Inspekteur/Inspektrice Rabobank Q ii EL» KI Vekemans Berk: Middelgroot accountantskantoor met een prettige werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden. UDI vrije universiteit Van Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) STAFFUNCTIONARIS gemeente ziekenhuis vraagt gemeente arnhem aa a SPAAR De Rabobank IJmuiden Hoofd van de afdeling vestigingen BELEG Stichting 'Huize Henriëtte' ADMINISTRATEUR omsterdam sociaal wetenschappelijk onderzoeker (m/v) FUNCTIONARIS ALGEMENE ZAKEN boe boekhoudkundig medewerk(st)er Kansen voor jonge mensen Als aankomend assistent-accountant Belangstelling voor dit beroep met goede toekomstmogelijkheden! ZATERDAG 4 JUNI 1977 TROUW/KWARTET 18 VRAA6 VAKORGANISATIE VOOR OVERHEIDSPERSONEEL ojtm 33 000 leden Carnegieiaan 11. 's-Gravenhage2012 Telefoon: 070-469248 8i| hei algemeen secretariaat van de Ambtenaren- veremgmg ARKA is een functie vacant van staffunctionaris. 1 secretariaatswerk ten behoeve van enkele van de (vak)groepen waaruit de ARKA is opgebouwd lagenda, beleidsvoorbereidende nota's, verslag geving, correspondentie met overheidsinstanties en organen van de ARKA); 2. 8estudering en evaluatie van rechtspositievoor- stellen van werkgeverszijde; het zelf ontwikkelen en formuleren van voorstellen. 3. Vertegenwoordiging van de ARKA in commissies van overleg in ambtenarenzaken, welke tot doel hebben de overheid te adviseren met betrekking tot voorgenomen veranderingen en uitbreidingen in de rechtspositie; 4. Vertegenwoordiging in contacten met hoofden van dienst, personeelschefs e.d. ter behartiging van individuele belangen van de leden, voorzover die uit hun dienstverband voortvloeien. Daarmede verband houdende contacten met voorlichting aan de leden. Salariëring: Leeftijd: ca. 25 jaar; Middelbare schoolopleiding; Goede stilistische bekwaamheid; Beroepservaring, die nuttig kan zijn in verband met bovengenoemde taken strekt tot aanbeveling. Nader overeen te komen. Schtiftelijk binnen 14 dagen aan het hoofdbestuur van de ARKA, Carnegielaan 11, 's-Gravenhaqe 12012). Sollicitaties: Op de enveloppe: sollicitatie staffunctionaris. analist(e) (mbo) voor het Hacmaiologisch Laboratorium. Taak: Hij/zij zal worden belast met het verrichten van hacmatologische bepalingen op het laboratorium. Vereist diploma Klinisch Chemisch Analist of diploma I iacmatologisch Analist of diploma Hacmatologisch-Tcchnisch Assistent. Geboden de arbeidsvoorwaarden van de Gemeente Arnhem goede pensioenvoorziening AO W-premie voor rekening van de werkgever salariëring volgens de N.Z.R.-normen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de Haematoloog, Dr. J. M. Werre, telefoon 085 777777, toestel 363. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de Personeelsafdeling van het Gemeente Ziekenhuis, Wagncrlaan 55 te Arnhem. N V Spaarbeleg, het spaarkasbedrijf van het AGO-concern. zoekt buitendienstmedewerkers(sters). die opgeleid willen worden tot (ook part-time mogelijk) De taak van hem/haar omvat het zelfstandig plaatsen van onze eigen tijdse spaarkasinschrijvingen, alsmede de verzorging in het aan hem/haar aangewezen rayon van de daarin aanwezige kring van spaardersrelaties. Onze kandidaten dienen een middel bare opleiding te bezitten, alsmede ondernemingszin, slagvaardigheid e doorzettingsvermogen. Wij zijn een dynamisch bedrijf, waarin theoretische en praktische opleiding en begeleiding hand in hand gaan. U treedt in dienst als adjunkt-inspekteu (trice); doorgroei naar inspekteur(trice moet binnen 3 jaar mogelijk zijn. Wij bieden een goede basishonorering plus provisie en uiteraard een onkostenvergoeding die overeenstemt met uw taakstelling. De sekundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand en een premievri|e pensioenregeling, zijn zonder meer uitstekend te noemen. Heeft u voor deze funktie belangstelling, bent u gehuwd en in de leeftijdsgroep van 24 tot 35 jaar. belt of schrijft u dan naar: N V. Spaarbeleg, afd. Personeelzaken, Beneluxlaan 31 te Utrecht (telefoon 030 -88 76 11). U kunt ook rechtstreeks telefonisch kontakt opnemen met een van onze mentors in de Buitendienst; dhr. C. Fortman. Veenendaalkade 407 te Den Haag, tel. 070 - 29 60 75; dhr. H. Kamphuis. Voorstadslaan 114 te Nijmegen, tel. 080 - 77 46 90; dhr. W. W. C A. v. Hooft. Bredestraat 3. te Rosmalen, tel. 04192 - 30 96. is een jonge bank. Ze telt thans 35 medewerkers. In haar korte bestaan heeft zij een belangrijk aandeel in het financiële gebeuren in haar werkgebied weten op te bouwen. Door benoeming van een functionaris van onze bank elders in de Rabobankorganisatie is een vacature onstaan van Huize Henriëtte te Apeldoorn is een kleine kliniek (ca. 18 bedden) op Protestants-Chris telijke grondslag voor krisisopvang en kortdu rende behandeling van vrouwelijke alcoholpa tiënten. In het kader van een interne reorganisatie ontstaat binnenkort de vakature van Functie-eisen: middelbare schoolopleiding en minimaal MBA; leeftijd ca. 25-35 jaar. De dagelijkse gang van zaken in de kliniek komt (in microvorm) overeen met die in ziekenhuizen. De administrateur is verantwoordelijk voor de verslaglegging en alle verder voorkomende administratieve werkzaamheden en voor de organisatie van alle werkzaamheden, die niet rechtstreeks betrekking hebben op de behande ling, zoals inkoop, technische dienst etc. Ook de externe kontakten met landelijke organen worden door hem behartigd. Hij is in deze functie rechtstreeks verantwoor ding verschuldigd aan het bestuur. Een inwerkperiode in een andere kliniek behoort tot de mogelijkheden. Een psychologisch onderzoek zal eventueel deel uitmaken van de selektieprocedure. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Sollicitaties te richten aan het Bestuur van de Stichting Huize Henriëtte. Loolaan 411120 te Apeldoorn. Telefonische inlichtingen bij de heer W. Mateboer\05907-14121 WINKELEN begint bij Trouw ELKE iruuytr ochtend Bij het Instituut voor Toegepast Sociaal Wetenschappelijk Onderzoek is een vaca ture voor een Zijn/haar taak zal bestaan uit het zelfstan dig doen van onderzoek, alsmede het on derhouden van contacten met opdrachtge vers Gedacht wordt aan een medewerk(st)er met gedegen kennis van moderne methoden en technieken van sociaal wetenschap pelijk onderzoek goede kennis van de organisatieleer onderzoekservaring goede contactuele eigenschappen Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht Salariëring vindt plaats door inpassing in het wetenschappelijk rangenstelsel Inlichtingen kunnen worden ingewonnen btj de directeur van het instituut. Dr J de Jonge, telefoon 020-76 36 51 (overdag) of 02946-18 99 s avonds) De afdeling Vestigingen heeft de dagelijkse relatie met de cliënten die zich aan de balie van het bijkantoor vervoegen voor hun geldza ken en andere diensten, zoals reizen, verzekeringen enzovoort. De wijze waarop de dienstverlening plaats vindt bepaalt in hoge mate het gezicht van de bank. Van het hoofd van de afdeling wordt verwacht dat hij in staat is: - De afdeling zo te organi seren dat zijn medewer- kers(sters) hun dienstver lenende en adviserende taak op een goed niveau verrichten. Door een doelgerichte en planmatige aanpak het marktaandeel van de bank systematisch uit te bou wen. Wij zoeken voor deze ver antwoordelijke functie een commercieel- organisato risch gerichte man met een goede bankervaring, ook in een leidinggevende functie. Hij is 25 35 jaar oud en heeft een opleiding op mid delbaar niveau aangevuld met vakgerichte cursussen. Onze bank kent uitstekende primaire en secundaire ar beidsvoorwaarden. Een wo ning is beschikbaar. IJmui den behoort tot de gemeen te Velsen. Dez gemeente omvat voorts de plaatsen Driehuis, Santpoort en Vel sen en is een aantrekkelijke woonplaats. Naast een me dische keuring kan een psychologisch onderzoek deel uitmaken van de sollici tatieprocedure. Belangstellenden nodigen wij uit een sollicitatiebrief te sturen aan de directeur van de bank, postbus 22 te IJmuiden. geld en goede raad Schriftelijke sollicitaties kunnen worden ingr diend l>i| de Dienst Personeelszaken. De Boele laan 1105 postbus 7161 Amstcr- dam-Bjitcnvcldcrt onder vermelding van vacaturenummer 640-1 767 m DE REMONSTRANTSE BROEDERSCHAP zou gaarne in contact willen komen met belangstellenden voor het vervullen van de vacature van (mnl. of vrl.) Taakomschrijving: - voorbereioing en uitvoering van beleidsonderwerpen; dit houdt o.m. in het voeren van het secretariaat van een aantal commissies; - onderhouden van, en verder inhoud geven aan de communicatie tussen het lande lijk bestuur, de gemeenten en commissies; - vertegenwoordiging van de Remonstrantse Broederschap o.a. in interkerkelijke verbanden. Vereist ziin een academische opleiding, bij voorkeur in een der sociale wetenschappen; en het zelf initiatieven kunnen nemen en deze ook kunnen uitvoeren. Voorts wordt van de aan te stellen functionaris verwacht een verbondenheid door lidmaatschap of anderszins met de Remonstrantse Broeder schap. Geboden wordt: - een zelfstandige werkkring, met onregelmatige werktijden; en met veel samenwerking met anderen, w.o. de part-time Predikant in Algemene Dienst, en de secretaris en het bureau van de Broederschap; - een salaris volgens de tractementsregeling voor Remonstrantse predikanten. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de Voorzitter van de Remonstrantse Broederschap, Nieuwegracht 23. Utrecht, bij wie ook telefonisch inlichtingen kunnen worden ingewonnen 1079-169650). Op de administratie van onsziekenhuisis\ binnenkort plaats voor een N A i iia Wij zoeken een enthousiaste kracht, in de leeftijd van 20 25 jaar, die in het bezit is van het Praktijkdiploma boekhouden en bij voorkeur studeert voor MBA. Boekhoudkundige ervaring is gewenst, aangezien hij/zij een aantal werkzaamhe den direkt zelfstandig zal gaan verrichten. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de administrateur, de heer A. Terreehorst, telefoon (01877) 15.55, toestel 34. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het ziekenhuis. Stationsweg 22, Dirksland. "liillilM VEKEMANS&BERK ACCOUNTANTS vestigingen Den Haag en Amsterdam Vekemans Berk is een accountantskantoor met meerdere vestigingen in Nederland. Een niet te groot kantoor met zowel kleine als grotere klienten. En een werkgemeenschap waar iedereen nog iedereen kent en waar jonge mensen die de accountancy als beroep kiezen, kunnen rekenen op een deskundige en zeer persoonlijke begeleiding van ervaren kollega's. Bij Vekemans Berk is plaats voor jonge mensen met een diploma Atheneum. Gymnasium of HEAO (BE). ga je 4 dagen per week de praktijk van het vak leren. Eerst onder leiding van een ervaren kollega en gaandeweg steeds zelfstandiger. De vijfde dag van de week krijg je vrij voor het volgen van de NIvRA -opleiding tot accountant. Een betaalde vrije dag, want Vekemans Berk betaalt je volle salaris door. Plus je studiekosten. Vekemans Berk biedt voorts goede secundaire voor waarden, o.m. 5 weken vakantie. Neem snel kontakt op en maak een afspraak voor een uitvoerig gesprek met de heer F. G. Schalker, Laan Copes van Cattenburch 86, Den Haag, tel. (070) 46 95 31. Vekemans Berk: Goed voor jonge mensen..

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 18