1 PLEEGGEZIN i FAMILIEBERICHTEN Maak je sterk met het ZATERDAG 23 APRIL 1977 TROUW/KWAF^ kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 030-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16 00-20.00 uur. Getrouwd: Johanna Marry Voor alle gelukwensen die wij. in welke vorm ook Lg.v ons 40 jarig huwelijksfeest moch ten ontvangen, willen wij langs deze weg iedereen heel harte- lijk bedanken. (Hanlce) van Dam 1 Mede hierdoor ts het voor ons •en onvergetelijke dag Michlel Flach Bennekom, Appel 22 april 1677. P. Appel- Bakker Enkhuizen. Nanne Grootstraat D.V. 29 april 1977. is het 25 jur geleden dat Gezinus J. Wilms en Tiay Groene veld zijn getrouwd. Wij zijn dankbaar dat we voor elkaar gespaard bleven. Ieder die ons wil gelukwensen is van harte welkom op zaterdagmiddag 30 april a.s. van 3-6 uur. in hotei/restau rant „De Wolfshoeve", Europaweg 132, te Schoonebeek. Schoonebeek, april 1977. Europaweg 46. Wij sturen geen kaarten. Onze ouders en grootouders H. Roest en H. J. Roest-Wolvetang hopen D.V. 29 april 1977 hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen April 1977 Paulus Potterlaan 35, Muiderberg. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 29 april van 20.00- 22.30 uur in Café-Restaurant „Gieling", Weesperstraat 274 in Muiden D.V. vrijdag 29 april 1977 zijn onze ouders en grootou ders dt heer G. van Ingen en mevrouw C. W. van Ingen-Kaan 40 jaar getrouwd. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 30 april 1977 van 19.00-20.00 uur in de kantine van de voetbalvereniging ..Vlug en Vaardig", Sportpark Ookmeer, Troelstralaan, Amsterdam/Osdorp Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Rijnsaterwoude, Kalmoeslaan 21. Donderdag 28 april D.V. zijn onze lieve ouders en groot ouders J. Simonse en M. Simonse-Wisse 40 jaar getrouwd. Hun dankbare kinderen: Bets en Leen. Corné, Marlies en Lydia Koos en Ad Marianne. Ricardo en Evelyn Lau en Joke Lenic en Cees Gelegenheid tot feliciteren op de trouwdag van 16.30- 18.00 uur in het Dorpshuis te Biggekerke. Biggekerke, april 1977, Koudekerkseweg 37. Welzalig hij, die den God van Ja cob tot zijn huipe heeft. Psalm 146 vers 5a Op 28 april hopen onze ouders en grootouders Reinier Hulleman en Willemina Hulleman-Fuite te herdenken dat zij 40 jaar geleden gatrouwd zijn. Blankenham: Henk en Gerry Den Haag: Trudy Blankenham: Klaas en Coby Blankenham: Jan en Gé Nijverdal. Marieke en Stoffel Emmeloord: Helmich en Roely en kleinkinderen Dit hopen zij met familie en kennissen te vieren op donderdag 28 april. Gelegenheid tot feliciteren van 16-18 uur en van 20-23 uur in „De Plaots" Groenestraat, Blokzijl. Blokzijl. Breestraat 14. Blij en dankbaar hopen wij op 5 mei te gedenken dat onze ouders A. Biersteker en C. G. Biersteker-Strijbis 50 jaar getrouwd zijn. Ieder die hen wil gelukwensen is welkom op de receptie, die gehouden wordt op 5 mei van 19.00 21.00 uur in de „Gouden Engel" Marktplein te Schagen. Hun dankbare kinderen. Eindhoven Klaas Den Helder Tiny en Harm Pijnacker Pie en Ries Z. Scharwoude Gerard en Rian Heerhugowaard Liesbeth en Hans en kleinkinderen April 1977 Populierenlaan 52. Schagen. Op 26 april 1977 hopen onze ouders L. C. de Rijke en A. de Rljke-van Reeuwijk de dag te herdenken dat zij 55 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat zij nog vele jaren in gezondheid gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, kleinkin deren en achterkleinkind. Receptie: dinsdag 26 april 1977 van 19.30-21.00 uur in een der zalen van de Verrijzeniskerk. Springerstraat 340, Rotterdam-Alexanderpoider. Rotterdam, april 1977 Sinclair Lewisplaats 22. flat 56. Met dank aan God delen wij U mede. dat wij een halve eeuw lief en leed hebben mogen delen In grote dankbaarheid aan de Schenker van alle zegenin gen. hebben wij met onze kinderen en kleinkinderen deze gebeurtenis mogen gedenken. Eveneens vieren wij met vrienden en kennissen in blijdschap dit heugelijke feest! Apeldoorn, „Lindenhove" Loolaan 41-42: Tj. Dijkstra T. Dijkstra-Boersma Leeuwarden, Tylkedam 13: R. G. Dijkstra H. J. Dijkstra-Kooy Tjeerd. Jenneke en Tineke Assen, Amelterhout 42: A. D. H. Wessel-Dijkstra J. Wessel Nienke, Johan. Heieen en Tjeerd Veldhoven, van Aelstlaan 67: H. H. Broerse-Dijkstra P. H. Broerse Nijnke, Chris en Hanneke Ruim een Jaar na het sterven van vader, heeft God nu ook thuis gehaald zijn kind Maria van der Meer geb. Moerman IS april werd zij 61 jaar. „Ik heb u bi) uw naam geroepen, gij zijt Mijn". (Jes. 43 1 b.) Zij blijft in onze herinnering als een onvergetelijk lieve moeder, oma en pleegmoeder. Coevorden: Nella en Joop Mondria-Van der Meer Jan, Menno Klaas en Gerwin Zevenaar: Nely en Wim Aardema-Van der Meer Iddo, Arjen en Elmar Johannesburg (Z.A.): Jan en Loraine van der Meer- Burroughs Johannesburg (Z.A.): Cor van der Meer Sydney (Aust): Nico van der Meer Perth (Aust): Wilma van der Meer Burlington (Can.): Kitty en Dik Strating-Van der Leest Erica, 22 april 1977 Corr. adres: Binnenbaan 6, Erica. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op woensdag 27 april om 13 uur in de Gerefor meerde Kerk te Erica, waarna de begrafenis van moeder plaatsvindt om 14 uur op de Algemene Begraafplaats te Erica. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het „Trefpunt" achter de Geref. Kerk, of in de aula aan de Kerklaan 13 I op maandagavond tussen 19.00 en 19.30 uur. „Jezus Uw verzoenend sterven, blijft het rustpunt van ons hart" Na ernstige ziekte heeft de Here in Zijn Heerlijk heid opgenomen onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante Maria Moerman weduwe van KI. van der Meer op de leeftijd van 61 jaar. Maassluis: N. Moerman-Noordam P. Moerman N. Moerman-de Geus Leiden: 'P. Moerman Maasland: H Moerman C. Moerman-Moerman Vianen: N. den Hertog-Moerman P. den Hertog neven en nichten Erica. 22 april 1977 Want door genade zijt gij behouden; door het geloof, en dat niet uit uzelf: het is een gave van God. Efeze 2 8 Kort na het overlijden van onze jongste broer en zwager ging nu van ons heen onze lieve schoon zuster Maria van der Meer-Moerman op de leeftijd van 61 jaar. Dat haar leven van die genade getuigde is ons allen tot grote troost De Lier: J. A. van der Meer U. J. van der Meer-Van der Meer Kijkduin: W. van der Meer J. J. van der Meer-Van der Beek De Lier: J. J. van der Meer-Van Dorp Ede: N. Sietsma-Van der Meer J. Sietsma Barendrecht: Joh. van der Meer Joh. van der Meer-Verschoor Driebergen: A. de Geus-Van der Meer M. J. de Geus Doom: M. van der Meer De Heer van leven en dood, in Wie zij rotsvast geloofde, heeft heden bij Zich thuis gehaald Zijn kind, onze lieve zeer zorgzame vrouw, moeder en oma Maatje Leuntje Sandee-Meeuwse zij werd 73 jaar. „En ben ik geleid door Uw liefd'rijke hand eens veilig in 't Huis van mijn Vader geland dan grijp ik een cither en zing nog het lied: U kan ik niet missen, in eeuwigheid niet!" Wolfaartsdijk: J. Sandee Ka pelle-B iezelinge: Th. J. Balkenende-Sandee J. P. Balkenende Jan-Peter Roland Ernst-Jan Sint Laurens: J. W. Jansens-Sandee L. Jansens René Wolfaartsdijk, 21 april 1977 Oostkerkestraat 18 De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 25 april om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Wolfaartsdijk. Daaraan voorafgaand wordt om 13.00 uur een rouwdienst gehouden in de Geref. kerk, Hoofd straat 61. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in „De Brug", Oostkerkestraat. Liever geen bezoek aan huis. .Jeruzalem, o stad zo hoog gebouwd, naar U verlangt mijn hart" Gezang 264 1 Onze zeer geliefde Moeder, Groot- en Overgroot moeder Aaltje Cnossen-ten Hoeve sedert 25 september 1971 weduwe van Wiebe Piers Cnossen, druk met voorbereidingen voor een tweede reis naar het Jeruzalem dat op aarde is, mocht achter haar Heer aan ingaan in het hemelse Jeruzalem. Zij werd 75 jaar. Nederhorst den Berg: P. Cnossen J. Cnossen-Hoorntje Woerden: H. M. Cnossen C. Knossen-Kastelein Woerden: A. Cnossen-de Vries Mijdrecht: M. H. Cnossen J. J. Cnossen-Menke Woerden: Z. R. Blok-Cnossen L. H. Blok Boskoop: D. E. Cnossen S. M. Cnossen-Kool Woerden: E. J. Cnossen W. Cnossen-Beukers Woerden: W. P. Cnossen P. L. Cnossen-Kooij Rijssen: J. F. Weijs-Cnossen M. Weijs Woerden: A. M. Benschop-Cnossen A. Benschop Nijverdal: G. A. Cnossen M. Z. Cnossen-Groeneveld Baarn: A. R. van der Vuurst-Cnossen G. W. van der Vuurst klein- en achterkleinkinderen. Woerden, 21 april 1977 Park Oudeland 25 Corr.adres Haven 8, Woerden Geen bloemen - geen toespraken. De dienst van Woord, dankzegging en gebed zal worden gehouden dinsdag 26 april om 14.00 uur in de Grote- of Petruskerk te Woerden. Daarna zal de teraardebestelling plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats aan de Meeuwenlaan te Woerden. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren in het koor van de kerk van 13.30 tot 14.00 uur. Enige en algemene kennisgeving Heden is, tot onze droefheid van ons heengegaan onze lieve man, vader, grootvader en overgroot vader Andrianus Arie Hoogzand rustend huisarts van Rijsoord op de leeftijd van 84 jaar. J. H. H. Hoogzand-Geervliet Rijsoord: M. P. Crezée-Hoogzand J. A. Crezée kleinkinderen en achterkleinkind Ede, 18 april 1977 Sparrenhofflat 204 Correspondentie-adres: Rijksstraatweg 135, Rijsoord. Geen bezoek. De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Met leedwezen geven wij kennis van het overlij den van onze beste zwager Adrianus Arie Hoogzand op de leeftijd van 84 jaar Slikkerveer: A. D. Geervliet A. C. Geervliet-Gautier Krimpen aan de Lek: H. van Cappellen-Geervliet J. H. van Cappellen 18 april 1977 Heden nam de Here uit ons midden weg na een ziekte van enkele dagen onze lieve broer, zwager en oom Derk Olinga geliefde echtgenoot van R. G. Klevringa op de leeftijd van 75 jaar. De Here trooste zijn vrouw, kinderen en familie in dit grote verlies. Ezinge, 19 april 1977 Epe: A. Viet-Olinga A. E. Viet Vaassen: S. Viet B. Viet-Pluyter Nijverdal A. Koster-Viet H. J. Koster De Heer is mijn herder. Na een liefdevolle verzorging van l'/i jaar in het Bejaardencentrum Open Vensters te Ameide is in vol geloofsvertrouwen in haar Heer en Heiland bij Hem thuis gehaald onze lieve schoonzuster en tante Annigje Voorsluijs-den Boer weduwe van A. Voorsluijs. op de leeftijd van 82 jaar. Fam. den Boer Fam. Voorsluijs Corr. adres Alb. den Boer, Dorpslaan 114, Nieuw-Lekkerland. Ameide. 22 april 1977. Open Vensters. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 26 april in het Ver. gebouw van de Geref. kerk Dorpslaan te Nieuw-Lekkerland waar zij is opgebaard van 13 00 tot 13.30 uur. of na de begrafenis om 15.15 uur waar dan tevens gelegenheid is elkaar te ontmoeten. De begrafenis zal plaatshebben op de oude alge mene begraafplaats aan de Lekdijk dinsdag 26 april om 14.30 uur. Hiermede stellen wij U ervan in kennis dat na een langdurig, moedig doorstaan lijden, in groot Godsvertrouwen is gestorven, op de leeftijd van 66 jaar, onze lieve Moeder, Zuster, Schoonzuster, Tante en Vriendin Louisa Maria Drop-Meijer weduwe van CORNELIS DROP Zij koos zich als afscheidstekst gezang 15 (oude bundel): In het Kruis zal 'k eeuwig roemen! En geen wet zal mij verdoemen; Christus droeg de vloek voor mij! Christus is voor mij gestorven, heeft gend voor mij verworven Tc Ben van dood en zonde vrij! Namens familie en vrienden, Maria J. Drop C. Drop 's-Gravenhage, 21 april 1977 Ermelostraat 29 Bezoek aan de rouwkamer, Fred. Hendriklaan 7, maandag van 19.00-20.00 uur. De rouw- en dankdienst zal gehouden worden in de Julianakerk, Kempstraat 124, dinsdag 26 april om 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsheb ben op „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoelie straat 2a, om 15.00 uur. Geen bloemen, geen bezoek aan huis. De Heer haalde thuis na een langdurig en ge duldig gedragen lijden zr. Louisa Maria Drop geb. Meijer Wij gedenken met grote dankbaarheid haar werk voor de kerk, dat zij met volle persoonlijke inzet en grote toewijding mocht verrichten. Namens de kerkeraad voor algemene zaken van de Gereformeerde kerk van 's- Gravenhage-West: Ds. G. Vesseur, praeses J. Th. Noordanus, scriba Namens wijkkerkeraad 4: Ds. A. C. van Beek, praeses J. C. den Broeder, scriba Namens de Diakonie A. Toet, le voorzitter Mevr. E. A. Oosterveen-Kraan, le secretaris 's-Gravenhage, 21 april 1977 Heden riep God tot Zich ons bestuurslid, de heer F. J. A. Hoowij op de leeftijd van 74 jaar Hij was gedurende een lange reeks van jaren penningmeester van de Anti-Revolutionaire Kies vereniging van Weesp. Wij houden in dankbare herinnering wat hij voor ons is geweest. Weesp, 20 april 1977. Namens het bestuur N. Bakker, voorzitter. J. M. Groen, secretaris. Verlangend uitziende naar haar Heiland is van ons heengegaan onze geliefde schoonzuster en tante Joanna Geertruida Vervat geboren 14 november 1884 te Breukelen. Psalm 71 (ónber.) Maarssen: G. Vervat-van Lonkhuysen Schoonhoven: H. L. Vervat T. Vervat-Bijlenga Rotterdam: C. G. Vervat Breukelen: C. Vervat J. Vervat-Verwoerd Driebergen, 22 april 1977. Rusthuis „Rehoboth", Hogesteeg 10. Corr.-adres: Mr. Kesperstraat 26, Schoonhoven. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op dinsdag 26 april 1977 om 14.45 uur op de nieuwe algemene begraafplaats Verlengde Traay te Driebergen. Voorafgaande aan de begrafenis wordt in Rusthuis „Rehoboth" een rouwdienst gehouden om 14.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Na een langdurig ziekbed nam de Here uit ons midden weg Zijn moegestreden kind, onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Elisabeth Westerbrink-Brouwer Op de gezegende leeftijd van 90 jaar, sedert 6 juli 1960 weduwe van Albert Westerbrink. Dokkum, 21 april 1977 Corr.adres: Verl. Hereweg 184, Groningen. Groningen: A. G. Westerbrink J. G. Westerbrink-Wicherts Hillegom: G. P. Westerbrink W. Westerbrink-Van de Dijk Klein- en achterkleinkinderen Geen bezoek geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden op dinsdag 26 april a.s. te 14.45 uur op de „Oude Be graafplaats" aan de Kerkstraat te Haren (Gr.). Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewij zen worden verzocht samen te komen om 14.00 uur in gebouw „Ons Centrum", Kerkstraat 2 te Haren. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis eveneens in „Ons Centrum". „Roemt Vaders welbehagen, geeft Jezus lof en eer- Gezang 270 1 Aldus getuigend van zijn vertrouwen op de Heere ging van ons heen mijn geliefde zoon, onze lieve broer, zwager en oom Arie de Ruiter op de leeftijd van 48 jaar. Zij die hem gekend hebben zullen begrijpen wat wij in hem verliezen. Mede namens verdere familie: H. de Ruiter-Volijk Scheveningen, 22 april 1977. Zeezwaluw straat 107. Condoleancebezoek 's middags van 2—4 uur en 's avonds van 7—9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 26 april te 2 uur in wijkgebouw „Ons Centrum", Terschellingsestraat 23,waarna de bijzettting zal plaatshebben in het familiegraf op de be graafplaats „Oud EikenDuinen", Laan van Eik en Duinen 38. Aankomst aldaar te 3 uur. Chr. Nationaal Vakl f 1^1 J de kleine centrale I met de grote inbrerl O Noteert u mij maar als lid Plaats: J O Graag eerst inlichtingen Bedr tak: Naammv In open cnv. zonder Adres:CNV. Antw. Nr. 109< Voor een mongools jongetje, bijna 1 zoeken wij een ll Onze gedachten gaan uit naar een gezin datli bekend is met „het mongool zijn". ie Het gezin zal de mogelijkheden èn onmoget11 den van een mongools kindje moeten ke vooral ook t.a.v. de toekomst. tr Men zal rekening moeten houden met een evf ele tehuisplaatsing bij een ongunstige ontwik# op latere leeftijd. Reakties gaarne aan Centrale voor PleeggL nen, Koninginneweg 184A, Amsterdam. 020-76.67.20. Opgenomen in Gods heerlijkheid onze lievd der, groot- en overgrootvader rr O' Tijnus Spaan weduwnaar van Neeltje Elizabeth van fri in de ouderdom van ruim 101 jaar. Ik kan gaan slapen zonder zorgen want sl<fi kom ik bij U thuis. |t Psalm 4:3 berg Voorburg: T. Spaan t G. Spaan-de Jong ïl 's-Gravenhage: N. Rippen-Spaan 0' P. T. Rippen Voorburg: M. M Vuyk-Spaan W. J. Vuyk e» Klein- en achterkleinkinderen. 's-Gravenhage: G. Spaans 's-Gravenhage, 22 april 1977 v Burgemeester Patijnlaan 11. i< Condoleance-adres: Veurselaan 98. Voorbur n Liever geen bezoek. Geen bloemen, j De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaati< den op woensdag 27 april a.s. te 11.00 uur oé begraafplaats „Oud Eik en Duinen", LaanD] Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage. r: Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis irt ontvangkamer van de begraafplaats. „Mijn genade is U genoeg" Tot onze grote droefheid is nog geheel onver wacht van ons heenge gaan, onze lieve zorgza me moeder en groot moeder Maria van der Heijden- Paul weduwe van Jacob van der Heijden op de leeftijd van 86 jaar Boskoop: W. M. Wezelenburg- van der Heijden J. A. Wezelenburg Benthuizen: E. van der Heijden- Hoogeveen Venlo: C. J. van Griethuizen- van der Heijden A. L. van Griethuizen Benthuizen: M. J. van Noort- van der Heijden A. van Noort en kleinkinderen Benthuizen, 22 april 1977 Dijk 8 Geen bloemen Gelegenheid tot condole ren wordt gegeven maandagavond a.s. van 7.30-8.30 uur en na de be grafenis in h^ Vereni gingsgebouw „De Bron", Dorpsstraat te Benthuizen. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op dinsdag 26 april a.s. om 11.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Benthui zen, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de Ned. Herv. Be graafplaats aldaar. Voor de zeer vele blijken van medeleven en welke wij van velerlei kanten ontvingen n <j plotseling overlijden van onze lieve papa en |c ma, zoon en dochter, broer en zuster n Wieger Rispens |j° en |j Alie Rispens Bruining ar ia zeggen wij u hierbij hartelijk dank. e April 1977 Bc Hoogeveen: Min ze en Rieneke Kollumerzwaag: Familie Rispens Twijzel: Familie Bruining al rd Met grote dankbaarheid bewaren wij in ons v de vele bewijzen van medeleven door w< o geschrift en daad, die wij mochten ondervijn tijdens de ziekte en na het overlijden vanty: lieve man, vader en opa Jan Smith fd Wij danken U daarvoor zeer hartelijk. Mede namens mijn kinderen: P* A. Smith-Balkema ei tre I Of Bedum, april 1977 Witsenborgstraat 16

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8