Radiologisch Laborant(e) OEDER DE VRIES U scheperziekenhuis emmen het Academisch Ziekenhuis Groningen uw nieuwe werkgever? Befhel Ziekenhuis Delft paviljoenshoofd erpleegkundigen A en/of B verpleeghuis 'HOGEWEY' weesp fysiotherapeut(e) verpleeghuis 'HOGEWEY' weesp drbeids- ergotherapeut(e) arbeids- ergotherapeut(e) sociotherapeut(e) psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" DIakonessenhuls Utrecht bacteriologisch analist(e) diakonessenhuis utrecht hoofdverpleegkundige nachthoofd stafverpleegkundige diakonessenhuis utrecht docente voor de opleiding tot ok-verpleegkundigen Academisch Ziekenhuis diagnostiek. >t BOUWHUIS PHILADELPHIA-OVERIJSSEL 3THA" erii emeen zieken- en ongevallenvervoer (riusstraat 151 B, Amsterdam, ifoon 764141, telex 12624 ambul nl. i behoeve van onze vestigingen Amsterdam, esp en Hilversum vragen wij een vrije baan ambiëren. Door de veelzijdigheid van ons bedrijf kunt u zich als verpleeg kundige naast het normale ambulancewerk volledig ontplooien in o.a.: couveuseverpleging op gespecialiseerde i.e.-couveuse- ambulance; hartbeveiligingstransporten; traumatologie; begeleiding t.b.v. onze afdeling internationale repa triëringen. :ialistische opleiding wordt zonodig door ons verzorgd. Aanstelling vindt ats in de rang van 1e verpleegkundige. Uw salaris wordt aangevuld met egelmatigheidstoeslagen en buitenlandtoeslag. Gaarne zijn wij bereid u trent deze funktie nader te informeren. Tijdens kantooruren op bovenvermeld res. Na 18.00 uur is onze heer H. Norder (hoofd-verpleegkundige), privé telnr. )-139805, gaarne bereid u met informatie van dienst te zijn. VELDWIJK is een psychiatrisch ziekenhuis waar ca. 800 patiënten worden behandeld en verpleegd. Het gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzie ken. Voor één van de drie afdelingen van onze Geronto-Psychiatrische Kliniek "De Feithenberg", waar begeleidingsbehoeftige patiënten worden begeleid, behandeld en verzorgd, vragen wij een leidster activerende bezigheid Tot de taak deze leidster behoort o.a.: - het meehelpen, opzetten en uitvoeren van dag/week programma's - het stimuleren van activiteiten m.b.t. handvaar digheden en ontspanning - het scheppen van een gezellig leefklimaat. Voor deze functie is ervaring in soortgelijke werkzaamheden gewenst, terwijl de opleiding "Epe" of "Breda" op prijs wordt gesteld. Leeftijd minimaal 21 jaar. Gezien het karakter van ons ziekenhuis te een christelijke levensinstelling vereist. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicitatiesformulier, kant u contact opnemen met de afdeling personeelszaken, tel. 03417-4848. Schriftelijke sollicitaties worden graag op korte termijn tegemoet gezien. Zij kunnen worden gericht aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis nn X Ermelo Hogewey te Weesp is een modem geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Erwordt gestreefd naar een optimale aktivering, reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Weesp is gelegen tussen het Gooi en Amsterdam en heeft uitstekende verbindingen met o.a. Bussum. Hilversum, Amersfoort en Amsterdam. Wij zoeken kontakt met een die tezamen met de reeds aanwezige fysiothera peuten onze patiënten Wil komen behandelen. Oe werkzaamheden geschieden in prettig team verband, onder de dagelijkse leiding van een arts, terwijl verdere begeleiding geschiedt door een revalidatie-arts. Een eigen röntgenapparaat on- dersleunt onze therapie. Indien nodig verlenen wij gaarne onze medewer king bij het zoeken van passende huisvesting. Salariëring geschiedt in nader overleg. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich richten tot de geneesheer-direkteur 8. P. Verhoog, Ver pleeghuis Hogewey. Heemraadweg 1, Weesp, telefoon (02940 1 14 51). Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland Hogewey te Weesp is een modern geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. n Erwordt ges treefd naar een op timale p aktivering. reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. f Weesp is gelegen tussen het Gooi en Amsterdam en heeft uitstekende verbindingen met o.a. Bussum. Hilversum. Amersfoort en Amsterdam. zei Wij zoeken een die in staat is zelfstandig en met grote inzet deze geheel nieuwe afdeling in ons verpleeghuis te ontwikkelen, tezamen met een zeer enthousiast en voor de arbeids-ergotherapie gemotiveerd team fysio- en bezigheidstherapie. Bij ons bestaat tevens de mogelijkheid een Halt-time (20 uur per week) aan te stellen. Verzoeken om inlichtingen en sollicita ties kunt u richten aan de geneesheer- direkteur B. P. Verhoog, Heemraadweg 1, Weesp, telefoon (02940) 11451. Stichting Verpleeghuizen j ^3 Noord-Holland Voor onze sociotherapeutische gemeenschap Zuideroord II zoeken wij op korte termijn een Zijn/haar taak zal bestaan uit het participeren in de dage lijkse omgang met onze be woners en begeleiding van de daaruit voortvloeiende inter- akties, zowel in groeps- als in individueel verband. Tevens wordt verwacht een aktief meedenken in en ont wikkelen van het therapeutisch leefmilieu in de gemeenschap. Voor deze funktie zijn kennis en ervaring in groepswerk een vereiste evenals het diploma Sociale akademie of het di ploma Ziekenverpleging B. Voor gehuwden is in de naaste toekomst geen woning beschik baar. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. v. d. Broek, tel. (02502) 77 41. tst. 2070/2076. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Per soneelszaken, Rijksstraatweg 113, Bennebroek. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. een ziekenhuis met 540 bedden en ruim 1000 personeelsleden zoekt voor het Bacteriologisch Laborato rium een Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mejuffrouw H. W. L. van Blijkshof, Hoofda naliste, tel. (030) 528111, toestel 2518. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Bosboom straat 1 te Utrecht. Voor onze moderne en goed geoutilleerde kin derafdeling vragen wij Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige in het bezit van de diplo ma's Ziekenverpleging A, Kaderopleiding en Kinderaantekening. Voorts verwachten wij, dat zij/hij over goede leidinggevende eigen schappen beschikt. Informatie over de funk tie en afdeling wordt gaarne gegeven door de direktrice zr. A.P. Anspach. Voor passende woon ruimte kan in het algemeen op redelijke termijn gezorgd worden. Schriftelijke sollicita ties te richten aan de afdeling personeels zaken, Boermarkeweg 60, Emmen, tel. 05910-14814. RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Voor ons verpleeg- en reaktiveringscentrum "Tamarinde" wordt gaarne contact gezocht met een ervaren verpleegkundige, in het bezit van het diploma ziekenverpleging A, voor de functie van voor minimaal 4 nachten per 2 weken (werktijd van 23.00 tot 8.00 uur). In "Tamarinde" zijn 122 bedden voor somatische zieken, verdeeld over 4 verpleeg- afdelingen. Inlichtingen worden gaarne gegeven door de heer R.J. van Essen, verpleegkundig direc teur. tel.:030-611211. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig directeur van "Tamarinde", Neckardreef 6 te Utrecht. Diakonessenhuis Utrecht zoekt voor de Kinder afdeling (72 bedden) een die de leiding op zich kan nemen van een team, voor de verpleging en verzorging van zuigelingen en prematuren. De eisen voor deze funktie zijn: het diploma Ziekenverpleging A aantekening Kinderverpleging ervaring in het leidinggeven. Aanstelling zal geschieden in de rang van Ie verpleegkundige. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij zr. P. Maat, hoofdverpleegkundige, telefoon (030) 528111, toestel 2133. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de Personeelsdienst, Bosboomstraat 1 te Utrecht. Hat Academisch Ziekenhuis vormt in feite een bedrijvig stadsdeel van de stad Groningen. Rond de 3000 mensen vinden er hun werk. Maar natuurlijk virdt iedereen er. binnen het eigen team. de eigen medewerk(st)ers die de sfeer bepalen. U komt bij ons In aanraking met de nieuwste medisch wetenschappelijke ontwikke lingen. Een ervaring die velen op den duur ook blijken ie waarderen als een boeiend element van de persoonlijke werksfeer. Of het Academisch Ziekenhuis straks mis schien ook uw werkgever zal zijn kunt u opmaken uit de onderstaande meer gedetail leerde informatie over onze vakalurefs). operatiekamers chirurgie In dit specifieke gedeelte van de chirurgische kliniek vinden operaties plaats ten behoeve van de volgende specialismen: algemene chirurgie, oncologie, urologie, orthopaedie, vaatchirurgie, plastische chirurgie, traumatologie en thorax- chirurgie. vakaturenummer M53 De nieuwe mede^erk(st)er zal ondermeer in het takenpakket vinden: de vaste begeleiding van de leerlingen voor de OK opleiding. hel geven van lessen in theorie en praktijk, het meedenken over en meewerken aan de inhoud van de OK-op. leiding als geheel en het onderhouden van con tacten met het praktijkveld. vereist diploma ziekenverpleging A. voltooide opleiding OK-verpleegkundige, eventueel een afgeronde opleiding tot docente, salaris bij aanstelling afhankelijk van oplei ding en ervaring tot maximaal I 2449.- bruto per maand. Een doorgroei tot I 2704,- bruto per maand behoort zeker tot de mogelijkheden. Vanzelfsprekend vindt u bij het Academisch Ziekenhuis al de bij de rijksoverheid geldende arbeidsvoorwaarden zoals welvaarlsvast pensioen, studie- en reiskostenregelingen. Eventueel bestaat de mogelijkheid van tijdelijke interne huisvesting, terwijl wij ook graag bij het zoeken van een woning behulpzaam zijn. Wij verzoeken u om bij uw schriftelijke sollici tatie uw leeftijd, opleiding en ervaring te vermelden en natuurlijk het vakaturenummer. Richt uw sollicitatie aan de dienst personeel- zaken, Oostersingel 59, Groningen. bet Academisch... waar mensen voor mensen werken Groningen In ons ziekenhuis is plaats voor een De afdeling heeft 9 moderne röntgenkamers. Voor deze funktie is het diploma Radio-diagnostiek vereist. Ervaring met angiografische-en neuro-radiologische onderzoekmethoden is gewenst, doch niet vereist. Aanstelling in rang geschiedt afhankelijk van ervaring volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad- Informatie over de funktie kunt u inwinnen bij mevrouw Dalhuysen (oproepnummer 1474). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken op onderstaand adres. Reynier de Graefweg 3. Delft.T elefoon 015 - 56 93 40. 't Bouwhuis in Enschede is een projekt van de protestants christelijke oudervereni ging Philadelphia en vormt een leefgemeenschap voor diep, ernstig en matig gees telijk gehandicapten. Kinderen zowel als mannen en vrouwen, kunnen hierin worden opgenomen. Zij worden gehuisvest in paviljoens, die elk bestaan uit zeven wooneen heden voor zes of twaalf bewoners. Zo mogelijk nemen zij van daaruit deel aan dag- aktiviteiten. Over 3 paviljoens en 21 wooneenheden verdeeld hebben wij thans ruim 200 pupillen opgenomen. In augustus 1977 openen wij een vierde paviljoen voor 72 bewoners. Kort daarop een paviljoen voor 30 bed-box kinderen. In verband hiermede willen wij graag in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van vak. 82, 83 Het paviljoenshoofd is een sleutelfiguur in de statgroep "wonen" en moet samen met de groepsleiding vorm geven aan het woongebeuren. Inzicht in de eisen die in een dergelijke leefgemeenschap worden gesteld aan het welzijn en de ontwikkeling van de bewoners is dan ook essentieel, evenals de bereidheid om daarin de ouders hun plaats te geven. Voor de man of vrouw die deze funktie gaat bekleden stellen wij deze opleidings- voorwaarden: Diploma Z-verpleegkunde en zo mogelijk A. B of verdere kadoropleiding Diploma A-verpleegkunde en zo mogelijk Z ot kaderopleiding (vooral voor de bed-box aide ling) Diploma A en B ot B-verpleegkunde en eveneens een kaderopleiding HBO-V ot HBO-IW. Uiteraard is een dosis ervaring, organisatorische en kontaktuele eigenschappen vereist. Een positief christelijke levensovertuiging achten wij voor deze funktie noodzakelijk. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selektieprocedure. Bent u geïnteresseerd in deze funktie, dan zenden wij u graag nadere informaties, vergezeld van een sollicitatieformulier. Deze kunt u onder vermelding van het vaka turenummer schriftelijk aanvragen bij de Stichting Philadelphia Overijssel, 't Bouw huis, Welnaweg 100 te Enschede.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 25