m w I6 m vu bewaarster vertegenwoordigers RIREAGOIM enthousiaste medewerk(st)ers vrije universiteit vrije universiteit IN HUIZE EMMAHOF KOK vrije universiteit vrije universiteit (adjunct) röntgenlaborant(e) instrumentmaker ADMINISTRATEUR stichting voor gezinsverzorging en gezinshulp haarlemmermeere.0. GAF (Nederland) B.V. voorlichtingsbijeenkomst woensdagavond 1 juni 1977 MACHIIMEZETTER protestants christelijk streekziekenhuis bennekom wetenschappelijk medewerker (m/v) administratief stafmedewerkster ZATERDAG 7 MEI 1977 TROUW/KWARTET 20 amsterdam Bi| de afdeling Tandheelkundig# Röntgenolo gie wan d# Vakgroep Conserverende Tandheel kunde kan een part-time of full-time worden geplaatst De voorkeur gaat uit naar een medewerk(st)er die over ervaring in de tandheelkundige Rönt genologie beschikt, maar dit is geen vereiste. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bi| het hoold van het Vakgroepsbureau. Mw G B van den Bovenkamp. tel 020-548 44 74 Schnfteli|ke sollicitaties worden, onder vermel ding van vacaturenummer 280-1477. met be langstelling tegemoet gezien door de Dienst Personeelszaken. De Boele laan 1105. Postbus 7161. Amsterdam- Buiten velde rt amsterdam Binnen de Faculteit der Geneeskunde kan worden aangesteld een die tenminste in het bezit is van het diplo ma MTS-fijnmetaal en in opleiding is voor, of in het bezit van. diploma Bemetel Hij zal zich bezighouden met het ontwikke len en vervaardigen van apparatuur t.b.v. het wetenschappelijk onderwijs en onder zoek. Leeftijd lot 25 jaar Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer J G. van Deudekom. telefoon: 020-548 33 35 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 219-1407. kunt u richten aan de Dienst Personeelszaken De Boele- l$an 1105. Postbus 7161. Amster dam Buitenveldert In verband met het vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij op korte termijn op onze afdeling administratie een Fonkt Ie-informatie De taak van deze funktionaris bestaat uit: - Leiding geven aan enkele administratieve medewerkers - Geheel zelfstandig voeren van de financiële, salaris- en gezinsadministratie - Het opstellen van de begrotingen en de samenstelling van de jaarrekeningen Beleidsadvisering t.a.v. financiële en financieel-ekonomische vraagstukken van de instelling. Fnnktie-eisen: - Middelbare schoolopleiding - Tenminste in het bezit van M.B.A.-diploma - Kennis van en enige ervaring in het verwerken van gegevens via een komputer Leeft(jd: Minimaal 25 jaar oud Salarisgrenzen Tussen min. C.R.M. nr. 19/2281.24 en max. C.R.M. nr. 33/3191.59 per maand, incl. toeslag (schaal 1 juli 1976). De arbeidsovereenkomst wordt gesloten op basis van de zgn. COAM-regeling. voorzover subsidiabel. Er bestaat een goede pensioenvoorziening en bij noodzakelijke verhuizing wordt Oen vergoeding in verhuiskosten verstrekt. Telefonische informaties worden verstrekt door de direkteur van onze stichting, de heer J.M. Mensink, tel. tot 12 mei 02503-17014 na 12 mei 02503-12041. Sollicitaties, gericht aan de direkteur, zien wij gaarne binnen 14 dagen tegemoet. Stichting voor Gezinsverzorging en Gezinshulp Haarlemmermeer e.o. Adres tot 12 mei: Nieuweweg 45 t^ Hoofddorp na 12 mei: Boekanierslaan 2 te Hoofddorp. Onze instelling werkt in de gemeenten Haarlemmermeer, Haarlemmerliede c.a. en Aalsmeer. Bijna 400 personeelsleden zorgen voor de gezinsverzorging, de hulp aan bejaarden en de hulp aan chronisch zieken. Onze buro-aktiv Heften zijn gekoncentreerd op een buro in Hoofddorp. Voor de debiteuren- en salarisadministratie maken wij gebruik van de diensten van een komputerburo. Wij zijn GAF in Delft. Wij leveren o.a. kopieer- en lichtdrukapparatuur aan bedrijven en instellingen Internationaal meer dan 20.000 medewerk(st)ers. In Nederland ruim 400. EN GAF GROEIT! Daarom zijn wij ter uitbreiding van ons ver koopapparaat op zoek naar enkele vakbekwame voor het adviseren en verkopen van: 1- onze lichtdrukapparatuur en en materialen; 2- onze kantoorkopieer-apparatuur, waaronder plain paper copiers Wij bieden: een uitstekend salaris een gunstige gratifikatieregeling 8% vakantietoeslag toekomstmogelijkheden een prima onkostenvergoeding een representatieve auto (zonder reklame). Indien u onderstaande bon aan ons opstuurt nemen wij kontakt met uop. Mijn interesse gaat uit naar de funktie van vertegenwoordiger voor de produktgroep: kantoor-kopieer apparatuur lichtdrukapparatuur. Naam Straat Plaats Leeftijd .Tel.. Huidige funktie:j Deze bon kunt u in een enveloppe (zonder postzegel) sturen aan: ANTWOORDNUMMER 67 DELFT. T.a.v. onze afdeling Personeelszaken. Op dinsdag 10 mei kunt u ook bellen voor nadere informatie. Voor de produktgroep kantoorkopie de heer J. de Jonge, toestel 425; voor de produktgroep lichtdruk de heer A. Biemans, toestel 154. Mercunusweg 6-8. Postbus 44 Delft. Tel. 015 569344 Het Ministerie van Justitie Solliciteren naar een baan, waarvan je je nauwelijks een voorstelling kunt maken, is onplezierig. Het is dan ook zaak dat u zo goed mogelijk op de hoogte bent van hel werk. vóórdat U echt solliciteert Als we U dan vragen, te solliciteren naar de functie van bij de penitentiaire inrichting voor vrouwen te Amsterdam (tijdelijk ook nog te Rotterdam), dan willen we u eerst zo volledig mogelijk informeren over het hoe en waarom. In het huis van bewaring I aan het Kleine Gartmanplantsoen 10 te Amsterdam wordt derhalve een gehouden op Tot uw taak als bewaarster behoort onder meer het zorgdragen voor de interne beveiliging en het mentaal opvangen en begeleiden van vrouwelijke gedetineerden. Als vooropleiding wordt gevraagd: voltooide lagere school. Enkele jaren voortgezet onderwijs strekt tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en (eventueel) ervaring, van f 1678.- tot f 1904,- per maand, nog vermeerderd met de onregelmatig heidstoelage van ongeveer f 150,- per maand. Promotiemogelijkheid tol max. f 2207,- per maand Vakantie-uitkering 8%. Bent u een vrouw, niet jonger dan 25 en niet ouder dan 45 jaar, en u wilt een weliswaar veeleisend, maar evenzeer interessant beroep, knipt u dan onderstaande bon uit en zendt hem in naar het centraal wervings- en opleidingsinstituut van het gevangeniswezen. Laan van Meerdervoort 84 te Den Haag. U krijgt dan van ons een uitnodiging voor deze voorlichtingsbijeenkomst Naam: Straat: Woonplaats: Leeftijd: Prov.: jaar Brilsterkte: Vac. nr.: 8-5884/0157 zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de voorlichtingsbijeenkomst op 1 juni 1977 voor de functie van bewaarster. PARAGON is een der grootste leveranciers van formulieren voor overheid en bedrijfsleven. Wij zoeken een voor bediening van fotografische opmaakapparatuur en voor filmmontage en tevens een voor bediening van fotografische zetapparatuur (Comp-Set) In beide funkties wordt gewerkt in twee ploegen met een prettige tijdverdeling over de werkweek Ons bedrijf kent een aantal gunstige regelingen zoals onze gratificatieregeling, het spaarsysteem, vergoeding van studiekosten e.d. Zoekt u eens kontakt met onze afdeling personeelszaken U kunt schrijven, maar opbellen is ook goed; vraagt u dan naar de heer L. van Nieuwland AMSTERDAM KARPERSTRAAT 10 TEL. 020 781111 Het komplex van gezondheids voorzieningen te Bennekom omvat behalve het Streek ziekenhuis. een tehuis voor psychisch gestoorde bejaarden, een reaktiveringscentrum voor langdurig zieken en een school voor verpleegkundigen en verzorgenden. Ruim 800 medewerkers(sters) werkzaam in de verpleging en verzorging, de medische- paramedische- en civiele diensten zetten zich In voor behandeling, verpleging en verzorging van ca. 650 pajiénten en bewoners. Bij de sektie personeels voorziening van de centrale afdeling Personeelszaken komt vakant de funktie van personeels- funktionaris Als rechterhand van het hoofd personeelszaken heeft de personeelsfunktionaris als voornaamste taken: - werving, selektie en aanstelling; - leiding en begeleiding van 2 medewerksters van de sektie personeelsvoorziening - het leveren van een eigen bijdrage bij het bepalen, ontwikkelen en uitvoeren van het personeelsbeleid; - na gebleken geschiktheid het hoofd personeelszaken bij diens afwezigheid vervangen. Voor een goede vervulling van deze funktie achten wij noodzakelijk: middelbare opleiding, aangevuld met diploma Sociale Akademie. richting personeelswerk; - ervaring in een soortgelijke funktie; leeftijd tussen 23 en 30 jaar. Gezien de samenstelling van ons personeelsbestand, zal een vrouw In de genoemde funktie evenzeer tot hear recht kunnen komen als een man. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen worden met belangstelling tegemoet gezien door het hoofd personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. (Gem. Ede), telef. 08389 - 91 01. toestel 2217. PIRSCOMBINATII N.V. Uitgeefster van o.a. de dagbladen De Volkskrant, Het Parool, Trouw en een aantal week- en nieuwsbladen vraagt voor haar Inkasso-afdeling De beschikbare funkties kunnen als vofgt wor den omschreven A. OVERIGE INKASSO Een medewerk (ster) met enige kennis van boekhouden die in de toekomst een deel van de inkassowerkzaamheden inzake losse num merverkoop zelfstandig kan verrichten. B. ADVERTENTIE INKASSO I Een medewerkereer) die tot taak krijgt Het verwerken van de binnenkomende beta lingen. De telefonische en schriftelijke behandeling van klachten inzake betaftngen. oosteeen van eenvoudige bneven. Ervge adm»mstrat>eve ervaring is gewenst II. Een medewerkster voor hel verrichten van type werkzaamheden en eenvoudge admrwslretoe Ty- C. ABONNEMENTEN INKASSO Een jongste bediende, ketst kunnende typen. Wij bieden u goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals 0% vakantiegeld, een gratis krant, een uitstekende studiekostenregeling en reiskostenvergoeding wanneer men buiten Amsterdam woont Op langere termijn zijn doorgroei-mogelijkheden niet uitgesloten Voor de funkties zijn eventueel aangepaste werktijden mogek|k binnen het afdekngsbeierd van de Inkasso Wanneer u betangstekmg hebt voor een van bo venstaande funkties. bel dan even (020) 914400 en vraag naar mevrouw Wrtmer Schrijven mag ook: afdehng per- soneetzaken Perscombinatie N V.. Wibautstraat 131, Eventueel kunt u ook 's avonds vanaf 19 00 uur telefo nisch kontakt opnemen met onze Inkassochef de heer M. •nmmler. telefoon 02292-2365 te Amsterdam wordt gevraagd een Het huis is in 1971 gereedgekomen. Er is een moderne keuken. Voor schoonmaakwerkzaamheden is per soneel aanwezig. Salarisgrenzen: 1.692 tot 2.648. Parttime, bvb. 30 uur per week zeer goed mogelijk. 5-daagse werkweek; weekends vrij. Waardevast pensioen. Sollicitaties: Bestuur Pro Senectute. Vondel straat 56 te Amsterdam. Telefoon: 020/18 13 41 amsterdam De Faculteit der Letteren vraagt voor de studierichting der Semitische Taal- en Letterkunde een halve werktijd voor onderwijs en onderzoek op het gebied van het Arabisch en/of de Islam Vereist voor deze functie is een doctoraal examen met hoofdvak Arabisch en kennis van de Islam. Ook zij die binnenkort hopen af te studeren komen in aanmerking. Instemming met de doelstelling Wer Vrije Universiteit wordt verwacht. Inlichtingen kunnen verkregen worden bij p/of. dr. H J. Daiber. telefoon 020- 548 37 36 of 02507-63 33 Sollicitaties, binnen vier weken, te richten aan de Dienst Personeelszaken.postbus 7161, De Boelelaan 1105. Amsterdam-Buiten- veldert, onder vermelding van vacatu renummer 440-1457 JAN OUDMAN B.V. Import en Groothandel in schoenen Pop Dijkemaweg 31 c, Groningen, vraagt voor direct EEN FUNKE JONGEMAN leeftijd ±20 jaar. voor administratief werk op ons magazijn. De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het uitschrijven van pakbonnen. Gezien de grote verscheidenheid aan artikelen moet sollicitant accuraat kunnen werken. M.A.V.O. of gelijkwaardige opleiding is gewenst. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan bovenstaand adres. amsterdam Bij het Bureau van de Faculteit der Ge neeskunde kan op korte termijn worden geplaatst een die belast zal worden met secretariële on dersteuning van de Faculteitsraad, het Faculteitsbestuur, enkele Commissies en het Bureau Faculteit der Geneeskunde Haar taak zal ondermeer zijn het notuleren van Faculteitsraad- en Commissievergaderingen organisatie van Commissievergaderin gen, de verzorging van interne en externe communicatie ten behoeve van Commis sies; het verzèmelen en doorgeven aan Vak groepen van relevante infofmatie in aan gepaste vorm; het concipiëren van brieven; het registreren en controleren van inko mende- en uitgaande correspondentie e archivering en documentatie Voor deze functie is vereist voltooide middelbare schoolopleiding, e ruime ervaring, bij voorkeur als directie secretaresse, in het stenografisch opne men van vergaderingen (max 30 perso nen) en concipiëring van notulen; e goede type-vaardigheid. systematische wijze van werken Met geplande vakantie kan rekening ge houden worden. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het Hoofd van het Bureau Faculteit der Geneeskunde, mevrouw A van Riessen. telefoon 020-548 27 12 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 201-1397. kunt u richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boele laan 1105. Postbus 7161. Amster dam

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 20