full time predikant Belastingconsulent orthsea Festival verwacht ilriehonderd jazzmusici KULTUREEL WERKER V/M Al A l£l Hoofd administratieve dienstverlening bronovo-nebo °f assistent belastingconsulent Feestconcert voor Sint-Willibrordusorgel vrije universiteit Drs De Pous wordt eredoctor Tilburg j 1 98 groepsleidster - groepsleider een groepsleidster een ass. groepsleidster ^1 DE POMP A MEDEWERKER(Ster) ADJUNKT-DIREKTRICE reformatorische bijbelschool zeist Eenjarige vormingscursus (dagschool opleiding) wetenschappelijk medewerk(st)er secretaris van de HBO-Raad [min) kïERDAG 7 MEI 1977 TROUW/KWARTET 23 OEN HAAG Ruim driehonderd jazzmusici zullen op vrijdag 5, zaterdag 16 en zondag 17 juli medewerking verlenen aan het weede Northsea Festival in het Haagse Congresgebouw. Organi- ator Paul Acket is vrijwel rond met de contracten voor zover het Ie buitenlandse artiesten betreft. Iet ligt in de bedoeling ook nog een iantal Nederlandse Jazzmusici uit te lodigen waaronder vertegenwoordi- ers van de avant-garde, maar dit iangt nog af van CRM-subsldle, die n eerste instantie is afgewezen we ens een negatief advies van de taad voor de Kunst, maar hiertegen s beroep aangetekend. Tot de deelnemers van het tweede Jorthsea Festival behoren Ella Fitzgerald, Maynard Ferguson met orkest, de Braziliaan Paulinho da Costa, Count Basie met orkest, het Don Ellis Orkest, Nina Simone. Os car Peterson met Joe Pass (nog niet geheel zeker), Charles Mlngus Quar tet, Max Roach Quartet, Dizzy Gil lespie Quartet. Dave Brubeck Quar tet, Toots Tielemans Quartet, Mud dy Waters Blues Band. Art Blakey and the Jazz Messengers. Horace Sil ver quintet, Chris Barber Jazz Blues Band, Big Joe Turner. Dutch Swing College Band, Earl Hines Quartet. New Orleans Syncopators, Chris Hinze and Friends, Archie Shepp Quintet, Herbie Mann, Atlan tic Super Stars, Boy Edgar's Big Band (met Oerrie van der Kley), John Lewis (ex-Modern Jazz Quar tet) en vele anderen. De concerten vinden plaats in vijf zalen. In de toneelzaal zullen perma nent Jazzfilms worden vertoond, en in het souterrain wordt een Jazzpla- tenmarkt ingericht. Ook zullen er gratis concerten voor de ingang van het Congresgebouw worden gegeven en zullen op grootbeeld Jazz- videoshows worden georganiseerd. De dagprijzen bedragen dertig dul den, en een driedaags passepartout kost vijfenzeventig gulden. Er wor den vijftienduizehd bezoekers ver wacht. Count Basie Van een verslaggever TILBURG De katholieke ho geschool in Tilburg heeft vier ere doctoraten verleend ter gelegenheid van het tiende lustrum. Ze worden op 24 november uitgereikt. Onder schelden zijn: drs. J. W. de Pous (57). voorzitter van de Sociaal- Economische Raad, prof. dr I. J Brugmans (80). emeritus-hoogleraar economische en sociale geschiede nis aan de universiteit van Amster dam, lord Denning (78), voorzitter van het „Court of appeal" in Enge land, en prof. dr. H. A. Witkin (60), uit Princetown (Amerika). HAARLEM Het Adema-orgel dat uit de afgebroken Sint-Willebrordus- kerk in Amsterdam naar de kathe drale basiliek van St. Bavo in Haar lem werd overgebracht, Is nog steeds niet afgebouwd. De Stichting Sint- Willebrordusorgel is doende om de vervolmaking van dit koninklijk in strument binnen korte tijd tot stand te doen brengen. Zij doet daarbij regelmatig een beroep op orgelmin naars die daaraan niet alleen met hun sympathie maar ook financieel willen meewerken. Zo wordt er op zondag 15 mei 's middags om 15 uur een feestconcert op dit orgel gegeven door de Franse organist Guy Bovet. Hij speelt de Orgelsymfonie nr. V van Charles Wi- dor en „Ad nos, ad salutarem un- dam" van Llszt. De toegangsprijs voor dit concert is 7,50. Wie dit concert bezoekt, heeft tevens de ge legenheid nog meer voor het goede doel bij te dragen door in de pauze, of na afloop, de grammofoonplaat te bestellen waarop bespelingen van het orgel door Bernard Bartelink en Thijs Kramer zijn opgenomen. Wie intekent vóór of op het concert be taalt 16. Daarna is de prijs 18,50, in beide gevallen verhoogd met 3,50 verzendkosten. AMFAS: Op de nieuwe aandelen die deze verzekeringmaatschappij gaat uitgeven, hebben de aandeel houders recht van voorkeur in de verhouding een op vijf De uitgifte- koers van de aandelen is 70. !i Internaat voor Schippersjeugd "Prinses Margriet" Klooienbergiaan 561Friesewal 10 Zwolle. Voor enkele vacatures die in augustus ontstaan roepen wij nu reeds sollicitanten op voor de funktie van In onze internaten wonen ruim 350 kinderen van 6 tot 18 jaar waarvan de ouders werkzaam zijn in de binnenvaart. De leefgroepen van de jeugd van 6-12 jaar zijn vertikaal gemengd; die waar de oudere jongens en meisjes wonen zijn horizontaal niet gemengd van opbouw Voor deze baan wordt gevraagd: werken vanuit een positief chr. levensovertuiging; leeftijd tenminste 21 jaar; ervaring in een soort gelijk beroep; een voor het beroep geetgende opleiding b.v.: k.b. A B; K.V.J.V.; M.B.O. Geboden wordt: een baan waarin je jezelf kunt zijn; een goed salaris (afhankelijk van leeftijd en ervaring); lange vakanties (tijdens schoolvakanties is het internaat gesloten.) Heb je interesse en voldoe je aan wat je collega's aan inbreng van je verwachten schrijf dan een brief aan'het sollicitatieteam van het internaat "Prinses Margriet", Klooienbergiaan 561, Zwolle, telefoon 05200-14888. Buurthuis 'HET MIERENNEST' onderdeel van de STICHTING KLUBHUIZEN 'DE JEUGDHAVEN LEIDEN' vraagt per 1 augustus 1977 een De stichting is ontstaan als een instelling vanuit de gereformeerde kerk. De laatste jaren werken men sen uit de wijk op uitvoerend- en bestuurlijk niveau mee in de stichting. We kunnen daarom niet stellen dat voor medewerkers een christelijke le vensvisie als uitgangspunt geldt. Wel vinden we dat de mens centraal moet staan in werkvisie en werk. Het Mierennest richt zich op de Transvaalbuurt, een volksbuurt van 2000 inwoners. Het team bestaat uit 4 leden. De werksoorten zijn: peuter-, kinder-, tiener-, volwassenen-, bejaar den- en buurtwerk. De belangrijkste taken voor het nieuwe teamlid zijn: verder uitbouwen van het kinderwerk (uitvoe ring en koördinatie) begeleiding vrijwillige medewerkers meedenken in het beleid en meehelpen inhoud te geven aan teambesprekingen eventueel begeleiding van een deel van het volwassenenwerk. WIJ verwachten: een enthousiast iemand met een afgeronde Mi- kojel-. Sociale Akademie- of MBO-opleiding. Inschaling volgens LOAC-regeling in CIIA-funktie. Voor meer informatie kun je terecht bij het team: vragen naar Mago of Gezien, tel 071-650500. Bij de sollicitatieprocedure zullen bezoekers/buurtbewo ners, vrijwilligers en teamleden betrokken zijn Sollicitaties binnen 14 dagen richten san de dfrekteur van de stichting, Breestraat 19. Lelden. Het Prins Bernhard Internaat, prot.-chr. internast voor schippersjeugd te Maasbracht, vraagt per 1 augustus 1977: Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten: van tenminste 21 jaar met gevorderde ot voltooide beroepsopleiding met enige ervaring in vergelijkbaar werk met een prot.-chr. levensovertuiging hierbij denken wij aan kandidaten: van tenminste 19 jaar met bijv K V J V of vergelijkbare opleiding met een prot.-chr levensovertuiging Salarienng volgens rijksnormen Schoolvakanties vrij Sollicitaties en inlichtingen de direkteur van het internaat. Sintelstraat 19. Maasbracht. tel 04746- 1692 JONGERENCENTRUM (Uitgaande van de Stichting „De Instuif") Sandbrlnkstraat 5 Veenendaal Telefoon 08385-11038 Oe STUURGROEP van genoemd centrum, waarbinnen vele soc.-kult. activiteiten t.b.v. de jongeren in Veenendaal plaatsvinden, vraagt die met de STUURGROEP ■u de HULPVERLENING binnen het centrum gestalte geeft Salaris volgens LOAC-regeling (max.^36). Belangstellenden, mei ervaring en minimaal een algerdnde H.B.O.-opleiding, kunnen hun sollicitaties richten aan de secretans van de STUURGROEP, p/a De Bongerd 6. Veenen daal. Verdere inlichtingen worden graag telefonisch gegeven: 08385-11038, terwijl tevens om toezending van een informatie-pakket gevraagd kan worden. Het Prins Bernhard Internaat, prot.-chr. Internaat voor schippersjeugd te Maasbracht, vraagt: Van haar wordt verwacht dat zij samen met hoofdleider en direkteur mee zal denken in het algemeen beleid, en dat zij tevens de kinderen en medewerkers zal kunnen begeleiden. Ook het kontakt met de ouders zal. een belangrijk gedeelte van haar taak zijn. Gevraagd wordt: min. leeftijd 25 jaar opleiding HBO-IW, of vergelijkbare opleiding prot.-chr. levensovertuiging Geboden wordt: prettige werkkring salansregeling volgens rijksnormen schoolvakanties vrij Sollicitaties en inlichtingen de direkteur van het internaat. Sintelstraat 19. Maasbracht. tel. 04746- 1692 De Stichting Ref. Bijbelschool te Zeist start per sept. 1977 een éénjarige VORMINGSCURSUS te Zeist, ten behoeve van die mensen die door hun vooropleiding behoren tot het technisch, administratief en verpleegkundig middenkader. (Zij die in een gelijkwaardige ervaringssituatie verkeren of voor een academische studie zijn uitgeloot zijn eveneens hartelijk welkom), ledereen die interesse voor deze cursus heeft wordt verzocht zich ten spoedigste te wenden tot: Ref. Bijbelschool Zeist Slotlaan 241 Tel 03404-24166. STICHTING De Stichting Bronovo-Nebo vraagt voor de vakature ontstaan door het vertrek wegens emeritaat van ds A. Th. Stegenga voor het ziekenhuis^pastoraat een Gedacht wordt aan een predikant, die niet ouder is dan circa 50 jaar. Het gevolgd hebben, c.q. het volgen van een Klinisch Pastorale Training is een vereiste. Brieven met uitvoerig curriculum vitae te zenden aan het Bestuur van de Stichting Bronovo-Nebo, Postbus 2900, 's-Gravenhage, onder vermelding op envelop: „Predikants- vakature". Eventuele inlichtingen bij ds A. M. Nortier, Bronovolaan 5, 's-Gravenhage, telefoon 070-264141. amsterdam Btj de vakgroep Andragologie en Sociale Pedagogiek van de Subfaculteit der Peda gogische en Andragogische Wetenschap pen bestaat een 0 5 vacature voor een voor de sectie Sociale Pedagogiek. Zijn/haar taak zal zijn: het leveren van een bijdrage aan het on derwijs in het kandidaats- en het docto- raal-programma; een bijdrage leveren tot het stimuleren van en het mede uitwerking geven aan de discussie omtrent gemeenschappelij ke vragen, zoals die naar voren komen binnen de onderzoeksprojecten van de sectie; het deelnemen aan de bestuurlijke werk zaamheden van de vakgroep en de sub faculteit; het dragen van medeverantwoordelijk heid in de beleidsontwikkeling van de sectie. Vereisten afgestudeerd zijn in de sociale weten schappen; bekendheid met socialisatietheorieën, met het accent op maatschappijkritische theorieën; bekendheid met theorieën omtrent het agogisch handelen. bij voorkeur praktijk- en onderzoekserva ring binnen een agogisch werkveld, dat gericht is op jongeren; ervaring in het geven van onderwijs. Nadere informaties kunnen worden verkre gen bij drs. J.L Hazekamp. De lairesse- straat 142, Amsterdam, telefoon 020- 79 30 31. Van de te benoemen medewerk(st)er wordt verwacht dat hij/zij kan instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 622/5-1307. te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boele laan 1105. f*ostbus 7161. Amster dam advies- en overlegorgaan voor het hoger beroepsonderwijs Het bestuur van de HBO-Raad wenst voor het doen van een voordracht tot benoemingdoor de Algemene Vergadering in contact te komen met kandidaten voor de functie van De Raad is een vereniging. Leden van de Raad zijn organisaties in het hoger beroepsonderwijs en overkoepelende onderwijsorganisaties Het doel van de Raad is in het algemeen het bevorderen van de ontwikkeling van het hoger beroepsonderwijs en van een doelmatige samenwerking tus - sen de leden. Meer in het bijzonder fungeert de Raad als adviesorgaan voor de bewindslieden van Onderwijs en Wetenschappen en Landbouw en Visserij over aangelegenheden betreffende het hoger beroepsonderwijs. De Raad kent een Algemene Vergadering, een bestuur en 11 secties, waarin de problematiek van de afzonderlijke categorieën van het hoger beroepson derwijs worden behandeld. De te benoemen functionaris heeft de leiding van het bureau wordt belast met de ambtelijke voorbereiding van de vergaderingen van het bestuur en de Algemene Vergadering en draagt zorg voor de uitvoering van de daar genomen besluiten woont de vergaderingen van het bestuur en de Algemene Vergadering bi' en heeft daarin een raadgevende stem onderhoudt een aantal externe contacten van de HBO-Raad. Van de kandidaten wordt verwacht: ruime ervaring op leidinggevend gebied inzicht in de organisatiestructuur en ontwikkeling van het hoger beroeps- onderwijs, daarbij inbegrepen de problematiek van de verhouding tussen bijzonder en openbaar onderwijs en kennis van de verhouding hbo^wo bereidheid tot samenwerking met democratisch gekozen organen uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid goede contactuele eigenschappen opleiding op het niveau van hoger onderwijs. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectie-procedure behoren. De honorering geschiedt overeenkomstig schaal 152 van het B3RRA (mm. 6.150,-, max. 7.750,- per maand, een uitloop tot 8.500,- is mogelijk). Opname in het A. B. P. Sollicitanten kunnen zich tot uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten tot Dr. Th. H. J. Stoelinga. voorzitter van de HBO-Raad. Van Bnmmellaan 23, Wassenaar, bij wie tevens zonodig informaties kunnen worden verkregen, (tel. bureau 070-624951; tel. privé 01751-17848). Van Beek, Franken Co., maatschap van registeraccountants, met kantoren te Amsterdam en Utrecht, zou voor haar vestiging te Amsterdam graag in kontakt komen met iemand die zijn kapaciteiten wil ontplooien als De juiste man op de juiste plaats zal leiding gaan geven aan een afdeling, die opzet en begeleiding van administraties bij klienten tot haar taak rekent en vanzelf sprekend deze kliënten adviseert op grond van de verkregen uit komsten. Voor vervulling van deze goed gehonoreerde funktie zijn naast de juiste motivatie, goede kontaktuele eigenschappen noodzakelijk. Aangezien de administraties worden gevoerd met inschakeling van een service-bureau, wordt kennis van modeme administratieve tech nieken noodzakelijk geacht. Geïnteresseerden op SPD niveau, tussen 28 en 40 jaar, worden uit genodigd een schriftelijke sollicitatie te zenden aan ons kantoor Oosterpark 77-78 te Amsterdam. Wilt u eerst nadere informatie over deze funktie, dan kunt u ook bellen met 020-93.09.10 en vragen naar Drs A. Franken, R.A. ('s avonds 02518-50.224). Van Beek, Franken Co., maatschap van registeraccountants, met kantoren te Amsterdam en Utrecht zou voor haar vestiging te Utrecht graag in kontakt komen met een Aan deze funktie wordt groot gewicht gehecht, aangezien deze het mede-drijven van de belasting afdeling inhoudt. Het bezit van het diploma Federatie Belasting Consulenten of hiervoor studerend is noodzakelijk, aange zien deze afdeling een vrij omvang rijke aangiftepraktijk, zowel op het gebied van de inkomstenbelasting als van de vennootschapsbelasting, omvat. Ook prak'ische kennis op belastinggebied is onontbeerlijk. Geïnteresseerden in deze goed gehonoreerde funktie worden uitgenodigd een schriftelijke sollici tatie te zenden aan het kantoor adres in Utrecht, Oudwijk 41. Wilt u eerst nadere informatie over deze funktie dan kunt u hellen met 030-51.58.29/51.65.39 en vragen naar de hccrE.J. van den Bosch, R.A. ('s avonds 03462- 30.83).

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 23