FAMILIEBERICHTEN E DINSDAG 24 MEI 1977 TROUW/KWART kunnen van maandag to! en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van IS 00-20 00 uur. Met dank aan God en grote blijdschap geven wij u ken nis van de geboorte van ons zoontje en broertje Hindrlk Jakob (Henk) Harkstede. 20 mei 1977 B. J. Heringa E. Heringa- Renkema Klaaske Sophia Greta Jaap Deo Volente 5 juni a.s. zijn onze geliefde ouders en grootouders D. J. Ernsting sr. en G. Enisling-Berends 25 jaar getrouwd. Wie hen wil feliciteren is hartelijk welkom op vrijdag 3 juni a.s. vanaf 20 uur in „Het Heerenhuis" te Midden- beemster. Namens hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Dick en Renny Dirk Jan, Rick, Sylvette Huizen (N.H.), mei 1977. Geprezen zij de Here, dap aan dap draagt Hij ons; die God is ons heiL ps. 68 20. Op 27 mei zijn onze geliefde ouders W. van der Ven M. van der Ven-Valster 40 jaar getrouwd Wij allemaal hopen, dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard blijven. Bas en Annie Marleen Simon-Jan Thea Rita en Kees Freddy Leny en Jan Petra Wim Jan Cees en Nel Karin Ellen Wim en Johanna Adri en Ria HJ. Ambacht, mei 1977 Vrouwgelenweg 53. Gelegenheid tot feliciteren, woensdag 1 juni vanaf 8 uur n.m. in de grote zaal van het dorpshuis „De Schoof' te H.I. Ambacht Donderdag 26 mei hopen onze ouders en grootouders J. van der Woude en E. van der Wonde-Loonslra hun 60-Jarlg huwelijksfeest te vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Munnekezijl Oldeborgweg 10 Met dank aan God. mochten wij 13 Mei 1977 ons 40-jarig huwelijksfeest vieren. Voor de vele blijken van belangstelling, ons betoond, willen wij langs deze weg allen onze hartelijke dank betuigen, ook medé namens kinderen en kleinkinderen. L. Bosselaar J. M. Bosselaar-Meulenberg „De Hoogte" - Ellewoutsdijk Dankbaar willen we met onze kinderen en kleinkinde ren op 2 juni gedenken, dat we vijftig jaar getrouwd zijn en op 12 juni dat we vijftig jaar geleden aan onze eerste gemeente Veere werden verbonden. ds. P. van Strien D. van S trien-de Vries Ter gelegenheid van het vijftigjarig ambtsjubileum biedt de kerkeraad van de Gereformeerde kerk te Woudenberg ons een receptie aan in „De Voorhof', hoek Nico Bergsteynweg-Nijverheidsweg op vrijdag 10 juni, waar tussen 19.30 en 20.30 uur gelegenheid is ons geluk te wensen. Woudenberg, het Wen cum 5. DS. P. VAN STRIEN heeft de Gereformeerde Kerken in Nederland lang en op velerlei wijzen gediend. Nu M vin 50-JARIG AMBTSJUBILEUM viert.willen wq hem daar In vreugde voor ba- danken. De raad van de Gereformeerde Kerk van Wouden berg nodigt U om die reden uit voor een RECEP TIE. die hii ds. Van Strien en echtgenote aanbiedt op VRIJDAG 10 JUNI aanstaande, s avonds van had acht tot half negen, in de kerk ..DE VOOR HOFre WOUDENBERG (hoek Nico Bergsteyn weg-Nijverheidsweg) Een ieder die de Jubilaris ven meer nabij heeft leren kennen is van harte welkom. De kerkeraad van Woudenberg. God nam heden in Zijn heerlijkheid op. i zuster, schoonzuster en tante A. A. C. Stokreef-Bomers Amsterdam: A C. M. J. Bomers Blaricum L M. Dooyes-Bomers Hierden H. A. D. J. Bomers H. E. Bomers-Go vers en kinderen Hierden. 23 mei 1977. Molenweg 37. Op Zijn dag nam de Heere uit ons midden weg mijn lieve zorgzame vrouw, onze dochter, zuster en tante Gndi Kocrts-Preuter op de leeftijd van 41 jaar. Amersfoort, J. H. Koerts Steenderen, G. H. Preuter J. G. Preuter-Hagenbeek Doetinchem, J. G. Hendriksen-Preuter H. E. W. Hendriksen Lelystad, G. Preuter D. W. Preuter-Wesselink Doetinchem, G. Wesselink-Preuter A. Wesselink Lunteren, H. Hol-Preuter Steenderen, J. Preuter E. J. Preuter-Borkink Lelystad, H. Preuter A. Preuter-Bulten Doetinchem, D. Preuter H. Preuter-van 't Wout Steenderen, H. van 't Wout-Preuter W. van 't Wout Vorden, J. Wiltink-Preuter L. H. Wiltink Vianen, B. van 't Wout-Preuter C. van 't Wout nichten en neven Amersfoort, 22 mei 1977 Isseltseveld 9b Gelegenheid tot condoleren op D.V. woensdag 25 mei van 20.00-21.00 uur in het Uitvaartcentrum aan de Westerstraat 92 te Amersfoort Geen toespraken, geen bloemen. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op donderdag 26 mei om 13.00 uur in de Emmakerk, Noordewierweg 131, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats „Rusthof' aan de Dodeweg te Amersfoort. De HEER van dood en leven, in Wie zij rotsvast geloofde heeft heden op Zijn tijd en wijze bij Zich thuisgehaald, Zijn daarop wachtend kind, onze lieve zorgzame moeder, behuwd-, groot- en over grootmoeder Anna Barendlna Dirkje Gerres weduwe van Jan Dirk Boerkoel, in de ouderdom van 93 jaar. Wij verliezen in haar een biddende moeder en Haarlem: M. C. C. Boerkoel A. B. Boerkoel J. D. Boerkoel W. Boerkoel-Nieuwboer kleinkinderen en achterkleinkinderen Heemstede, 22 mei 1977 Huize „Kennemerduin" Correspondentie-adres: Olycanstraat 32 Haarlem Moeder ligt opgebaard, Olycanstraat 32, alwaar gelegenheid is tot bezoek dinsdag en woensdag, 's middags van 3 tot 4 uur en 's avonds van 8 tot 9 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben donderdag 26 mei a.s. om 14.00 uur op de Noorderbe- graafplaats aan de Vergierdeweg te Haarlem. Vertrek van huis ca. 13.30 uur. Enige en Algemene Kennisgeving Op Zijn tijd heeft de Heere thuis gehaald, mijn dierbare tante Marie Dorothea Kirchmann weduwe van Bastiaan Lagendijk in de ouderdom van 78 jaar. G. L. Lagendijk Rotterdam, 22 mei 1977 „Emmahuis" Van der Sluysstraat 44. Korrespondentie adres: G. L. Lagendijk Zeesterlaan 6, Oostkapelle. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 25 mei op de Begraafplaats van de Ned. Herv. Gemeente „Cud-Charlois" (Charoloisse Lagedijk 680) om 1.30 -iur. Vertrek vanaf de rouwkamer van het Emmahuis om circa 1 uur. Vooraf een rouwdienst aldaar om 12.30 uur. Nog onverwacht nam God tot Zich onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Jacoba Lindhout-Van de Linde, weduwe van J. Lindhout Moeder werd 76 jaar. Zoe termeer: A. Lindhout N. C. Lindhout-Batenburg Voorburg: A. Klarenbeek-Lindhout J. Klarenbeek J. Lindhout L. F. C. Lindhout-Koderitsch Breda: P. Lindhout M. Lindhout-Traas A. C. Nonnekes-Lindhout J J. Nonnekes Rijswijk: L. Oosterveer-Lindhout D. Oosterveer 's-Gravenhage C. Kuyt-Lindhout C. L Kuyt Klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 21 mei 1977 Huize „Uitzicht", Daal en Bergselaan 52. Correspondentie-adres: Ambachtsherenlaan 499. Zoetermeer. Geen bezoek. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 25 mei om 13.30 uur in „Uit zicht', waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage. Na een langdurig geduldig gedragen riekte heeft de Heere tot zich genomen onze lieve moeder en oma, mevrouw Pieternella van den Berg weduwe van Gerrit Tukker, op de leeftijd van 79 jaar en 8 maanden. Utrecht A. Tukker Bergen op Zoom: A. Tukker G. Tukker-van de Kraats Fien en Gert Jan Brandwijk G. Tukker C. L. Tukker-Rouwert Boer Ella en Petra Schoonhoven: F. Tukker J. C. Tukker-Boer Arnold en André Vreeswijk: P. Heyboer-Tukker M. J. Heyboer Henk en Nelly Bleskensgraaf, 22 mei 1977. Corr.adres: G. Tukker, Kerkweg 6, Brandwijk. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren in het bejaarden centrum „Graafzicht" te Bleskensgraaf (zijingang Burg. Dekkingstraat) dinsdagavond van 8-9 uur n.m. en woensdagavond van 7-9 uur n.m. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op donder dag 26 mei om 3 uur n.m. op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkweg te Brandwijk. Ver trek vanuit het bejaardencentrum 2.30 uur n.m. „Wie gelooft, heeft het eeuwige leven." Op voor ons onverwachte tijd nam God tot Zich mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Joh&n Klok echtgenoot van Annie Koning, op de leeftijd van 72 jaar. Heerlen: A. Klok-Koning Geleen. Jan en Zus Klok-Hielema Elly en Hans Utrecht: Leo en Anny Klok-Vink Corry, Hans, Richard en Anja Rozenburg: Jaap en Dinie Klok-Hamstra Edwin 's- Hertogenbosch: Jaap en Ria Zwiers-Klok Mirjam Australië: Henk en Conny Klok-Quak Ronald, Peter en Jessica Schaesberg: Piet en Anni Klok-Scholten Margaret en Johnny Ermelo: Tila Klok Geleen: Bernhard en Dicky Klok- Meindersma Jolanda en Danielle Utrecht: Anton en Truus v.d. Berg-Klok Ronald en Stefan Borneo: Joop en Marijke Klok-Timmermans Bas en Boris New Zealand: Jan en Dinie Klinkhamer-Klok Heerlen, 21 mei 1977 Jacob van Maerlantstraat 61. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer ds. A. Verdoorn zal gehouden worden op donder dag 26 mei a.s. om 14 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Burg. Waszinkstraat te Heerlen, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats te Imstenrade. Gelegenheid tot condoleren vanaf 13.30 uur in voornoemde kerk. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Kerkraderweg 88, Heerlen. Gelegenheid tot bezoek van 18.30-19.00 uur. Op 18 mei j.L is. nog geheel onverwacht, in vol vertrouwen op God's genade, ontslapen Elzelina Francina Dooren in de leeftijd van 87 jaar. Zij is verlost. God heeft haar welgedaan. Brum men, Huize „Tolzicht" J. Flach exec. test. Corr.adres: Hugo de Grootlaan 11, Dordrecht Op uitdrukkelijk verzoek van de overledene heeft de begrafenis inmiddels in alle stilte plaatsgehad op de Alg. Begraafplaats te Dordrecht. God is eeuwig trouw De Here opent de ogen der blinden Psalm 146 8 In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is in vrede ontslapen onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Marijtje Grootendorst-Trimp sinds 30 november 1965 weduwe van Jacob Martinus Grootendorst, op de leeftijd van 81 jaar. Rotterdam: G. Grootendorst Boskoop: T. Grootendorst J. M. Grootendorst-van Wijk Boskoop: P. C. Grootendorst M. Grootendorst-Kerkhoven Sayville (U.S.A.): C. H. Grootendorst F. W. Grootendorst-van Soest Okinawa (Japan): J. M. Grootendorst A. Grootendorst-Borgesius Monster: M. G. Grootendorst A. Grootendorst-Slootweg kleinkinderen en achterkleinkind Rotterdam-Ommoord, 20 mei 1977 Cordell Hullplaats 22 „De Schutse" Gelegenheid tot condoleancebezoek in Boskoop dinsdagavond 24 mei van 19.30-20.30 uur in het Rouwcentrum, Gouwestraat 18. De teraardebestelling ia bepaald D.V. op woensdag 25 mei. Er zal dan, om 13.15 uur in het Rouwcentrum een dienst van Woord en Gebed beginnen, waarna omstreeks 14 uur de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de oude algemene begraafplaats aan het Reijerskoop te Boskoop. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van ons bestuurlid de heer U. de Ruyter op de leeftijd van 54 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij het werk dat hij voor onze vereniging heeft verricht Namens het bestuur van de Chr. Wo ningbouwvereniging „Land van Heusden en Altena" D. Heystek voorzitter J. Biesheuvel sekretaris Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd. Psalm 43. Heden nam God tot Zich onze lieve vader, be huwd-, groot- en overgrootvader, broeder, be- huwdbroeder en oom. Joos Daane sinds 9 november 1965 weduwnaar van Tettje Stawenga in de leeftijd van ruim 83 jaar. De bedroefde familie: Rotterdam: A. B. van der pol-Daane G. van der Dol Utrecht: Tj. H. Daane D. R. Daane-Nederlof Rotterdam: I. P. Daane P. Daane-Heyboer Akersloot: B. A. Mokry-Daane R. S. Mokry Rotterdam: J. G. van Dorp-Daane L. van Dorp Rotterdam J. Daane A. J. Daane-van Dooren Oud-Beijerland: M. J. Daane H. Daane-de Jong Rotterdam: Th. J. Daane J. H. J. K. Daane-van der Wijk Rotterdam: P. Daane A. C. Daane-Los klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Rotterdam, 22 mei 1977 Huize „Waelestein", Schulpplein 50 Correspondentie-adres: L. van Dorp, Schelmeroord 34, Rotterdam-3026 Liever geen bloemen geen toespraken. Vader ligt opgebaard in de rouwkamer van Huize „Waelestein", ingang Schulpplein 46. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleance: woensdagavond van 7.00 tot 7.30 uur. Er zal éen rouwdienst worden gehouden a.s. don derdag 26 mei in de aula van de Hervormde begraafplaats Charlois, Charloisse Lagedijk 680 te Rotterdam-Zuid, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Aankomst aula 11.30 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer „Waelestein" 11.00 Vandaag overleed, voor ons toch nog onver wachts, op 71-jarige leeftijd onze man, vader en opa Pieter de Vries „Peter 65" Uit aller naam, R. de Vries-van der Heijden Delft, 20 mei 1977 Julianalaan 65 De overledene is opgebaard in één der rouwka mers van het Rouwcentrum, Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegenheid is tot condoleren dinsdagavond van 7-8 uur. Bezoekuur dinsdagmiddag van 3-4 uua. De rouwdienst zal worden gehouden in de Imma- nuëlkerk, Schoemakerstraat 1 te Delft, woensdag 25 mei a.s. om 2 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene be graafplaats „Jaffa" te Delft, om ca. 3 uur. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Psalm 89 1 oude ber.) In volste vertrouwen op haar Heer en Heiland is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, behuwdmoeder en oma Heindereintje Langendoen geboren Boers op de leeftijd van 60 jaar. Rockanje: I. L. Langendoen Noordwijk: M. B. Lindhout-Langendoen P. Lindhout Nieuwe Tonge: B. Langendoen L. Langendoen-v. d. Weg Langerak: M. Langendoen A. Langendoen-Sterrenberg Blomberg (Did.): B. Langendoen F. Langendoen-de Waard Rotterdam: J. J. Thomassen-Langendoen M. H. Thomassen Rockanje: J. Langendoen en Nel de Boed Nieuwenhoorn: H. Langendoen M. Langendoen-Oranje Rockanje: A. Langendoen en A. Kreuger en kleinkinderen Rockanje, 21 mei 1977 Hugo van Andelstraat 9 Tel. 01884-1348 Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. op woensdag 25 mei a.s. op de Nieuwe begraafplaats te Rockanje plm. 14.30 uur. Vooraf zal een rouw dienst worden gehouden door de weleerwaarde heer J. v. d. Molen in de Geref. Kerk aan de Hoogvleetlaan te Rockanje. Aanvang rouwdienst 13.15 uur. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren dinsdag 24 mei van 19-20 uur in de Gereformeerde Kerk. Voor ons nog onverwacht nam God ti lieve man, onze lieve vader, grootvai grootvader Hendrik Verhoeff weduwnaar van J. G. Hofla in de ouderdom van bijna 85 jaar. Uit aller naam. A. Verhoeff-de Nooij. Voorburg, 23 mei 1977 Huize „Nieuw Heeswijk". Sonnenbu) Condoléancebezoek donderdag 26 mi Heeswijk" van 19.30-20.30 uur. De dienst van Woord en Gebed z< worden vrijdag 27 mei om 11.00 uur noemd rusthuis, waarna de beg plaatshebben om 13.00 uur op de Al graafplaats ,;Eikelenburg", Eikelenb Rijswijk. Maar ik weet: mijn Verlosser Job Heden heeft God tot Zich genome# moeder en grootmoeder Hielkje Visser-Wagne weduwe van Jan Visser, in de ouderdom van 80 jas Rotterdam: M. L. Visser Ruurlo: P. Bos-Visser Naaldwijk: R. Strating-Visser J. S. Straling Kortenhoef: J. Visser G. E. Visser-van Garder^ en kleinkinderen Rotterdam. 21 mei 1977 Prins Bernhardkade 25 a GEEN BEZOEK GEEN BLOEMEN. I De begrafenis zal in stilte plaatsvinJ Romeineij1 1 Weest blijde in de hoop. gei verdrukking, volhardend in h' Bedroefd, maar dankbaar voor allesf ons heeft betekend, heeft God tot zi> onze lieve vader en opa Pieter de Waard op de leeftijd van 70 jaar. Hoogvliet V Joh. de Waard i J. de Waard-Ottink Rotterdam: f M. B. Jongenotter-de A. M. Jongenotter I Hoogvliet J. de Waard P. L. de Waard-Koopm^! en kleinkinderen Rotterdam, 23 mei 1977 8 Huize „Waelestein" Schulpplein 50 1 Correspondentie-adres Joh. de Waard Lengweg 35, Hoogvliet Geen bloemen Vader ligt opgebaard in de rouwkanf lestein ingang Schulpplein 46. Rouwbezoek en gelegenheid tot ji woensdagavond van 8.00 uur tot 8.3e De begrafenis in het familiegraf zal d.'1 den donderdagmiddag 26 mei op de?j begraafplaats „Charlois" CharloisL 680. Vooraf zal er een rouwdienst worden, de Aula van de begraafplaats aanvaf" Vertrek vanaf de rouwkamer van Wet uur. Voor de treffende wijze, waarop u n.et tf leefd tijdens de ziekte, na het overlir begrafenis van onze lieve zuster en taif Frouwke Frederika Marj Oosterhuis b< en van onze lieve broer en oom ?r Anne Catharinus Ooste^ betuigen wij u onze hartelijke dank. Namens de familie R. A. B. Oosterhuis J1 Amsterdam, mei 1977. W Frans van Mierisstraat 57 Naam Adres Plaats ..^1 In open envelop zonder postzegel"11 Perscombinatie Reizen, antwoord^ Amsterdam

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 14