Olielanden blijven verdeeld over prijs er is een boek over geschreven! wel's gelezen? FAMILIEBERICHTEN Pérez' missie mislukt im gt Nieuwe boeken Mogelijk vandaag bezetting van spoorlijn Utrecht-Arnhem ■ve Orgelconcours voor amateurs Koorfestival F in Den Haag bll< DINSDAG 3 MEI 1977 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Dankbaar en blij berichten wij u de geboorte van Sieuwert Jan V. H Bruins Slot W M. S Bruins Slot-Helmig Bcppechien en Maria Amstelveen. 1 mei 1977 Punter 399 Op 15 April j I mochten we met onze ouders, grootou ders en overgrootouders J. Ballast G. Ballast-Reurink hun 50-jarig huwelijksfeest herdenken. We hopen dit samen met de familie te vieren op woensdag 11 mei 1977. Gelegenheid tot feliciteren is er deze dag van 16.00-17 30 uur in het kerkcentrum ..De Ontmoeting". Europalaan Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Emmeloord. Botterstraat 27. Welzalig hij. die de God pan Jakob tot zijn hulp e heeft, wiens verwachting u op de Here zijn God. Psalm 146 5 In dit vaste vertrouwen is naar zijn Heer gegaan, na een moedig gedragen ziekte, mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jan Hendrik van Weerd, oud 54 jaar. Uit aller naam S. H. van Weerd-van Manen Amersfoort. 1 mei 1977 Anton Mauvestraat 23 D.V. donderdag 5 mei a s. is om 12.30 uur de Uitvaartdienst in de lchthuskerk aan de Grote Haag te Amersfoort, waarna van de kerk uit. de teraardebestelling zal plaatshebben om 13.45 uur op ..Rusthof' aan de Dodeweg te Amersfoort. Met groot leedwezen geven wij kennis van het overlijden van ons medebestuurslid en onze goede vriend de heer J. H. van Weerd Dankbaar zien wij terug op hetgeen hij lange tijd voor ons tehuis mocht betekenen. Bestuur Stichting Chr. Woon- en Verzorgingscentrum „De Amerhorst" Amersfoort „Afijn Genade is u genoeg Voor ons onverwacht nam de Here tot Zich mijn lieve schoonzoon, onze beste Zwager en oom Gerrit Dam echtgenoot van Hilligje Kemp op de leeftijd van 44 jaar. Haarlem: C. Kemp-van der Blom Heerde: V. Kemp J. P. Kemp-van der Kaay Amersfoort: W Kemp H. H. Kemp-Riemersma Arkansas (U.S.A Y. H. C. Kemp B Kemp-Blond Neven en nichten Heemstede, 1 mei 1977. Dr. Schaepmanlaan 49. De begrafenis zal D.V plaatshebben donderdag 5 mei as. 10 00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Herfstlaan te Heemstede. Want nu zien wij nog dooreen spiegel, in raadse len doch straks van aangezicht tof aangezicht. Nu ken ik onvolkomen, maar dan zal ik ten volle kennen, zoals ik zelf gekend ben. 1 Cor. 13 12. Op Zijn tijd behaagde het de Here van ons te nemen Zijn kind, onze lieve moeder en oma Hendrik* van Ojen-Vierbergen weduwe van A. J. van Ojen, in de leeftijd van 82 jaar. J. A. E. van Ojen G. A. J. van Ojen C. H. van Ojen-van Draanen Annerieke Annette Gerko Gravenhage. 29 aprü 1977. Saffierhorst 186 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Bronovo". Bronovolaan 9. Bezoek van 13 30-15 30 uur De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de Algemene Begraafplaats ..Westduin", Ockenburghstraat. 's Gravenhage Loosduinen, op woensdag 4 met as. om 12.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Met diep verdriet is heden van ons heengegaan mijn lieve man. mijn geliefde zoon. onze broer, zwager, oom en neef Johannes Jacobus Verdonk. geboren 3 augustus 1908. Uit aller naam: G. Verdonk-Meerdink. 's-Gravenhage, 30 april 1977. Soesterbergstraat 173. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gem Ziekenhuis Leyenburg. Leyweg 275; bezoek van 17-18.45 uur. De Uitvaartdienst zal gehouden worden donder dag 5 mei om 10 30 uur in de Maranathakerk, Sweehnckstraat 156, waarna de crematie in beslo ten kring zal plaats hebben. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst in de kerk. In Jezus ontslapen, onze lieve man, vader, broer, zwager en oom Klaas Heine Meijer op de leeftijd van bijna 68 jaar. „Die Hoop moet al ons leed verzachten, en wij. wi] zijn in het Vaderland" Gezang 27 2 (oude ber.) C. Meijer-Bijl Gerard Meijer Flora van der Zwaan André Meijer A. C. Meijer en verdere familie Pernis. 29 april 1977 Ring 92 Gelegenheid tot rouwbezoek aan huis op dinsdag avond van 7.00-9.00 uur. De begrafenis vindt plaats op woensdag 4 mei om ca. 1.00 uur op de algemene begraafplaats Pernis. „De Here kent degenen die de Zijnen zijn" 2 Tim. 2 19 Heden ontsliep in de Hope des Eeuwigen Levens onze lieve, zorgzame man. vader, behuwd- en grootvader Cornelis Haasnoot In de leeftijd van 74 jaar. Katwijk aan Zee: L. Haasnoot-Plug IJmuiden: J. Haasnoot A. Haasnoot-Ouwehand Nootdorp: L. Bouwer-Haasnoot F. Bouwer Katwijk a/d Rijn: C. K. Haasnoot-Meyvogel Harlingen: J. Haasnoot A. Haasnoot-Naves Katwijk aan Zee: J. Mijnders-Haasnoot H. Mijnders P. C. Haasnoot W. Haasnoot-Jonker Vianen: A. Haasnoot L. Haasnoot-Drent Katwijk aan Zee: A. J. Haasnoot Katwijk a/d Rijn: C. L. Zwitser-Haasnoot J. C. Zwitser en kleinkinderen. Katwijk aan Zee, 1 mei 1977 Boulevard 54 Geen bloemen Gelegenheid tot rouwbezoek 's avonds van 7-8.30 uur. De rouwdienst is bepaald op donderdag 5 mei a.s. om 3 uur in het Herv. Kerk-Centrum, Voorstraat te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis om ca. 4 uur op de Algemene begraafplaats „Duinrust", Parklaan aldaar zal plaatsvinden. Op Zijn tijd nam God tot Zich mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Elizabeth Johanna Doornbos op de leeftijd van 64 jaar. .JUijn genade is u genoeg". Bedum. 1 mei 1977 Bazuinslaan 4. Bedum: S. Harms Stadskanaal: Klaas Harms Syta Harms-de Boer Mark en Renate De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 5 mei a.s. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in gebouw ..Concordia", Prof. Mekelstraat 1 te Bedum. welke aanvangt om 14.00 uur. Gelegenheid te condoleren na de begrafenis. In volle overgave aan zijn Heer en Heiland is heden, na een moedig gedragen ziekte, van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader en grootvader Jan Fledderus Ridder in de Orde van Oranje Nassau, echtgenoot van Geertje van Gunst, op de leeftijd van 65 jaar. Psalm 42 berijmd. Oldemarkt: G. Fledderus-van Gunst Sneek: Anneke Wierda-Fledderus Henk Wierda Catja, Janine Hoogeveen Allard Fledderus Tineke Fledderus-Essenburg Gretel. Jan Soest: Tineke Fledderus Evert Stroband Oldemarkt. 2 mei 1977 Hoofdstraat 25 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de aula. Kerkstraat te Oldemarkt. Gelegenheid tot condoleren aldaar op woensdag 4 mei a.s. 's avonds van 19.00-19 30 uur en op donderdag 5 mei a.s. voor de rouwdienst. De rouwdienst zal wor den gehouden D.V. op donderdag 5 mei a.s. om 13.30 uur in de Ned Herv. Kerk te Oldemarkt. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oldemarkt Geen bezoek aan huis. geen bloemen. Psalm 23 6 (onberijmd! In haar Heer en Heiland ontslapen en opgenomen in heerlijkheid onze lieve moeder, oma. zuster, schoonzuster en tante Marcelia van Eijk weduwe van Cornelis B roe re op de leeftijd van 67 jaar Uit aller naam: G. van Ek-Broere IJsselstein. 1 met 1977 Kasteellaan 85 Corr.-adres: Weidstraat 14 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van ziekenhuis „Isselwaerde". Gelegenheid tot condo leren aldaar dinsdag van 19-20 uur en na de begrafenis in „De Poort". Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 4 mei om 14.15 uur op de Oude Algemene Be graafplaats. Eiteren. Vooraf wordt om 13 30 uur een rouwdienst gehou den in kerkelijk centrum „De Poort", Andorra- ■traat. BAGDAD (Reuter, UPI) De Venezolaanse president Carlos Andres Pérez is er op zijn reis door de olieproducerende landen in het Midden-Oosten niet in geslaagd de meningsverschillen ovei de mate van de prijsverhogingen bij te leggen. Pérez, die vandaag uit Irak naar We nen vertrekt waar het hoofdkwartier van de organisatie van olieproduce rende landen (OPEC) is gevestigd, heeft bezoeken gebracht aan Qatar. Koeweit. Saoedi-Arabiê, Iran. de Verenigde Arabische Emiraten en Irak. Er is echter nog geen uitzicht op dat het meningsverschil over de olieprijs tussen Saoedi-Arabië en de Verenigde Arabische Emiraten ener zijds en de overige OPEC-landen an derzijds wordt bijgelegd. De meer derheid van de olieproducerende landen besloot vorig Jaar de olieprij zen op 1 januari van dit jaar met tien procent te verhogen en op 1 juli aanstaande met nog eens vijf pro cent. Saoedi-Arabië en de VAE zien van deze tweede verhoging af. Ver der verhoogden ze de prijzen op 1 januari jongstleden slechts met vijf procent. Wanneer er in de huidige situatie geen verandering komt dan bestaat de mogelijkheid dat er na 1 juli drie verschillende prijzen worden bere kend voor de olie. Het blad Middle East Economie Survey meldde giste ren namelijk dat een aantal landen heeft besloten van de prijsverhoging van 1 juli af te zien. Na 1 juli zijn er dan landen die dit jaar de olieprijs met vijf, tien en vijftien procent heb ben verhoogd. Van de eenheid van de OPEC-landen zal dan weinig meer over zijn. Carter Een Koeweitse krant heeft de Ameri kaanse president Carter er gisteren van beschuldigd er met zijn plannen voor bezuiniging op energie op uit te zijn de macht van de Arabische o^ V landen te breken. De ontkrachtif w van het oliewapen wordt ingegevfgRi door de zionistische druk op de Ar^nvei rikaanse president, zo weet het blkpen te melden. Het blad roept op tot ekrcjan Arabische topconferentie om daende politiek van de Amerikaanse pracht dent tegen te werken. r van Vandaag begint in Cairo een ver£ 1 dering van Arabische olieproduoVf7r rende landen. Ook hier zullen pogi* "k. gen gedaan worden de gelederen mogelijk te sluiten. Gevato-personeel wil overheidssteun HAi idenk t Hai petiti 3de K de Drie Salamander-pockets van uitge verij Querido, Amsterdam. Met een voet in bet graf, B. den Uyl (2e druk, 124 blz.), Eiland der demonen, J. Fa- bricius (5e druk, 220 blz.), 90 mensen, L. P. Boon (2e druk, 188 blz.). Prijs per deeltje 5.75 Meindert de Jong voegde aan de serie „Vogels" van uitg. Unieboek Bussum weer twee deeltjes toe: Vo gels van wad en slik (128 blz.) en* Vogels van moeras en plas (136 blz.). Prijs per deel 15.90 De taverne van Piet Rabbel. Deze streekroman van H. J. Bulthuis ver scheen in 1928 onder de titel „La Vila Mano" in het esperanto. De vertaling is van D. A. Laansma. Uitg. Voorhoeve, Den Haag. 160 blz 12.50. Yoga, als kunst van het ontspannen, door W. A. Keers, J. Lewensztain en K. Malavika. Uitg. Het Spectrum, Utrecht. 140 blz 14.50 Spraak en taal, een audio-visueel trainingsprogramma voor kinderen met een vertraagde spraak- en/of taalontwikkeling en voor kinderen met partiële articulatiedefecten, door H. A. Drost. 2e herziene druk. Uitg. Vermande, IJmuiden. 116 blz. 18.50 Bij uitgeverij Elsevier, Amsterdam verschenen de volgende boeken: Explosie in Siberië, door J. Baxter en T Atkins. Het relaas van de ge weldige, raadselachtige vuuruit- barsting boven de Siberische toendravlakte op 30 juni 1908. Was het een komeet, een meteoriet of misschien een nucleair ruim teschip? 148 blz. 16.90; DRIEBERGEN Het ongeveer 320 man tellende personeel van het in moeilijkheden verkerende vleesver werkende bedrijf Gevato in Drieber gen gaat vandaag misschien de spoorlijn Utrecht-Arnhem bezetten. Zeker is de actie niet helemaal, om dat alleen het Comité Behoud Werkgelegenheid ZeistrDriebergen de bezetting steunt. De bonden en de ondernemingsraad van Gevato zien af van steun aan de actie, zo zei secretaris T. Woltjes van de onder nemingsraad. Of het overige perso neel nu oolf van de actie zal afzien, kon hij niet zeggen. Waarschijnlijk zullen ze wel de spoorlijn vanmid dag vanaf half vier tot half vijf be zetten, zo wist Woltjes te vertellen. Het Gevato-personeel wil, dat de overheid alsnog het bedrijf steun verleent. Het ministerie van econo mische zaken heeft echter laten we ten, dat Gevato hiervoor niet in aan merking komt, omdat het werkloos heidspercentage in de regio Drieber gen niet boven de zeven komt. Het personeel en de vakbonden wil len voor 25 mei uitsluitsel van het ministerie, zo liet men gisteren in Driebergen tijdens een persconfe rentie weten. Komt er geen over heidssteun dan is het bedrijf ten dode opgeschreven, zo zei een lid van de ondernemingsraad. Het werkloos heidspercentage in de regio Zeist- Driebergen bedraagt 2,4. P. van Gorkum van het Informatie centrum Ondernemingsraden in Zeist noemde dit besluit een politiek schandaal. Volgens hem zijn er af spraken gemaakt tussen de overheid en het Unilever-concern. Bij Unile ver zouden ernstige moeilijkheden zijn in de vleessector, en zouden flink wat mensen ontslagen moeten worden. De „deal" die volgens hem is gemaakt komt er op neer. dat Unile ver zijn ontslagen niet zal aanmel den voor 25 mei (de verkiezingsda tum) onder de garantie dat Gevato, een concurrent van Unilever, niet geholpen zal worden met over heidssteun. Het kamerlid Van Zeil (KVP) ont kende dat de overheid toezeggingen in die richting heeft gedaan. Volgens hem is de zeven procents-norm van belang geweest en het vragen van ongeveer twee miljoen over heidssteun door de potentiële kopers van Gevato, C* Homburg en J. Min- jon. Deze steun wilden de kopers voor de dekking van de aanloopver liezen. Twee commissarissen van Gevato zijn het afgelopen weekeinde ver trokken naar Denemarken. Zij zul len daar overleggen met de Deense Plumrose-directie over wat de Geva- to-directie te doen staat nu de steun aan het bedrijf door het ministerie van economische zaken is afgewe zen. Het ministerie van landbouw zag wel degelijk mogelijkheden in Gevato. In een gesprek noemde dit ministerie de zeven procentsnorm „een valbijl-achtig kriterium". zo zei P. van Gorkum. Het kamerlid Van Zeil heeft gistermorgen een gesprek met minister Van der Stee van landbouw. Hij is de uiteindelijke ver antwoordelijke voor de gang van za ken rond Gevato. Van Zeil zal bij Van der Stee er onder meer .voor pleiten dat Gevato een ontheffing zal krijgen van de zeven pro centsnorm. UTRECHT In Utrecht wordt v. de negende maal het Domstad gelconcours voor amateurs gehot^g den. De voorselecties zijn in 4>tteri Paasvakantie gehouden. Er zijn viee„en kandidaten gekozen uit de 37 dee; nemers die zich hadden aangemelflhou Zij zullen in de afdeling interpret#: tie spelen om de wisselprijs. De finj bes le wordt gehouden op zaterdag ïrwen mei van 14.00 tot ongeveer 16.30 uitend in de Pieterskerk. ende PEC finale DEN HAAG Aan het Internatiid kt naai Koorfestival dat van 18 tot ie ti juni in Den Haag door de Federalen van Nederlandse Zangersbondgoeke wordt georganiseerd, zal door vee» korl tig koren worden deelgenomen. Uw Het festival wordt voorafgegaaf op door een „opmaat" op 17 juni ij samenwerking met het Holland Fel tival en het Residentieorkest. BC halve een concours is er een reelf prestatie-concerten voor jeugdkc ren, kinderkoren, mannenkoren vrouwenkoren en gemengde koreqn Voorts werken de koren op 19 jui e^e® mee aan kerkdiensten en op 22 jui jan aan diverse concerten buiten De£nt Haag zoals in Almelo. Bergen. Haak..' lem en Kerkrade. toe Van 23 tot 26 juni zijn er studiedaj gen voor koorleden en dirigenten. zijn vier ateliers: uitvoeringsprakj tijk van polyfone muziek van c Nederlandse Scholen, moderr koorliteratuur na 1900, Hongaars koorliteratuur, en opera, operette ei! musical. Het festival speelt ziel voornamelijk af in het Nederland' Congresgebouw in Den Haag. Di internationale jury voor het con cours wordt gevormd door Edit( Lantos (Hongarije), Henk Badingj (Nederland) en Eric Ericso' (Zweden). „Nu wordt geloven aanschouwen." Heden nam God tot Zich, mijn liebe pleegmoeder en onze lieve tante Tona Vermaat-Eikenhout weduwe van A. C. Vermaat in de ouderdom van 85 jaar. Uit aller naam: Mej. W. M. Polderman Rotterdam, 2 mei 1977 Goudserijweg, 91c Wegens ziekte geen bezoek Geen bloemen De bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats Crooswijk zal plaatsvinden don derdag 5 mei a.s., na aankomst om 12.00 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer Dr. Zamenhofstraat 71 (b.d. Oostzeedijk) om 11.45 uur. Het Algemeen Bestuur, de Directie en de mede- werk(st)ers van de Nederlandse Christelijke Ra dio Vereniging stellen u met leedwezen in kennis van het plotseling overlijden van de heer Tj. Biesma Kolonel b.d. van de Kon. Luchtmacht Gedurende bijna 20 jaar heeft hij deel uitgemaakt van het Algemeen Bestuur van de N.C.R.V. Met dankbaarheid en waardering gedenken wij zijn grote verdiensten voor het werk van de Chris telijke Omroep in Nederland. Namens Bestuur, Directie en mede- werk(st)ers: Dr. Mr. J. Ozinga, Voorzitter Drs. M Geerink Bakker, Directeur A. A. Kruikemeijer, Secretaris Ondernemingsraad. Baam/Hilversum. 2 mei 1977. Heden behaagde het de Heere, dat na een gedul dig gedragen lijden van ons is heengegaan onze lieve zuster, schoon zuster en tante Cornelia Naaktge borenVerschoor Weduwe van Bastiaan Naaktgeboren, in de ou derdom van 81 jaar. Uit aller naam: A. Verschoor. april Zwijndrecht, 30 1977 Verpleegtehuis „Swin- hoven" Plantageweg 3, Corr. adres: A. Ver schoor, Zuidendijk 214. Dordrecht. Geen bloemen De overledene ligt op gebaard in de rouwkapel van „Swinhoven". gele genheid tot bezoek al daar woensdag a.s. van 19.30-20 uur. De begrafenis zal D.V plaatsvinden donderdag 5 mei a.s. op de Algeme ne Begraafplaats te Dub beldam om 15 uur. Ver trek vanaf „Swinhoven' om 14.45 uur. Heden ontsliep in vrede onze lieve man, vader en grootvader Johannes Gerard Roghair op de leeftijd van 81 jaar Psalm 121 Delft: W. E Roghair-Boerkoel Sneek: J. H. Roghair L. Roghair-Bukman Vinkeveen: Ninette en Wim Groningen: Joost en Lyda Sneek: Agaath en Willem Sneek: Jet Delft. 2 mei 1977. Delfgauwseweg 329 De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Bouwcentrum. Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegenheid is tot condoleren woensdagavond van 6.30 - 7.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats ..Jaffa" te Delft, donderdag 5 mei a.s. om 3 uur. waarna de bijzet ting in het familiegraf zal plaatshebben. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. jtsla Donderdagavond 10 voor 10 ziet u er meer over. Op Nederland I. "De Bijbel Open" is een populair wetenschappelijke serie over ontstaan, geschiedenis en inhoud van de bijbel. Vraag het er bij horende gratis kwartaal blad vast aan. Postbus 5656 Hilversum. EO méér dan een omroep! Voor alle 0 inlichtingen: Q 0 Telefoon 0 020-913456 q tst 794.783 en 750 9 Met verslagenheid geven wij kennis van het over lijden van onze adjunct-directeur, collega en leraar W. Bijl die ruim 20 jaar aan onze school verbonden is geweest. Zijn toewijding, persoonlijkheid en in stelling voor anderen zullen nog lang bij ons voortleven. God zij zijn vrouw en kinderen nabij. Personeel en leerlingen van de Kon. Wilhelminaschool voor Chr. MAVO, Wilhelminaweg 2, Wageningen. Heden nam de Heere van ons, na een langdurige ziekte, mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moe der, groot- en overgrootmoeder, Petronella den Heijer-Dijkhuizen in de ouderdom van 87 jaar. Mede namens verdere familie, J. den Heijer. 's-Gravenhage, 1 mei 1977. Huize „Statenhof", Frederik Hendriklaan 6. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7-8 in rouwcentrum Scheveningen ,,'t Staten- huys", Statenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 5 mei te 12 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 11.30 uur. Nu mocht U dan bij Jezus komen. Uw levenskaars is stil gedoofd. Zo werd U van ons weggenomen zonder veel pijn. God zij geloofd. De Heer van Leven en Dood heeft tot Zich geno men onze liefste oma Magdalena Maart je Bout Weduwe van Arie van Spronsen. Op de leeftijd van 76 jaar. Namens haar kleinkinderen: Maartje Rondeboom Holten. 30 april 1977 Correspondentieadres: De Noord 41, Urk. Verlost uit lijden en ingegaan tot het feest van zijn Heer op de leeftijd van 37 jaar, onze lieve zoon, broer, zwager en oom Marthijn Hoiting geliefde echtgenoot van Janneke Westra. Wij bidden om kracht en troost voor Janneke en de kinderen. Roden S. Hoiting S. Hoiting-Louwes Beilen: Jan en Tily Kuperus Kollum: Klaas en Manny Hoiting IJsbrechten (Fr Wieb en Helien Hoiting Huizinge (Gr): Reint en Martha Wobbes Groningen: Piet en Henny Westra Leeuwarden: Fried en Anneke Eschweiler Groningen: Bert en Siska Westra neven en nichten Schildwolde, 2 mei 1977.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12