FAMILIEBERICHTEN :ai In DINSDAG 1« JUNI 1977 Trouw/Kwartet P 6 - kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven v»orden op nummer 020-9134S6. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Roelfje Geertje Fenna Bram Wildeman Liesbeth Wildeman- Hijmans Jochum en Maartje Westervoort. 12 juni 1977 Mosterdhof 69. Wij danken U heel hartelijk voor uw persoonlijke be langstelling. schriftelijke gelukwensen, bloemen en cadeaus die wij bij ons 25- jarig huwelijk mochten ontvangen. E. Tecs R. Tees-Roffel 2e Exloérmond, juni 1977 Zuiderdiep 253. God heeft tot Zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jacob Cornells de Bree weduwnaar van Helena Sophia Koopmans in de leeftijd van 70 jaar. „De Here zal er in poorzien." Gen. 2214a. Deze zekerheid gaf hem kracht in de strijd tij dens zijn ziekte. Rust vond hij toen hij uiist dat de Here ook tot hem zei: „Vrees niet, want Ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen. Gij zijt Mijn. Want Ik ben de Here uw God. uw Verlosser. Vrees niet, want Ik ben met u." Jes. 43l-3a. Amstelveen. A. J. de Bree-Kuijpers Zwanenburg, A. J. Mulder-de Bree M. Mulder Kampen. J. A. Koekkoek-de Bree G. Koekkoek Burgerveen. J. C. de Bree J. de Bree-Boxman Zaandam. H. E. M. Jansen-de Bree D. Jansen en de kleinkinderen Amstelveen. 13 juni 1977 Van der Ghiessenstraat 29 Gelegenheid tot afscheidnemen woensdagavond van 7-8 uur in het Uitvaartcentrum Bouwens, Startbaan 7 hoek Van der Hooplaan, Amstelveen- zuid. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 16 juni te 10.15 uur in de Pauluskerk, Wolfert van Borsselenweg 116 te Amstelveen, waarna te 11 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats Zorgvlied aan de Amsteldijk te Am sterdam. Geen bloemen. Tot onze diepe droefheid nam de Heere na een kortstondige ziekte in de Hope des Eeuwigen Levens van ons weg mijn lieve man. onze zorgza me vader en grootvader Aart Cornells Verrips op de leeftijd van 71 jaar. ..Die hoop moet al ons leed cerzachten." Tricht: A. R. Verrips-Wildemans Buren: N. C. Hakkert-Verrips G. A. Hakken Tricht: A. Verrips L. Verrips-van Driel Geldermalsen: C. M. Vonk-Verrips A. Vonk Waalre: R. van Rheenen-Verrips B. J. P. van Rheenen Baambrugge: A. R. van Walbeek-Verrips G. van Walbeek Tricht A. C. Verrips en kleinkinderen Tricht. 12 juni 1977. Dr. van der Willigenstraat 29. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op donderdag 16 juni om 2.00 uur n.m. op de algeme ne begraafplaats te Buurmalsen. Gelegenheid tot condoleren op dinsdagavond 14 juni na 7 uur en na afloop van de begrafenis. Geen bloemen Gewis Hij legt de mens niet te veel op. dat hij tegen God in het gezich zou mogen treden. Joh. 3423 Met grote droefheid delen wij u mede dat door een droevig ongeval plotseling uit ons midden is weg genomen. mijn geliefde zoon en onze lieve broer, zwager en oom Gijsbertus Rietdijk op de jeugdige leeftijd van bijna 16 jaar. Woubrugge: J. Rietdijk Piet en Lenie Koudekerk a/d Rijn Kees en Hannelies Woubrugge: Teun en Wil Oudenbosch (N.B.) Jan Woubrugge: Jaap en Wil Ter Aar: Marrie en Theo Woubrugge: Corry Adri nichtjes en neefjes Woubrugge. 11 juni 1977 Tuindersweg 1 De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 15 juni, na een dienst van Woord en Gebed, die gehouden wordt om 13 uur in de Geref. Kerk van Woubrugge Aankomst begraafplaats plm. 13.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren. „Want mijn gedachten zijn niet uw gedachten en uw wegen zijn niet mijn toepen". luidt het woord des Heren." Jesaja 55:8 Na een moedig doorstaan lijden is nu verlost, mijn lieve man en onze lieve vader Matthljs van Noort op de leeftijd van 49 jaar Wij verliezen in hem een zeer zorgzame en bidden de echtgenoot en vader. B. van Noort-van der Ven Dilly Kees Ton „Zalig zijn de vredestichters, want zij zullen kinderen Gods genoemd worden." ..En vergeeft ons onze schulden, ge lijk ook wij vergeven onze schulde naren." Zwijndrecht, 10 juni 1977 Zonnestein 188 Geen bezoek, geen bloemen. Dinsdag 14 juni zal er om 14 uur een rouwdienst gehouden worden in de „Koningskerk". Burg. Jansenlaan 1 te Zwijndrecht, waarna om 15 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan. „Ik zal met vreugd in 't Huis des Heeren gaan om daar met lof Uw groten naam te danken." Psalm 116 11 (oude berijming) God nam uit dit aardse leven weg. om hem een plaats te geven in Zijn huis met de vele woningen, onze lieve zoon, broer en zwager. Matthijs van Noort op de leeftijd van 49 jaar. D. C. van Noort-Brand M. van der Waal-van Noort D. A. L. van der Waal P. van Noort L. E. van Noort-van Noort M. A. Overgaauw-van Noort P. Overgaauw Zwijndrecht, 10 juni 1977. „in Uw hand beveel ik mijn geest" Psalm 316 Heden is vredig in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve man. onze zorgzame vader en groot vader Johannes Cornells Nottelman op de leeftijd van 73 jaar. Bodegraven: C. Nottelman-van Wingerden M. Boudier-Nottelman Woubrugge: G. Walraven-Nottelman A. W. Walraven Woerden: A. Nottelman J. Nottelman-de Vries Ellen, Hans, Rob en Arjan Bodegraven: J. C. Nottelman J. Nottelman-Elema Anco, Gerrit-Jan en André Bodegraven, 12 juni 1977 Burg. van Dobben-de Bruynstraat 17 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het „Dienstencentrum", Dronensingel te Bodegra ven. Condoleance-bezoek daar woensdag 15 juni van 19.00-20.30 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben don derdag 16 juni om 15.00 uur op de Algemene begraafplaats „Vredehof" te Bodegraven. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Heden nam de Here tot Zich mijn geliefde schoon zuster en onze tante Suzanna Johanna van Nieuwenhuijzen weduwe van Christiaan Zandee in 4e gezegende ouderdom van 94 jaar. A. P. van Nieuwenhuijzen-Sneep Fam. van Nieuwenhuijzen neven en nichten Fam. Zandee, neven en nichten Goes. 10 juni 1977 Verpleeghuis ..Ter Valcke" Correspondentie-adres: P. Baxstraat 2. Steenbergen; van de Spiegelstraat 43, Goes. De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 15 juni aanstaande om 13.30 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats te Middelburg, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats na de teraardebestelling. Liever geen bloemen Liever geen toespraken. Geheel onverwacht nam de Heer tot Zich onze lieve zorgzame moeder en oma Maria Johanna Vogel weduwe van Frederik Johannes Prins, op de leeftijd van 78 jaar. Namens ons allen: G. Prins Utrecht, 12 juni 1977 P. G. van Nieuwkerkstraat 33 Corr .adres: G. Prins, Min. de Visserstraat 9, Utrecht Geen bloemen. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van de P.C.B., Schoolstraat 12. Condoleantie-bezoek woensdag van 19.00-20.00 uur. De teraardebestel ling zal plaatsvinden donderdag 16 juni om 11.30 uur op de begraafplaats „Daelwijck". Florida- dreef. Vertrek woonhuis 11.00 uur. Na afloop is er in de condoleanceruimte van de begraafplaats gelegenheid de familie te condoleren. Op de dag van zijn Heer haalde God thuis mijn lieve man, onze lieve vader, broer en grootvader Jan Pieter Rozendal op de leeftijd van 67 jaar. „Want niemand onzer leeft voor zich zelf en niemand sterft voor zichzelf; want als urij leven, het is voor de Here, en als wij sterven, het is voor de Here." Rom. 14 7 en 8 Drachten: W. J. T. Rozendal-Buffinga Sumba (Indonesia): Piet en Reinie Rozendal Tannet, Jan, Vanja Leeuwarden: Rity en Andries Monna Janita, Riteke Nieuw-Vennep: Doeke en Aly Rozendal Lemmer: Anneke en Jan Vrielink Jurgen, Peter, Wieke Diemen: Sietske en Henk Nijhuis Pepijn Nij verdal: Hillie Rozendal Hardenberg: Jeannet Rozendal, Siebe Jelsma Winschoten: H. Rozendal Drachten, 12 juni 1977 Uitgang 21 De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 17 juni om 13.30 uur in de Geref. Zuiderkerk, Burg. Wuiteweg te Drachten, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats „SlingehofZuiderhogeweg 78 te Drachten. Gele genheid tot condoleren donderdag 16 juni van 19.30-20.00 uur in aula „Slingehof. Liever geen bezoek thuis Geen bloemen Zeer onverwachts nam de Here tot Zich onze geliefde zwager en oom Jan Pieter Rozendal op de leeftijd van 67 jaar. Geliefde echtgenoot van W. J. T. Buffinga, em. predikant van de Geref. kerken in Nederland. Steeds weer getuigde hij met grote blijmoedigheid van het Verlossend werk van Jezus Christus aan het kruis volbracht. Met veel dankbaarheid den ken we aan hem terug. Dronten: A. P. Rijpma D. Rijpma-v.d. Velde Uith.meeden: H. J. Rijpma T. Rijpma-Buffinga Haarlem: Z. M. Bakema-Rijpma Assen: T. B. Hofman-Rijpma H. Hofman Assen: M. A. Ubbens-Rijpma E. Ubbens nichten en neven 12 juni 1977. Met ontroering heeft de Raad der Geref. Kerk te Drachten kennis genomen van het plotselinge overlijden van Ds. J. P. Rozendal em.-pred. van de kerk van Damwoude, en sinds 15 november 1974 aan onze kerk verbonden als gees telijk verzorger van „it Suderhiem" en het „Servo- tel" te Drachten. Met dankbaarheid gedenken wij het werk dat hij in deze jaren voor onze kerk heeft gedaan. Geve God aan zijn vrouw en kinderen de rijke troost van het Evangelie, dat hij gedurende zovele jaren mocht verkondigen. Namens de Kerkeraad Algemene Zaken: K. W. Gerritsma, praeses R. Koolstra, scriba I Drachten, 12 juni 1977 De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Gramsbergen geeft met droefheid kennis van het overlijden van Ds. J. P. Rozendal, die van 1951-1964 onze gemeente heeft gediend. Hij mag, na eerst zijn leven in dienst van de bijbelse boodschap gesteld te hebben, nu juichen voor Gods troon. De Here trooste zijn vrouw en kinderen Namens de kerkeraad, G. Torenbeek, praeses, G. J. Altena, scriba. Gramsbergen, 12 juni 1977. Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad. Psalm 119:105 Heden is geheel onverwacht van ons heengegaan, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa Koos Siemons echtgenoot van Thea van Kasteel op de leeftijd van 58 jaar. Th. Siemons-van Kasteel kinderen en kleinkinderen Eindhoven, 12 juni 1977 Veldm. Montgomerylaan 505. De crematie voorafgegaan door een korte dienst in de aula van het crematorium te Heeze, Some- renseweg 120. zal plaats vinden op donderdag 16 juni a.s. om 12 uur. Samenkomst om 11 uur in de ontvangkamer van het Mortuarium van Dela, Amundsenlaan 2, te Eindhoven. Vader is opgebaard in bovengenoemd Mortuari um. Bezoektijden: dinsdag en woensdag van 18-19 uur. Na de crematie is er gelegenheid tot condole ren in de koffiekamer van het crematorium. Ps. 42 6 en 12 De Heere heeft tot Zlfch genomen mijn lieve man, onze vader en opa Jan Marinus Baayens op de leeftijd van 78 jaar. Nieuwdorp (Zld.): W. Baayens - Sandee Zoetermeer: A. L. Baayens W. Baayens - Meijer Roosendaal: M. J. Everse Baayens W. J. Everse Eindhoven: J. de Kok - Baayens A. J. de Kok 's Heer-Arendskerke: L. A. Baayens Th. Baayens - Vogel Zoetermeer: D. J. de Kok - Baayens J. de Kok Goes: J. Baayens L. M. Baayens - Duvekot kleinkinderen en achterkleinkind. Nieuwdorp (Zld.), 12 juni 1977 Ring 21 De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op donder dag 16 juni om 14.00 uur op de begraafplaats van de Geref. Kerk. te Nieuwdorp, voorafgegaan door een rouwdienst in de Geref. Kerk, die om 13.15 uur aanvangt „Ik zal met vreugd' in 't Huis des Heren gaan Ps. 116 11 (oude berijming) Na een langdurige ziekte heeft God uit zijn lijden verlost onze geliefde vader en grootvader Jan Egbert Baalbergen in de ouderdom van 83 jaar Heemstede: M. M. Bos-Baalbergen K. Bos Hoorn: P. A. J. Baalbergen J. R. Baalbergen-Nieuwenhuis Jan Egbert en Marja Pieter Reginald Mar jo Heemstede: H. M. Siezenga-Baalbergen J. J. Siezenga Jaap Bert Marco en Ineke Chiel Ronald Heemstede: N. H. Buitink-Baalbergen H. Buitink Jaap Jan Marieke Heemstede, 12 juni 1977, Van Slingelandtlaan 9. Vader is opgebaard in het mortuarium van het Diaconessenhuis, Handellaan 2 te Heemstede, al waar gelegenheid is tot bezoek dagelijks van 14.00 tot 15.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaats vinden op de Alge mene Begraafplaats te Heemstede op donderdag 16 juni a.s. om 13.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Vertrek van Franz Lehórlaan 50 ca. 12.30 uur. Korrespondentie-adres: Herenweg 152 a. Heem stede. Heden ontvingen wij het droevige bericht van het onverwacht overlijden van onze directie-secreta ris en onder-directeur, de heer Mr E. B. van den Tol Dit overlijden heeft ons, die dagelijks met hem samenwerkten, diep geschokt. Zijn nimmer afla tende belangstelling voor zijn medemens zal nog lang in onze herinnering bewaard blijven. Directie en personeel Hunter Douglas Europe B.V. Rotterdam, 13 juni 1977. In Jezus ontslapen onze zeer geliefde schoonzus ter en tante Clara Margaretha Adriana de Weille - Baart in de ouderdom van 68 jaar. Weesp, G. de Weille - Batelaan 's-Gravenhage, G. de Weille - Ridder Amersfoort, G. A. de Weille J. de Weille - Bennink A. Bennink neven en nichten Ba&rn, 9 juni 1977. Tijdens zijn verblijf in Nederland is na een kort stondige ziekte in Jezus ontslapen onze lieve Broer, Neef en Oom Willem Philip Frouws echtgenoot van A. M. Frouws-Zitwing geboreq te Ede, 19 november 1913 Den Haag, 10 juni 1977 Maam: M. Frouws K. W. Frouws-Lindenhovius Den Haag: W. van der Wissel-Frouws Rijswijk: G. H. Tinga-Frouws K. R. Tinga Heemstede: S. S. E. Huy-Frouws Ede: S. P. Dee nichten en neven De begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te Ede, op woensdag 15 juni a.s. om 14.30 uur. „Ik was verzwakt, maar Hij heeft( verlost. Psalm 116 6 b a Door de Here werd op Zijn tijd, na ziekt lijden, tot Zich genomen in Zijn hemelse heer^ heid mijn innig geliefde man, onze zorgn vader en grootvader Pieter Adrianus Vuijk Pin J op de leeftijd van 68 jaar. •01 Krimpen a/d IJssel: H. Vuijk-Muijs Zwijndrecht: F. J. P. Holster-Vuijk W. Holster Middelburg: P. Vuijk A. M. Vuijk-van Veen Middelburg: N. van der Stoep-Vuijk L. van der Stoep en kleinkinderen. Krimpen a/d IJssel, 12 juni 1977. Zwanenkade 32. Gelegenheid tot condoleren dinsdag- en wc dagavond van 7 tot 7.30 uur in de rouwkamer a de Voorschoterlaan 51 te Rotterdam-Kralinge e na de begrafenis in de aula op de begraafpla i' t( Er wordt een samenkomst gehouden D.V. don c dag 16 juni om 11.30 uur in de Immanuëlk j Estafette 1, waarna de begrafenis zal plaat: l den op de algemene begraafplaats aan de IJ$ dijk. De Here nam heden tot Zich Zijn kind, onze b oudste broer, zwager en oom Pieter Adrianus Vuyk echtgenoot van H. Muijs in de leeftijd van 6S jaar. Amstelveen M. Vuyk 's-Gravenhage: R. v. d. Zwan M. M. v. d. Zwan-v. Leeuwen Heemstede: P. Kortleve-Vuyy M. G. Kortleve Dordrecht: W. A. Vuyk C. Vuyk-v. d. Harst Vught: M. J. Wierda-Vuyk Y. Wierda Amstelveen: C. Jongebreur-Vuyk M. Jongebreur Scheveningen: A. Vuyk A. Vuyk-v. d. Zwan neven en nichten 12 juni 1977. De God van het Verbond heeft onze zwager n Pieter Adrianus Vuijk Pzn la bij het aanbrengen van de zondagmorgen ddc ingaan in de vreugde van het eeuwige leven, hoi bewarend voor een langdurig lijden aan het ein van een reeks voor hem al moeilijke jaren, g v Voor ons allen en vooral voor onze zuster en hak kinderen is dit verlies zeer groot en wij bidd£ haar Gods vertroostende nabijheid toe. Maar v zijn dankbaar te weten dat, na een leven zegeningen. God hem thans de onverderfelijj heerlijkheid gegeven heeft. Vlaardingen: C. van Echten-Muijs Ameide: E. Veldhuijzen-Muijs Dordrecht: Drs. H. Muijs T. Muijs-Razenberg Ossendrecht: N. W. Muijs H. Muijs-Breur Zoetermeer: F. Kamsteeg-Muijs Rotterdam: N. de Graaff-Muijs Kensington-Maryland (U.S.A.): A. Muijs H. Muijs-Douwes 12 juni 1977 Heden behaagde het de Heere van onze zijde v te nemen mijn geliefde Man, onze lieve zorgi Vader en Grootvader Leendert Koster echtgenoot van J. Hordijk in de ouderdom van 91 jaar. J. Koster-Hordijk A. M. Koster M. I. Groeneweg-Koster P. A. Groeneweg Piet en Aukje Leen en Carla Gerard en Wilma Adriaan Marjan Jacob E Poortugaal, 12 juni 1977 Schroeder van der Kolklaan 3 Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek het verenigingsgebouw „De Haven", Emmastr» 9, Poortugaal woensdagavond 15 juni a.s. vk 6.30-7.30 uur. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde h8 ds. J. van der Haagen zal D.V. gehouden wor<l donderdagmiddag 16 juni a.s. om 1.30 uur in .11 Haven", waarna de teraardebestelling zal plai| vinden op de algemene begraafplaats te Pooifi gaal omstreeks 2.15 uur. Door de zeer vele reacties is het mij onmogeliji ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijkr liefde en medeleven tijdens de ziekte en na het of den van mijn geliefde man Adolf Ernst de Neef Daarvoor wil ik U langs deze weg hartelijk di Uw medeleven en gebeden hebben mij zeer v< M. W. de Neef-de Ruiter Rotterdam, juni 1977 Kortgenestraat 187. Vervolg Familieberichten op pag.P12-RHS1*t

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8