coördinator 5 JE 1e staffunktionaris 2e staffunktionaris HOOFD emeentT ELFT DUINSTREEK" vormingsleid(st)er/sekretaris(esse) FEDERATIEVE STICHTING VOOR MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING "EILAND IJSSELMONDE" Leidster gezins- en bejaardenverzorging üGrmingsujerk werkende jengeren konsulent (mnl./vrl.) voor programma-ontwikkeling LEGER DES HEILS Goodwill Centrum EW sociale dienstverlening naaste medewerker directeur sociale diens1 part-time algemeen maatschappelijk werk(st)er (50-70%) REGIONALE WOONWAGENCENTRA RAYON LEIDEN Het dagelijks bestuur van het rechtspersoonlijkheid bezittend lichaam "Regionale Woonwagencentra rayon Leiden" roept sollicitanten op voor de vacant komende functie van Hij/zij zal worden belast met de coördinatie van de door gemeentelijke en particuliere instellingen voor woonwagenbewoners te verrichten werk zaamheden en het stimuleren van goede onderlinge verhoudingen. Uit hoofde van genoemde taak fungeert hij/zij als secretaris van de coördinatiecommissie en is hij/zij belast met de leiding van een -uit de bij en ten behoeve van het centrum werkzaam zijnde functionarissen samen gestelde- werkgroep. Voorts zal zijn/haar taak mede bestaan uit het onderhouden van contacten met de aan de gemeenschappelijke regeling deelnemende gemeenten ten aanzien van de spreiding van standplaatsen in de regio; het organiseren van voorlichtingsbijeenkomsten aan gemeenten en andere belanghebben den; het in samenwerking met de behoeften die leven onder de in deze regio gevestigde woonwagenbewoners ten aanzien van het innemen van standplaatsen in deze regio, alsmede andere hieruit voortvloeiende werkzaamheden. Voor de vervullingen van deze vacature zoeken wij iemand die na een middelbare opleiding een voortgezette studie op het gebied van het opbouwwerk heeft gevolgd en zo mogelijk, al ervaring heeft opgedaan op bovengenoemd terrein. Het salaris kan. rekening houdend met opleiding en ervaring in onderling overleg worden vastgesteld tot een maximum van /3.561.- bruto per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Belangstellenden worden verzocht hun eigenhandig geschreven sollicitatie te zenden aan het dagelijks bestuur van "Regionale Woonwagencentra rayon Leiden", p.a. afdeling M.A.V., Stadhuis, Leiden. Leeftijd: 25 jaar DE GELDERSE CHRISTELIJKE PLATTELANDS JONGEREN BOND zoekt per 1 augustus a s. een De Gelderse C.P.J. is een christelijke vormingsorganisatie voor jonge mensen op het platteland. Het werk van de organisatie richt zich vooral op: de ondersteuning en bevordering van de sociaal-kulturele vorming van de leden; de ondersteuning en bevordering van de sociaal-ekonomische vorming van jonge agrariërs, alsmede de belangenbehartiging voor jonge agrariërs. Taken De te benoemen kracht zal in samenwerking met bestuur en werkgroep, die geheel uit vri|willigers bestaan, gestalte moeten geven aan bovengenoemde werksoorten. Bovendien zal hij/zij in samenwerking met de part-time administratieve kracht een koordinerende sekretariaatsrol moeten vervullen Vereisten: protestant-christelijke levensovertuiging; - bekendheid met de leef- en werksituatie van jonge mensen op het platteland; kennis van de landbouwproblematiek in het algemeen en van de sociaal-ekonomische positie van de jonge agrariër in het bijzonder; - ervaring met en interesse in het jeugd- en jongerenwerk; redaktionele vaardigheid; - rijbewijs B.E. Hogere beroepsopleiding Salaris. overeenkomstig de lichtlijnen van het Ministerie van C.R.M. Huisvesting.. - Huisvestingsmogehjkheden zijn aanwezig. Sollicitatiebrieven dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad gestuurd te worden naar het bestuur van de Gelderse C.P.J., Arnhemsestraatweg 55 te Rheden. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op bovengenoemd adres bij Gerard Kolkman, tel. 08309 2450 Aan de Federatieve Stichting nemen deel een Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening en een Prot. Chr. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening. Het bestuur van de kortgeleden opgerichte Federatieve Stichting, een gekombineerde A - instelling voor maatschappelijk werk, gezins- en bejaardenverzorging, toept sollicitanten op voor de funktie van (fulltime) Er is op korte termijn plaats voor een drietal leidsters voor de Rayonkantoren Barendrecht, Rhoon-Portugaal. Het werkgebied van de stichring omvat de gemeenten Barendrecht, H.l. Ambacht, Heerjansdam. Rhoon, Poortugaal, Ridderkerk en Zwijndrecht Tot de taken behoren: - intake werkzaamheden - het onderhouden van kontakten met gezinnen waar hulp geboden wordt. - de begeleiding van de uitvoerende krachten - deelnemen aan werkoverleg. Gevraagd wordt: - voltooide opleiding HBO (dipl. Sociale Akademie) MBO-sd. eventueel N XII, N XIX, N XX. - ervaring in soortgelijke funktie - organisatorische bekwaamheid - ingesteld op werken in teamverband. Salaris volgens landelijke regeling. Rechtspositie reglement CO AM. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en onder opgave van enige refe renties te richten aan de direkteur van de stichting, de heer W.N. van Loo. Pruylenborg 313 te Zwijndrecht. Stichting Gezinsverzorging en Maatschappelijk Werk Voorne-Putten-Rozenburg Jan Matthijssenlaan 1, Brlelle, telefoon 01886-4322 Onze instelling is werkzaam in 12 gemeenten op Voorne, Putten en Rozenburg. In dit gebied verlenen 12 leidsters en ca. 450 ver zorgsters en helpsters hulp aan gezinnen, bejaarden en chronische zieken. Het centrale kantoor is gevestigd te Brielle. Vanuit vier rayonkanto ren wordt de hulpverlening in de regio geregeld. Wegens a.s. vertrek van de huidige 2 funktionaris- sen vragen wij per 1 augustus 1977 een (inhoudelijke zaken) Taakstelling Het leiding en begeleiding geven aan de leidsters Het zorg dragen voor scholing, vorming en training van het personeel Het leveren van een inhoudelijke inbreng in het beleid van de instelling middels een kollegiale participatie in staf en team. en een (organisatie) Taakstelling Het zorg dragen voor de praktische uitvoering en hantering voor de instelling als totaal van indikatie-en registratiesystemen De uitvoering van een evenwichtig perso neelsbeleid- Het leveren van een inbreng in het beleid van de instelling middels een kollegiale participatie in staf en team. Gevraagd wordt voor funktie onder 1 S. A. of H. S. A. V.O. (of vergelijkbare opleiding) ervaring in het werken met volwassenen voor funktie onder 2: S.A. p.w. of H.S.A. p.b. opleiding leidingge vende funktionarissen (of vergelijkbare oplei ding) Geboden wordt Salariëring volgens landelijke regeling Rechtspositie volgens C.O.A M.-regeling Desgewenst hulp bij verkrijgen woonruimte. Voor beide funkties geldt, dat in overleg met de kandidaten zal worden vastgesteld of deze betrekkingen in half-time, driekwart of full-time vervuld zullen worden. Inlichtingen: Telefonisch bij mej. G.C.M. van der Goes, staf funktionaris Sollicitaties: Schriftelijk vóór 3 juni 1977 aan het Bestuur van de Stichting. De Landelijke Organisatie Vormingswerk Werkende Jongeren (LOVWJ) houdt zich bezig met belangenbehartiging, vertegenwoordiging en begeleiding van ca. 180 vormingsinstituten. Bij de organisatie werken ongeveer 80 mensen. Voor het begeleidingsteam t.b.v. de vormingsinstituten in het zuiden van het land zoekt de LOVWJ een Deze konsulent dient (groepen van) instituten middels voorlichtings-, studie- en werkbijeennkomsten te ondersteunen bij het ontwikkelen van een programma-beleid en van programma-inhouden. Om de programmerings-deskundigheid van plaatselijke werkers te bevorderen, zal hij/zij scholings- en trainingsprogramma's moeten opzetten en (doen) uitvoeren. Ook het mee-ontwikkelen van programma-kaders en hulpmiddelen voor programmering behoort tot zijn/haar taak. Vereist is een opleiding in de sociale wetenschappen (universiteit, HBO, MO); ervaring in onderwijs en/of vormingswerk en vaardigheden die nodig zijn voor het opzetten en uitvoeren van scholings- en trainingsprogramma's zijn zeer gewenst. Het in teamverband kunnen werken is een belangrijke voorwaarde. Van de konsulent wordt verwacht dat hij/zij in staat is leiding en begeleiding te geven. Kennis van onderwijsontwikkelingen, met name op het terrein van onderwijs voor werkende jongeren, is van groot belang. Het werkgebied omvat het zuiden van het land. Het begeleidingsteam Zuid is gevestigd in 's-Hertogenbosch. Salarisgrenzen: 2.768,-tot 3.561,--per maand. Premie AOW-AWW voor rekening van de werkgever. Opname in Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Schriftelijke sollicitaties tot uiterlijk 4 juni richten aan LOVWJ. afdeling Personeelszaken, St. Laurensdreef 49 in Utrecht. Belangstellenden voor deze funktie kunnen op aanvraag (tel. 030- 61 10 07) een informatiemap krijgen met nadere gegevens over: de betreffende funktie, de Landelijke Organisatie Vormingswerk en het Vormingswerk Werkende Jongeren. O.Z. Voorburgwal 14, Amsterdam. Tel. 020-230500 TINC aal lr Het Goodwill-centrum houdt zich. naast evangeiiscne arbeid, bezij algemeen maatschappelijk werk. gezinsverzorging, de opvang van. dakloze mannen en vrouwen en de exploitatie van een beiaard» Het werk wordt verricht door zowel beroepskrachten als vnjwillige n\ kers. Voor de coördinatie van en het leiding geven aan de sociale take wij kontakt met een maatschappelijk werker met V.O. of gelijkj opleiding, als Van de te benoemen funktionaris. die deel uitmaakt van de direkt onder meer verwacht dat hij/zij de doelstellingen van het Leger o onderschrijft, past in de struktuur en in Amsterdam woont, of bere hier te vestigen. jes t Taakomschnjving op aanvraag. P' Aanstelling na goedkeuring van CRM. Sollicitaties te richten aan: Lt. kolonel A. M. Bosshardt op boveu— adres. JIN" -IN' In de ontwikkelingen op het werkterrein van de sociale dienst dienen zich momenteel een aantal zaken gelijktijdig aan. Genoemd kunnen worden: intensivering van relatie met externe werkvelden, reorganisatie c.q. aanpassing val de werkprocedures bij de dienst, automatisering, voorbereiding van nieuwbouw, zoeken naar goede intern^ overlegvormen en de zorg voor een vakbewame personeel^C bezetting. Met name ter versterking van het management, zoekt het gemeentebestuur een medewerker, direct toe te voegen aan de directeur, die: - kan meedenken over en meewerken aan de ontwikke lingen op het werkterrein van de dienst; ities - een deel van de vele interne en externe besprekingen am kan helpen voorbereiden c.q. overnemen; ,isch - kan worden ingeschakeld bij het nemen van beslissinnc. op bijstandsaanvragen van meer ingewikkelde c.q. afwijkende aard; - de directeurtc zijner tijd kan vervangen en eventueel p.. opvolgen. De leeftijdsopbouw bij de dienst biedt hicropn over een aantal jaren een reëel uitzicht. zo - get Deze functionaris moet; theoretisch en praktisch goed bekend zijn op het terreii van de maatschappelijke zorg: - gevoel hebben voor de beleidsontwikkelingen en de bestuurlijke momenten daarin; - kijk hebben op organisatie; - goede contactkwaliteiten samen kunnen laten gaan met een grote mate van nuchterheid en besluitvaardigheid; b v - circa 35 jaar zijn. Benoeming zal op referendarisniveau kunnen plaatsvinden (nadere positieregeling afhankelijk van de mate daarin aan het beoogde profiel kan worden voldaan); Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de meningsvorming over de geschiktheid van kandidaten. Het uitgebrachte advies kan kosteloos met de psycholoog worden besproken. In een nadere kennismaking zullen ook medewerk(st)ers van de dienst worden betrokken. Wilt u verdere informatie, belt u dan de directeur, de heer A. K. Pellis, telefoon: 015 - 133111. toestel 2584. Sollicitatie-adres: gemeentebestuur, postbus 78, Delft. S.v.p. vermelden: nr 156 Binnen de Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening |ez Ihij werken wij, als team van negen maatschappelijk werkers in ch plaatsen Katwijk, Rijnsburg/Valkenburg, Noordwijk, Noordwij kerhout en Voorhout/De Zilk. Door het vertrek van een collega in Noordwijkerhout ontstaat e een vakature welke wij, voorlopig ongesubsidieerd, wille» opvullen mei een Een groot deel van zijn/haar taak zal inhouden het begeleiden van cliënten in nauwe samenwerking met de verschillende disciplines die ter plaatse werkzaam zijn. Wij verwachten van de kandidaten dat zij in het bezit zijn van het diploma Sociale Academie. Gezien de intensieve samenwerking genieten zij, die ervaring hebben in het werk, voorkeur. Wij bieden: salaris volgens richtlijnen van C.R.M., aanstelling voor voorlopig 1 jaar, rechtspositie volgens COAM-regeling, autokosten vergoeding volgens COAM U kunt dagelijks tussen 9.00 uur en 10.00 uur telefonisch informeren bij mej. van der Krogt of mevr. van Zalen, A.M.W.-ers in Noordwijkerhout, tel. (02523) 3523 of bij geen gehoor (07 11 10776. Uw schriftelijke sollicitatie gericht aan de wnd. directeur, de heei Peter van Teesehng, zien wij graag voor 1 juni^.s. tegemoet. Interkerkelijke S.M.D. "Duinstreek". Callaoweg 1, Katwijk a/d Ri|n. tel. 101718) 73344. v.-er> >2522^

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 34