„Hel werkterrein van de Heidentij breidt zich uit, en daarmee onze behoefte aan veelzijdig kopiëren, Océ helpt ons steeds weer perfect." Océ: doordacht kopiëren océ Een van de projecten van de Heidemij: Het uitbreidingsplan Elderhot in Arnhem-Zuid. v De Heidemij werd opgericht in 1888, met als doel verhoging van de opbrengst van water en land. Tegenwoordig houdt zij zich steeds meer bezig met een grote verscheidenheid aan projecten in binnen- en buitenland: sport en recreatie, woning- en kantorenbouw, wegen en vliegvelden, havens en pijpleidingen enzovoort. De jaaromzet in 1976 was maar liefst f 990 miljoen. De efficiënte afwikkeling van alle projecten brengt een enorme hoeveel heid kopieerwerk met zich mee. „Het leeuwedeel van onze kopieerapparatuur komt van Océ" zegt de heer Bossen broek, hoofd van de Centrale Dienst Inkoop. „Océ is voor ons altijd een goede gespreks partner als het over kopiëren gaat, van lichtdrukken tot plain paper. Ze hebben begrip voor onze problemen, denken echt met ons mee en proberen een oplossing te zoeken die ons past. Wij werken dan ook al jaren metOcé!' Océ wil vanzelfsprekend ook uw problemen helpen oplossen. Bel even met een van onze verkoopkantoren voor een afspraak. Wij komen graag naar u toe. Océ Nederland B.V. Venlo. HoofdkantoorVerkoop Nederland, Brabantlaan 2. 's-Hertogenbosch, telefoon: 073-12 23 55. - Showrooms: Amsterdam (tel. 020-441088), Rotterdam (tel. 010-14 50 66), Eindhoven (tel. 040-44 8325), Hengelo (tel. 05400-2 63 05). Océ en van der Grinten zijn handelsmerken.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 22