DeABNhelpt ambitieuze ondernemers aan geld om door te groeien. ABN Bank Peek &Cloppenburg Trouw politiek familie Dagelijks over de krant De ABN: krediet a la carte. Vruchtbare aarde voor verdere groei. Kosteloos: brochure over de financierings- problematiek van midden- en kleinbedrijf. CHR. M.T.S. - GRONINGEN EEN AMANUENSIS advertentie verkoper/ster WOENSDAG 27 APRIL 1977 TROUW/KWARTET koninklijke houthandel WILLIAM PONT N.V. ZAANDAM Jaarlijkse algemene vergade ring van aandeelhouders op donderdag 12 mei 1977 om 15 00 uur te Zaandam, ten kan tore der vennootschap. Bad huisweg 1. Zaandam Het verslag over het boekjaar 1976. waarin opgenomen de ba lansen. winst- en verliesreke ningen en toelichtingen, alsme de de agenda voor deze verga dering liggen vanaf heden ter inzage voor a andeelhouders ten kantore der vennootschap en van de Algemene Bank Ne derland N V te Amsterdam en (ijn aldaar gratis verkrijgbaar Onder verwijzing naar punt 5 van de agenda ..Herbenoe ming commissaris" wordt hier bij kennis gegeven van het voornemen de Heer Mr. J H 4c Pont. die aan de beurt van a. treden is. te herbenoemen De personalia van deze candidaat liggen eveneens op de voor noemde adressen ter inzage T b v bijwoning der vergade ring moeten aandelen uiterlijk op maandag 9 mei a s worden gedeponeerd ten kantore der vennootschap of ten kantore van de Algemene Bank Neder land N V te Amsterdam. De Raad van Commissarissen Bij beschikking van de Arron dissementsrechtbank te Amsterdam dd 12 april 1977 is het op 7 september 1976 uitge sproken faillissement van de besloten vennootschap Pelser A Eijlers B V gevestigd aan de Gerard Dousiraat no 75 te Amsterdam, opgeheven we gens gebrek aan baten. Mr J G Gnossen. curator. P C Hooftstraat 5. Amsterdam Handlichting Bij beschikking van de kanton rechter te Groningen d d 5 april 1977 is aan Klaas Renke- ma geboren te N'oordwolde. gem. Bedum op 17 2 1959, wo nende te N'oordwolde. gem Be dum. Wolddijk 62 handlichting verleend tot het uitoefenen van het beroep van veehouder c.q. landbouwer, met al hetgeen daartoe behoort, het aangaan van een maalschapsoveroon- komst met zun broer, Peter Renkema. veehouder, wonende Wolddijk 62 te N'oordwolde (Gr.), het mede-pachten van het bedrijf van zijn ouders aan de Wolddijk 62 te Noordwolde (Gr De Griffier van het kantonge recht te Groningen -"t. - TV' Voor veel ondernemers in midden- en kleinbedrijf is het moeilijk om hun raak 'in bedrijf te houden'. Of u het nu moet hebben van omretvergroting, schaalvergroting of specialisatie, van internationalisering, rationalisering of modernisering, in vrijwel alle gevallen hebt u geld nodig om uw plannen te verwezenlijken. Geld van derden. Want financiering uit eigen winst betekent maar al te vaak dat u langzamer groeit dan u zou kunnen. De ABN kan u dat geld verschaffen. De beste manier om uw financieringsvraagstukken op te lossen is een gesprek met de directeur van het ABN-kantoor in uw buurt. Hij kan rekenen op de steun van een hele reeks specialisten. Zoals de consulenten van onze Algemene Bedrijfskredietbank. Die kennen het midden-en kleinbedrijf door en door. Ook in üw branche zijn ze thuis. Verder kan uw gesprekspartner u introduceren bij de ABN-dochter die de meest geknipte oplossing levert voor uw probleem. Want het is niet op voorhand gezegd, dat u het meest gebaat bent bij een bedrijfskrediet. Misschien hebt u genoeg aan een krediet in rekening courant. Of bent u uit de brand met factoring van uw debiteuren. Misschien moet u gaan leasen. Voor elk financieringsprobleem heeft de ABN een eigen specifieke oplossing. Waar het om gaat is nieuwe aarde waarin uw bedrijf kan gedijen. In de aanvoer daarvan is de ABN een specialist. Onze bank heeft op het gebied van bedrijfsfinanciering en financieringsadvies een ervaring als weinig anderen. I O Wilt u mij de brochure 'De ABN en de financiering van het midden- en kleinbedrijf' opsturen? O Wilt u contact met mij opnemen? Naam: Naam onderneming:. Adres: Woonplaats: Telefoon: In ongefrankeerde envelop renden aan: Algemene Bank Nederland, afdeling O.D.50, Antwoordnummer 1555, Amsterdam. Geschreven voor onder nemers die vandaag of krediet nodig hebben. Deze brochure ligt voor u klaar bij elk ABN-kantoor. U ontvangt hem ook als u even de bon opstuurt. Ondernemers die eigenlijk vandaag al geld nodig hebben, raden wij aan de telefoon te pakken te bellen met het ABN-kantoor in hun omgeving. U kunt daar de bon ook voor gebruiken. Dan nemen wij contact met u op. Hawaï t-shirt. Katoen. Veelkleurig t-shirt. Acryl poloshirt. Katoenen t-shirt jurk Katoenen stroken- Effen t-shirt. Katoen. ML 92 (6.-) t/m 164 Katoen. ML 116 (8.-) Mt. 92 (8.50) t/m 176 met kontrastbiezen. jurkje. Mt. 92 (19.-) Mt. 104 (5.50) t/m 164 (10.-) V^./- t/m 164 (12.-). Q (15.50). VjlQ§0 Mt.92(17.-)t/mf H t/m 134 (33.-) (8.50). Va. CS0 O." Va. ö.- ff. 146 (21--). Va. 1/.-Va. Vfr Adm. de Ruyterlaan 2 - Tel. 130742 (toestel 2). Gevraagd: (ter vervanging i.v.m. langdurige ziekte van de huidige functionaris). Gedacht wordt aan iemand met het diploma M T S.-procestechniek (of soortgelijke opleiding) met praktijkervaring. De taak zal o.m. bestaan uit het gebruiksklaar opstellen en onderhou den van apparatuur voor verschillende practica; het uitzoeken van verschillende practicumproeven; het beheren van het magazijn en het verlenen van assistentie ten behoeve van de overige apparatuur. Salarisgrenzen: 1546.- tot 2085.- met een uitloopmogelijkheid tot 2207,-; premie A O W wordt door de werkgever betaald Sollicitanten van christelijke levensovertuiging wordt verzocht hun sollicitatiebrief, gericht aan het bestuur, zo spoedig mogelijk te zenden aan het schooladres heeft plaats voor een op de afdeling telefonische acquisitie (leeftijd vanaf 23 jaar) Op deze afdeling worden door een groepje mensen, in teamverband maar ook zelfstandig, per telefoon advertenties verkocht, zowel landelijk als voor Amsterdam. N Wij denken aan iemand die beschikt over: een opleiding op MAVO-niveau (bij voorkeur MEAO). verkoopervaring een goede telefoonstem goede kontaktuele eigenschappen. Sollicitaties kunnen gericht worden aan de personeelafdeting van Trouw Kwartet B.V., Wibautstraat 131Amsterdam t.a.v. mevr. E. Verwilligen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 14