Dl direkteur direktrice leerling- verplegenden operatie-assistent(e) NEBO ZIEKENHUIS groot°schuylenburg verpleegkundigen/ soclotherapeuten diaconessenhuis breda groot-schuylenburg gemeenteziekenhuis dord recht VERPLEEGKUNDIG DOCENT(E) Een nieuw beroep meteen vertrouwd gezicht WAARNEMEND HOOFD HOOFDVERPLEEGKUNDIGE voor de Kinderafdeling HOOFDVERPLEEGKUNDIGE NINL/VRL. WAARNEMEND HOOFDVERPLEEGKUNDIGE MNL/VRL. gemeenteziekenhuis dord recht waarnemend hoofd ZATERDAG 7 MEI 1977 TROUW/KWARTET JAT In onze inrichting, waar 800 pupiHen worden behandeld en verzorgd, hunnen voor de introductiecursussen die op 25-7 en 1-8-77 van start gaan worden geplaatst Wi| zoeken jonge mensen die minstens 17'h jaar oud zijn, met een protestants-chnsteli|Ke levensovertuiging en m het bezit zi|n van MAVO-, INAS- of KV/JV-diploma. of een daaraan gelijkwaardige opleiding Zi| kunnen worden geplaatst als leerling van de 3-jange opleiding voor het Z-diploma (Zwakzinnigenzorg) Aan hen kan worden geboden: - een boeiende en dankbare werkkring te midden van onze pupillen - salaris en sociale voorwaarden volgens landelijke regeling - reiskosten 2 i per maand naar en van de ouderlijke woning, onder aftrek van f 5. per retourreis Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot br G P Bijlsma. hoofd Verpleegdienst. tel (055) 260906 toestel 132. Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106, Apeldoorn. Op de binnenkort te openen P.A.A.Z. zijn diverse functies vacant voor Binnen het sociotherapeutische milieu van deze afdeling zal gestreefd worden naar een korte, intensieve en directief georiënteerde behandeling van cliënten en/of cliëntsystemen. Naast de verpleegkundige taken zult u deel uit maken van de therapiegroepen. Voor deze functies is het bezit van het diploma B- verpleegkundige en ervaring een vereiste. Het bezit van het diploma A-verpleegkundige strekt tot aanbeveling. Satans volgens rijksregeling en mede afhankelijk van ervanng. De rechtspositieregelingen van de gemeente Dordrecht zijn van toepassing. Telefonisch kunt u inlichtingen verkrijgen bij Zr A. v.d. Plas, verpleegkundig-directrice, tel. 078-32222 en bij mevr F. C Moene. psycholoog, tel. 078-63343 tussen 19.30 en 20.00 uur op maandag t/m vrijdag. Uw sollicitatie kunt u richten aan de verpleeg kundig-directrice. Postbus 306 te Dordrecht. Spreekuren dinsdag en vrijdag van 11.00 uur tot 1200 uur. VELDWIJK is een psychiatrisch ziekenhuis, waar ca. 800 patiënten worden behandeld en ver pleegd. Het gaat uit van de Vereniging tot Chris telijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. Bij de afdeling Opleidingen van ons ziekenhuis ontstaat binnenkort een vakature voor een t.b.v. de opleiding tot ziekenverzorgende. In ons ziekenhuis nemen 40 leerlingen deel aan de opleiding tot ziekenverzorgende. Eén docent(e) en één praktijkbegeleidster in volledig dienstverband zijn verantwoordelijk voor het goed funktioneren van deze opleiding. Als partner hebben we een verpleeghuis in de omge ving. Samen hebben we een zelfde aandeel in de opleiding. Taak het koördineren van de opleiding in samen werking met het verpleeghuis het verzorgen van de lessen psychiatrische verpleegkunde kontakt onderhouden met de verschillende uurdocenten. het begeleiden van leerlingen en leerlin gen-groepen het voorbereiden en afnemen van examens Vraag het diploma ziekenverpleging A B docentenopleiding of studerende hiervoor gezien het karakter van ons ziekenhuis is een chnsteli|ke levensovertuiging gewenst ervaring strekt tot aanbeveling Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met het hoofd van de opleidingen, de heer J B Aamoudse. tel 03417-4848. toestel 473 Sollicitaties te richten aan de geneesheer-direk- teur van het Psych iatrisch Zieken It u is Ermelo In onderstaande ziekenhuizen begint op 29 augustus 1977 een driejarige opleiding tot Dit beroep houdt onder meer in het instrumenteren en assisteren bij operaties en het assisteren bij de anaesthesie. Het theoretische gedeelte van de opleiding zal worden gegeven in het ..OPLEIDINGSINSTITUUT WESTEINDE-ZIEKENHUIS". terwijl het prak tische gedeelte zal worden verzorgd in het door u gekozen ziekenhuis. De opleiding kan worden gevolgd door jonge mensen met een HAVO of vergelijkbaar diploma. Er kunnen nog enkele leerlingen geplaatst worden. VERPLEEGKUNDIGEN kunnen deze opleiding volgen, te beginnen In het tweede leerjaar, hetwelk aanvangt medio september 1977. Informatie omtrent bovengenoemde opleiding, salaris en huisvesting worden zowel telefonisch als schriftelijk gaarne verstrekt door: Ziekenhuis St. Antoniushove Leidschendam Zr. A. Bot Bethel Ziekenhuis Delft Zr Th. Fleur Diakonesseninrichting ..Bronovo" Den Haag Hr. Meylis St. Franciscus Gasthuis Hippolytus Ziekenhuis Nebo Ziekenhuis Oude- en Nieuwe Gasthuis Rode Kruis Ziekenhuis Diakonessenhuls te Voorburg Westeinde Ziekenhuis Holy Ziekenhuis Gemeente Ziekenhuis Nolet Ziekenhuis Bethlehem Ziekenhuis Rotterdam Zr. Amabilis Delft Hr. Tuil Scheveningen Zr. J. van Dijk Delft Den Haag Voorburg Den Haag Vlaardingen Schiedam Schiedam Den Haag Hr. Sloof Zr. Maartense Zr. Vermey Zr. M. Haring Zr. Baan Zr. de Frel Zr. Bruinier Zr. Zwinkels 070-20.93 60 015-56.9340 070-26.41.41 010-22.33 44 015-56.92.40 070-51.21.71 015-56.93.11 070-61.47.61 070-90.67.00 070-45 29 19 010-74 22 22 010-26 91 26 010-26.00.80 070-66.93.90 Het Dlaconessenhuis is een prot. christelijk ziekenhuis met 261 bedden. Op de afdeling verloskunde/gynaecologie, waar 30 patiënten verpleegd worden, ontstaat binnenkort een vakature voor een: Voor genoemde funktie komen wij graag in kontakt met verpleegkun digen, die naast hun diploma A ziekenverpleging beschikken over ervaring in een leidinggevende funktie en belangstelling voor verlos kunde en gynaecologie hebben. Ook erg belangrijk vinden wij het vermogen om een prettige werksfeer op de afdeling te bevorderen. Voorts strekt het tot aanbeveling wanneer men de kaderopleiding heeft gevolgd of daarmee al vergevorderd is. Benoeming geschiedt in de rang van 1e verpleegkundige A. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Langendijk 75 te Breda, onder vermelding van codenr. 012 op de enveloppe. TER SCHELDE te BRESKENS (Zeeland) is een verzorgingstehuis voor 91 bejaarden met 27 personeelsleden. Het bestuur van de ..Vereniging Protestants Tehuis" te Sluis, exploitante van Ter Schelde, wenst in verband met huwelijk van de huidige direktrice op korte termijn in kontakt te komen met gegadigden voor de funktie van: Het bestuur is van mening dat als taak van de direktie o.m. moet worden gezien het scheppen van een optimaal leefklimaat voor de bewoners, het voorbereiden en uitvoeren van beleidsbeslissingen en het doelmatig doen funktioneren van de verschillende diensten binnen het huis afzonderlijk en in samenhang met eikaar. Om deze taak naar behoren te kunnen uitvoeren strekt ervaring in de omgang met de ouder wordende mens tot aanbeveling, terwijl de kandidaten bovendien moeten beschikken over: belangstelling voor de ouder wordende mens leidinggevende capaciteiten organisatie- en improvisatie vermogen goede kontaktuele eigenschappen diploma A-en/of B-ziekenverpleging. Geboden wordt: werkkring in een nieuw tehuis met energieke medewerkers grote mate van zelfstandigheid arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-bejaardentehuizen. Sollicitaties met uitvoerige informatie en opgave van referentie-adressen dienen binnen veertien dagen te worden gericht aan het bestuur van de Vereniging Protestants Tehuis, Hoogstraat 58 te Sluis. Vanwege pensionering van de huidige hoofdverpleegkundige krijgen wij een vakature voor een De kinderafdeling heeft de mogelijkheid om 34 kinderen te verplegen; Voor deze funktie zoeken wij lemend die: in het bezit is van diploma Ziekenverpleging A met kinderaantekening; een stafopleiding of een daarmee gelijkstaande opleiding heeft gevolgd; gevoel heeft voor en geduld heeft met kinderen; in staat is om te luisteren en te delegeren. Zij die op grond van het bovenstaande of op andere gronden menen voor de funktie in aanmerking te kunnen komen, worden verzocht, schriftelijk uitvoerige informaties over hun persoon, opleiding en werk te sturen aan de personeelsafde ling, Distelkade 21, Amsterdam-Noord. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het hoofd van de verplegingsdienst onder nummer 020-368922. ZIEKENHUIS AMSTERDAM NOORD Op de binnenkort te openen P.A.A.Z. is plaats voor een en een In de rang van 1e verpleegkundige A, Binnen het sociotherapeutische milieu van deze afdeling zal gestreefd worden naar een korte, intensieve en directief georiënteerde behandeling van cliënten en/of cliëntsys temen. Naast de verpleegkundige en organisatorische taken zult u in samenwerking met de psychiater en psycholoog belast worden met de begeleiding van het sociotherapeutische team en dient u deel te nemen aan de (groeps)sociothera- peutische taken. Voor beide functies is het bezit van de diploma s A- en B-verpleegkundige en ervaring een vereiste. Salaris volgens rijksregeling. De rechtspositieregelingen van de gemeente Dordrecht zijn van toepassing. Telefonisch kunt u inlichtingen verkrijgen bij Zr. A. v.d. Plas. verpleegkundig-directrice, tel. 078-32222 en bij mevr. F. C. Moene. psycholoog, tel. 078-63343 tussen 19.30 uur en 20.00 uur op maandag t/m vrijdag. Uw sollicitatie kunt u richten aan de verpleeg kundig-directrice. Postbus 306 te Dordrecht. Spreekuren dinsdag en vrijdag van 11.00 uur tot 12.00 uur. Voor schoonmaakwerkzaamheden op de operatieafdeling van ons ziekenhuis vragen wij voor spoedige indiensttreding een Werktijden: variërend van 10.30 uur tot 19.30 uur. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken. Scheveningseweg 106, Den Haag. De afdeling Bewegingstherapie vraagt met |poed efh De afdeling is gesitueerd in een nieuw gebouw, om vatlende een gymzaal, een groot zwembad en een gewenningsbad. Gedacht wordt aan iemand met een opleiding Peda gogische Academie of CIOS. Ervaring in de be wegingstherapie is een vereiste. Taakomschrijving: - het mede zorgdragen voor het optimaal functioneren van de afdeling - het geven van lessen aan onze pupillen - zorgdragen voor materiaal en accommodatie - vervanging van het hoofd bij diens afwezigheid. Geboden wordt een prettige afwisselende werkkring,. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer L. C. Keers, hoofd van de afdeling, tel. (055) 260906. toestel 245. s avonds toestel 217 Schriftelijke sollicitatie kunt U zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106. Apeldoorn.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 24