bedrijfskundig medewerker FAMILIEBERICHTEN Uw reclameboodschap bereikt 355.000 geïnteresseerde TrOUWlezers en lezeressen een leraar handvaardigheid EEN LERAAR Vroom Dreesmann-Nederland wenst in kontakt te komen met geïnteresseerden in de taak van WOENSDAG 8 JUNI 1977 TROUW/KWARTET 1(< kunnen van maandag lol en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6 Op zondagavond Is dtt alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Vrijdag 10 juni hopen wij met onze ouders W. Bootsman en G. Bootsman-den Hartog het feit te herdenken, dat zij 12'/i jaar geleden in de echt zijn verbonden. kinderen en kleinkinderen Ede. juni 1977 Blij en dankbaar aan God hopen wij 24 juni a.s. met onze ouders en grootouders C. Gootjes A. Gootjes-de Graaf i hun 40-jarfg-huwelijksfeest te vieren. V Als U hen ook wilt feliciteren dan bent u hartelijk welkum up 18 juni aanstaande van 20.00 u.—21.30 u. in: Ontmoetingscentrum „de Brink" (achter de Hervormde Kerk), Middenweg 168 Heerlpigowaard. hun kinderen: Jan Kees en Siepie Alie en Jaap Henk en Rina Hans en Ireen Karei en Gneta Frits en Ineke Nanda «•- Theo Marjo en Reyn Jop Quendo en kleinkinderen rt: T' Breitnerlaan 13. Heerhugowaard. Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen bij ons 40-jang huwelijks feest. W. v.d. Ven M. v.d. Ven-Valster kinderen en kleinkinderen H.I. Ambacht Vrougelenweg 53, juni 1977. Na een moedig gedragen lijden ging van ons heen in volle zekerheid van haar geloof onze innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en grootmoeder Margaretha Alida van der Gang oud negenenzestig jaren Zij die haar kenden, zullen beteffen, hoeveel wij verloren door het heen gaan ran Gré, die alt een moeder in Israël zo zorgzaam over ont allen waakte. Groningen. 6 juni 1977 Dr G. Hofstede de Grootkade nr 32 Groningen: Mr S. Boersma Jzn Amsterdam: Dr Joh. S. Boersma Drs G. Boersma-Zuur Bramiene, Rachel Gijsbert Johannes Sipko Ede: W. Boersma J. G. Boersma-Rinkema Sipko Fedde Sepkje Margaretha Balkbrug: S. Boersma M. Boersma-Eskens Sipko Marco Lodewijk Nijmegen: Drs M. R. Boersma P. S. Boersma-Kuipers Mant Ruth Anna Lotte Breda: Margaretha Sw. Fr. Lambers- Boersma Drs A. Lambers Zij is opgebaard in een der rouwkamers van het Uitvaartcentrum „Algemeen Belang" Esdoorn- laan 187, wijk Selwerd. Groningen. Bezoekuren: donderdagavond 9 juni van 7—8 uur Geen bezoek aan huis De begrafenis vindt plaats op vrijdag 10 juni a.s.j* op het Selwerderhof De rouwdienst zal worden gehouden om 10 uur in de aula van het Selwerderhof, waarna alsdan de begrafenis plaatsvindt. Gelegenheid tot condoleren na aflgpp van de begrafenis. Ik kan gaan slagen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben'ik geborgen. Gij da— mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Hedenmiddag is vredig m de Heer ontslapen onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Hendrika van Viegen-de Witte weduwe van Gijsbertus van Viegen in de ouderdom van 77 jaar 's-Gravenhage: Jan van Viegen Fié van Viegen-van Roon Overveen: Ben van Viegen Gaby van Viegen-Schneck Waalre: Cees van Viegen Ina van Viegen-Arends Maasland: Henk van Viegen Vlaardingen: Karei van Viegen Ursula Heerenbout kleinkinderen en achterkleinkinderen Vlaardingen. 6 juni 1977 Irisstraat 7 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 10 juni a.s. op de Algemene Begraafplaats „Emaus" te Vlaardingen. aankomst aldaar om 2.15 uur n.m alwaar voorafgaande ui de aula een dienst van woord en gebed zal worden gehouden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Vreet niet, want Ik ben met u: zie niet angstig rond, want Ik ben uui God. Ik sterk u. ook help Ik u. ook onder st eun Ik u met Mijn heilrijke rechter- hand. Jesaja 41:10 De Here .heeft heden, voor ons nog onverwacht, in Zijn heerlijkheid opgenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Hendrikus Jan van den Berg op de leeftijd van 60 jaar. Hoofddorp G. van den Berg-Zuidam Aat en Elly Niek en Gonny Nieuw-Vennep Floor en Toos Hoofddorp Fien Henk José en kleinkinderen Hoofddorp, 7 juni 1977 De begrafenis zal D.V. plaatshebben vrijdag 10 juni a.s. 15.30 uur op de begraafplaats „Wester- veld" te Driehuis-Velsen. Vertrek van huis ca. 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in één der ontvangstzalen van de begraafplaats „Westerveld". Onverwacht heeft God tot Zich genomen mijn innig geliefde en zorgzame vrouw Annic Pasma-Schippers in de leeftijd van 60 jaar. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren Rom. 14:8 Goes, 5 juni 1977 J. D. van Mellestraat 76. De rouwdienst zal plaatshebben op donderdag 9 juni om 14.00 uur in de aula op de algemene begraafplaats te Zeist, waarna de teraardebestel ling. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Geen bloemen. De Here heeft tot Zich geroepen onze geliefde zwager en oom Hendrikus Jan van den Berg op de leeftijd van 60 jaar. Familie Zuidam Haarlem, 7 juni 1977. Na een moedig gedragen lijden heeft de Here, voor ons toch nog onverwacht, tot Zich genomen mijn lieve man, onze lieve vader en grootvader Jan Ippel op de leeftijd van 61 jaar. „En ik hoorde een stem uit de hemel zeggen: Schrijf, zalig de doden die in de Here sterven, van nu aam Ja, zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, mant hun werken volgen hen na." Openb. 14 13 Arnhem, Tiny Ippel-Dijkens Huissen, Clara de Hoog-Ippel Arie de Hoog Cees-Jan, Marie-Christine Leiden, Willy Schröder-Ippel Peter Schroder Evertjan, George Bilbao (Sp.), Lysbeth Ippel Anselmo Montenegro Haarlem. Corry Ippel Vlaardingen, A tie Buurman-Ippel Fred Buurman Frank, Gerbrand Eist. Marrianne van Efferink-Ippel Harry van Effennk Arnhem, 6 juni 1977 IJlsthof 16 De rouwdienst zal plaatsvinden op vrijdag 10 juni om 11.30 uur in de Doopsgezinde Kerk, Wever straat te Arnhem, waarna de begrafenis volgt om 12.30 uur op de algemene begraafplaats „Mosco- wa" te Arnhem. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bloemen. In de zekere verwachting van het komende nieuwe leven is onze lieve zuster, schoonzuster, nicht en tante Margaretha Alida Boersma- Van der Gang maandag 6 juni overleden. Amstelveen: S. E. van Dijken-Van der Gang M. J. van Dijken Groningen. G. M. Wigboldus-Van der Gang E. R. Wigboldus Wesepe: Nf. G. Broekhuizen neven en nichten. „Zij is verlost, God heeft haar welge daan". Onverwacht heeft God tot Zich genomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Annie Pasma-Schippers echtgenote van P. Pasma In de leeftijd van 60 jaar. Wassenaar: H. M. van der Hoeven-Schippers Doorn: B. Schippers M. Schippers-van Rijnen Oegstgeest: M. N. Filippo-Schippers J. M. Filippo Los Cristianos Tenerife: J. Schippers neven en nichten Wassenaar, 5 juni 1977 Ik zal met vreugd in 't Huis des Heeren gaan om daar met lof Uw groten naam te danken. Psalm 116 vers 11. (oude berijming) God nam uit dit aardse leven weg, om haar een plaats te geven in Zijn huis met de vele woningen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Aaltje Klaassen geliefde echtgenote van J. W. Huining in de ouderdom van 65 jaar Diever: C. H. de Boer-Klaassen K. de Boer Wikkelte: J. Klaassen Steenwijk: Derk en Henny Nijeveen: Klaas en Marry Smilde: Mies en Lammert Wikkelte: Gerard Groningen: Truus en Rob Diever, 5 juni 1977. We ontvingen het bericht uit Abbotsford Canada B.G dat onze lieve schoonzuster Gertrude Wyna Vaandrager-Van Drunen 4 juni op de leeftijd van 61 jaar in haar Heer en Heiland is ontslapen. Ede: A. N. van Nes-Vaandrager R'dam: L. Vaandrager-De Bruin R'dam: W. M. Vaandrager-Uyterlinde R'dam: T. Vaandrager-De Bruin Dordrecht: N. Vaandrager Dordrecht: C. J. Vaandrager. Wij vernamen met droefheid dat is overleden de heer E. J. van den Broek oud-hoofd van de Dr. Rijk Kramerschool Wij denken met dankbaarheid aan de tijd die hij op deze school heeft gewerkt en wensen zijn vrouw de troost van onze God. Namens de Stichting Oecumenische Scholen: Ds. G. J. van Kamp, voorzitter M. van Dijk-Greydanu^ secretaris Amsterdam, juni 1977 Heden behaagde het de Heere, in de hope des eeuwigen levens, tot Zich te nemen, onze ge liefde zuster en tante Maart je van der Luijt echtgenote van W. Remmelzwaal, op de leeftijd van 58 jaar. Mevr. G. van Delft van der Luijt Mevr. M. Ouwehand- van der Luijt W. van der Luijt neven en nichten Katwijk aan Zee. 6 juni 1977. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven: tel. 020—913456, Toestel 743 Op 6 juni overleed geheel onverwacht tot onze diepe droefheid onze oud-directeur M. Visser op de leeftijd van 68 jaar. Zijn geweldige persoonlijke inzet die hij geduren de 50 jaar aan ons bedrijf gewijd heeft zal voor ons onvergetelijk zijn. Moge de Heer van dood en leven zijn vrouw en kinderen troost geven na dit smartelijk verlies. Namens directie en commissarissen van Banketfabnek „MERBA" b.v. Kerkbuurt 5, Sliedrecht. J. Boerman en J. J. Juch. De begrafenis zal plaats vinden op 9 juni op de algemene begraafplaats in Sliedrecht om elf Vooraf wordt een dienst gehouden in de Geref. Kerk aan de Oranjestraat te Sliedrecht welke om tien uur zal aanvangen. Verslagen geven wij u kennis van het feit dat op 6 juni op 68-jarige leeftijd geheel onverwachts uit' het leven werd weggenomen onze oud-directeur M. Visser Zijn spontaniteit en hartelijkheid waarmee hij ons altijd heeft omringd zullen wij nooit vergeten. De Heere sterke zijn vrouw en kinderen in dit zware verlies. medewerkers en oud-medewerkers van banketfabriek „MERBA" b.v. voorheen handelsonderneming Merwede Kerkbuurt 5 Sliedrecht. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van de heer M. Visser Gedurende 50 jaar heeft hij met grote inzet en ijver in ons familiebedrijf gewerkt. Voor wat hij met name voor onze familie in de privésfeer heeft betekend, gedenken wij hem in dankbare herinnering. Familie J. J. Juch Familie K. Juch „Hij kan en wil en zal in nood, zelfs bij het nad'ren van de dood, volkomen uitkomst geven". Zeven weken na vader nam de Here ook tot Zich onze lieve moeder en grootmoeder Jantje van Steenbergen weduwe van Teunis Jan van Steenbergen Zij bereikte de leeftijd van 92 jaar. Bennekom: J. van Steenbergen G. van Steenbergen-Olde Ede: H. M. van Steenbergen-Jochemsen Apeldoorn: J. van Steenbergen E. W. van Steenbergen-Hoogteijling en kleinkinderen Ede, 6 juni 1977 „Het Maanderzand" Louise Henriëttelaan 17 De overledene is opgebaard in het Alg. Rouwcen- trum Van de Weerd, Schaapsweg 77 te Ede. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar don derdag a.s. van 19.30-20.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Ede vrijdag 10 juni a.s. om 13 uur. Vertrek van het Rouwcentrum om 12.45 Geen bloemen. Ik zal gedurig bij u zijn; Gij hebt mijn rechterhand gevat. Ps. 73 23 Heden heeft de Heer zeer plotseling tot Zich genomen onze lieve en altijd toegewijde moeder en oma Nieziena Raven weduwe van Stoffer Niemeijer. op de leeftijd van 75 jaar. Groningen, 6 juni 1977 Berkenlaan 46 Heeze: J. E. Niemeijer J. Niemeijer-Pot Byron Center Mich: E. Niemeijer G. Niemeijer-Bulthuis Apeldoorn: J. Schaap-Niemeijer J. Schaap Groningen: J. Niemeijer J. Niemeijer-Bolt en kleinkinderen Gelegenheid tot het betuigen van deelneming op donderdag 9 juni 1977 van 7-8 uur in de rouwka mer van Huize „Patrimonium" Beukenlaan 36, waar moeder is opgebaard. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 10 juni op de begraafplaats „Esserveld" in Groningen, des namiddags om 2 uur. Voorafgaand aan de teraardebestelling zal een rouwdienst worden gehouden, aanvangend om 1 uur, in de kerkzaal van Huize „Patrimonium" Geen bloemen. Correspondentie-adres: Atlas 11, Heeze. Heden nam God tot Zich mijn geliefde broer en onze oom Hendrik de Zwart op de leeftijd van 79 jaar. Driebergen. H. C. Middelkoop-de Zwart Maarn, C. M. van Aardenne Laren, G. van Aardenne-v.d. Veen H. J. van Aardenne Oegstgeest, C. Middelkoop-Koning H. J. Middelkoop 6 juni 1977 De Heer nam hem weg, mijn trouwe zorgzame broeder Hendrik de Zwart Emeritus-predikant der Ned. Herv. Kerk in zijn 80e levensjaar A. C. de Zwart Harderwijk, 6 juni 1977 Kranenburglaan 7 Liever geen bezoek De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 10 juni om 12.30 uur op de Agemene Begraafplaats te Har derwijk. Daaraan vooraf zal om 11.15 uur een rouwdienst worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk, Stationslaan 112 te Harderwijk. Na afloop van de rouwdienst is er gelegenheid tot condoleren. HERHAALDE OPROEP Christelijke Lagere Technische School Glldenwag 4 Gortncham tol. 01630-32589 Gevraagd per 1 augustus 197? (volledige Zij die het christelijk onderwijs uit overtui ging willen dienen, worden verzocht hun sollicitatie voorzien van uitvoerige inlich tingen zo spoedig mogelijk te zenden aan het bestuur der school p/a Gildenweg 4 te Gorinchem. „DE SCHAKEL", SCHOOL voor CHR. BEROEPSONDERWIJS, Espelerlaan 71 te EMMEIOORD. Gevraagd: Nj, Nh of Ni (event, dipl. M) met appl. Nht of daarvoor studerend. VOLLEDIGE WEEKTAAK hoofdzakelijk voor A.T. en handvaardigheid. Positief chr. levensovertuiging. Inlichtingen bij dhr. A. van Dijk (adj.dir.) 05270- 6433 (school) 3984 (thuis). Brieven z.s.m. aan de school. W. S. de Schiffart (direkteur) Na een ernstige ziekte van enkele dagen nam de Here uit ons midden weg onze lieve broeder en zwager Anne Haitsma Servoflat, Drachten Harlingen: B. Haitsma-Plantinga Oldebroek: T. Wieringa-Haitsma Hoogezand: A. van Dijk Zijn taak zal zijn mede te werken aan de toetsing van de doeltreffendheid van de bedrijfsvoor schriften. Dit houdt o.a. "in een onderzoek bij de vestigingen naar de werking van de voor geschreven proceduren en regelingen in de onder scheiden sektoren van het bedrijf. De geschikte funktionaris zal als basisopleiding HEAO hebben, of HAVO MEAO mét een voort gezette opleiding in administratief economische richting. Voorts staan op de voorgrond.' kritische zin. taktisch optreden, begrip en belangstelling voor de specifieke problemen, verbonden aan de organisatie van een gevarieerde grote handels onderneming. Leeftijdsindicatie 25-35 jaar. Enige ervaring in het bedrijfsleven of op een accountantskantoor kan als aanbeveling gelden. Belangstellenden richten hun brief met pasfoto aan de afdeling Personeels zaken van Vroom Dreesmann- Nederland, Postbus 276 te Amsterdam. VROOMS DREESMANN

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10