I ér Gemeente Rotterdam 1 r COÖRDINEREND HOOFDVERPLEGENDEM^I HOOFDVERPLEEGKUNDIGE A a hoofd huishouding b verpleegkundige of ziekenverzorgende c bejaardenverzorgende/ bejaardenhelpende d huishoudelijke hulp Bleuland ziekenhuis Stichting Revalidatiecentrum Delft en omstreken medisch secretaresse REVALIDATIECENTRUM Delft en Omstreken 'sHeeren Loo-Lozenoord full-time nachthoofd - Het 'TALMAHUIS" Hoofd van de Verzorging Waarnemend directrice hoofdverpleegkundige fysiotherapeut(e) tijdelijke fysiotherapeut(e) een hoofd verzorging en verpleging verpleegkundigen een hoofd hulshouding huishoudkundige voor inrichtingen inrichtingsassistente Is ST. GEERTRUIDEN GASTHUIS OF ZIEKENHUIS TE DEVENTER Paviljoenshoofd (Mnl./Vrl.) verpleegkundig therapeute) ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen 1e verpleegkundige verpleegkundige-A DE STICHTING VOOR BEJAARDENZORG 'LANDSCHEIDING" (Geref.- Chr. Geref.) Isabellaland 1700 's-Gravenhage vraagt voor haar verzorgingshuis (130 bewoners) diploma huishoudkundige en inrichtingservaring strekken tot aanbeveling; leeftijd minimaal 30 jaar.Datum van indiensttreding nader overeen te komen. In of extern. voor de weekenddiensten op de ziekenafdeling of zij die daarvoor wensen te worden opgeleid, in- of extern. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor bejaardentehuizen. Sollicitaties aan de directeur op bovenstaand adres. Voor onze revalidatie-artsen zoeken wij op korte termijn een Naast de benodigde beroepsopleiding is ervaring in medisch secretariaatswerk gewenst. De honorering geschiedt conform de bezoldigingsverordening van de gemeente Delft en ligt afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen f 1 465.- en 2.084,- per maand. Telefonische inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het medisch secretariaat, tel (015) 56 92 25. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de wnd. geneesheer-directeur van ons Centrum, Reynier de Graefweg 1 te Delft. (Prot.Chr.Inrichting voor geesteszwakken) te Ermelo In onze inrichting, waar 1040 pupillen in diverse paviljoenen worden verpleegd, is een vacature ontstaan voor een Volgens rooster wordt er gewerkt, gedurende 10 achtereenvolgende nachten en daarop 4 nachten vrij. Gegadigden voor deze functie dienen in he: bezit te zijn van het Z- en/of B-diploma. Salariëring en overige secundaire arbeids voorwaarden volgens de Collectieve Arbeidsovereenkomst voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door hé) hoofd van de Verpleegdienst. mevr. M J C. Vellenga-Bulthuis, telefoon (03417) 6868, toestel 317. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur uiterlijk vóór 15 mei <977. Nil. is een Protestants Tehuis waarin ruim 70 bejaar den worden verzorgd. Wij zoeken per 1 sept. a.s. een: bij afwezigheid van de directrice. Leeft i|d 30 45 jaar Diploma Verpleegkundige A. of Ziekenver- zorgster Prot Chr. Levensovertuiging Salariëring overeenkomstig de C.A.O. voa bejaardentehuizen. Sollicitaties te nchten aan zr. H. de Vries, directrice. Merwedestraat 56 te Groningen tel nr 050 252063 Het Bleuland Ziekenhuis te Gouda is een algemeen ziekenhuis, dat in 1970 in gebruik werd genomen en een capaciteit heeft van 460 bedden. Wij vragen een speciale diensten Deze staffuctionaris, die direkt onder verantwoording van de verpleegkundig direkteur werkt, heeft als taken o.a. het analyseren van werkmethoden en werkorganisatie op de verpleegafdelingen en daarmee samenhangend het voor stellen van wijzigingen en/of aanpassing van de methoden en organisatie, het begeleiden van de veranderings processen op de verpleegafdelingen, in aansluiting op de basisopleiding voor het diploma A het coördineren van verpleegkundige specialisaties, zoals kinderaantekening, cardio-care en intensive- care, anaesthesie- en instrumenterend verpleegkundige, enz., het optreden als contactpersoon voor de HBO-V en MBO-V leerlingen tijdens hun stage in het ziekenhuis. Benoeming vindt plaats in de rang van hoofdverpleegkundige A. Uitvoeriger informajtie wordt verstrekt door Zr. W. Loeve, verpleegkundig direkteur, tel. (01820) 1 95 55,tst. 475. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie brieven te richten aan de afd. Personeelszaken, Bleulandweg 10 te Gouda. protestants christelijk streekziekenhuis bennekom In het team van medewerk(st)ers van onze afdeling FYSIOTHERAPIE is plaats voor een in vaste dienst. Tijdens de zomermaanden zouden wij erg geholpen zijn met een U behandelt zelfstandig klinische en poli-klinische patiënten van ons ziekenhuis. Uw werkzaamheden zijn veelzijdig. De afdeling fysiotherapie is gehuisvest in het nieuwste gedeelte van ons komplex en voorzien van moderne apparatuur. In de toekomst kan door vaste krachten eventueel deelgenomen worden aan specialisatiecursussen zoals b.v. hartrevalidatie. Nadere inlichtingen worden U graag gegeven door Mevr. S. F Pater, hoofd fysiotherapie, tel 08389-9101terwijl de afdetingpersoneelszaken met belangstelling Uw schriftelijke sollicitatie tegemoet I ziet. Ons adres is: Edeseweg 118. Bennekom. Het Verzorgingstehuis „Friso" te Almelo, een doordacht opgezette leef- en woon gemeenschap voor ca. 90 ouderen, opent half juli zijn deuren voor de eerste bewo ners. Wij vragen: met diploma verpleegkundige A (liefst A B) en enige ervaring; met diploma A; met organisatorische capaciteiten en werkervaring. Schriftelijke sollicitaties aan het Bestuur van de Stichting Verzorgingstehuis Friso, Ootmarsurhsestraat 52, Almelo (tel. 05490-13076), waar u ook nadere inlich tingen kunt krijgen. protestants christelijk streekziekenhuis bennekom Ons ziekenhuiskomplex bestaat uit een algemeen ziekenhuis (320 bedden), een verpleegtehuis voor psychisch gestoorde bejaarden „De Breukelderhof" (160 bedden) en een reaktiveringscentrum voor langdurig lichamelijk zieken „De Halderhof" (150 bedden). In onze moderne centrale keuken is plaats voor een of een Haar taak zal in samenwerking met kollega's bestaan uit: voorbereiden, koken en portioneren van ruim 800 maaltijden, waarvan 50% dieetmaaftijden, kontrole maaltijddistributie (dri-heatsysteem). kaartenadministratie t.b.v. de maaltijden Voor de vervulling van deze vakature is het diploma Huishoudkundige of Inas vereist terwijl praktijkervaring tot aanbeveling strekt. N Inlichtingen worden u graag telefonisch verstrekt door Mevr. H. J. Klumpers, tel. 08389-9101terwijl uw schriftelijke sollicitatie met belangstelling tegemoet l wordt gezien door de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. algemeen semkveiheidsziekenhuis van b|na 450 bedden. Als gevolg van het vertrek van de huidige functionaresse wegens het verlenen van z.g. functioneel leeftijdsontslag vragen wij een in de rang van Betrokkene zal in een ruime mate van samenwerking met de verpleegkundig adjunct-directeur en de beide andere coördinerende hoofden voor de verplegingsdienst beleidsbepalend werkzaam zijn. Meer in het bijzonder zal zij/hij de overkoepelende leiding hebben over een aantal verpleegafdelingen en de werkzaamheden daarvan tezamen met de desbetreffende stafverpleegkundigen coördineren. WIJ BIEDEN: een verantwoordelijke, veelzijdige en afwisselende functie in een modern en actief ziekenhuis; een welvaartsvaste pensioenvoorziening bij het Algemeen burgerlijk pensioenfonds; desgewenst eigen ziektekostenverzekering (IZA). WU VRAGEN: - leidinggevende en organisatorische capaciteiten; - goede contactuele eigenschappen; - een goede ontwikkeling, bij voorkeur op middelbaar niveau; - een voortgezette opleiding, waarbij wij denken aan een hogere beroepsopleiding. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen worden desgewenst gaarne verstrekt door de verpleegkundig adjunct-directeur, mevr. zr. H. Punter, dan wel door een der coördinerende hoofden, de dames A. van dor Laan. Z. Jans of G. van Zijl (tel. 05700-76543). Belangstellenden nodigen wij uit hun sollicitatiebrieven te richten aan de heer G. van Mm. hoofd personeelsdienst van ons ziekenhuis. FESEVURSTRAAT 7 te DEVENTER.- Ons Centrum zoekt voor de opvang- en observatie-unit (22 meisjes van 12-18 jaar) een De funktie omvat het leiding geven aan de groepsleiding, waarbij het ondersteunen en begeleiden, naast het mede vorm geven aan het therapeutisch klimaat t.a.v. de groep en het individuele kind centraal staan. Het paviljoenshoofd is lid van het verantwoordefijkheids- team van de unit. Oit team bestaat uit een: therapeut maatschappelijk werkster psycholoog en gezocht paviljoenshoofd Het verantwoordelijkheid voor het opstellen van het observatieplan en de uitvoering daarvan. De taken die voortvloeien uit bovenstaande funktieom- schrijving houden onder meer in: direkte kontakten met kinderen, het leiding geven aan de groepsleiding, deel hebben aan het opstellen van het behandelingsplan, het bijwonen van diverse besprekingen en bovendien het nemen van adequate maatregelen op huishoudelijk technisch en financieel gebied. Om de funktie met sukses te kunnen uitoefenen dient het a.s. paviljoenshoofd een evenwichtige persoonlijkheid te zijn, die enerzijds kan leiding geven en anderzijds in teamverband kan samen werken. Er wordt bovendien gedacht aan een medewerker met ruime praktijkervaring en kennis van de orthopedagogiek met voltooide hogere beroepsopleiding. Een psychologisch onderzoek kan tot de sollicitatie procedure behoren. Salariëring conform de regeling van de Nationale Federatie voor Kinderscherming. Schriftelijke sollicitaties of verzoeken om informatie kan men richten aan het diektiesecretariaat van de Vereniging "De heldingetichtingen". orthopedagogisch centrum otto gerhard heldring uitgaande van de ned. herv. vereniging heldringstichtingen postbus 1 zetten tel. 08880 - 3838 Rotterdam vraagt voor het behandelteam voor verslavingszic- ken van dit psychiatrisch ziekenhuis tc Poortugaal (Z.H.) een Hij/zij werkt in nauw overleg met de staf van enige verpleeg afdelingen mee aan de ontwikkeling en uitvoering van thera peutische dagprogramma's voor drugpatiënten. Hiertoe werkt hij of zij direkt samen met de afdclingspsychiater en -psycho loog. De man of vrouw naar wie de gedachten uitgaan, is tenminste in het bezit van het diploma Ziekenverpleging B en is georiën teerd op het terrein van de verslavingsproblematiek of heeft daar een duidelijke belangstelling voor. Opgedane ervaring in het participeren in groepstherapeutische processen strekt daarbij tot aanbeveling. De aanstelling kan plaatsvinden in de rang van verpleegkundi ge A. Het salaris loopt, afhankelijk van ervaring, tot f 2.319,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan tot dc selektie- procedure behoren. Nadere inlichtingen worden graag gegeven door het hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Deltaziekenhuis, tel. 010 - 142433, toestel 327 (b.g.g. töestel 397). Sollicitaties binnen 10 dagen en onder vermelding van vakatu- renummer 77.194/00400 te zenden aan het Deltaziekenhuis, p/a Bureau Personeelvoorziening, Westblaak 220, Rotterdam. De verpleegkundige dienst van het ziekenhuis Bethesda vraagt een en een ten behoeve van de kinderafdeling. Voor deze funkties is het diploma ziekenver- pleging-A en de kinderaantekening vereist, terwijl voor de funktie van 1e verpleegkundige een voltooide kaderopleiding tot aanbeveling strekt. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de afdeling personeelszaken 1, toestel 1241, waaraan tevens de schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht. WEIDESTEYN beharti gen. op christelijke grondslag, de intramu rale gezondheidszorg in de regio Zuid-Dreniht Ruim 600 medewerkers zi/n in beide nieuwe in stellingen werkzaam. Een medische stal. waarin alle basisspecia lismen zijn vertegen woordigd, biedt moderne medische zorg Via regionale samen werking wordt van meet gespecialiseerde voor zieningen gebrjik gemaakt. Hoogeveen en omstreke genieten bekendheid vanwege een goed woon- en werkklimaat. De verbindingen met het Westen en Noorden van het land zijn snel en komlorlabel. Dr.G.H. Amshoffweg 1 -4 .Hoogeveen •05280-65987 i

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 22