U eèn goede baan met huis toe 5r a adjunct-directrice/hoofd verzorging en verpleging hoofd huishouding hoofd keuken deEgmontshof deEgmontshof Academisch Ziekenhuis: en Medische Faculteit Leiden LERA(A)R(ES) afdelingsverzorgende (mofvr) V uil in b. c. verpleegkundigen en ziekenverzorgenden anesthesie - verpleegkundige Van Weel - Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) ZIEKEN/OF BEJAARDEN VERZORGSTER enkele gediplomeerde ziekenverzorgsters hervormd verpleeg- en reactiveringscenfrum nassau-odijckhof driebergen ervaren muziektherapeut(e) psychiatrisch 'vogelenzang" arbeids-ergotherapeut(e) hoofdverpleegkundige stafverpleegkundigen avondhoofd hoofddocent(e) enige ziekenverzorgenden 1e fysiotherapeut(e) fysiotherapeuten en fysiotherapie-assistenten huisvesting interesse? aspirant verpleeg kundig docent m/v □dut ZATERDAG 9 APRIL 1977 TROUW/KWAR Veldwijk is een psychiatrisch Ziekenhuis waar ca. 800 patiënten worden behandeld, op de afdelingen: Geronto-psychiatrie, algemene psychiatrie; en langdurige psychiatrische behandeling. Wij vragen voor onze afdeling Psycho-motorische therapie, welke afdeling hoofdzakelijk werkzaam is b v. de patiënten uit de algemene psychiatrie een Lichamelijke opvoeding. die bereid is zich vanuit dit werkterrein verder te ontwikkelen tot psycho-motorische therapeutle). A L O.-opleiding is vereist, terwijl enige kennis van en ervaring in de psychiatrie tot aanbeveling strekt. Wij stellen prijs op een Christelijke levensinstelling van onze medewerkers. Voor nade-" informatie kunt U telefonisch kontakt opnemen mt drs J Wieringa. toestel 292 of dhr A J Strijdhorst, bewegingstherapeut, toestel 234. tel 03417-4848 Schriftelijke sollicitatie kunnen worden gericht aan de Geneesheer-Direkteur van Psychiatrisch Ziekenhuis Ennelo In het HOSTEL voor algemene psychiatrie "DE GANZENHOF" te PUTTEN is binnenkort plaats vooreen Tot de taak behoort Huishoudelijke zorg t.a.v. patiënten en bunga lows; Sfeerverzorging, aanbieden van recreatiemoge lijkheden 's avonds; - Toezicht houden, signalering van problemen deelname aan werkoverleg. Hiervoor is vereist: Voelen voor huishoudelijke taken, In staat zijn verantwoordelijkheid te dragen; Ervaring in het omgaan met mensen Minimum-leeftijd 21 jaar. Het hostel "de Ganzenhof" is een dependance van het psychiatrisch ziekenhuis "Veldwijk" te Ermelo In het hostel worden patiënten opgenomen, die in aanmerking komen voor een kortdurende socio- therapeutische behandeling. Van onze medewerkers verwacht wij eer» christelijke levensinstelling Inlichtingen of een sollicitatieformulier kunt ,i vragen bij personeelszaken, tel. 03417-4848. Sollicitaties kunt u richten aan de Geneesheer-Di recteur van Psychiatrisch Ziekenhuis n n PO Ermelo Stichting Protestants Christelijk Bejaardencentrum" Huize'WEIDEHEEM' Harderwijk uitgaande van de diaconieën van de Hervormde Gemeente. Hervormde Gemeente (Buiten gewone Wijkgemeentel, Gereformeerde Kerk en Christelijke Gereformeerde Kerk). Het bestuur van het omstreeks 1 oktober a s. te openen Bejaardencentrum roept sollicitanten op voor de funktie van: Van deze funktionaris wordt verwacht: belangsteffing en liefst ervaring in de bejaar denzorg bezit diploma Verplegende A en/of B Van deze funktionaris wordt verwacht belangstelling in de bejaardenzorg bezit diploma Huishoudkundige voor Inrichtingen Van deze funktionaris wordt verwacht een goede vakopleiding als kok met liefst een ruime ervaring Het bejaardencentrum omvat een verzorgings huis met 120 plaatsen alsmede 32 flatjes. Voor alle funkties zijn vereist goede kontaktuele eigenschappen leidinggevende capaciteiten positief Christelijke levensovertuiging (bij voorkeur lid van èén der deelnemende Kerken! De honorering geschiedt overeenkomstig de bepalingen van de C.A.O. voor de Bejaarden tehuizen. Medewerking bij het vinden van zelfstandige woonruimte zal worden verleend De benoeming zal plaats vinden per 1 augustus of per 1 september a.s. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen binnen 14 dagen te richten aan de sekretaris van het Bestuur. Clarendallaan 24 te Harderwijk. Verpleeghuis 'De Egmontshoi Frans Halsstraat 1. Oud-Beijerland (telefoon 01860-5100) De Egmontshofis een verpleeghuis, uitgaande van de Interkerkelijke Prot. Stichting Verpleegtehuizen Hoekse Waard e.o.. met een capaciteit van 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten In dit verpleeghuis. 15 km ten zuiden van Rotterdam gelegen, kunnen enkele gediplomeerde worden geplaatst. De rang. waarin men zal worden aangesteld is mede afhankelijk van de ervaring. Arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O voor het Ziekenhuiswezen Voor telefonische inlichtingen en schriftelijke sollicitaties kunt u zich richten tot de verpleegkundig directeur zr M. Makkenze (m. of v.) Op korte termijn hebben wij in ons ziekenhuis - met twee nieuwe operatiekamers, die begin van dit jaar in gebruik zijn genomen plaats voor een De voorkeur gaat uit naar iemand met enige ervaring in deze sector, aan wie wij een zelfstandige taak in een plezierige werkomgeving kunnen bieden. Dirksland ligt vrij centraal en heeft goede verbindingen, een ééngezinswoning is beschikbaar en recreatiemogelijkheden zijn er voldoende. Alle nadere inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de operatie-afdeling, zr. J. van Schothorst, telefoon (01877) 15 55. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het ziekenhuis. Stationsweg 22, Dirksland. PROT. CHR. BEJAARDEN STICHTING „PR0BE0" ARENT KRUISSTRAAT 48 DIEMEN. TEL. 020-902716 vraagt voor haar 100 bewoners een Voor deze funktie is ervaring in een soortgelijke werkkring gewenst, waarbij nadruk wordt gelegd op de omgang met bejaarden en organisatorische capacitei- Salariëring en andere voorwaarden overeenkomstig de C.A.O. Beiaardenhuizen. Ruimte zit/slaapkamer beschikbaar Inlichtingen enlof sollicitaties te richten aan de directrice op bovenvermeld adres. In ons Verpleeg- en Reret'iver.igscentrum "Nassau- Odijckhof" te Driebergen I ebben wij plaats voor ter aanvulling van onze teams op de verpleegafdelingen Ons centrum in nieuw en modern van bouw en heeft een kapaciteit voor 124 lichamelijk zieken, verdeeld over 4 afdelingen van elke 31 bedden Gezien het karakter van onze stichting verwachten wi| van de gegadigden een positief protestants christelijke levensovertuiging. Salariëring geschiedt overeenkomstig de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad Wilt U meer informatie? Belt U dan de h Boom, coördinerend hoofdverpleegkundige Sollicitaties kunt U richten tot de heer N Goedhart, verpleegkundig direkteur. Nassau-Odijcklaa 3, Drieber gen, tel. 1034381 5811. Op korte termijn kunnen wij plaatsen een full-time (minimaal 80%) Hij zij maakt deel uit van een team met drie part-time col lega's muziektherapeuten. Wij verwachten van de kandi daat/kandidate dat hij/zij van uit opleiding en ervaring in staat is het medium muziek ge richt therapeutisch te hanteren, als bijdrage aan de behande ling van cliënten in enkele paviljoenen. Na een inwerkperiode dienen enkele uren per week te worden besteed aan het geven van lessen aan B-verpleegkundigen in opleiding. Voor inlichtingen kunt u tele fonisch kontakt opnemen met de heer J. P. M. van Winsen, telefoon (02502) 77 41, toe stel 2252. Sollicitaties kunt u richten aan de adjunkt-direkteur per soneelszaken, Rijksstraatweg 113, Bennebroek. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. Verpleeghui en reakiivermgscentrum De Egmontshot frans Halsstraat 1. Postbus 1119 Oud-Beyeriand De Egmontshof is het nieuwe verpleeghuis van de Interkerkelijke Prot. Stichting Verpleeghuizen Hoekse Waard e.o. Het is gelegen 15 km. ten zuiden van Rotterdam en in 1975 in gebruik genomen De capaciteit bedraagt 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten Voor dit verpleeghuis zoeken wij een voor 20 uur per week welke in het bezit dient te zijn van het erkende diploma van de Nederlandse Vereniging van Arbeids/Ergotherapie. Diens taak zal om. bestaan uit: functietraining A D L. training één en ander in nauwe samenwerking met alle medische en paramedische disciplines Voor schriftelijke sollicitaties en telefonische inlichtingen kunt U zich wenden tot de geneesheer-direkteur van de Egmontshof tel 01860-5100 Ter voltooiing van het personeelsbestand in ons gekom- bineerd verpleeghuis met 155 bedden vragen wij een met de diploma's A en B en bij voorkeur een voltooide staf- resp. kaderopleiding. Naast de funktie van paviljoenshoofd behoort het tot de taak om werkzaamheden in de verplegingsdienst te koördineren en in voorkomende gevallen voor de verpleeg kundig direkteur waar te nemen in het bezit van de diploma's A en/of B voor de funkties van hoofd, resp waarnemend hoofd op een paviljoen met 31 somatische of psycho-geriatrische zieken. met de diploma's A en B of A en bij voorkeur met enige ervaring in een leidinggevende funktie. Aanstelling in een full- of een part-time dienstverband is mogelijk. Naast het A-diploma is een voltooide of bijna voltooide docentenopleiding noodzakelijk. met ervaring, ter versterking van het afdelingskader die het hoofd van de afdeling zal moeten kunnen ver vangen. welke samen met de leiding de moderne afdeling voor reaktivering en dagrevalidatie haar gezicht zullen gaan geven. Voor alle funkties verwachten wij van u dat u zich richt naar de positief prot. christelijke grondslag van waaruit wij in ons verpleeghuis werken. Woonmogelijkheden in de vorm van een eengezinswoning, appartement of flatjé zijn aanwezig Schrijft of belt u dan naar de Samaritaan "de Samaritaan'' hg de Samaritaan" onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg, Koningin Julianaweg 59. Sommelsdijk (Middelharnis), Telefoon 01870-2500 Afdeling Opleidingen In ons moderne opleidingscentrum "Nieuweoord", worden jaarlijks ca. 300 leerlingen opgeleid voor het diploma verpleegkundige-A en ziekenverzorgende. Tevens worden er opleidingen gegeven voor operatie-assistent en specialistische verpleegkundige opleidingen. Wij willen graag ons team van docenten aanvullen met een vac. nr. 037.371. A. 14.TR in het bezit van een diploma-A verpleegkundige, alsmede tenminste I jaar klinische ervaring na het behalen van dit diploma. Een opleiding tot operatie-verpleeg kundige strekt tot aanbeveling. Het eerste jaar dient als een informele proefperiode te worden beschouwd, waarin eén aanvang dient te worden gemaakt met het volgen van een docentenopleiding De taak wordt uitgevoerd in samenwerking met en onder supervisie van een mentor (een ervaren verpleegkundig docent) en zal voorshands bestaan uit: - het geven van theorie en praktijklessen in de verpleeg kunde; - het begeleiden van leergroepen. In een later stadium zullen hier andere werkzaamheden aan worden toegevoegd. Als deel van de taak wordt zeker ook beschouwd: - het vergroten van kennis en kunde t.a.v. die onderdelen van de verpleegkunde die de docent in de afgesproken lessen dient te behandelen; - het bijhouden van de ontwik kelingen in de verpleegkunde. Teneinde dit te bereiken, worden de aspirantdocenten in de gelegenheid gesteld vóór de in een bepaald studieblok te geven lessen de lesstof grondig te bestuderen en uit te werken en tevens zich op de desbetreffende afdelingen zodanig te oriënteren als voor het geven van de afgesproken lessen noodzakelijk is. Salaris: voor de verpleegkundig docent(e) is een carrièrelijn uitgeze die in grote lijnen als volgt loopt aspirant-verpleegkundig docent(e) (weinig of geen ervaring) salaris 1904 2329 bruto per maand (verpleegkundige-A); verpleegkundig-docent(e) achtereenvolgens: 2024 - 2449 bruto per maand (Ie verpleegkundige); 2268 - 2704 bruto per maand (Ie verplecgkundige-A); 2510 2959 bruto per maand (hoofdverpleegkundige). Inlichtingen over deze functie wopden gaarne verstrekt door mevr. zr. C. W. Ludwig, hoofd afdeling opleidingen, tel. 071 -14 72 22, toestel 5242. U komt tc werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijks universiteit Leiden samenwerkt. Dc salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief tc 2endcn aan dc adjunct-directeur Personele Zaken AZL. Rijnsburgerweg 10. Leiden. Graag op de brief het vacature nummer vermelden

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 24