195 Kookboeken in de Bibliotheek. Keffalinla Sj amro bank schoon en vast REÜNIE HET IS ER WEER! Trouw FAMILIEBERICHTEN Koningin Wilhelmina College 2 Tweepersoonskamers. AANNEMER OF SCHILDER Lees toch wat je lekker vindt. HOOGOVENS'.' ESTEL ZATERDAG 7 MEI 1977 TROUW/KWARTET 1 kunnen van maandag tol cn me! vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogeh|k van 18 00 20 00 uur. Gelrouiüd R. van der Heide en A. van Eerden 29 april 1977 Peesterweg 2. Zuidvelde <Gem Norg). We zijn blaj en de Here dankbaar u te kunnen berichten. dat J. Aukema en A. Aukema-Vroom D V 20 mei a s 25 jaar zijn getrouwd Dat zij nog lang voor elkaor en ons gespaard mogen blijven is onze wens. Receptie van 16.00-17.30 uur in ..de Schakel". Namens de familie Aukema: T Aukema-Zuidersma Slootdorp. mei 1977 Soli Dep Gloria Blij en dankbaar hopen wij op 15 mei te gedenken, dat onze ouders B. van Ocveren en D. K. van Oeveren-Kramer 25 jaar getrouwd zijn. Tevens viert vader zijn ambtsjubileum. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 27 mei van 16.30- 18 20 uur in de Immanuélkerk te Rijnsburg Hun liefhebbende kinderen Theo Wim en Nella Trix Marga Dorothée Ben Arjan Rijnsburg. mei 1977. Korte Voorhouterweg 4 ..Want de Here God is een zon en schild, de Here geeft genade en ere" Vrijdag 13 mei a s hopen wij met onze ouders, grootou ders H. J. Miske J. Miske-Houtman hun 40 jarig huwelijksfeest te vieren Henk-TVuus NieoHit.- Arnoud Km Roelie Dick Tom Han Renee-Jaap Bruno mei 1977 Middelstum, O van Ewsumlaan 14 Wij zullen die dag niet thuis zijn Dank U voor alle 40 jaren. Dank U voor deze dag zo blij Vader, zo trillen umj U vragen wees hen steeds nabij. Op D V 13 mei a s hopen wij met onze lieve ouders en grootouders J. Haverdings J. liaverdings-Zuidema hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Wierden Faith en Jaap Jolanda. Wim en Leon Ieder die onze ouders wil feliciteren is van harte welkom op vrijdag 13 mei tussen half vijf en zes in het verzor gingscentrum „Alegunda Ilberi" in Bedurn Bedum. Julianalaan 8 1927 1977 Weipelukzalip is de mensch wiens sterkte in U is Ts. 84:6 Met deze tekst werd 50 jaar geleden het huwelijk kerke lijk bevestigd van onze ouders en grootouders Anthony Jeronimus en Marrigje de Ruiter Wij zijn dankbaar en blij dat God hen al deze jaren voor elkaar en voor ons heeft gespaard en hopen op 18 mei a.s. dit blijde feit te vieren Graag willen wij u uitnodigen het Gouden Bruidspaar op die dag te feliciteren in restaurant ..Plaswijck C.N.A Looslaan 9. Rottcrdam-Hillegersberg. van 16.00 tot 17.30 uur Jan en Joke. Mississauga Canada Dick en Annie. Zutphen Nel en Kees. Putten Gld. Hea en Heins. Moordrecht en hun kinderen Rotterdam. Terbregse R Rottekade 144 Op 19 mei hopen onze ouders en grootouders A. C. Goldschmeding en J. F. Goldschmeding-Barends Wijenburg 189. Amsterdam-Buitenveldert hun 50-jarig huwelijk te gedenken. Receptie op zaterdag 14 mei in het Apollohotel (Vatel- zaali. Apollolaan 2 (te bereiken met tramlijn 23 en 24. halte Hobbemakade of met buslijn 15) Hun kinderen en kleinkinderen. Dankbaar hopen wij op 12 mei D V feestelijk te geden ken dat onze lieve ouders en grootouders H. Lanning J. Lanning-Wolting op die dag 50 jaar zijn getrouwd Zwinderen Jan en Jenny Lenning-Wilms Tineke, Gerdien. Henriet Hoofddorp Gretha en Fokke Bootsman-Lanmng Tineke Berkum Rcmmelt en Janny Lenning-Wiechers Erik. Thijs-Jan U kunt hen feliciteren 's middags van 2 30-4.30 uur in cafe Van Opijnen te Goes Na een kortstondig, moedig gedragen lijden heeft God tot Zich genomen onze lieve zuster, schoon zuster en tante. Engelina Hermina van der Valk, op de leeftijd van 62 jaar. Familie VAN DER VALK. 's-Gravenhage, 5 mei 1977. Herderslaan 5. Correspondentie-adres: Roemer Visscherstraat 235 Geen bezoek aan huls. De overledene is opgebaard in ..Het Rouw- centrum". Van Diemenstraat 167. Bezoek zater dag en zondag van 1-2 uur De rouwdienst zal gehouden worden in de aula van de Begraafplaats „Nieuw Evkenduynen", Kamperfoehestraat 2a. op maandag 9 mei a.s. om 3 uur waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de ontvangkamer van de begraafplaats. De Gereformeerde Kerk van Zaandam deelt u mede dat de Heer der kerk uit haar midden tot Zich heeft genomen onze broeder H. Schaap op de leeftijd van 75 jaar. Hij heeft met grote trouw en toewijding de kerk vele jaren gediend als ouderling-scriba van wijk- kerkeraad Westen kerkeraad Algemene Zaken en tot heden was hij archivaris van de kerk. Dankbaar voor wat God ons in deze dienstknecht heeft geschonken, zal hij als een voorbeeld in onze herinnering blijven. „Weest te allen tijde overvloedig in het u-erk des Heren, wetende, dat uw arbeid niet vergeten ij in de Here". 1 Cor 15:58 Namens Wijkkerkeraad West en Kerkeraad Algemene Zaken E. Zwolsman J. W. Woudstra Behouden door genade". Heden is in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Aaltje Boonstra op de leeftijd van 75 jaar Rotterdam: R. Ruinard—Boonstra Leers urn G de Graaff—Boonstra "St. Anna Parochie G Hoekstra—Boonstra J. Hoekstra Neven en Nichten Rotterdam. 5 mei 1977. Beukelsweg 69 a Geep bezoek Geen bloemen De begrafenis zal plaats vinden D.V. maandag 9 mei om 12 uur op de algemene begraafplaats „Hofwijk" aan de Delftweg 230 (Overschie). Vertrek vanaf het woonhuis circa 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Heden is mijn lieve zorgzame Vader Bastiaan Bijl sinds 16 februari 1977 weduwnaar van Elizabeth Wilhelmina Smaling. op de leeftijd van 86 jaar in zijn Heer en Heiland ontslapen E. J. Bijl Rotterdam. 5 mei 1977 Grondherendijk 29 a Corr adres Vincent van Goghlaan 119, Maassluis Geen toespraken Geen bloemen Geen bezoek aan huis Gelegenheid voor condoleance- en rouwbezoek in de rouwkamer van huize ..Sonneburgh", Schulpweg 534. Rotterdam-Zuid Zaterdag en maandag van 19.00 tot 19.30 uur De teraardebestelling zal plaatsvinden dinsdag 10 mei a.s. op de begraafplaats Chariots van de Hervormde Gemeente Rotterdam-Zuid. Charlois- se Lagedijk 680. Rotterdam-Zuid om ongeveer 11 45 uur. Vertrek van de rouwkamer van huize „Sonneburgh" om 11.30 uur. De dienst in de. rouwkamer begint om 11.00 uur. Alles moest ik los laten, behalve Christus' hand; dumocht ik vasthouden. Hij leidde mij door de duisternis tot Zijn Licht en zeide: ..Mijn genade is U genoeg." Heden is mijn zorgzame Vrouw, onze lieve Moe der en Oma Susanna Sijgje van TuijlHordijk op de leeftijd van 72 jaar gestorven W. van Tuijl H W van Tuijl C van TuijlHof Tine. Robert Rotterdam. 5 mei 1977 Randweg 92 b Geen bloemen Geen toespraken Gelegenheid voor condoleance- en rouwbezoek in de rouwkamer van het Ikaziaziekenhuis. Montes- soriweg I. Rotterdam-Zuid. Zaterdagen maandag van 20 00 tot 20.30 uur. De teraardebestelling in het familiegraf zal plaatsvinden dinsdag 10 mei a.s op de be graafpiaats Chariois van dc Hervormde Gemeen te Rotterdam Zuid, Charloisse Lagedijk 880. Rot terdam-Zuid om ongeveer 14.45 uur. Vooraf wordt de dienst an Woord en Gebed gehouden in de Maranathakerk. Hillevliet 116, Rotterdam- Zuid om 13 30 uur Vertrek van Randweg 92 b om 13 00 uur Uw betrouwbare vakantiepartner .-- - '-V V"' Perscombinatie reizen J Kijk in hel vakantieproijramma vol ver rassingen zomer 1977 Gratis thuisgezonden als u de bon invult 1 Naam Adres Plaats Opsturen aan Perscombinatie Reizen, Antwoordnummer 2792. Amsterdam. In open envelop, geen postzegel plak ken svp Uw vertrouwde vakantiepartner is onze allernieuwste Griekse bestemming. n Fascinerend eiland 8-daagse vliegreis va 648," Informatie/Boeking Perscombinatie reizen Amsterdam, Wlbautstraat 131, Tel. 020-914400 Sruun MIJ GRATIS HET ZO'.'ERPROGRAMMA 1977 Naam Adres Plaats - In open envelop zonder postzegel opsturen aan Perscombinatie Reizen, antwoordnummer 2792, Amsterdam gevestigd te Amsterdam uitgifte van nominaal f 150.000.000,- 8i pCt. kapitaalobligaties 1977 per 1978/1997 koers van uitgifte zal uiterlijk op woensdag 11 mei 1977 vóór beurs worden bekendgemaakt. inschrijving van heden tot vrijdag 13 mei 1977.15.00 uur, op de voorwaarden van het prospectus d.d. 6 mei 1977 bij de kantoren van ondergetekenden. storting woensdag 15 juni 1977 prospectussen en inschrijvingsbiljetten. alsmede - tot een beperkt aantal - exemplaren van de statuten en van het laatstverschenen jaarverslag van Amsterdam-Rotterdam Bank N V. zijn verkrijgbaar bij de kantoren van inschrijving. amsterdam-rotterdam bank n.v. pierson, heldring pierson n.v. Amsterdam, 6 mei 1977. (Chr. HBS) CULEMBORG Ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum hoopt de scholengemeenschap twee reünies voor oud-docenten en oud-leerlingen te houden op 3 sept. a.s. voor belangstellenden uit het „Weeshuis-tijdperk" op 10 sept. a.s. voor belangstellenden uit het „Beethovenlaan-tijdperk" Gaarne ontvangt de jubileum-commissie op gaven voor deelname VÓÓR 15 MEI A.S. (Beethovenlaan 1. Culemborg, tel. 03450- 5046) met vermelding van de datum, waarna nader bericht volgt. Bejaardencentrum "DEBUNTERHOEK", Molenweg 5 Nunspeet. In ons tehuis, gelegen in een bosrijke omgeving, en dicht bij het centrum van het dorp, hebben wij ter beschikking. Gegadigden kunnen zich in verbinding stellen met de directrice Zr. Matla tel. 03412-2844. Welke jongeman, in het bezit van lof studerend voor) vestigingspapieren voor is geïnteresseerd om zich als zelfstandige, mede in te zetten binnen ons nog jonge en veelbelovende bedrijf in de randstad. Geen eigen geld nodig. Brieven onder nr. 7030 aan Dagblad Trouw, Amsterdan WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND MONDELINGE OPLEIDINGEN MIDDELBARE AKTEN nederlands. frans, engels, duits, alle A en B en geschiedenis op de avonden en op zaterdag. SCHOOL VOOR TAAL- EN LETTERKUNDE DEN HAAG bovendien cursussen onderwijskunde, latijn, antieke cultuur, spreekonderwijs, filosofie en algemene taal wetenschap. inlichtingen administratie postbus 6272 den haag, tel. 070-398923 - V N:.fi - - Puhlikatie aangeboden door dit blad. in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame SIRE. Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken NV IJmuiden De voorzitter van de raad van commissarissen nodigt aandeelhouders en certificaathouders uit tot het bijwonen van de jaarlijkse ALGEMENE VERGADERING VAN AANDEELHOUDERS te houden op donderdag 26 mei 1977 in het Congrescentrurg RAI. Europaplein te Amsterdam; aanvang 14 00 uur. Punten van behandeling: 1. Behandeling en vaststelling van de jaar rekening over 1976; behandeling van het voorstel het verlies ten laste van de algemene reserve te brengen; behandeling van het voorstel een dividend uit te keren uit de algemene reserve. 2. Aftreden en benoeming van een lid van de raad van commissarissen. 3. Benoeming van een lid van de raad van bestuur. Toegang tot de vergadering hebben alle AANDEELHOUDERS en CERTIFICAATHOUDERS, hetzij in persoon, hetzij bij een schriftelijk gevol- machtigde, mits. wat de houders van gewone aandelen aan toonder betreft, dezen hun aandeel- bewijzen en wat de houders van certificaten van aandelen betreft, dezen hun certificaten uiterlijk vrijdag 20 mei 1977 hebben gedeponeerd ten kantore van een van de volgende banken: in Nederland: Algemene Bank Nederland N.V. te Amsterdam. Rotterdam of 's-Gravenhage. Amsferdam-Rotferdam Bank N.V. te Amsterdam. Rotterdam of 's-Gravenhage. in België: Kredietbank N.V. te Brussel in Duitsland: Deutsche Bank AG te Frankfurt am Main of Düsseldorf. in Frankrijk: Lazard Frères Cie te Parijs, in Zwitserland: Schweizerische Bankgesellschaft te Zürich. Schweizerische'Kreditanstalt te Zürich, Schweizerischer Bankverein te Basel dan wel uiterlijk vrijdag 20 mei 1977 ten kantore van de vennootschap te IJmuiden het bewijs hebben overgelegd van hun aandeelhouderschap of certificaathouderschap. hetwelk onder andere kan geschieden door overlegging van het bewijs, dat hun aandeelbewijzen of certificaten in open bewaargeving berusten bij De Nederlandsche Bank N.V. of bij een der hiervoorvermelde banken en daar geblokkeerd gehouden worden tot de sluiting van de vergadering. Het depolbewijs. afgegeven door een der boven genoemde banken, geldt als toegangsbewijs voor de vergadering. De voordrachten voor de benoemingen, bedoeld onder punt 2 en 3. liggen voor aandeelhouders en certificaathouders ter inzage ten kantore van de vennootschap. Aldaar en via de hierboven- genoemde bankinstellingen zijn exemplaren van het jaarverslag over 1976 kosteloos verkrijgbaar. IJmuiden, 6 mei 1977 s CAL0X snelreinigingstoWeften bruisen oh hei wore uw kunssgebrt schoon Verw-tderenoHecnoe-ecbiig- heóen en de meest hordnekk -je ooo- sk>g opeen gemakkelijke en snelle mamer Cata» snelremtgrgsfoyeoen >n handige dócrdrukslnf.s - CAL0X gebitskleefpasta houdt u-W l .-nsigetxl vosloptnn eters de hele dog long 'tlsgenok-' kei'ik uil sit en en heeh een gewekte kleefkrochl kun» weet Cafen-fci-ten en lachen nacr tele- T lat' don» Z'i Gte gebiiskleefposia-i

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12