wolfheze CL Ut refaj Rayon-opzichter. f afdelings secretaresse direktie-sekretaresse Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308-241 SCHOOLADVIESDIENST LEIDEN EEN DIRECTIE MEDEWERK(ST)ER PROVINCIE GELDERLAND Ju Ermelo Systeem-adviseur centraal beheer DIRECTIE-SECRETARESSE Wil je voor je op vakantie gaa zeker zijn van een goede baan Of wil je meteen beginnen' Eerste Hollandses SECRETARESSE ZATERDAG 28 MEI 1977 TROUW/KWARTI p.,I,,iI. 7ULM|uiia rsycniatriscn zieKennuis "Wolfheze", uitgaande van de Vereniging tot christelijke verzor ging van geestes- en zenuwziek ten «zoekt een ten behoeve van de medisch di- rekteur. Tot haar werkzaamheden beho ren o.a. - het voorbereiden en notuleren van vergaderingen - het zelfstandig verzorgen van de korrespondentie - het bijhouden van de agenda en het maken van afspraken. De funktie-eisen zijn: - Havo- en direktie-sekretaresse- opleiding of Meao-sekretariële richting met steno. - goede kontaktuele eigenschap pen. - leeftijd: 25 jaar of ouder. - ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Het salaris varieert -afhankelijk van leeftijd en ervaring- van f 1.692,- tot f 2.236,- bruto per maand. Voor nadere informatie over de funktie-inhoud kunt u kontakt opnemen met het Hoofd van de Administratieve Dienst, toestel 229. Een positief christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie, t.a. v. de heer H. Huberts. —11— V Psych. Ziekenhuis A72 De Schooladviesdienst Leiden vraag voor zo spoedig mogelijk Taak: - het mede voorbereiden en uitvoeren van het beleid van de Bestuurs raad: - het mede onderhouden van externe contacten inzake financiën, personeel, regionalisering van de Schooladviesdienst e.d.; het financiële en administratieve beheer van de dienst. Hij/zij zal zelfstandig deze taak, zij het onder verantwoordelijkheid van de Bestuursraad en de directeur uitvoeren. Geïnteresseerden kunnen een taakomschrijving opvragen bij de dienst. De Schooladviesdienst begeleidt de kleuter- en lagere scholen te Leiden en Oegstgeest. Huidige personeelsbezetting: 38 medewerkers. opleiding in de administratieve sector (bijv. diploma gemeente-finan- cièn of gemeente administatie I); organisatorische kennis en ervaring; - inzicht in bestuurlijke verhoudingen; redactionele en communicatie vaardigheid; ervarmg m soortgelijke functie en bij voorkeur kennis van de onder wijswereld. afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring in de gemeentelijke rang van hoofdcommies (salaris-minimum <2768.-, maximum <3561.-1 of hoofdcommies A (salaris-minimum <3023.-, maximum <3985.-). De salarissen zijn berekend naar de op 1 april 1977 geldende normen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heren J.H.Th, van Beest en A. Amsterdam, telefoon resp. 071-145344 of 122146 en 122148. Sollicitaties binnen veertien dagen aan de Bestuursraad voor de Schooladviesdienst Leiden. Stationsweg 32 te Leiden. Op de afdeling MAATSCHAPPELIJK WELZIJN en VOLKSGEZONDHEID is de functie vacant van CHEF BUREAU BEJAARDEN ZAKEN (mnl/vrl) Het bureau is belast met de voorbereiding en uit voering van het beleid van Gedeputeerde Staten met betrekking tot „het toezicht op de bejaardenoorden" in ruime zin, alsmede het toezicht op de zogenaamde V-tehuizen. Het bureau telt 13 medewerk(st)ers, verdeeld over drie secties t.w. de inspectie, het prijzentoezicht en de juridisch-administratieve sectie. Voorts maakt van het bureau deel uit het secretariaat van de Commissie bejaardenoorden. Vervulling van deze vacature vormt het sluitstuk van de reorganisatie van het bureau. Het betreft hier een nieuwe functie. Betrokkene zal binnen het kader van de afdeling Maatschappelijk Welzijn en Volksgezondheid leiding geven aan het bureau, in de zin van begeleiding, stimulering en coördinatie. Affiniteit tot het werken in teamverband is daartoe noodzakelijk. Gevraagd wordt een academische of daaraan gelijk waardige opleiding, kennis van de materie en ervaring in een leidinggevende functie, zo mogelijk in overheidsdienst, strekken tot aanbeveling. Aanstelling zal geschieden in de rang van referendaris bruto salaris van maximaal 4.691.per maand; exclusief de toeslag van 30, Een psychologisch onderzoek en een kennismaking met een ambtelijke inspraakcommissie behoren tot de selectie procedure. Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij de heer drs. J. Konijnenberg, chel van de aide ling. tel. (085) 45 74 11. toestel 3169. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het College van Gedeputeerde Staten van Gelderland. Markt 11. Arnhem, t.a.v. het hoold Centrale Personeelszaken, onder ver melding van vacaturenummer MW19. VELDWIJK te een psychiatrisch ziekenhuis, dat uitgaat van de Vereni ging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. Er Op het ogenblik hebben wij plaats voor een Tot haar taak behoort o.a de medreche verslaggeving en het bijhouden van de administratie Als afdelingssecretaresse kunnen m ons ziekenhuis worden aangesteld zij die een middelbare schoolopleiding hebben voltooid Verder moeten zij beschikken over de nodige type-vaardigheid. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een so/hcitahe/ormutier kan kontakt worden opgenomen met de Afdeling Personeelszaken, de heer F. Leeman tel. 03417-4848. toestel 495 Schriftelijke sollicitaties te nchten aan de Geneesheer-Directeur van C 2- Psychiatrisch Ziekenhuis jpt n n o on Nationale-Nederlanden N.V. VastGoed De beleggingsportefeuille van Nationale-Nederlanden/VastGoed omvat plm. 24.000 woningen, alsmede een groot aantal kantoren, winkels en boerderijen. Ter versterking van onze te Delft gevestigde organisatie zoeken wij contact met een bouwkundige voor de funktie van Ervaring in het onderhoud van onroerend goed in de ruimste zin van het woord is een vereiste. Gegadigden dienen niet ouder dan 35 jaar te zijn, over goede omgangsvormen te beschikken en moeten bereid zijn zonodig elders in Nederland te gaan wonen. Sollicitaties naar deze interessante en ambulante funktie schriftelijk aan: Nationale-Nederlanden N.V.. Sociale Zaken, afdeling Personeelsvoorziening, Prinses Beattixlaan 15, Postbus 4930, Den Haag. Telefoon 070-711862. Vooc telefonische inlichtingen kunt u desgewenst vragen naar de heer De Graaf, telefoon 015-132990. Nationale -Nederlanden Verzekert't wel. En goed. Centraal Beheer CEA is een van de grootste computer-service bureaus van Nederland, dat momenteel 3700 administratieve opdrachten uitvoert ten behoeve van 2500 relaties, gebruik maken van basissystemen. Binnen onze afdeling Marketing, die zorgt voor het commerciële beleid, de verkoopstrategie en de produktontwikkeling is als gevolt van uitbreiding van onze aktiviteiten plaats voor een tweetal ambitieuse systeem-adviseurs in Zuid West Nederland omgeving Rotterdam-Capelle a.'d IJssel/Den Haag en omgevinc Taakinhoud Het bezoeken van potentiële en bestaande opdrachtgevers Het analyseren van informatie behoefte Het maken van calculaties Het opstellen van offertes en automatiseringsvoorstellen Het afsluiten van verwerkingskontrakten voor CEA-produkten Het adviseren bij de keuze van apparatuur Het onderhouden van kontakten met machineleveranciers, adviesbureaus en accountantskantoren. Funktie-eisen Middelbare schoolopleiding Kennis van administratieve processen op M B A.-niveau Enige jaren ervaring in het werken met administratieve processen Goede kontaktuele eigenschappen Leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Interesse Indien u voor het hierbovengenoemde kreativiteit en kommerciee inzicht bezit, schrijft u dan naar de afdeling Arbeidszaken van Centraal Beheer. Postbus 700 te Apeldoorn. centraal beheer is een vereniging met maatschappijen voor levensverzekering, schadeverzekering, informatieverwerking, financiering, hypotheken en leasing postbus 700 apeldoorn christelijke blindenbibliotheek Postbus 131. En Telefoon 03417 Aangepaste lectuur (op ge luidsband en in braille) voor al len die niet op de gebruikelijke manier kunnen lezen, blinden slechtzienden. anderszins gehandicapten. chronische patiënten en bejaarden. nbw, Omdat onze secretaresse binnenkort (na een dienstverband jaar) vrijwillig onze dienst gaat verlaten, zoeken wij voor onzi dynamisch ontwikkelende bibliotheek een representatieve waarmee wij bedoelen, een jonge vrouw die wij nauwelijks!] te vertellen wat een secretaresse is. omdat haar primaire taa uit bestaat dat zij de directeur werk uit handen neemt. Als rechterhand van de directie zal zij zich o m. bezig houden het regelen van afspraken en het bijhouden van de directii agenda: het voorbereiden en notuleren van vergaderingen en b gen; het in perfecte stijl uitwerken en typen van correspondent) porten, notulen, verslagen en diverse publikaties: de archivering en documentatie van directiestukken; het onderhouden van contacten met in- en externe relatie) Kortom, haar taak besraaf uit secretaressewerkzaamheden i meest uitgebreide zin. waarbij vaak een beroep zal worden g op haar improvisatievermogen, eigen initiatief en organisatit Ook eist de functie, door veelvuldige afwezigheid van de dirt een grote mate van zelfstandigheid. Vele van de werkzaamli zijn van vertrouwelijke aard; daarom is discretie van grote tv) Omdat ze voorts alen toe als een representatieve gastvrouw optreden, worden aan behoorlijke omgangsvormen en conti eigenschappen hoge eisen gesteld. En in verband met de idt van onze blindenbibliotheek verwachten wij dat zij van prote christelijke huize is. kerkelijk meelevend en de juiste instellii\ jegens de omgang met gehandicapten. Voor deze functie achten wij noodzakelijk een zeer goede typevaardigheid en beheersing van steno I lands; een redelijke kennis van de Engelse en/of Duitse taal; een perfecte uitdrukkingsvaardigheid, zowel in woord als Schrift: een zeer goede algemene ontwikkeling, gebaseerd op een delbare schoolopleiding (minimaal HAVO-niveau). gewenst ervaring in een soortgelijke functie; een secretaresse-opleiding (b.v. Schoevers), c.q. de bereid een dergelijke opleiding alsnog te volgen; ervaring in het werken met een dictafoon. Voor een jonge, representatieve vrouw (wij denken aan eenl van ongeveer 20 tot 25 jaar), die een grote mate van zelfstal heid paart aan een gezonde flexibiliteit, bieden wij een prett baan vol afwisseling en met veel eigen verantwoordelijkhek wordt gehonoreerd overeenkomstig de "Salarisregeling voot Bibliotheekpersoneel". Onze bibliotheek wordt rond de jaarwisseling ondergebrach gloednieuw, modern geoutilleerd gebouw. Hierin werkt een aantal mensen (plm. 30), zodat een goede werksfeer (waart directiesecretaresse een belangrijk aandeel kan leveren) uit belangrijk is. Belangstellenden voor deze functie kunnen hun sollicitatie trouwelijk zal worden behandeld) richten tot de directie doa del van een brief (bij voorkeur met recente pasfoto), waaruil een goed beeld kunnen vormen omtrent ervaring, opleiding dig inkomen. Op de enveloppe s.v.p. in de linkerbovenhoek vermelden: D secretaresse. Zij die. alvorens te solliciteren, nadere inlichtii wensen, kunnen zich telefonisch wenden tot de directeur, d H. Fidder. De Eerste Hollandsche is een gestadig groeiende middelgrote tevens- en schadeverzekerings maatschappij. Het hoofdkantoor is gevestigd in het centrum van Amsterdam. De Eerste Hollandsche is groot genoeg om u reële karrièremogelijk- heden te bieden en klein genoeg voor prettige en persoonlijke arbeids verhoudingen. Kom dan eens praten bij de Eerste Hollandsche, een bedrijf met talloze mogelijkheden voor enthousiaste jonge mensen met MEAO/HAVO/MAVO o gelijkwaardige opleiding Zorg dat je er snel bij bent. zodat je een ruime keus hebt uit de diverse funkties en samen met ons kunt overleggen welke baan het beste past bij jouw kwaliteiten en persoonlijke belangstellin Interesse? Maak vandaag nog een afspraak met de heer Kuiper. Of schrijf een briefje aan de afd. Personeelszaken, Keizersgracht 174-182" Amsterdam. Tel. 020-22 17 70. t Bij de Eerste Hollandsche ben je zeker van een goede baan! |l Levensverzekering l Schadeverzekering dlakonessenhuis Het Diakonessenhuis- Reta/a in Dordrecht. gelegen aan de rijksweg Rotterdam- Breda, is een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden. Het komplex omvat zes verpleegafdelingen. een psychiatrische kliniek, een centrum voor haemodialyse, een polikliniek met traumatologische functie, een klinisch-chemisch- en isotopenlaboratorium. een verpleegkundige opleiding en een personeelsllat voor 190 intern gehuisveste leerling verpleegkundigen. De medische stat bestaaf uit plm. 40 specialisten. Het ziekenhuis heelt ruim 700 medewerkers in dienst. Ten behoeve ven het DIREKTIESECRETARI/K van ons ziekenhuis zoeken wij op korte termijn et die in staat is zelfstandig de correspondentie handelen, vergaderingen te notuleren en directiearchieven te beheren. Voor deze verantwoordelijke en represent» funktie gaan onze gedachten uit naar medewerkster van ca. 25-30 jaar, met protestants-christelijke levensovertuiging. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het f Personeelszaken van ons ziekenhuis. Postbus Dordrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 24