoek aan beide ziekenhuizen is mogelijk na telefonische afspraak via het directiesecretariaat, tel. 075- 123333. toestel 139 of 075-126990, toestel 352. Schritteltlke sollicitaties dienen gericht te worden aan de directie van Stichting Zekenhuis „De Heel", postbus 210 te Zaandam. HET PROF. DR. K. HERMAN BOUMAN-HUIS Project Heemraadsslngel, ROTTERDAM vraagt voor het reeds bestaande crisis-inter ventie en detoxificatiecentrum en het nog te openen drug-vrije 24-uurs crisis-interventie programma op korte termijn: Beide centra functioneren als eerste klini sche opvang voor verslaafden. Het 24- uurs introductie programma bereidt cliën ten voor op een opname in een T.G. of een dagcentrum. Wij verwachten: bereidheid om in dag-avond- en nachtdiensten te werken. bereidheid om als bewoner 1 maand mee te draaien in een Therapeutische Gemeenschap. Na voldoende training de volgende werk zaamheden zelfstandig te verrichten: individuele gesprekken groepstherapie bewoners begeleiden in het uitvoeren van huishoudelijke taken. Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met Theo Schuurmans of Joseline Krijger. Tel.: 010- 775697 - 775422 Sollicitaties te richten aan de directie van de Professor dr. K. Herman Bouman-huis. Postbus 4193 te Rotterdam-16. f Gegevens: soort: algemeen ziekenhuis, overheidsinstellii capaciteit: 296 bedden, bezettingsgraad 94% ligging: vlak bij het kruispunt van de wegen I dam-Nijmegen en Utrecht-Breda. Afstand tot Rotterdam, Utrecht en Breda km. Gevraagd: met kinderaantekening. Promotiekansen zijn aanwezig. Op de chirurgische afdeling bestaat tevens gelijkheid, om als part-time verpleegkunc werken in de nachtdienst. (Eén week wacl week vrij). Geboden: een werkkring, waarin het samendoen een tieel begrip is. In een overheidsinstelling ki premie A.O.W. voor rekening van de werk \De I.Z.A. regeling alsmede de pensioenregeln het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds zij toepassing. Sollicitaties te richten aan de wnd. direkt Zr. H. Visser, Postbus 90 te Gorinchem. In het bejaardencentrum „FOSWERT" te Ferwerd. (een verzorgingstehuis met 110 bew< 40 centrumwoningen) ontstaat binni zijn moderne keuken een vakature v< VAV In samenwerking met de chef-kok en VmUH re teamleden gaat hij zich bezig houden! verzorging van ongeveer 250 maaltijir dag. Tevens heeft de keuken van het dencentrum als zodanig ook een fui open bejaarden werk. Voor deze functie denken wij aan in staat is de chef-kok bij afwe; vervangen de leeftijd heeft van 25-30 jaar hef diploma grootkeuken heeft, dieetkok strekt tot aanbeveling ruime instellingservaring heeft. Honorering en secundaire arbeidsvt den volgens de richtlijnen van de C.A. de bejaardentehuizen. De sollicitanten moeten eventueel bereii Ferwerd of direkte omgeving te wonen zoeken naar passende woonruimte kan werking worden verleend. Ferwerd is c in een aantrekkelijk woongebied, dat gut gelegen ten opzichte van Leeuward km). Sollicitaties voorzien van een recente pasfoto gaarne uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van ingewacht b<i de direkteur van het bejaardenc Foswerterstriitte 71 te Ferwerd (Fr.) alwaar teven tueel telefonische informaties worden vers (re., 05181-1417) PROT. CHR. PENSION TEI 'DUINHAGE' De Savornin Lohmanlaan 's GRAVENHAGE Gegadigden dienen, naast de v# opleiding, over voldoende ervat® beschikken, waarbij de voorkew gaat naar iemand van ca. 30 jaaP ouder. Het tehuis biedt plaats aan 140L woners en heeft een ziekenafde met 18 bedden. De salariëring en overige arbeidt waarden zijn geheel overeenko# de C.A.O. bejaardentehuizen, i voorts de pensioenregeling P.G* van toepassing is. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Directrid binnen 14 dagen na het verschiji van dit blad. I

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 26