FAMILIEBERICHTEN ZOETERMEER UITNODIGING Ll Prinses Margrietschool J.C. Snoek- van der Meijden ASSEN 25JUNI) 684 gulden! Sociale premies niet meer alleen over lonen heffen Rhodesische actie succes TROUW/KWARTET 8 hunnen van maandag tot en mei vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Maarten Siemon zoon van Han en Nel Dicke - de Waard IJmuiden, Juhanakade 84. 31 mei 1977 Mede namens onze kinde- I ren hartelijk dank aan al len die 12 mei de dag van ons 40 jarig huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt D. Winters H. Winters-v.d. Linde Leeuwte 38 Vollenhove Wij zijn 27 mei getrouwd. Ons huwelijk werd ingeze gend door ds J. Wolven, ge- ref. pred. te Almkerk. Wij vierden deze dag alleen met onze kinderen. Gijs Littooy Bé Morsink-Postma Almkerk, mei "77. Graaf v. Hornestraat 8. 1952 1977 „De God des hemels. Hij zal het ons doen gelukken, en wij, zijn knechten, zullen ons ,l» gereedmaken en bouwen." Nehemia 2:20. Vrijdag 10 juni D.V. hopen wij met onze ouders P. C. Hildering en C. Hildering-van der Sluijs hun 25 jarig huwelijksfeest te vieren Mogen zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard blijven. Hun dankbare kinderen: Peter en Geke Enk Ineke Anja Marijke Moermond 4 I, Amsterdam-Buitenveldert. Woensdag 8 juni D.V hopen onze ouders en grootouders J. H. G. van Wijhe en B. J. van Wijhe-Schakel hun 40 jarig huwelijksfeest te vieren. Wij vieren het in familiekring. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen en kleinkin deren. Nunspeet George Breitnerstr. 13 Vrijdag 3 juni 1977 vieren onze ouders en grootouders Cor Groen en Lien Groen-Rutgers het feest van hun 40-jarig huwelijk. Wij feliciteren hen met deze voor ieder zo feestelijke dag. U kunt hen persoonlijk gelukwensen op 11 juni a.s. tussen. 17 00 en 18 00 uur bij hen thuis. Sijpestein 13. Leiderdorp. Boukelien en Hans Tjits en Henk. Rico, Marion, Saskia Hans en Riet. Marco. Mirjam Lieneke en Piet. Pieter Blij en dankbaar aan God hopen wij op 17 juni a.s. met onze ouders en grootouders G. Boes en E. Boes-Goedhart te gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Gerrit en Jannie Gerno, Monique, Eline Coby en Jan Romkje en Rob Martijn en Bas Wim Voor hen die onze ouders willen feliciteren is er gelegen heid op vrijdag 17 juni a.s. van 16.30-18.30 uur in hotel ..Het Wapen van Harmeien", Dorpsstraat 14 te Har- melen. Juni 1977, Dorpsstraat 233, Harmeien. SOLI DEO GLORIA Op 9 juni hopen wij met onze ouders en grootouders. Y. Schreiber G. Schreiber van Maren hun 50- jarig huwelijksfeest te vieren. Als U hen ook wilt feliciteren dan bent U hartelijk welkom in ..de STRYP" te Bergum van 17-18 u. Een eventuele attentie zullen ze graag willen ontvangen, in de vorm van een envelop met inhoud, te besteden voor het gehandicapte kind. Hun kinderen en kleinkinderen: Apeldoora: Wies en Ale. Gé. Heieen, Rieneke. Hattem: S levert en Wijntje. Wilma. Ype. Ineke. Dokkum: Rienkje en Piet, Gea. Vught: Gayo en Yfke. Hester. Maarten. Utrecht- Yt en Hielke. Nienke Amsterdam: Duut en Ed. Freerk Bosgraafstr. 13 Bergum. De Heere schonk onze kinderen Leen en Janny Rijlaarsdam-Bol een te vroeg geboren zoontje Arjen dat Hij na twee dagen weer tot zich nam. Ik ben uw God en de God van uw zaad. Dit zij hen en ons tot rijke troost. Fam. Jac. Rijlaarsdam Fam. Jan Bol Alfen a'd Rijn 1 juni 1977 Hazerswoude Plotseling werd van ons weggenomen mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en grootmoeder Sifferina Veldhuizen echtgenote van J. van der Vaart, in de leeftijd van 60 jaar. „Hetzij wij dan leven, hetzij wij ster ven, wij zijn des Heren". Rom. 14 8 B J. van der Vaart Maarten en Nel Arie en Ria Greet Siffrien en de kleinkinderen Noorden (Z.H.), 2 juni 1977, Westveensekade IA. De teraardebestelling is op dinsdag 7 juni om 13.45 uur op de Algemene Begraafplaats te Noorden (Z.H.). Gelegenheid tot condoleren op maandag 6 juni van 19.30-21.00 uur in gebouw „Collenhoven" te Woerdense Verlaat en na afloop van de teraarde bestelling in gebouw „Beatrix" te Woerdense Verlaat. Liever geen bloemen. Heden heeft de Heer tot Zich genomen onze lieve man, vader, schoonvader, opa, broer en oom. Dirk Jan Heijboer op de leeftijd van 71 jaar. Mede namens verdere familie, 's-Gravenhage: L. S. Heijboer-de Vos Assen: N. Merle-Heijboer H. A. Merle Wolfheze: N. Heijboer A. H. N. H. Heijboer-Kampman Ede (Gld): J. C. Zwikker-Heijboer A. H. Zwikker Reeuwijk: M. Vollebregt-Heijboer J. A. A. M. Vollebregt Utrecht: A. C. Heijboer en kleinkinderen. 's-Gravenhage, 31 mei 1977 Teunisbloemplein 79 De teraardebestelling heeft inmiddels plaatsge vonden op de Algemene begraafplaats te Groot- Ammers. In plaats van kaarten Na een langdurige ziekte heeft de Heer toch nog onverwacht tot Zich genomen mijn lieve zuster, schoonzuster, onze lieve tante en oud-tante Sjoukje Cuperus op de leeftijd van ruim 81 jaar Groningen. 2 juni 1977 Joz. Israélsstraat 73 Corr. adres. Alteveerstraat 57, Assen Uit aller naam M. Gazendam-Cuperus Thuis geen bezoek De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het „Gebouw Esdoornlaan 187". Bezoek zondagavond van 7.00 tot 8.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden aanstaande maandag om 14.00 uur in de aula van het „Ge bouw- Esdoornlaan", waarna plm 15.00 uur de begrafenis zal plaats hebben op de begraafplaats „Esserveld". Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in het „Gebouw Esdoornlaan". Heden ging van ons heen in de volle verzekerd heid des geloofs naar zijn Heer en Heiland onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Hendrik Fikse weduwnaar sinds 25 september 1973 van Reintje Fikse, in de gezegende ouderdom van bijna 92 jaar. Psalm 17 8 (oude berijming) Hardenberg: T. Fikse S. C. Fikse-Nabers Oldebroek: E. Schoonhoven-Fikse H. J. Schoonhoven Kamperveen: E. Fikse J. Fikse-Vos Oldebroek: T. van den Heuvel-Fikse J. van den Heuvel Califomiê: A. Fikse F. Fikse-ten Hove Nijmegen: G. Vos-Fikse G. J. Vos Kampen: J. Palland-Fikse G. Palland Wierden: G. Korenberg-Fikse B. Korenberg Klein- en achterkleinkinderen Wierden, 2 juni 1977 Vossenbosweg 4 Gelegenheid tot condoleren maandag 6 juni a.s. van 20 tot 21 uur. in de aula. Stouwdamsweg te Oldebroek-dorp. De rouwdienst zal D.V. plaatshebben op dinsdag 7 juni a.s. in de aula te Oldebroek om 11.15 uur. waarna de ter aarde bestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kamperveen-West te 13 uur. U wordt uitgenodigd te 10.45 uur bij de aula aanwezig te zijn. Met droefheid geven wij kennis dat het de Heere behaagd heeft geheel onverwacht van ons weg te nemen mijn innig geliefde vrouw onze lieve moe der. zuster en oma Hendrika Maria de Haas-ten Kaate op de leeftijd van 77 jaar. Psalm 1061 Den Helder: S. de Haas Gouda: H. G. de Haas G. A. de Haas-de Vries Simon Rein Hendrika Maria Den Helder, 3 juni 1977. Oranjestraat 34. Gelegenheid tot condoleren maandag 6 juni van 19.00-20.00 uur in de aula van de Algemene Uit vaartvereniging „Den Helder". Middenweg 152. De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 7 juni om 13.30 uur in de Bethelkerk aan de Spoor straat, waarna om 14.30 uur de teraardebestelling zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Huisduinen Gem. Den Helder. Geen bloemen. Na een langdurig lijden is in zijn Heer vredig ontslapen mijn lieve man. onze vader en groot vader Atze van der Laan op de leeftijd van 68 jaar Psalm 23 (onberijmd) J. van der Laan-van der Molen Gorinchem: B. van der Laan W. F. van der Laan-de Gier Heiloo: P. van der Laan M. van der Laan-Versluis Dronten: E. Bol-van der Laan W. H Bol en kleinkinderen Hoorn. 3 juni 1977 Huize „Avondlicht", kamer 211 Keern 68 Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden dinsdag 7 juni om 13.30 uur in de aula van het Uitvaartcentrum, Achterom 5 te Hoorn, waar na de begrafenis om 14.30 uur op de Algemene begraafplaats aan de Berkhouterweg zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van het Uitvaartcentrum. Achterom 5. Geen bloemen. Geen toespraken. Na een moedig gedragen lijden is van ons heenge gaan onze lieve broer, zwager, neef en oom Atze van der Laan Harderwijk: J. van der Laan S. van der Laan-Folkerts Dronten: P. van der Hoek J. van der Hoek-van der Laan Amsterdam: J. van der Laan G. van der Laan-Bos Oudorp: W. van der Laan C. W. van der Laan-Klijn Leeuwarden: B. Post W. Post-Juckers neven en nichten 3 juni 1977. Cursus Staatspraktijkdiploma 1942 Lavendelhof 11 Barendrecht. Heden werd na een kortstondige ziekte van ons weggenomen de oprichter tevens secretaris van de cursus. Mattheus Kats Zijn stuwende werkkracht en initiatieven zullen wij node missen. Sterke de Heere zijn vrouw en kinderen met dit zware verlies. Barendrecht, 31 mei 1977. Namens de leden van de Maatschap. B. Emans (waarnemend secretaris) Na een zeer lang ziekbed is, nog geheel onver wacht, in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve dochter, zuster en nicht, Berendina Pieternella Marijs, Zij mocht 51 jaar worden. Uit aller naam: M. Marijs-Visser C. J. Marijs. 's-Gravenhage, 2 juni 1977. Valkenboslaan 199. De overledene, die vele jaren liefderijk werd verpleegd in de Preva-Stichting, is opgebaard in „Het Rouwcentrum", van Diemenstraat 167. Be zoek aldaar maandag 6 juni van 18.00-19.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden dinsdag 7 juni om 13.00 uur in de aula van „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Geen bezoek aan huis. „Hij doet ons niet naar onze zonden." Psalm 103 10 Heden is overleden onze broer, zwager en oom, de heer J. Heemskerk op de leeftijd van 82 jaar Rijnsburg: M. van Vliet-Heemskerk - Rijnsburg: A. Heemskerk M. Heemskerk-Smit neven en nichten De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 7 juni op de Geref. Begraafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula alhier, welke aanvangt om 2.30 uur. Hilversum, 3 juni 1977 Rusf mijn ziek, uw God is Koning. Ruim J'/i jaar na moeder, werd plotseling van ons weggenomen onze geliefde vader en opa Pieter Kerpershoek weduwnaar van Lena Varkevisser in de leeftijd van ruim 78 jaar. Ede: P. Kerpershoek P. Kerpershoek-Durieux en kinderen Vreeland: T. v.d. Brink-Kerpershoek J. M. v.d. Brink en kinderen. Katwijk aan Zee: M. Ouwehand-Kerpershoek N. T. Ouwehand en kinderen. Valkenburg (Z.H.): A. Hoogenhout-Kerpershoek H. Hoogenhout en kinderen. Valkenburg (Z.H.): C. Kerpershoek H. C. Kerpershoek-Delhaas en kind. Valkenburg (Z.H.), 3 juni 1977. Middenweg 28. De rouwdienst zal worden gehouden in de Ned. Hervormde Kerk te Valkenburg (Z.H.) op dinsdag 7 juni a.s. om 15.00 uur waarna de teraardebestel ling zal plaats vinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de zaal van de Ned. Her vormde Kerk. Aan allen die op enigerlei wijze hun belangstelling hebben laten blijken op ons 40 jarig huwelijksfeest zeggen wij langs deze weg hartelijke dank. Bedum: J. Haverdings J. Haverdings-Zuidema. Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen bij ons 25-jarig huwelijks feest. P. Bak M. Bak-Slot en kinderen Broek op Langedijk, juni 1977 Dorpsstraat 193. Voor Uw genegenheid tij dens zijn leven en de be langstelling bij het overlij den van onze Berthus zeggen wij U hartelijk dank. Fam. J. Westerhof Bettekamp 18, Ede Fam. W. Westerhof Wimpel 10, Groningen Mei 1977 Ministerie van verkeer en waterstaat bekendmaking scheepvaartbeperking De hoofdingenieur van de Rijkswaterstaat in de directie Utrecht, rijkskantorengebouw Westra ven, Griffioenlaan 2 te Utrecht brengt ter algeme ne kennis dat het in verband met de reconstructie van de Graadt van Roggenweg te Utrecht in samenhang met de aanleg van de „sneltram Utrecht" (de Nieuwegeinlijn) in de bedoeling ligt, om de huidige beweegbare Paul Krügerbrug over het Merwedekanaal in de genoemde gemeente te vervangen door een vaste brug. De vaste brug, die een doorvaarthoogte zal ver krijgen van Kp 3,63 m, zal een beperking van de voor de scheepvaart op het onderhavige kanaal beschikbare vrije hoogte betekenen. Mogelijke bezwaren tegen deze beperking van het scheep vaartverkeer kunnen door belanghebbenden bin nen 30 dagen na dagtekening van deze bekendma king schriftelijk bij mij worden ingediend. Een tekening, waarop de plaats van de onderhavi ge brug is aangegeven, ligt ter inzage op mijn kantoor (kamer 906) en op de secretarie van de gemeente Utrecht. Utrecht. 1 juni 1977 DE HOOFDINGENIEUR-DIRECTEUR, H. van Opstal DR. F. H. DE BRUYNE LYCEUM - (Christelijk Lyceum) 1952 1977 25 JAAR I.v.m. dit jubileum worden alle oudleerlingen uitgeno digd op vrijdag 16 september a.s. voor een REÜNIE in de aula van de school (vanaf 16.00 uur - inclusief broodmaaltijd), gevolgd door een FEESTELIJKE AVOND in de Stadsschouwburg te Utrecht (sportshow blijspel, gespeeld door docenten, waarna gezellig sa menzijn met muziek in de foyers) aanvang 20.00 uur. Gaarne schriftelijk of telefonisch opgeven bij de school (met vermelding: reünie en/of feestavond) vóór 14 juni a.s.: Koningsbergerstraat 2, tel. 030-934983 Zegt het voort! "Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd hoopt de heer A.J.H. Nuhoff afscheid te nemen als leraar aan de Immanuelschool Voor ieder die dat wenst is er gelegenheid om van hem afscheid te nemen op vrijdag 10 juni 1977 tussen 20.00 en 22.00 uur in de aula van de school, Anna van Burenlaan 15, Alphen aan den Rijn. (tel. 01720-73477). Aan het eind van het cursusjaar 1976/77 komt er wegens het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd een einde aan het dienstverband met mevrouw Van 1960 heeft zij de school 16 jaar als lerares gediend. Als blijk van waardering bieden wij haar op DINSDAG 21 juni a.s. van 19.45 - 21.30 uur een afscheidsreceptie aan in ons schoolge bouw. Ouders, oud-leerlingen, vrienden, bekenden en (oud) collega's nodigen wij uit van hun belangstelling blijk te geven. Het Bestuur van Prinses Margriet school Christelijke scholengemeenschap voor LAVO en LHNO Van Leeuwenhoeklaan 7A, Zoetermeer. Wij zoeken in Zuid-Holland 2 PLEEGGEZINNEN met opvoedingservaring, voor een jongen van bijna 14 en een meisje van bijna 15 jaar broer en ztvsj. Allebei hebben zij al heel lang in tehuizen gewoond en een paar jaar gewoon gezinsleven zou nog veel voor hen kunnen betekenen. De jongen volgt brugklas Mavo, het meisje individueel nijverheidsonderwijs. Centrale voor Pleegge zinnen. Heemraadssingel 134 te Rotterdam. Tel. 010-762311. Adv. nr. 553. P ir 'n prachtige autocarrels naar Lugano (Zwitserland) Al v a. Ongelooflijk goed. Boek snel bij Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam Tel. 020-914400 Midden- en kleinbedrijf: Smith noemt Van onze sociaal economische redactie DEN HAAG De centrale organi saties van midden- en kleinbedrijf, KNOV en NCOV, bevelen aan. de sociale premies niet uitsluitend meer te heffen over de lonen. Dat kan ertoe bijdragen dat de mid denstand de achterstand in inko mensontwikkeling kan inhalen en dat de rendementen beter worden. KNOV en NCOV schrijven dit in een nota, die zij gisteren hebben over handigd aan kabinetsformateur Den Uyl. KNOV en NCOV vinden dat het regeringsbeleid voor de mid denstand de afgelopen Jaren te zeer bestond uit speciale maatregelen, om de negatieve gevolgen van het algemene sociaal-economische be leid weg te nemen. Het midden- en kleinbedrijf moet voortaan als een volwaardig onderdeel van het be drijfsleven worden beschouwd, al dus KNOV en NCOV Een voortzetting van het huidige prijsbeleid achten KNOV en NCOV onaanvaardbaar. De lasten van de inflatiebestrijding worden thans te eenzijdig op de ondernemingen gelegd. DAR ES SALAAM (AP, UPI) De leider van de blanke Rhodesische minderheidsregering, Ian Smith, heeft de actie van zijn troepen in Mozambique „zeer succesvol" ge noemd. Volgens hem zullen ze de Brits-Amerikaanse pogingen voor een oplossing van het conflict in Rhodesie niet in gevaar brengen. Op het ogenblik trekken de militairen zich terug onder druk van het Mo- zambikaanse leger, zo heeft een woordvoerder daarvan gezegd. Zondag waren Rhodesische troepen de Mozambikaanse provincie Oaza binnengetrokken, waarbij zij doorstootten naar Mapai, op 75 km over de grens. Het doel was de ver nietiging van enkele guerrillabases vanwaar aanvallen zouden zijn ge daan op Rhodesisch gebied. Militai re leiders in Salisbury deelden mee dat de Rhodesische troepen Mapai hadden verlaten na kampen en opslagplaatsen van zwarte verzet strijders te hebben verwoest. Vol gens hen was er geen strijd geleverd met Mozambikaanse eenheden. Mozambique maakte bekend dat het in de provincie Tete enkele Rho desische militairen had aangehou den. Dit gebied ligt honderden kilo meters ten noorden van Mapai.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8