wolfheze 9 Keffalinia verpleegkundige STAFDOCENT(E) VERPLEEGKUNDE docentfe) assistent bewegingstherapie orthopedagoog of psycholoog KJ Diaconessenhuis Instituut voor Epilepsiebestrijding hoofdwijkverpleegkundigen I Schriftelijke sollicitaties te richten aan Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308- 241 DE HARTENBERG - EDE verpleeghuis 'OVERWHERE' purmerend afdelingshoofd waarnemend afdelingshoofd avondhoofd Verpleegkundige Academie Vronestein verpleegkundige (m/v) verpleeghuis 'OVERWHERE' purmerend fyslotherapeut(e) 'sHeeren Loo-Lozenoord docent medische vakken R g nB -1! I F Hoofd Personeel en Organisatie ZATERDAG 28 MEI 1977 Wg zijn een landeli/ke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbg niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school en werksituatie wordt betrokken Op ons centrum "De Cruquiushoeve" wordt een opleiding tot verpleegkundige in de Zwakzinnigenzorg gegeven aan 120 leerlingen, die in blokweken de theorie lessen volgen en hun praktische scholing ontvangen op onze paviljoens. Voor de uitbreiding en verdere ontwikkeling van deze opleiding zoeken wij contact met een die bij voorkeur in het bezit is van het diploma Zwak zinnigenzorg en die in het bezit is van, of studerend voor het getuigschrift van de docentenopleiding. De lessen en taken zullen in onderling overleg worden vastgesteld. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door Peter van Gerven, waarnemend hoofd Opleiding, telefoon (023) 339060, tst. 2349 Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacature nummer 033/L/TRW te richten aan het hoofd Personeelszaken van ons Instituut. Achterweg 5. Heemstede. Meer en Bosch - De Cruquiushoeve Uitgaande van de Christeli/ke Vereniging voor de verpleging van lijders aan epilepsie I Voor een afdeling waar patiënten langere tijd verblijven zoeken wij een Op deze afdeling wordt in groepen met een trainingsprogramma ge werkt, dat o.a. gericht is op zelfstandiger wonen. Van de sollicitant wordt verwacht dat hij/zij hieraan én aan het overige afdelingsgebeuren mede leiding kan geven. Een B-opleiding en enige ervaring in de psychiatrie is daarom vereist; een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Het salaris varieert -afhankelijk van ervaring- van f 2.184,48 tot f 2.647,11 bruto per maand. Wij helpen mee aan het vinden van huisvesting. Het hoofd van de afdeling, de heer A. Blankestijn (toestel 323) of de af delingspsycholoog, de heer R.J. Wolters (toestel 338) zijn bereid nadere inlichtingen te verstrekken. v de direktie t.a.v. de heer H. Huberts. fIPsych. Ziekenhuis „Vereniging tol Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" VTD83 sHEEREN LOO Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten Apeldoornseweg 60. Ede De Hartenberg is een christelijke woon- en werk gemeenschap waar momenteel 360 geestelijk gehandicapten worden verzorgd en begeleid. Op onze afdeling Bewegingstherapie is een plaats vrij voor een De werkzaamheden zullen grotendeels bestaan uit activering, onderwijs en recreatie in gymzaal overdekte straat en zwembad Gedacht wordt aan iemand met belangstelling voor de zwakzinnigenzorg en het bewegings onderwijs met een van de navolgende opleidingen Z diploma. AMOZ. CIOS of Kleuterleidster A B Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Bewegingstherapie, de heer F Tjallinks. teJefoon (08382) 441. toestel 329 Schriftelijke sollicitatie te richten aan de Algemeen-Directeur, Postbus 75, Ede In het kader van de herstrukturering van het kruiswerk binnen de provincie wordt gewerkt aan de voirming van basiseenheden. Per basiseenheid zal één hoofdwijkverpleegkuindige gaan funktioneren. Voor de genoemde funktie denken wij aan verpleegkundigen die aan de volgende voorwaarden voldoen: diploma Ziekenverpleging A, diploma M.G.Z., enkele jaren ervaring in de extra-murale gezondheidszorg. Verpleegkundigen die de hogere opleiding of de kadercursus gevolgd hebben genieten de voorkeur. Indien deze voortgezette opleiding niet is qevolgd wordt van betrokkene verwacht dat zij wel bereidheid daartoe heeft. De rechtspositieregeling voor personeel van kruisorganisaties is zowel voor de primaire als de sekundaire arbeidsvoorwcaarden van toepassing. Informaties kunt u verkrijgen bij de verpleegkundigen in algemene dienst J. van Ruller en A. M. J. Vernooij, telefoon (085) 229005. Uitvoerige sollicitaties kunt u richten aan het hoofd personeelszaken, Kastanjelaan 33-35 te Arnhem. Overwhere te Purmerend is een modern geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Er wordt gestreefd naar een optimale aktivering, reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Purmerend is een jonge leef gemeen te, waar goede voorzieningen zijn op zowel onderwijsgebied als op maatschappelijk en kultureel terrein. Voor de funktie van zoeken wij kontakt met een verpleegkundige die in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging B, liefst A en B en over goede kontaktuele en leidinggevende kapaciteiten beschikt, met interesse voor de teamverpleging. Zij/hij krijgt de leiding over een afdeling met 30 bedden en een team van gediplomeerde en leerling-ziekenverzorgenden. Voor de funktie van zoeken wij een verpleegkundige die in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging A en/of B, over voldoende ervaring beschikt om de leiding van een afdeling waar te nemen en bereid is in teamverband te werken. Aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige is mogelijk. Voor de funktie van zoeken wij een A-verpleegkundige die over voldoende ervaring beschikt om de werkzaamheden van de verpleegdienst te koördineren, voor 2 avonden (9 uur) per week. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens CAO Ziekenhuizen. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de verpleegkundig directeur mevrouw C. M. van Orden, Verpleeghuis Overwhere, Prof. Mr. P. J. Oudlaan 1 Purmerend, telefoon (02990) 27451bij wie tevens nadere informaties kunnen worden ngewonnen. Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland SÜDDDD is onze allernieuwste Griekse bestemming. n Fascinerend eiland 8-daagse vliegreis va 648,- Informatie/Boeking Perscombinatie reizen j Amsterdam, Wibautstraat 131, Tel. 020-914400 Door uitbreiding van het aantal H.B.O.-V studenten is er per 1 augustus 1977 plaats voor een Die tot taak zal krijgen het verzorgen van lessen verpleegkunde aan de 1e of 2e jaars studenten het meewerken aan het ontwikkelen van het studieprogramma Wij Zoeken iemand: met hetzij een A-opleiding en Z-opleiding of ervaring, hetzij een M.G.Z.-opleidlng in het bezit van de docenten-opleiding. De voorkeur gaat echter uit naar kandidateh met een Hogere Opleiding. Salariëring en rechtspositie volgens de normen van het hoger beroepsonderwijs Inlichtingen zijn telefonisch te verkrijgen bij de heer A J. Ouwerkerk. direkteur. telefoon 070- 69.40.81. 's-morgens tussen 9.00 en 11.00 uur. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de direktie van de Verpleegkundige Akademie Vronestein, Oosteinde 14. Voorburg. Voor het herstellingsoord Mens en Samenleving te Lunteren wordt gevraagd In een goed samenwerkend team wordt de nadruk gelegd op persoonlijke benadering en optimale begeleiding van niet-bedlegerige patiënten. Socia le belangstelling en goede kontaktuele el- genschappen zijn voor deze funktie belangrijk. Aanstelling volgens C.A.O.. P.G.G.M. pen sioenregeling, schaal maximaal als verpleegkundi ge A. Sollicitaties aan de direktie van het herstellingsoord, Boslaan 68. Lunteren. tel. 08388-2666. Overwhere te Purmerend is een modern geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Er wordt gestreefd naar een optimale aktivering, reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Purmerend is een jonge leefgemeente waar goede voorzieningen zijn op zowel onderwijsgebied als op maatschappelijk en kultureel terrein. Voor het behandelen van onze patiënten zoeken wij een die wil meewerken aan een optimale akti vering, reaktivering en de mogelijkheden tot terugkeer in de maatschappij. De werkzaamheden geschieden in prettig te amverband onder de dagelijkse leiding van een arts, terwijl verdere begeleiding van een revalidatie-arts aanwezig is. Salariëring en secundaire arbeidsvoor waarden volgens CAO Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden ge richt aan de medisch directeur de heer A R. M. Hueber. Verpleeghuis Overwhere. Prof. Mr. P. J. Oudlaan 1, Purmerend, telefoon (02990) 27451, bij wie tevens nadere informaties kunnen worden inge wonnen. Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland die na gebleken geschiktheid tn aanmerking kan komen voor de functie van ADJUNCT-DIRECTEUR Zijn/haar taak omvat: het mede vormgeven aan het algemeen pedagogisch beleid het mede richting geven aan een dynamische organisatie. Dit houdt voornamelijk m a. het in samenwerking met psycholoog en pedagoog nader ontwikkelen van een optimaal leefklimaat b. het organiseren en coördineren van activiteiten die voorwaarden zijn voor een- gericht pedagogisch handelen c. het meedenken in de behandelmgsplanning. Wij verwachten: gedegen kennis van kinderen die in verstandelijk en/of sociaal opzicht functioneren op een wat lager niveau ruime ervaring in de residentiële hulpverlening leidinggevende eigenschappen, goede contactuele mogelijkheden en inventiviteit een positief christelijke levensinstelling iemand van 35 jaar of ouder De salariëring geschiedt volgens N.Z.R.-maatstaven afhankelijk van ervaring. De pensioenregeling gebeurt volgens P.G.G.M.-maatstaven. Informatie wordt gaarne verstrekt door dhr F J. van der Meulen (psycholoog) en mevr. W. G. A. M. Sijbrant-Schreuder (orthopedagoog). Sollicitatie te richten aan Mr J. H Mulder (directeurJ (Prof .Chr. Inrichting voor geesteszwakken) te Ermelo In verband met een vacature zoeken wij een voor 9 uren per week in de navolgende vakken: ajgemene en speciële pathologie psychopathologie neurologie. Onze gedachten gaan uit naar een medisch drs of een arts met bij voorkeur interesse voor de zwakzinnigenzorg. Chr. levensovertuiging is gewenst. De ontwikkeling van een centrale opleiding A-, 8- en Z-verplegmg voor de regio is in een vergevorderd stadium gekomen. Honorering geschiedt volgens de richtlijnen van de N.Z.R. Nadere informaties kunnen telefonisch nr (03417) 6868 worden ingewonnen bij Mevrouw J. de Boer (toestel .114) of bij het hoofd opleiding Mevrouw C. H. Addink- van Rossen, tel. (055) 265368. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer directeur, Postbus 550 te 3850 AN Ermelo. 1 elu P Ce. 6lO tre kin In v^DGDO Bij het Diaconessenhuis te Heemstede bestaat de vakature voor Het ziekenhuis heeft 575 medewerkers in diverse kategorieën en streeft naar een modern evenwichtig beleid. Het Hoofd Personeel en Organisatie ressorteert rechtstreeks onder de direktie en is verantwoordelijk voor beleidsvoorbereidende en uitvoerende taken op sociaal terrein. Hij heeft de assistentie van enkele medewerkers. Tot de taak van de afdeling behoren onder meer. werving, selektie, beoordelingssysteem, loopbaanbegeleiding, personeelsadministratie, indivi duele personeelsproblematiek, etc. Een sterk accent ligt op de samenwerking en het overleg met hoofden van afdelingen en diensten. In aanmerking komt een ervaren personeelsfunktionaris van minimaal 30 jaar, die een opleiding op akademisch- of H.B.O.-niveau heeft genoten. Sollicitaties te richten aan de direktie; t.a.v. de heer F. Wisse, ekonomisch direkteur. Handellaan 2 Heemstede Tel. 023-3193;;;

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 30