GEVRAAGD S'efö/e accmmlont L v: Iffl salarisadministrateur (trice) part-time redaktiesekretaresse vrije universiteit vrije universiteit sekretaresse Y^T^TITrfc A A /"1TV Stichting Kerk en Wereld Driebergen VEKEMANS BERK ACCOUNTANTS secretaresse administratief medewerk(st)er vicon n.v. titelbeschrijver adm. medewerkster. N.C.V.V.V. Vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken werkmeester meubelstofferen "Stichting werkplaatsen Sonneheerdt" a) een sekretaresse voor het kursus- en konferentiewerk b) een sekretaresse voor het kursus- en konferentiewerk c) een direktiesekretaresse Stichting Kerk en Wereld Driebergen ;S ZATERDAG 9 APRIL 1977 "mmm !SV; v i jat OCHTENDBLAD TROUW zoekt met spoed twee secretaresses Zij zullen werkzaamheden verrichten voor respektievelijk de direkteur en het hootd van de afdeling abonnementenexploitalie Voor deze lunkties zoeken wij secretaresses met ervaring in soortgeli|ke lunkties. Oe werktijden zijn op maandag tot en met vrijdag van 0.30 tot 16 00 uur. Zij die liever korter werken bijvoorbeeld van 9 00 tol 16 00 uur kunnen dit in hun sollicitatie opgeven Bekendheid met de christelijke levensbeschouwing strekt tot aanbeveling. Schntteli/ke sollicitaties kunt u richten aan de Personeelsafdeling Trouw/Kwartet B VWibautstraat 131 te Amsterdam ter attentie van de hr. Ir. A. G. Af van Asseldonk. fccrk cn Wereld zoekt een (50%) 'oor het maandblad OPEN DEUR. Open Deur is een maandblad onder ockumenische rcdaktic. dat het evangelie wil verwoorden voor mensen van deze tijd. Haar werk is even veelzijdig als interessant: verzorging van de korrespondentic (zo mogelijk ook in de moderne talen); het persklaar maken van de kopij; het notuleren van redaktievergaderingen; het selckteren van foto's en het beheren van het foto-archief. Deze taak willen wij toevertrouwen aan een jonge vrouw die bij voorkeur een sekrctarcsse-oplciding heeft gevolgd o.' minimaal een HAVO-diploma bezit en steno beheerst. Journalistieke ervaring is een pré; journalistieke belangstelling een must. Gebleken geschiktheid wordt gehonoreerd met een grote mate van zelfstandigheid Afhankelijk van leeftijd en ervaring kan een salaris geboden worden van maximaal 980, bruto per maand. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, De Horst I. Driebergen. Telefonische informaties te ver krijgen onder no. (03438) 22 41. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden hebben we op onze kantoren in de Randstad ('s-Gravenhage, Utrecht. Leiden, Rotterdam) plaats voor een eerste assistent-accountant die gevorderd is met zijn studie voor registeraccountant. Geïnteresseerden verzoeken we schriftelijk kontakt op te nemen met de heer JVoorhorst. Laan Copes van Cattenburch 86, 's-Gravenhage, telefoon (070)469531. vereniging voor wetenschappelijk onderwijs op gereformeerde grondslag vrije universiteit Amsterdam Op het Bureau Vrouwen V U.-Hulp wordt per 1 augustus gevraagd een Oe werkzaamheden bestaan onder meer uit: correspondentie met medewerksters Vrouwen V U.-Hulp verzorging en verzending van de spaar- sters-lijsten bijwoning en activering van regionale bijeenkomsten samenstelling agenda en notulering van vergaderingen van het Dagelijks Bestuur V.V.H. (6 maal per jaar) Vereist: MULO/MAVO-niveau vaardigheid steno en typen leeftijd 30 tot 40 jaar ervaring met kantoorwerkzaamheden behoorlijke mate van zelfstandigheid Van gegadigden wordt verwacht dat zij be langstelling hebben voor het werk van de Vereniging en Vrouwen V.U.-Hulp. Het salaris is afhankelijk van opleiding en bekwaamheid. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 926-1027. te richten aan de Dienst Personeelszaken, 0e Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam. m amsterdam De subfaculteit der Psychologie zoekt voor haar Rekendienst een voor 2'/z dag per week, zo mogelijk ingaan de 1 mei 1977. Taakomschrijving: administratie en documentatie in ver band met begrotingen, bestellingen en gebruikte rekentijd. bijhouden van het archief; notuleren van vergaderingen; type-werkzaamheden. Vereisten: opleiding op middelbaar niveau; steno- en typediploma; zelfstandig en accuraat kunnen werken. woonachtig in Amsterdam of directe om geving. Inlichtingen kunnen worden verstrekt door H J Adèr. tef 020-548 38 70 (tussen 11.00 en 12 00 uur). Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 610 5-1107. te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boele laan 1105. postbus 7161, Amster- dam-Buitenveldert. Vicon fabriceert landbouwwerktuigen, polyester produkten en nodulair giet ijzer. De produktiebedrijven zijn geves tigd in Nederland (Nieuw Vennep), Spanje en India.Verkoopmaatschap pijen bevinden zich in 8 Europese landen, de U.S A, India en Japan. Het hoofdkantoor van de Vicon groep is gevestigd in Nieuw Vennep. Binnenlcort komt op de administratie van onze Landbouwwerktuigen- fabriek de funktie vrij van Binnen de afdeling Salarisadministratie worden de salarisgegevens ver werkt van ruim 600 medewerkers. Hiervoor wordt gebruik gemaakt van een computer. Daarnaast dienen vragen behandeld te worden betref fende de uitkeringen volgens de sociale verzekeringswetten en de pensioenrechten. Graag zullen wij in kontakt treden met sollicitanten die voldoen aan de volgende eisen: opleiding MAVO of HAVO diplomaMBA of MEAO grondige kennis van sociale wetgeving, loonbelastingen pensioenen (Bedrijfspensioenfonds voor de Metaal) Leeftijd vanaf 25 jaar. Indien u reeds enige ervaring heeft opgedaan in het werken met een geautomatiseerde salarisadministratie, dan zullen wij graag een reaktie van u ontvangen. Telefonische informatie over deze funktie kunt u verkrijgen bij de heer E. Koek, administrateur, terwijl u uw schriftelijke sollicitatie kunt richten aan de afdeling Personeelszaken. Hoofdweg 1278, Postbus 1, Nieuw Vennep telefoon 02526-2841. amsterdam Bij de Centrale Bibliotheektechnische Dienst kan worden geplaatst een Zijn taak zal o.m. bestaan uit: het maken van titelbeschrijvingen van. voornamelijk boeken en tijdschriften; het mede-opbouwen en verzorgen van de centrale alfabetische hoofdwoorden catalogus. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat met: een middelbare schoolopleiding (bij voorkeur gymnasium); een ruime talenkennis en een grote mate van nauwkeurigheid; ervaring en/of het bezit van een biblio theekdiploma. alsmede interesse in cata logusautomatisering strekken tot aanbe veling. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij Drs. J. Dister. telefoon: 020-548 36 68. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 070-1097. te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105. postbus 7161. Amsterdam- Buitenveldert. m De Nederlandse Christelijke Vereniging van Verpleegkundigen en Verzorgenden heeft plaats voor een Haar werkzaamheden bestaan uit het bijhouden van de dokumentatie en het archief, typewerk, medewerking bij propaganda en ledenkontakt. Dit is een funktie met vele mogelijkheden tot zelfontplooiing op een klein buro waar een gezellige sfeer heerst. De vereisten zijn HAVO-niveau, goed kunnende typen, diploma dokumentalist of bereid hier voor te studeren. Met uw vakantieafspraken en salaris wensen willen wij natuurlijk graag rekening houden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Keizersgracht 437 Amsterdam i Onze vereniging exploiteert zes psychiatrische ziekenhuizen en heeft zijn centraal-bestuurs- bureau in Bennekom, Heelsumseweg 50. De direktie van dit bureau zoekt kontakt met kandidaten voor de funktie van die. onder verantwoordelijkheid van de direktié- sekretaris. de dagelijkse leiding zal hebben van de afdeling sekretariaat en tevens zelf een aktief aandeel zal leveren in de werkzaamheden op die afdeling. Haar taak zal daarnaast bestaan uit: het regelen van afspraken en het bijhouden van de centrale agenda van de direktie; het opvangen van voor de direktie bestemde telefoongesprekken. Vereist zijn een opleiding op tenminste HA VO-niveau, een sekretaresse- opleiding en ervaring in een soortgelijke funktie. Leeftijd vanaf ongeveer 25 jaar. Zij die bereid zijn zich aktief en intensief in te zetten in deze afwisselende werkkring en er prijs op stellen te werken op een klein kantoor 25 personeelsleden) van een prot.<hristelijke organisatie doen er goed aan een sollicitatiebrief te zenden naar de direktie op bovenstaand adres. Nadere informatie wordt graag gegeven door de huidige sekretaresse, mevrouw Eva van Drie, telefoon (08389) 9007. De stichting werkplaatsen Sonneheerdt is een bedrijf voor blinden en slechtzienden. In drie hoofdafdelingen worden o.a. vervaardigd: braille-drukwerk. bindwerk, kartonnage, borstels, rietwerk en huishoudtextiel. Daarnaast neemt het stofferen van meubels een, in toenemende mate, belangrijke plaats in. Op de afdeling is een vacature voor de functie van Hij zal met een grote mate van zelfstandigheid leiding moeten geven aan de genoemde afdeling. yoorwaarde voor het vervullen van deze funktie zijn: - een gedegert vakopleiding, aangevuld met een vestigingsvergunning meubelmaken, meubel-en woning-stofferen. - een aantal jaren ervaring in dit vakgebied - goede kontaktuele eigenschappen - leeftijd bij voorkeur tussen 25 en 40 jaar. Van onze medewerkers wordt een positief christelijke levensopvatting verwacht. Voor inlichtingen kunt u bellen 03417-2741 toestel 226. Sollicitaties kunt u, binnen 10 dagen na het verschijnen van blad, richten aan de direktie. Putterweg 140, Ermelo. De Stichting Kerk en Wereld is op zoek naar: bij het team Onderwijs en Sociale beroepen van het vormingscentrum bij het team Kerk- en Samenlevingsvragen van het vormingscentrum Een sekretaresse voor het kursus- en konferentiewerk (a en b) is verantwoordelijk voor de administratieve voorbereiding en af werking van de kursussen en projekten die het team, waarvan zij (of hij!) deel uitmaakt, opzet Hiervoor moet een groot aantal in- en externe kontakten, alsmede de nodige kor- respondentie worden verzorgd. Kontaktuele eigenschappen, enthousiasme voor het werk en ervaring met of interesse in de werk zaamheden waarop het team zich richt zijn dan ook belangrijk. De funktie van direktiesekretaresse (c) be helst, naast het sekretariaatswerk voor de direktie, het voorbereiden en notu leren van een aantal vergaderingen, een stuk toezicht op postver- deling, receptie en telefoon centrale, alsmede het ad ministratief voorbereiden en afwerken van enkele kursussen. Afhankelijk van de leef tijd is voor de funkties a en b een salaris haalbaar tot 1.905,- p.m., en voor funktie c tot 2.281,- (bruto p.m., beide bedragen bij 29'jaar). Voor vervulling van de funkties a en b denken wij aan een vrouw of man vanaf 19 jaar met een opleiding op HAVO-nivo en in het bezit van steno en typen. Voor funktie c is daarnaast een sekrctarcsse-oplciding met de nodige ervaring vereist Sollicitaties te richten aan de heer P. Nengerman, hoofd personeelszaken (waar ook telefonisch informaties te krijgen zijn). De Horst 1, Driebergen. Telefoon (03438) 22 41.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10