Prisma. Prima koffie voor een prima prijs. Van Me FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 2 JUNI 1977 TROUW/KWARTET P 14 - RH 18 - S 16 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Vandaag gedenken onze ouders en grootouders F. Loeve en A. C. Loeve-Rijken de dag dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij al kinderen spreken de wens uit dat God hen beiden nog lang voor elkaar en voor ons als kinderen en kleinkinderen mag sparen. Rotterdam. 2 juni 1977. Palestinastraat 54 A Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Ria en Ton den Boer Els en Rianne Corrie en Piet van Heiningen Robert, Richard en Roderick Peter en Marion Loeve Miranda, Lucienne en Edwin Janme en Sietse Romkes Ronald Joke en Daan Verschoor Sebastiaan Frans en Manda Loeve Vandaag 2 juni 1977 gedenken onze ouders en grootou ders J. Overvoordc en A. D. O vervoorde-den Braber met grote dankbaarheid dat zij 45 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden. Op zaterdag 4 juni hopen wij dit met elkaar in besloten kring te vieren. De dankbare kinderen en kleinkinderen. Buffelstraat 100, Rotterdam-17. In de maand juni zal het 50 jaar gel den zijn dat onze geliefde ouders en grootouders F. A. Stroethoff (Oud directeur der Ver „Tot Heil des Volks") en M. A. Stroethoff-Weggelaar in het huwelijk traden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Frans en Jeanne Stroethoff- Peschar. Pitty en Marlies. Karei en Greet Endert- Stroethoff. Rob. Manja en Soo Jon. Torenmolen 4. Amsterdam 1019 Gelegenheid om onze ouders geluk te wensen: zaterdag 11 juni a.s. 's middags van 3-5 uur in het gebouw der Ver. ..Tot Heil des Volks". Willemsstraat 31, Amsterdam C. Vandaag 2 juni hopen onze ouders en grootouders J. van Gelder en M. P. van Gelder-Spruyt te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Dit heugelijke feit zullen wij in huiselijke kring met kinderen en kleinkinderen vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Bergum Pie en Lou Christine Jan Marijke Pemis Arie Edmonton (Can Lijda en Erwin Marian en Chris Winfield (Can.) Cor en Esther Jan-Arie Bennie Patrick De Lier Jannie en Arie Arie Arjan Annemaneke Maaike Liesbeth Pernis Burg. v Esstraat 28 Inplaats van kaarten ..Zo zingt al wat zingen mag. den Heer zij dank op deze dag" Dit lied 152 Liedboek voor de kerken Op woensdag 15 juni D V hopen onze ouders en grootou ders C. v. Egmond Lzn. en N. v. Egmond-Heemskerk hun 55-jarig huwelijksfeest te gedenken. Zij willen dit met hun kinderen en kleinkinderen vieren np woensdag 15 juni. Deze dag is er tevens gelegenheid tot feliciteren 's middags van 4 30-6 30 in de ontmoetings- hal van de Immanuelkerk Kerkstraat 7 Rijnsburg Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Rijnsburg juni 1977 Heden is van mij heengegaan mijn lieve man Teunis Johannes Verkerk drager van de eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau M J Verkerk-Bats Amsterdam. 31 mei 1977 Burgemeester De Vlugtlaan 249 De overledene is thuis opgebaard, gelegenheid tot condoleantie-bezoek dagelijks na 14 uur De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 4 juni om 10 uur op de Noorder begraafplaats. Buiksloter- meerdijk te Amsterdam Vertrek van huis onge veer 9 15 uur Zalig de doden,'die in de Here ster ven, van nu aan. Ja. zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten. want hun werken volgen hen na. Openbaring 14 vers 13 Heden heeft God tot Zich genomen. Zijn kind, mijn geliefde man. onze zorgzame vader en groot vader Mattheus Kats op de leeftijd van 67 jaar. Barendrecht: E. P. A. Kats-van Mourik Hendrik Ido Ambacht: J Kats P. M. Kats-van der Velden Zaltbommel: G. L Kats J. H. Kats-Buijk Barendrecht: M. H. P Wilschut-Kats J. B. Wilschut Nieuw Loosdrecht: P. Zonnenberg-Kats G. J. Zonnenberg en kleinkinderen, i Barendrecht 31 mei 1977 Lavendelhof 11 Bezoek en gelegenheid tot condoleren in de aula van de algemene begraafplaats. Scheldestraat. Barendrecht, vrijdag van 19.30-20.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 4 juni a.s. op de algemene begraafplaats, circa 12.45 uur. Vooraf is er om 12.00 uur een samenkomst in de aula. Liever geen bezoek aan huis - Geen bloemen. Onze famlieband leed een zwaar verlies bij het plotseling overlijden van onze geliefde zwager Theo Kats echtgenoot van E. P. A. Kats-van Mourik Zijn onwrikbaar geloof was de gids door zijn drukbezette leven, waarin hij toch veel aandacht en liefde schonk aan ons allen. Harderwijk: L. A. van Mourik L. van Mourik-van Dijk Schiedam: J. M Nobel-Herfst Hengelo (Ov.): J. van Mourik A. van Mourik-van Noort Lunteren: S. P. van Mourik-van Wijngaarden Sydney: M. van Mourik-Lukes 's Graveland: P. C. Aardse-van Mourik C W. Aardse Gemonde: W. J. van Mourik M. A. van Mourik-Scholten Slikkerveer: T. van Mourik N. M. van Mourik-van der Hammen Nieuwerkerk: A. van Mourik J. C. van Mourik-Combee. Het is ons een droeve plicht U in kennis te stellen van het overlijden van de Heer M. Kats die gedurende meer dan 30 jaar als commissaris aan onze onderneming was verbonden. Commissarissen. Directie en Mede werkers van N.V. Electro Technisch Installatiebedrijf en Handelsbureau v.h. P. Batenburg. Rotterdam, 31 mei 1977. Op 30 mei 1977 overleed onze lieve schoonzuster Emma Dorothina Engelina Teerink- van der Kam op de leeftijd van 81 jaar. Amersfoort: K. Teerink C. Teerink-Schouten Ede: P. C. Teerink-Roelofsen Hilversum: M. G. J. Teerink R. Ttferink-Nawijn „Zalig zijn de zachtmoedigen" In Gods heerlijkheid werd op 30 mei 1977 opgeno men onze zeer geliefde Vader, Grootvader en Overgrootvader Johannes Hendrik Koole weduwnaar van Adriana Wilhelmina Dekker op de leeftijd van 87 jaar. Hij was door zijn goed en beminnelijk karakter een zegen voor zijn omgeving. Blakehurst N.S.W. Australië: J. L. Koole D. Koole-van Dijk Evelyn John Henry Peter Charles Oosterbeek: A. W. Vogelesang-Koole C. Vogelesang Wouter - Liesbeth Rian - Piet Marijke - Hans Martien Sarien Scarborough W A. Australië: S L. de Beer-Koole Liesa - Colin Peter Patty - Ian Adrianne Caroline Charles Joan Oosterbeek. ..de Bosrand". Oranjeweg 4 Corr. adres: van Borsselenweg 29. Oosterbeek Geen bloemen en geen toespraken De overledene is opgebaard in de aula van het St. Elisabeth's-Gasthuis te Arnhem. Bezoek aldaar van 19.45-20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 3 juni a.s. om 13.30 uur en zal geleid worden door Prof. Dr J L. Koole in de aula van de Algemene Begraafplaats ..Moscowa" te Arnhem, waarna de begrafenis plaats heeft. Vertrek vanaf de van Borsselenweg 29 om 13 00 uur. Gelegenheid tol condoleren na de begrafenis in een der ontvangkamers. God heb ik lief, want die getrouwe Heer hoort mijn Psalm 116 Zacht en kalm overleed in haar Heer en Heiland onze innig geliefde moeder, groot- en overgroot moeder Johanna Carolina Godefrida Lindeboom weduwe van Albertus Johannes Drost in de ouderdom van 90 jaar. Amsterdam, H. J. Bakker-Drost J. N. Bakker Mahopac (U.S.A.), A. Drost A. Drost-de Bock Santpoort, A. J. Drost J. Drost-Swaan Amsterdam. D. Drost C. Drost-Luteii Huizen, B W. Drost W. C. M. Drost-de Vries Klimmen (L), J. Drost G. J. Drost-Rosbergen klein- en achterkleinkinderen Amsterdam. 31 mei 1977 Huize „De Kimme", Beemsterstraat 546 C orrespondentie-adres: D. Drost, A. J. Ernststraat 26", Amsterdam De overledene is opgebaard in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101, aldaar geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag 3 juni om 13.30 uur in het bijgebouw van de „Pe- truskerk", Sloterdijk te Amsterdam, waarna de begrafenis om 14 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in het bijgebouw. Enige en algemene kennisgeving De Heer is mijn Herder Psalm 23 Heden nam God in Zijn ondoorgrondelijke wijs heid van ons weg mijn lieve en zorgzame man, vader, grootvader, zoon, broer, zwager en oom. Stephanus Hoogendoorn echtgenoot van Whie Lie Pauw, officier in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 66 jaar. Namens de familie: W. L. Hoogendoorn-Pauw Bussum, 31 mei 1977. Amersfoortsestraatweg 97. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van De Jager, Brinklaan 132 te Bussum. Bezoek al daar donderdagavond van 8 tot 9 uur. De rouwdienst te leiden door de weleerwaarde heer Ds. A. J. Buurman, zal worden gehouden op vrijdag 3 juni a.s., 's middags om 1 uur in de Aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hilversumseweg te Bussum, waarna de begrafe nis zal plaatshebben. Volstrekt enige kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Sara Elisabeth Gunning geb. Lulofs Weduwe van Dr. C. P. Gunning. op 92-jarige leeftijd rustig is ingeslapen. Amersfoort: J. J. Höweler-Gunning T. A. H. Höweler Dorothee en Tom Chris en Marijke Gerard en Yvonne Rein en Jane Sascha en Rutger Pieter en Josée Calhoun (Georgia) U.S.A.: J. D. Gunning C. Gunning-Beintema Elsbeth en Frank Boey Ti Djoeke en Sheila Joanne Amstelveen: C. J. Heyligers-Gunning J. Heyligers Frank, Ide, Thijs en Sicco Bloemendaal: M. A. Egberts-Gunning J. H. M. Egberts Jan Hendrik Canoga Park (Calif.) U.S.A.: A. N. Gunning L. Gunning-Harris Nicky, Philip en Leslie de achterkleinkinderen Amsterdam, 31 mei 1977 Correspondentie-adres: Mr. Bardeslaan 15, Am stelveen. De crematie zal plaatshebben vrijdag 3 juni te 16 uur in het crematorium te Velzen (Westerveld). Vertrek van Mr. Bardeslaan, Amstelveen te 15 uur. Op le Pinksterdag heeft de Heer tijdens zijn vakantie in Denemarken opgeroepen tot hoger heerlijkheid, onze beste vriend Govert Antonie Lakerveld op de leeftijd van 66 jaar. Mogen de Heer Janny en haar kinderen met Zijn vertroosting nabij zijn. Arend en Biny Schotanus-Wijngaarden Rotterdam, 1 juni 1977. Voor ons zeer onverwachts nam God tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Jan Pieter van Dam in de leeftijd van 73 jaar, geliefde echtgenoot van T. Bosma. Wieringerwerf: M. Bosker-van Dam Groningen: A. van Dam-Broekema R. van Dam A. van Dam-Buurmeijer P van Dam en neven en nichten. Andijk, 28 mei 1977. „Hij liet U groeten met de dringende aanbeveling te aanvaarden Hem, Die gezegd heeft: Ik ben de opstanding en het leven; die in Mij gelooft zal leven, al ware hij ook gestoreven." Joh. 11:25 Heden heeft de Here tot Zich genomen, mijn lieve man, onze zoTgzame vader en grootvader Marfinus Koppe in de ouderdom van 85 jaar. E. J. Koppe-Kleijn A. H. Koppe A. K. Koppe-Bloem Martin, Bert en Hans Rotterdam, 28 mei 1977 Thomas Mannplaats 213. Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de teraardebestelling in stilte plaatsgevonden. Geheel onverwacht heeft God uit onze familie kring weggenomen, mijn geliefde schoonzoon, onze broer, zwager en oom Iebele Kronemeijer lieve man van Janke de Boer op de leeftijd van 68 jaar. Als ik maar weet dat alles hier, door U Heer wordt geleid. Haulerwijk: J. de Boer-Posthumus Drachten: G. de Boer-Offringa D. Offringa Wolvega: J. W. de Boer G. de Boer-Kronemeijer Haulerwijk: H. Tj. de Boer H. de Boer-Holman Emmen: P. de Boer J. de Boer-v.d. Bosch Haulerwijk: Tj. de Boer A. de Boer-Veenboer Orangeville Canada: J. W. L. Kampen-de Boer E. Kampen neven en nichten Door de enorm vele blijken van warme belangstelling hebt u de dag van ons 50-jarig huwelijk tot een gran dioos feest gemaakt. Daarvoor hartelijk dank. A. C. Goldschmeding J. F. Goldschmeding-Barends Amsterdam-Buitenveldert, mei 1977 Mag ik langs deze weg allen heel hartelijk bedanken voor de belangstelling .en medeleven bij en na het overlijden van mijn ge liefde man, onze vader, schoonvader en opa Hendrik van den Bosch Uit aller naam, A. van den Bosch-de Jong Noorden, juni 1977 Voorhaakdijk 10 STICHTING HERVORMD BEJAARDEN-CENTRUM ZEIST TE ZEIST roept sollicitanten op voor de funktie van BOEKHOUD(ST)ER Dp stichting verzorgt de administratie van 2 bejaardencentra (400 bedden) en 72 bejaardenflats Van deze funktionaris wordt verwacht tielangstelling voor en ervaring in de bejaardenzorg financieel organisatorisch inzicht ervaring op het gebied van salarisadministratie waarneming van administrateur bij ziekte, vakantie e.d. positief christelijke levensovertuiging. Het bezit van het diploma MBA is een vereiste. Honorering zal plaatsvinden overeenkomstig de CAO voor Bejaardentehuizen. U wordt verzocht uw sollicitatie met uitvoerige inlichtin gen te richten aan de direkleur-ekonoom van de Slich ting Hervormd Bejaarden-Centrum Zeist te Zeist. Molen weg 50. Zeist. Inlichtingen kunt u telelomsch inwinnen bij de administrateur mej. J. A. Nijhofl (03404-19614, toestel 13). „Zij is verlost, God heeft haar weige lia een langdurig lijden heeft God tot Zich geno men onze innig geliefde moeder en oma Johanna Sepers-Splinter op de leeftijd van 76 jaar. Culemborg: M. Sepers H. E. F. Sepers-Treurniet J. H. Sepers en keinkinderen Hoofddorp, 31 mei 1977 Verpleeghuis „Bornholm" Correspondentie-adres: Ravelijnstraat 18, Culem borg. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden vrij dag 3 juni a.s. op de nieuwe algemene begraaf plaats te Aalsmeer, voorafgegaan door een rouw dienst in de aula om 13.00 uur. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw 't Baken ingang Sportlaan 86 te Aals meer. U wordt uitgenodigd om 12.30 uur aanwezig te zijn in gebouw 't Baken. De grote belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame vrouw en moeder Elizabeth Johanna Doornbos zijn ons tot werkelijke steun geweest. Hiervoor willen we langs deze weg graag allen van harte danken. Te mogen horen dat zij in veler harten een grote plaats innam, heeft ons goed gedaan. Bedum: S. Harms Stadskanaal: K. Harms S. Harms-de Boer

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 18