FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 26 APRIL 1977 TROUW/KWARTET PS 10 - RÏ hunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. WIM en ANS berichten ons vanuit Senta- ni - West Irian - de GE BOORTE van hun TWEE DE ZOON Fam. A. Dreschler. Badhoevedorp, Eelderstr. 1 Fam. G. Versteeg. Haringvliet 393, Dordrecht. 1937 SOU DEO GLORIA 1977 Zo de Here wil hopen wij op 28'april 1977 met onze ouders en grootouders E. de Vries D. W. de Vries-Winter te herdenken dat zij 40 jaar in de echt zijn verbonden. Hun dankbare kinderen Zuidwolde: Kor en Miek Westerwijtwerd: Giny en Riender Hoogeveen Agaath en Anjo Almelo: Heerko en Rita Haren: Jaap en Hilly Emmen: Sieta Alblasserdam: Willy en Hans Veendam: Netta en Dirk en kleinkinderen. Bedum, Wilhelminalaan 16. U kunt onze ouders gelukwensen op 29 april 1977 van 18.30-20.30 in het gebouw Concordia, Prof. Mekelstraat 8. Bedum. Met dank aan God hopen onze ouders en grootouders James Koetsier en Marrigje Huisman op 30 april a.s. te herdenken dat zij 50 jaar geleden 'n het huwelijk zijn getreden. Zij wonen te Oosterbeek, Hogeweg 8 Ruirterwold: Marcus en Ina Nieuwendijk: Mant- en Adri Utrecht. Jan en Rie Badhoevedorp: James en Corry Arnhem: Anneke en Gerrit Wolfheze: Adri en Baukje en kleinkinderen. Iedereen die hen wil gelukwensen is van harte welkom op de receptie op 30 april a.s. van 14.30-16.00 uur op de salonboot „Adeline" liggende aan de kade van de Wester- bouwing te Oosterbeek. Wij zijn bedroefd, omdat mijn lieve man, onze vader, onze grootvader Wiebrand Albertus van der Veen na een korte, ernstige ziekte op de leeftijd van 68 jaar van ons is heengegaan, maar wij zijn ge troost, daar hij naar zijn Heer is gegaan. Haren (Gr.), 23 april 1977 Molenweg 47 Haren (Gr.): G. van der Veen-Nicolai Winsum (Gr.): Wiebren M. P. van der Veen Ria G. van der Veen—Lanjouw Johanna Catharina Wiebrand Albertus Strijen (Z.H.): Wiskje T. A. Langelaar-van der Veen Henk H. Langelaar Maarten Hendrik Maarssum (Fr.): Mathy Wijbenga-van der Veen Bert J. Wijbenga Delden (Ov.): Thea W. van der Veen Geeske Anne Houwen Leonie Doreen Houwen Assen (Dr.): Bertha G. van der Veen De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 27 april 1977 's middags om 14.00 uur op de „Eshof" te Haren. Als gevolg van een ongeval werd van ons wegge nomen mijn geliefde man. onze zorgzame vader, schoonvader en grootvader Jan Dirk van Galen oud-hoofd der school m.d. bijbel te Schaarsber- gen (Arnhem) en godsdienstonderwijzer der Ned. Herv. Kerk in de ouderdom van 82 jaar. Jesaja 42:3 Arnhem: E. van Galen-Korvezel Ar kei: W. F. van Galen L. van Galen-Lürsen 's-Gravenhage: A. G. van Galen R. E. van Galen-Herrmann Solon; Ohio U.S-A.: J. D. van Galen G. J. van Galen-van Brussel Geleen: H. G. Verheij-van Galen en kleinkinderen Arnhem 22 april 1977 Huize „Vreedenhoff" Esperantolaan 2 Liever geen bezoek De rouwdienst wordt gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Schaarsbergen (Arnhem) op woensdag 27 april a.s. aanvangende 15.00 uur, waarna de ter aardebestelling zal plaatshebben op de be graafplaats achter de kerk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Hervormd Centrum eveneens achter de kerk. Onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Dr. Jan Ruinen is vandaag in Winterswijk rustig gestorven. Hij werd geboren op 5 februari 1883 te Loenen a/d Vecht en was weduwnaar van Geertje van der Kley. Wij zijn dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben. Ank de Jong-Ruinen Wybe de Jong Renée Année Riek Boeke-Ruinen Jan Boeke Emily, Erik en Merel Lukas en Madelein Anne Marie en Peter Anneke en Ivan Gert Jan Bussum. 22 april 1977 Mezenlaan 19 A. 31 Correspondentieadres: De Jo'ng-Ruinen, v. d. Boechorststraat 98. Amsterdam-Buitenveldert. De begrafenis vindt plaats op woensdag 27 april om 15.00 uur op de Oude Algemene Begraafplaats aan de Amersfoortsestraatweg te Naarden, van het St Elizabeth Ziekenhuis te Winterswijk uit. Gelegenheid tot condoleren in de recreatiezaal van de Coöp. Ver. Verz. flat „De Gooise Warande" U.A., Mezenlaan 19 te Bussum. „Wie gelooft, heeft eeuuiip leven' Joh. 6 41 Na een langdurige ziekte is van ons heengegaan, in vast vertrouwen op zijn Heer en Heiland, mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Leendert den Dunnen op de leeftijd van 67 jaar. Sliedrecht: A. C. den Dunnen-Van der Wiel H'veld-G'dam: J. P. Rozeboom Bos-Den Dunnen W. E. Rozeboom Bos Aline, Anné. Esther. Tabitha St Oedenrode: L. den Dunnen C. M. P. den Dunnen-Bosman Karin Sliedrecht, 24 april 1977 Hugo dc Grootstraat 11. Geen bloemen. Gelegenheid tot concoleren: In het rouwcentrum Middeldiepstraat 22 op woensdag 27 april 's avonds van 7—8.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. of donderdag 28 april a.s. om plm. kwart over twee op de begraafplaats te Sliedrecht. Vooraf wordt een samenkomst gehouden in de Geref. Kerk (Vrijgemaakt) aan de Jan Steen straat, welke om half twee zal aanvangen Mijn enige broer, mijn zwager, onze oom, oudoom Wiebrand Albertus van der Veen echtgenoot van G. van der Veen-Nicolai, is op 68-jarige leeftijd heengegaan. Van ons weg, maar naar zijn Heer. Leusden-centrum, 23 april 1977 Viltroos 5 P. W. van der Veen L. van der Veen-Plas Neven en nichten. In Jezus ontslapen onze geliefde zuster Anje Grietje Lanting Op de leeftijd van bijna 70 jaar. „Zalig de doden, die in de Here sterven" Appmgedam. 25 april 1977 Patrimoniumstraat 41 Th Lanting E. Lanting-Jager. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 29 april a s om 14.30 uur vanuit het Dorpshuis te Wirdum (Gr.) Zij. die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 14.00 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid te condoleren na de begrafenis. ,,'k Heb geloofd en daarom zing ik. daarom zing ik van gena" In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is na een liefdevolle verpleging in het Bethel- ziekenhuis te Delft zacht en kalm van ons heenge gaan mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa, broer, zwager en oom Krijn Stolze op de leeftijd van 61 jaar. P. Stolze - Boekestijn N. Stolze S. Stolze - Hanemaayer Reinier en Mela'nie A rie Paul en verdere familie De Lier, 25 april 1977 Oude Camps weg 18 Gelegenheid tot condoleren: Oude Campsweg 16, van 15.00 - 17.00 uur en van 19.30 - 21.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 28 april a.s. in de Herv. Kerk te De Lier. Aanvang van de dienst om 13.30 uur waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de alg. begraafplaats te De Lier om ca. 14.30 uur. Zondag 24 april is in Jezus ontslapen onze lieve zuster en schoonzuster Jantina de Jonge-Eleveld Leeuwarden: J. Wiersma-Eleveld Smilde. J. Eleveld A. Eleveld-Hoogeveen A. Eleveld-Fernhout A. Eleveld-Amsenga Smilde. 24 april 1977 „Het blij vooruitzicht dat mij streelt. Ik zal, ontwaakt. Uw lof ontvouwen. U in gerechtigheid aanschouwen, verzadigd met Uw goddelijk beeld". Tot het feest van haar Heer is ingegaan, op de leeftijd van 77 jaar, onze lieve moeder en groot moeder Uke de Boer weduwe van Sierk Ybema Sneek. 25 april 1977 Gereformeerd Verpleeghuis Pretoria (Z.-A J. Ybema G. Ybema-van Sloten Leeuwarden: S. Ybema Amsterdam: A. Ybema Almelo: E. Nawijn-Ybema W. Nawijn Leeuwarden: G. Ybema M. Ybema-Hummelman Alphen a.d. Rijn: F. Ybema M. E. Ybema-Nicolai Pijnacker: A. Ybema M. A. Ybema-van der Werff Veenendaal: D. Ybema H. C. Ybema-van Schuppen en kleinkinderen De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op donderdag 28 april 1977, 's middags om 2.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Bolsward. Voor de dienst is er vanaf half 2 gelegenheid tot condoleantie. De begrafenis vindt plaats op de begraafplaats te Bolsward, na afloop van de dienst. Correspondentie-adres: G. Ybema, Mr. P. J. Troelstraweg 41B Leeuwarden. In stilte is heden van ons heengegaan onze lieve moeder en grootmoeder Anje Wildeboer Sinds 8 januari 1941 weduwe van Willem van der Mast. Zij werd bijna 97 jaar. Zij wist dat zij behoorde tot de armen van geest die weten dat ze God nodig hebben, en aan wie Jezus het Koninkrijk van God toezegt. Haren, 24 april 1977. „Huize Zonnehof", Nesciolaan 115 Correspondentie-adres: Populierenstraat 31, Kampen Haren: E. van der Mast-Benckhuysen Kampen: H. Wielenga-van der Mast J. L. Wielenga 's Gravenhage: W. F. van der Mast Eindhoven: K. D. van der Mast Haren: F. J. van der Mast Gelegenheid tot condoleren op donderdag 28 april in „Huize Zonnehof", van 10.00-10.30 uur, waarna hier ook de rouwdienst wordt gehouden. De ter aardebestelling vindt plaats in de kleine kring van de familie. „En zie, Ik ben met u al de dagen, tot aan de voleinding der wereld". Matth. 28 20. Na een moedig gedragen lijden is van ons wegge nomen mijn lieve man, onze lieve vader en groot vader Hendrik Josias Johannes Slavekoorde weduwnaar van D. N. Slothouber Hij werd 69 jaar. 's-Gravenhage: D. Slavekoorde-Van Trigt C. E. Slavekoorde Zoetermeer: M. E. Oosterheert-Slavekoorde W. H. Oosterheert Martin en Edwin 's-Gravenhage T. Roos-Slavekoorde R. Roos. 's-Gravenhage, 25 april 1977. Landréstraat 739. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 28 april om 13.00 uur op „Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's-Gravenhage/Loosduinen. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. De Nederlandse Christelijke Reis-Vereniging heeft met ontroering kennisgenomen van het overlijden van haar erelid, de heer A. Hoevers die van 1956-1973 als lid van het hoofdbestuur de vereniging op velerlei wijze uitnemend heeft gediend. Moge God zijn vrouw en kinderen bij dit plotselin ge verlies Zijn troost geven. 's Gravenhage, 25 april 1977 Namens het hoofdbestuur der Nederlandse Christelijke Reis- Vereniging H. Statema, voorzitter R. J. C. Wessels, secretaris Na een moedig gedragen lijden nam God tot zich mijn zeer geliefde vrouw, en onze schoonzuster en tante Ella Paulina de Vos-van Wanrooij op de leeftijd van 65 jaar. Leersum: K de Vos Leersum, 22 april 1977 M. C. Verloopweg 32 A Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 27 april om 14 uur in de aula van de Nieuwe Be graafplaats „De Donderberg" te Leersum, waar na de teraardebestelling zal plaatsvinden aldaar om ongeveer 14.30 uur. Gelegenheid tot condole ren na de plechtigheid in de aula. De goede strijd heb ik getracht te strijden, de wedloop heb ik voleindigd, het geloof heb ik bewaard. Op maandag 25 april is overleden onze lieve vrouw, moeder en grootmoeder Elizabeth Koosje Haze geb. Mouthaan op de leeftijd van 63 jaar. J. Haze Nijmegen: O. H. Huijbers-Haze J. B. M. Huijbers Bas Wageningen, 25 april 1977 Industrieweg 9 De dankdienst zal gehouden worden op vrijdag 29 april a.s. om 14.00 uur in de Bevrijdingskerk aan de Ritzema Bosweg. Om 15.00 uur zal de begra fenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wageningen. Gelegenheid om de familie te condoleren woensdag 27 april en donderdag 28 april a.s. aan het woonhuis. Ontmoeting na de begrafenis in het Kerkelijk Centrum „Vredehorst" aan de Tarthorst. Na een dapper gedragen lijden heeft God thuisge haald Zijn moegestreden kind, onze lieve zuster en schoonzuster Elizabeth Koosje Haze geb. Mouthaan Zij mocht 63 jaar worden. Wij zullen haar erg missen in onze familiekring. Genderen: C. M. Mouthaan M. Mouthaan-Anssing Amsterdam: K. E. Kuitert-Mouthaan O. Kuitert Arnhem: N. Mouthaan Genderen: M. P. Mouthaan R. Mouthaan-van de Heuvel „Ik ben gevonden van hen die naar Mij niet vraagden, Ik ben gevonden van degenen die Mij. niet zochten; tot het volk dat naar mijn naam niet genoemd was, heb ik gezegd: zie, hier ben Ik, zie hier ben Ik. Jesaja 65:1 In de hope des eeuwigen levens is,na een kortston dige ziekte, heden ontslapen, onze geliefde vader, grootvader, broer, behuwd broer en oom, Adrianus de Waard weduwnaar vaii Lijntje Reyerkerk op de leeftijd van 88 jaar en 8 maanden. Zwijndrecht: G. C. de Waard C. de Waard-van Iwaarden Hendrik Ido Ambacht: G. den Hoed Zwijndrecht: H. de Waard L. de Waard-van Pelt Zwijndrecht: J. de Waard-den Hollander Zwijndrecht: L.de Waard A. de Waard-Dofst Zwijndrecht: J. de Waard A. de Waard-Droogendijk Zwijndrecht: J. den Hoed-de Waard J. den Hoed Zwijndrecht: M. Los-de Waard D. Los Barend recht: P. van der Wal-de Waard P. van der Wal Rijsoord: A. Manteau-de Waard A. Manteau Zwijndrecht: H. de Waard A. de Waard-den Hoed Zwijndrecht: C. de Waard L. de Waard-Scheepmaker kleinkinderen, achterkleinkinderen en ver dere familie. Barendrecht, 23 april 1977 Linge 6. Gelegenheid om te condoleren Linge 6, Ba rendrecht op woensdag 27 april a.s. van 19.30 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 28 april a.s. om 15.00 uur op de algemene be graafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Vertrek vanaf het sterfhuis 14.30 Tot onze grote droefheid is toch nog onverwacht, uit ons midden heengegaan, mijn lieve zeer zorgzame man, onze geliefde vader en grootvader MARIUS GORT geb. 23 april 1909 Scheveningen: M. P. Gort-Witzand Alkmaar: Margreet Huisjes-Gort Wim Huisjes Den Haag: Roel Gort en Carla Cazemier Middelburg: Paulien de Putter-Gort Kees de Putter Carolien Den Haag: Ondine Gort Scheveningen. 24 april 1977 Rusthoekstraat 31 Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het rouwcentrum „Innemee", Hooikade 46 te Den Haag. Bezoekuren aldaar van 15.30-17.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 28 april a.s. om 13.45 uur in de Kloosterkerk aan het Lange Voorhout 2 te Den Haag. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst. De begrafenis zal plaats hebben in besloten kring. Heden nam de Heere door een droevig ongevJ ons midden weg onze innig geliefde dochter, j ter, schoonzuster, tante en verloofde Maria Petronella Verhoeven op de jeugdige leeftijd van 20 jaar. l In het koor waarmee zij 's avonds zou optrj zong zij graag: Hij die overwint zal staan, staan voor het aangezicht van God Hij die overwint zal staan! H. Verhoeven J. H. Verhoeven-Verhagen Bas en Teuni Marian en Ad en Anriëtte Henriëtte Gerrit van Drunen I Almkerk, 24 april 1977 Brugstraat 5 8 De rouwdienst zal gehouden worden D.V. don^i dag 28 april a.s. des namiddags om 1.30 uur iiy gereformeerde Kerk te Almkerk, waarna deT grafenis zal plaatsvinden om 2.30 uur op de nF we Algemene Begraafplaats. Gelegenheid tot cl doleren na de begrafems in de kerk. (i Geen bloemen. Door een ernstig onge val, werd plotseling uit dit leven weggenomen onze lieve nicht Ria Verhoeven Zeg het alle mensen, ja zeg het groot en klein, dat die bij Hem schuilen voor eeuwig veilig zijn. Ga dan in de wereld, er is nog zoveel werk. vóór de komst van Jezus Christus aan Zijn kerk." Ooms en tantes, nichten en neven van de families Verhagen en Verhoeven Almkerk, 24 april 1977 Heden nam de Heere geheel onverwachts uit o midden weg mijn innig geliefd meisje d P Ria Verhoeven d p „Als de graven zich gaan openen op de jongtl blijde dag; n als het onheil van de dood wordt afgewend; »r als de ontslapenen in Christus delen in de het lijkheid uan de opstanding ten leven, ben present." t ei Gerrit van DrunW hi 25 april, Genderen g Heden heeft de Heere, geheel onverwachts, td01 Zich genomen onze onvergetelijke !ei Ria Verhoeven Johannes 5:2 Familie van Drunen-Lankhaar kinderen en kleinkinderen 25 april, Genderen. Met ontsteltenis geven wij kennis van het plot^u ling overlijden van ons lid i ce Maria Petronella Verhoeven Vc oud 20 jaar. P' m Wij zullen haar als een toegewijd en plichts#ü< trouw lid in gedachten houden. fa: De personeelsvereniging „Alnieuw". Almkerk. 25 april 1977. ül ijc bi ■ff M We hebben de droeve plicht U mede te delen, c^j-j op 24 april tengevolge van een ongeval plotselijnc is overleden onze medewerkster Maria Petronella Verhoeven oud 20 jaar. Gedurende ruim 3 jaren heeft zij haar bi Krachten gewijd aan ons bedrijf. Haar zachtmoedigheid, ijver en trouw zullen V in gedachtenis houden. De begrafenis is bepaald op donderdag 28 apriklt 1.30 uur nam. vanuit de gereformeerde kerk|jt( Almkerk. Dj Almkerk, 25 april 1977 Direktie Bouwonderneming Alnieuw B.V. ki r?" Ite -trie Met grote verslagenheid namen wij kennis van f onverwachte overlijden van onze vriendin collega lar UZ Ria Verhoeven [tei op de leeftijd van 20 jaar. De fijne manier waarop wij met haar hebli"j samengewerkt, zal altijd in onze herinnering o ven bestaan. aP wa De collega's Niek, Jan, Kees, Jeannette en Wim Almkerk, 25 april 1977 rin n. jks •DJ Met diep leedwezen geven wij kennis van lesi: plotseling overlijden van teu: Ities Ria Verhoeven esii tro< op de leeftijd van 20 jaar. .fct, Zij is voor ons een bescheiden en trouwe rnej|f£( werkster geweest aan de taken, die door oIkq vereniging worden verricht. Moge de Heer van leven en dood de fan^r^ troosten bij dit voor hen zo zware verlies. 'ln® Namens het bestuur van de Chr. Woningbouwvereniging „Land van Heusden en Altena" D. Heystek. voorzitter J. Biesheuvel, secretaris en de t 1 de l an En >ilit jnwt jet eer Fam.Ber, op Pag PS 11-RK 1JL di 1 do Almkerk, 25 april 1977.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12