Merci mes amis. Et bonjour. Denk s aan een buitenlander op z n tijd. Voorde aardigheid. FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 31 MEI 1977 TROUW/KWAR' kunnen van maandag tol en me! vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020*913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Verheugd en dankbaar zijn we dat we ons leven mogen {leien met Dineke Hanna Klaas en Ida Eldering- Jonckers Nieboer Assendelft. 29 mei 1977. Hornlaan 31. Tel 02987-1222. Tijdelijk: Julianaziekenhuis, Zaandam. Kamer 107. Zaterdag 4 juni D.V. hopen wij met onze lieve ouders en grootouders J. Limbeek D. Limbeek-Ekkel hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van Krugersdorp (Z.A.): Dick en Tine Eric, Mark en Roy Genemuiden: Gerda en Tim Miriam en Karin Enter: Arie en Abby Jacob, Cor ine en Jos Maarssenbroek: Henk en Carla Ilja Dokkum: Hermien en Ab Laura Zwolle: Alice Rondweg N 44 Receptie van 20 tot 22 uur in de „Old Inn", Stations straat, Dokkum. 2 Timotheüs 4 vers 7 en 8 Na een langdurig lijden heeft de HEERE tot Zich genomen onze lieve vader en grootvader Ds. Berend Adam Bos oud hoofdlegerpredikant. Dienaar des Woords van de Chr. Geref. Kerk van Urk Oost. in de leeftijd van 76 jaar. Alphen a.d. Rijn: Z. C. de Witte-Bos M. de Witte Hengelo: B. W. Hoving-Bos K. J. Hoving Schoort: A. B. van der Donk-Bos E. J. van der Donk Walvisbaai (Z.W.-Afrika): W. P. Vergeer-Bos P. Vergeer Egmond-Binnen: F. L. Los-Bos M. Los Ermelo: W. M. F. H. Bos K. M. Bos-van der Voorst Hoogland: J. J. Bos kleinkinderen en verdere familie •t Harde. 28 mei 1977 Prins Constantijnlaan 8 De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op woensdag 1 juni a.s. om 15.00 uur in het kerkge bouw „De Schuilplaats" te Urk. waama de teraar debestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats „De Vormt" te Urk. Na afloop van de begrafenis zal gelegenheid tot condoleren worden gegeven in ..De Schuilplaats". 2 Tim. 4 vers 7 en 8. Op de dag voor zijn gouden ambtsjubileum riep de Heere tot de dienst in de Triomferende Kerk, onze emeritus-dienaar des Woords Ds. B. A. Bos in de ouderdom van 76 jaar. Dankbaar gedenken wij zijn arbeid die hij met de volle inzet van zijn persoon in onze gemeente heeft verricht Moge de Heere zijn kinderen en verdere familie troosten in dit verlies. Namens de kerkeraad van de Chr. Geref. Kerk van Urk-Oost Ds. J. Westerink. praeses E. W. Weerstand, scriba Urk. 21 mei 1977 De rouwdienst zal D.V. gehouden worden woensdag 1 juni a.s om 15.00 uur in het kerkge bouw „De Schuilplaats" te Urk. waarin hoopt voor te gaan Ds. J. Westerink Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats ..De Vormt" te Urk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „De Schuilplaats". Geheel onverwacht nam God tot Zich, onze broer, zwager en oom Pieter Willem Oosterlee op de leeftijd van 66 jaar. A. M. Oosterlee M. J. Wegner-Oosterlee H. M Wegner J. M Vos-Oosterlee J. G Vos Canada: E. Geuscbroek-Oosterlee L. Geusebroek neven en nichten 's-Gravenhage. 26 mei 1977 De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 31 mei om 12 30 uur in de aula van ..Nieuw Eyken- duynen", Kamperfoeliestraat 2a te 's-Gravenhage, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Psalm 122:1 oude berijming Ik ben cerblijd wanneer men mij Godvruchtig opwekt: „Zie wij staan gereed, om naar Gods huis te gaan." Heden nam God plotseling op in Zijn heer lijkheid mijn lieve, zorgzame man. onze vader en grootvader Jan Pieter van Dam echtgenoot van T. van Dam-Bosma op de leeftijd van 73 jaar. Andijk: T. van Dam-Bosma Oldekerk: Henk en Jetty Ermelo: Klaas en Kunny Apeldoorn: Roel en Alie Nieuwkoop: Minco en Lies 's-Gravezande: Annemarie en Bernard Andijk: Peter en kleinkinderen Andijk, 28 mei 1977 Horn 25 a Gelegenheid tot condoleren woensdag 1 juni van 20.00-21.00 uur in het Uitvaartcentrum, Ibislaan 3 te Andijk. De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 2 juni om 13.06 uur in de Gereformeerde Kerk te Andijk. waarna de begrafenis is bepaald om streeks 14.00 uur op de Oosterbegraafplats te Andijk. Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Johannes 1125 b Voor ons onverwacht, werd door de Heere uit de familiekring weggenomen Jan P. van Dam geliefde man van onze zuster Trijntje Bosma Andijk. 28 mei 1977 Middelstum: H. Koning Kiel-Windeweer: P. G. Goelema S. Goelema-Bosma Grijpskerk: H. Bosma Elburg: J. Kuipers-Bosma Lutjegast: B. Martini E. Martini-Bosma Zuidwolde: J. Bosma E. Bosma-Kooistra Zuidhorn: H. Bosma K. Bosma-de Haan Nagele: J. Dekens-Bosma Rutten: E. Bosma J. Bosma-Tillema Bedum: A. Bosma J. Bosma-Muller neven en nichten. In Christus ontslapen onze lieve moeder en groot moeder Emma Dorothina Engelina Teerink-van der Kam, op de leeftijd van 81 jaar. Want icij wandelen in geloof, niet in aanschouwen 2 Cor. 4 16-5 10 Stadskanaal: D. E. Teerink Heemstede: C. Siertsema-Teerink H. Siertsema Apeldoorn: H. Hoeben-Teerink A. N. M Hoeben 's-Hertogenbosch: H. Teerink J. C. Teerink-Gravestein Landsmeer: E. C. Gautier-Teerink P. A. Gautier Rotterdam: C. G. J. Teerink en kleinkinderen Amersfoort, 30 mei 1977 „De Amerhorst", Zandbergenlaan 44. Correspondentie-adres: Fideliostraat 7, Apeldoorn. Vrijdag 3 juni a.s. is om 14.00 uur de rouwdienst in „de Amerhorst waarna de crematieplechtig heid zal plaatshebben om 15.30 uur in aula 2 van het crematorium „Daelwijck" aan de Florida- dreef te Utrecht (Overvecht). Enige en algemene kennisgeving Volkomen onverwacht overleed heden zacht en kalm onze lieve tante en oud-tante Wilhelmina Johanna Reuter op de leeftijd van 85 jaar. Uit aller naam: L. Kuiper Arnhem, 27 mei 1977 Geref. Bejaardencentrum, Laan van Presikhaaf 7 Corr.adres: Burg. Gülcherlaan 45. Hilversum. De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 1 juni om 14.00 uur in het Geref Bejaarden centrum. waarna de crematie plaats heeft om 15 00 uur in het crematorium „Moscowa" te Arnhem. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de crematie in de ontvangkamer van het cremato- Na een kortstondig ziekbed is toch nog onver wacht in de ouderdom van 87 jaar van ons heenge gaan mijn man, en onze vader Juriaan Versluis J. Versluis-van Noort Amsterdam: J. A. Kramer-Versluis H. G. Kramer. Zeist, 25 mei 1977 „De Oldenborgh" Arnhemse Bovenweg 16 flat 75. De teraardebestelling heeft zaterdag 28 mei in stilte te Zeist plaats gevonden. Want onze God, Hij gaat ons voor Hij trekt met ons de diepte door Zijn hand zal ons als schapen leiden Psalm 95:3 Op Gods tijd, maar voor ons toch nog onverwacht nam de Here tot Zich mijn lieve man, onze lieve vader en opa Iebele Kronemeijer op de leeftijd van 68 jaar. Blijham. 28 mei 1977 Swiksteln 58 J.W. Kronemeijer-de Boer Dirk en Elta Lizzy, Janique, Corinne Mindert en Gerda Titia, lbo, Mirjam, Remko Janneke Tom, Ankie, Dineke, Iebele Ineke en Henk Alies, Wietske, Hans Gelegenheid tot condoleren op woensdag 1 juni van 13.15-13.45 uur in de aula aan de Plantsoenweg 2 te Blijham. Aansluitend zal de rouwdienst worden ge houden in het kerkgebouw, waarna de be grafenis zal plaatshebben op de be graafplaats van de Ned. Herv. kerk te Blijham. God haalde thuis zijn moegestreden kind, mijn innig geliefde man, onze lieve onvergetelijke va der, schoonvader en opa Sipke Ausma in de leeftijd van 76 jaar. ,,'k Zal eeuwig zingen uan Gods goeder tierenheid". Psalm 89 1 Voorburg: W. Ausma-van der Veen Leiderdorp: J. Ausma Zaandam: Tj. Ausma M. J. A. Ausma-den Boer 's-Gravenhage: J. Reijnders-Ausma J. Reijnders Voorburg: T. Ausma Kleinkinderen. Voorburg, 27 mei 1977 Von Geusaustraat 24 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „St. Antoniushove", Burg. Ban- ninglaan 1 te Leidschendam. De gedachtenisdienst zal worden gehouden dinsdag 31 mei a.s. om 3 uur in de „Koningskerk", Bruinings Ingenhoeslaan 4 te Voorburg, geleid door Ds. H. van Bottenburg, waarna de begrafe nis zal plaatshebben omstreeks 3.45 uur op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan. Eens, als de bazuinen klinken, uit de hoogte, links en rechts, duizend stemmen ons omringen, ja en amen wordt gezegd, rest er niets meer dan te zingen, Heer, dan is Uw pleit beslecht Geheel onverwacht is op 23 jarige leeftijd van ons weggenomen onze lieve oudste zoon en broer Auke Koudekerk a/d Rijn: J. Ykema W. Ykema-Bos Rudy Johan en Wilnie Kees Wilma Ike Koudekerk a/d Rijn, 30 mei 1977 Park ten Horn 6. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den in de Gereformeerde Kerk op vrijdag 3 juni des morgens 11.00 uur, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de algemene bw graafplaats; aankomst aan de aula ongeveer 12.1a uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de aula van de begraafplaats. Heden is in alle vrede ontslapen, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Over grootvader buk Jacobus Struijs echtgenoot van H. C. G. Struijs-Kehlenbrink, eerder weduwnaar van A. Meijer in de leeftijd van 84 jaar. Zeist: H. C. G. Struijs-Kehlenbrink Rhoon: M. Struijs E. H. Struijs-Nieuwenhuis Zeist: L. C. Struijs W. J. Struijs-Salentijn Diemen: J. Struijs Sydney: W. Struijs M. Struijs-Wilcox Reeuwijk: R. Struijs C. Stru ijs-Bos Kleinkinderen en achterkleinkind Zeist, 25 mei 1977 Wilhelminaparkflat 21 De begrafenis heeft in besloten familiekring plaats gehad te Zeist „Er is een lam t*an louter licht waar heil'gen heersers zijn. Nooit gaat de gouden dag daar dicht in duisternis of pijn." Gezang 290:1 Zondag 1: Heidelbergse Catechismus In Jezus ontslapen mijn lieve man, onze vader en grootvader Willem Hessel in de leeftijd van 79 jaar. 's-Gravenhage: H. Hessel-van Asperen Leiden: L. W. Hessel J. Hessel-van der Kooij Irene en Krijn Jolien Huub Nellie 's Gravenhage, 28 mei 1977 Huize „Uitzicht" Daal en Bergselaan 52, kamer 520 Gelegenheid tot bezoek dinsdagavond van 7-9 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in huize „Uitzicht" op woensdag 1 juni a.s. om 1.30 uur, waarna de bijzetting in het familie graf op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2a zal plaatsvinden om 2.20 uur. Hij is verlost, God heeft hem welgedaan Geheel onverwacht riep God tot Zich Zijn kind, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Joop Ottersberg op de leeftijd van 63 jaar. Zijn woord was: Eris geen twijfel aan, de Heer is waarlijk opgestaan Zwolle: M. J. Ottersberg-Elzenga Zwolle: Nel Charlotte en Robert Jan Washington D.C.: Hetty en Leon Zwolle, 27 mei 1977. Julianastraat 16. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Potgietersingel 7, Zwolle. Gelegenheid tot condoleren: dinsdag 31 mei a.s. van 13.30-14.00 uur, ln de Oosterkerk, Bagijnesin- gel te Zwolle, waarna om 14.00 uur een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden. Vervolgens zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats „Bergklooster". Na een ernstige ziekte nam de Here uit onze familiekring weg onze beste zwager en oom Gerrit Philippus Homburg echtgenoot van Liesbeth Dekker in de leeftijd van 60 jaar. Sterke de Here zijn vrouw en kinderen in dit voor hen zo zware verlies. namens de familie: D. Pronk Purmerend, 27 mei 1977 Spuistraat 16. Enige kennisgeving Vanuit Singapore ontvingen wij het ontstellj bericht dat mijn geliefde zoon, onze broer, z\m en oom Dick van Santen plotseling overleden is. Hij bereikte de leeftijd van 51 jaar. Uw macht is groot, uw trouw zal a vergaan. Al wat Gij ooit beloofd]* blijft bestaan. Psalm 93| Schipluiden: r M. A. van Santen-Drop USA - Luverne: Piet en Nelie van Santen USA - Sumas: Bep en Maarten Vreugdenhil Maasland: Riek en Gerrit Vermeer Gouda: Jo en Niek Voogt Capelle a.d. IJssel: Map van de Berg-van Santen Vlaardingen: Adri en Siem Doelman Schipluiden: Rinus en Joke van Santen Capelle a.d. IJssel: Tineke van Santen Krimpen a.d. Lek: Riet en Dick Eikelenboom neven en nichten De begrafenis zal plaatsvinden in Singapore. Corr.adres: Singel 16. Schipluiden, 27 mei 1977. O, soms vervuld door stille smart Het heimwee naar die plaats mijn hart, Maar 'k weet, mijn werk moet hier gedaa En eerst als God roept, mag ik gaan. O wat zal 't zijn Volmaakt en rein Voor eeuwig met de Heer te zijn Als ook mijn lied Hem hulde biedt: Neen, zulk een sterven vrees ik niet! Het leven moe, verlangend te gaan tot de enif Trooster die ze in haar leven kende, is zacht e kalm het verlangen vervuld van onze lieve zuste behuwdzuster, tante en oudtante Antonia van Bergen op de leeftijd van 81 jaar. De Lier: M. Boekestijn-van Bergen D. Boekestijn De-Lier: M. van Bergen-de Jong De Lier: K. van Bergen-Klapwijk Neven en nichten Loosduinen, 29 mei 1977. Psychiatrisch Ziekenhuis „Bloemendaal". Correspondentie-adres: D. Boekestijn, Achterlaantje 12, De Lier. Gelegenheid tot condoleren woensdag 1 juni a van 19.30-20.30 uur in gebouw „Het Anker", W Baron van Ghentplein 29, De Lier. De dienst van Woord en Gebed zal worden geho den donderdag 2 juni a.s. in gebouw „Het Anker Aanvang van de dienst om 13.30 uur, waarna teraadebestelling zal plaatsvinden op de Alg. Bi graafplaats te De Lier. Buitenlanders. Ze wonen, werken en komen hier. Voor zaken. Of voor hun plezier. Ze zijn anders en praten anders. Je wijst's de weg. Je toont's belangstelling. Je praat met een andere wereld Hoort nog's wat. En je wordt soms uitbundig bedankt. Wat een eenvoudige Nederlander al niet kan overkomen door een beetje vriendelijkheid Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Idecle Reclame SIRE.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 6