jwhfc Q Actief vakantie houden! L7 VORMINGSWERKER (vrl. of mnl.) groepsleiders sters een full-time leidlsDer J teamlid (m/v) HOOFD leu de glind aktiviteitenleid(st)er Inwonende Mentor/Mentrix GROEPSLEIDSTER Leidster bejaardenverzorging ervaren maatschappelijk werkenden of sociaal psychiatrisch verpleegkundigen v psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" te bennebroek (n.h.) vereniging "bartiméus" bartiméus zeist De Bilt/Bilthoven bejaardenverzorging GEMEENTE BEDUM ONDERZOEK- AMBTENAAR (mag, maar móet niet) ZATERDAG 16 APRIL 1977 TROUW/KWARTE Het bestuur van de Stichting Vormings- en Toerustingswerk ten behoeve van de Gereformeerde kerken in de classis Rotterdam zoekt een die zich wil inzetten voor aktiviteiten gericht op vorming en toerusting van de gemeente. Uitgangspunt en doel is daarbij het leveren van een bijdrage aan de missionaire bewustwording en aktiv'iteit van de christelijke gemeenschap. Op dit punt is er een goede samenwerking met andere (grootstedelijke) kerkelijke werkers en plaatselijke predikanten. Globale taken (in overleg nader in te vullen) - advisering en begeleiding van vormingswerk met gemeenteleden (gemeentetoerusting) zoals: gespreks(werk)groepen, themadiensten, (volwassen) katechese, leerhuizen e.d. advisering, begeleiding en uitvoering van vormingsaktiviteiten gericht op de toerusting van kerkelijke medewerkers (kadervorming) Voor deze funktie zoeken wij iemand die: - een diploma heeft van de Sociale Akademie met V.O. of een daarmee te vergelijken opleiding heeft gevolgd. - zelfstandig kan organiseren en kan meedenken in het beleid ervaring heeft in het vormingswerk. Salaris en verdere rechtspositie volgens daarvoor geldende landelijke normen. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot Mevr. E. Boekestijn, vormings werker bij de stichting, tel. 010-77 27 11 (kantoor) of 12 83 48 (thuip). Sollicitaties richten aan Ds. A.J. Janssens, secretaris van de stichting, p/a Heemraadsingel 110, Rotterdam. Avenue Concordia 39 Telefoon 010-142961 Mui^ni)Oor Rotterdam De Stichting protestants christelijke tehuizen voor zwakzinnigen vraagt voor haar nieuw te bouwen zesde gezinsvervangend tehuis, in Rottcrdam-Pendrccht een (mnl. of vrl.) met een prot. chr. levensovertuiging. In dit tehuis komen 12 mannelijke en 12 vrouwelijke geestelijk gehandicapten. Het hoofd, minimum leeftijd 25 jaar, heeft de verantwoording voor de goede gang van zaken binnen het tehuis, en zorgt voor een goede samenwerking met het team van deskundigen en leiding. Salariëring cn bevoegdheden volgens de richtlijnen van het "C.R.M." Datum in diensttreding I juli/1 augustus 1977. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Bestuur der Stichting. Secr. de Heer H. ter Veen, Abcclweg 230, Rotterdam.^ Desgewenst kunnen nadere inlichtingen worden verstrekt door de direkteur der Stichting: De Heer H. L. van Rooyen. Centr. bureau: Avenue Concordia 39, Rotterdam. Telefoon: 010-14 20 61. uitgaande van de Vereniging tot Verzorging van kinderen "De Rudolphstichting" De Glind. Barneveld. Met ingang van 1 augustus 1977 zoeken wij een Zijn tof haar taak zal zijn het stimuleren, organiseren en begeleiden van de aktiviteiten in de vrijetijdsbesteding, die gericht zijn op een zo gunstig mogeli|ke ontwikkeling van het kind. Van de solbcitantle) verwachten wij. dat hij/zij een opleiding gericht op bovengenoemde taakomschnjving (Mikojei of MBO-kw etc.) heeft gevolgd of in vergevorderd stadium volgt. Salariëring geschiedt volgens rapport Haeck; woonruimte ts aanwezig. Wij werken vanuit een chnatelde levensovertui ging Voor nadere informatie an sollicitatie kunt U zich wenden tot de heer J A. Kuipers, adjunkt-direk- teur van het Jeugddorp "De Gknd" uitgaande van de vereniging "De Rudolpstichtmg", Post bus 130. Barneveld. tel. (03425) 1441. Een uniek nedcrlands dorp waar normale kinderen, die door omstandigheden buiten hun eigen gezins verband moeten verblijven. een verzorging en op voeding krijgen, die erop gericht is dat ze na enige tijd hun plaats m de maatschappij weer kunnen innemen. Voor ons nieuw te openen 5e projekt voor Begeleide Kamerbewening zoeken wij een Mogelijk is ook een echtpaar waarvan de man of de vrouw de betreffende functie vervult. Hij/zij woont (wonen) samen met 4 jongens van 16 jaar en ouder in een gewoon woonhuis. De taak is: Begeleiding van de in het huis verblijvende jongeren. Er zijn geen vaste werktijden maar men is beschikbaar wanneer dit nodig is. Geboden wordt: een boeiende werkkring met regelmatige werkbegeleiding en een salaris volgens de normen van de Nat. Federatie voor Kinderbescherming. Inlichtingen bij de praktijkleidster Mej. B. Westerveld, tel. 010-264935. Sollicitaties richten aan: Lindehof, Lange Haven 16a te Schiedam. Aan de selektieprocedure nemen de huidige medewerkers deel. De Stichting Het Sociaal Paedagogisch Centrum beheert voorzieningen voor de opvang, begeleiding en verzorging van geestelijk gehandicapten in Den Haag. Schaarsbergen en Woudenberg. Voor enkele gezinsvervangende tehuizen in Den Haag zoeken wij enige die zo mogelijk ervaring hebben in de extramurale zwakzinnigenzorg. Als afgeronde vooropleiding denken wij aan OPM Verpleegkundige-A en B of Z MBO-IW Het salaris bedraagt minimaal 1768,54 en maximaal 2334,34 exclusief de toeslag van 30.- èn onregelmatigheidstoeslag. Bij verdere studie (VSID) is een uitloop tot 2724.22 mogelijk. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door en sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van hetsocMpaéckigogisdiceiéwn Hoge weg 18 - Den Haag - Tel. 070-514411 STICHTING HERVORMD BEJAARDENCENTRUM "DE PELKWIJK" te WINTERSWIJK roept sollicitanten op voor de funktie van DIREKTEUR Ons bejaardencentrum, dat in 1972 is geopend, omvat een verzorgingstehuis voor 104 bewoners en 21 flats. Van de te benoemen funktionaris wordt verwacht dat hij beschikt over: - belangstelling voor en ervaring in de bejaardenzorg; - goede kontaktuele eigenschappen; - organisatorisch en economisch inzicht; - leidinggevende capaciteiten; - een adequate opleiding; - prot. chr. levensovertuiging. Honorering'en andere arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de landelijk C.A.O. voor de bejaardentehuizen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de huidige direkteur, de heer W.J. de Bruijn (tel. 05430-5673). Sollicitaties met vermelding van referenties binnen 10 dagen te richten aan het bestuur van Hervormd Bejaardencentrum "De Pelkwijk", Laan van Hilbelink 95 te Winterswijk. De Noordelijke Stichting beheert in de provincie Groningen 26 voorzieningen voor Geestelijk Gehandicapten waaronder gezinsvervangende tehuizen en dagverblijven voor zowel ouderen als kinderen. In ons gezinsvervangend tehuis „Eikendal" te Hoogezand is plaats voor een In het huis wonen 20 geestelijk gehandicapten vrouwen die overdag óf de sociale werkplaats óf het dagverblijf voor ouderen bezoeken en die in het huis een gezinsvervangend milieu krijgen aangeboden. Van betrokkene wordt verwacht dat zij in het bezit is van één van onderstaande diploma's: - O.P M./A.Z. - Zwakzinnigenzorg - Kinderbescherming A en B - M B O./I.W - Kleuterakte A en B Ervaring in de zwakzinnigenzorg is vereist. Salaris f 1 478.20 - 2.251.24 bruto per maand exclusief toeslag onregelmatige diensten. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties z.s m. richten aan de afdeling personeelszaken ven de Stichting. Zaagmuldersweg 530 te Groningen. NOORDELIJKE STICHTING VOORZIENINGEN GEESTELIJK GEHANDICAPTEN De Protestantse Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening te Wierden vraagt op korte termijn een full-time voor het werkgebied VRIEZENVEEN Wij vragen: - diploma Sociale Akademie. H.B.O. N-akte of M.B.O. - Enige ervaring - Protestantse levensovertuiging Wij bieden: - Salaris volgens landelijke richtlijnen - Secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de C.O.A.M.-regeling - Medewerking bij het verkrijgen van woon ruimte. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de hoofdleid ster. te bereiken onder nummer 05496-3355. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de direkteur van de Stichting, Postbus 23 te Wierden. Op korte termijn hebben wij plaats voor twee a) vrouwelijk teamlid voor het opnamepaviljoen indegeronto- psychiatrische sektor met een opnamekapaciteit van 60 pa tiënten (nieuwbouwplannen zijn in een vergevorderd sta dium). Bij de opname van de patiënt doet zij de intake met patiënt en familie, begeleidt deze gedurende de opname en denkt mee in de behandeling van de patiënten en in beleids zaken. Voorts onderhoudt zij kontak ten met bejaarden- en ver pleegtehuizen in de regio met ais doel o.a. na ontslag van de patiënten overplaatsing te re aliseren. Ervaring in het omgaan met de „oudere mens" is vereist. b) een man of vrouw die een gekombineerde funktie kan ver vullen. Dit houdt in: de koördinerende taken voor het team maatschappelijk werk vervullen maatschappelijk werktaken verrichten in een paviljoen voor voortgezette behande ling participeren in het vervullen van de opleidingstaken. Psychiatrische ervaring en goede kontaktuele eigenschap pen zijn vereist, evenals het kunnen werken in een multi disciplinair team. Sollicitaties of verzoeken om nadere inlichtingen kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken, Rijksstraat weg 113, Bennebroek. telef. (02502) 77 41. toestel 2034. UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. Het Bestuur van de Hervormde Stichting Jeugd- en Volwasse- nenwerk te HOOGEVEEN vraagt z.s.m. voor klubhuis ..Het Baken" een Het klubhuis staat in het centrum van Hoogeveen. en richt zich op de leeftijdsgroep van 6 tot 23 jaar. Het werk bestaat uit klub- en soosaktiviteiten. terwijl ook buiten het klubhuis aktiviteiten worden ontwikkeld. Taken: samen met staf en vrijwillige medewerkers groeps- en buurtgenchte aktiviteiten ontplooien meehelpen bij de ontwikkeling van nieuwe initiatieven begeleiding van medewerkers/vrijwilligers. Vereisten: afgeronde opleiding H.B.O. sociaal cultureel werk organisatorische capaciteiten protestants christelijke levensovertuiging. Salariëring: volgens L.O.A.C.-regeling. Aanstelling: behoudens goedkeuring door C.R.M. en gemeente. Sollicitaties binnen 2 weken na verschijnen van dit blad richten aan de sekretaresse van bovengenoemde instel ling: mevr. P. Hartog-v. Cadsand. De Wulp>40. Hooge veen. Telefonische inlichtingen: Dhr. K. Smidts (hoofdleider) 05280-63783 (werk)-63649 (privé) De vereniging Bartiméus vraagt voor een groe slechtziende meisjes en jongens in de leeftijd van pi 11 jaar verblijvend in het instituut te Zeist. spoedige indiensttreding, een groepsleider Vereisten: diploma MBO/IW of hiervoor studerend. prot. christelijke levensovertuiging, minimum leeftijd 23 jaar, ervaring in het werken met groepen. Geboden: een volgens rapport Haeck vastgesteld salaris,4 gunstige vakantie- en weekendregeling. Sollicitaties te richten aan de direktie van Bartimi Zeist t.a.v. de heer J. van der Mheen. Utrechtseweg Zeist. christelijk instituut voor blinde en slechtziende kinderen Stichting centrum voor maatschappelijke dienstverlening zoekt voor zo spoedig mogelijk l.v.m. vervanging Van zieke colle Voor de functie geldt dat sollicitant! In het bezit moet zijn van e diploma van een opleiding voor subsidie in aanmerking ko Niet meer studeert. Praktijk ervaring heeft, in een gelijkbare werkkring. Bereid is in teamverband werken. Salariëring volgens C.O.A.M. rege ling. Inlichtingen en sollicitaties voor 21 maart aa mevr H. M. van der Klippe- van Heelsun Grote Beer 129a Bilthoven, tel. 030-78030 Burgemeester en wethouders roepen sollicitanten op vod de functie van met name belast met controlewerkzaamheden, verban houdende met uitkeringen ingevolge de Wel Werkloo» heidsvoorziening. Zijn bevindingen dienen te wordfl vastgelegd in rapporten. Werkgebied: Het arbeidsterrein, waarbinnen de funcW naris zijn werk verricht omvat de gemeenten: Baflo, Bedum, Kantens. Middelstum, Uithuizen, Uithuizermee den. Usquert en Warffum. Eisen: De gedachten gaan uit naar kandidaten v* minimaal 30 jaar, aan wie hoge eisen gesteld worden vod wat betreft de contactkwaliteiten en uitdrukkingsvaardij heid. Ook zal hij moeten beschikken over een goedt sociale instelling en begrip voor de problematiek van cfc werklozen. Mulo/havo diploma is tenminste vereist, gevolgd door et sociaal georiënteerde opleiding. Zij die daarnaast kunna beschikken over praktische ervaring in een soortgelijk» functie genieten de voorkeur. Een rijbewijs is vereist. Salaris: De aanstelling zal plaatsvinden in de rand vat adjunct-commies A (salarisschaal 2085 tot 2449 brute per maand). Bij gebleken geschiktheid en ervaring bestaat de moge lijkheid de aanstelling te doen plaatsvinden in de rang var commies 2510 tot 2896). De gebruikelijke rechtspe sitieregelingen zijn van toepassing, waaronder een va kantietoelage van 8%. Sollicitaties onder vermelding van personalia, opW- ding, ervaring en referenties binnen 10 dagen na M verschijnen van dit blad aan de burgemeester van Bedum. Mallorca (Robinson Club) SIS guldon Iblma (Ponta Club) 393 gulden Manga (Pvorto Bollo) v«a* 298 guldon Costa dol Sol (Soghors Club)v.a. 398 guldon 'as wat andors ff/dons ww vakantie!! Informatie/boeking: Perscombinatie reizen Wibautstraai 131. Amsterdam, lel 020-914400

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12