FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 5 APRIL TROUW/KWARTET kunnen van maandag tof pn met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is d>t alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Na een liefdevolle verzorging in Huize ..Oversly drecht" heeft God lot Zich genomen onze lieve moeder en oma Elisabeth Christina Adriaanse weduwe van Pieter den Toom op de leeftijd van 80 jaar. *s-Hcrr Hendrikskinderen: W. P. den Toom A A den Toom- Bienefeld Peter. Jo»e en Wim Slied recht P den Toom M W den Toom-Bisschop Piet en Hetty N Hokken-den Toom A Hokken Tineke. Nanda. Wim en Niek Sliedrechl 2 april 1977 Huize ..Overslydrecht". Lekstraat 1. Corr -adres Middeldicpstr 49 Gelegenheid tot condoleren in Huize „Oversly- <i s echt" op woensdag 6 april 's avonds van 8-9 uur. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 7 april a s. ir. Huize ..Overslydrecht"; aanvang 1 uur In aansluiting daarop zal de begrafenis plaatsvinden Aankomst op de begraafplaats plm. Want irij «reten, dat indien de aardse tent. waann u?tj tronen, uiordt afgebroken, wij een gebouw ran God hebben, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Cor. 5 1 De Here heeft tot zich genomen op de leeftijd van 57 jaa* onze lieve schoondochter, zuster en schoonzuster Johanna den Bok echtgenote van Tjeerd Reitsma Bilthoven Y Reitsma A. Rcitsma-Westra Vught M Stolk-den Bok A. L. Stolk Soest G. Reitsma-Dneënhuizen Baarn H Reitsma Y. Reitsma-Hofstra Hamilton. Canada. 30 maart 1977. Correspondentieadres: Y. Reitsma. Sperwerlaan 29. Bilthoven. ..Nu blijf ik bi; u voor altijd..." Psalm 73:9 Na een moedig gedragen lijden nam de HERE heden tot zich mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader en grootvader Hendrikus Cornelis Bomas eerder,weduwnaar Van Agatha van Leeuwen op de leeftijd van 71 jaar. Haarlem H Bomas-Scherpenzeel Breukelen- G Bomas M A. Bomas-Vcldkamp Eist (Utr E H Stuivenberg-Bomas A. Stuivenberg Menaldum H C Bomas C. P Bomas-van der Beek Schagen E G Nijdam-Bomas L- J. Nijdam en kleinkinderen Haarlem. 3 april 1977 Hoofmanstraat 11 Geen bezoek - Geen bloemen Vader ligt opgebaard in het mortuarium van het ziekenhuis ..St. Joannes de Deo". Maerten van Hoemskerkstraat te Haarlem Bezoekuren aldaar dagelijks van 2-3 uur en woensdagavond van 7-8 uur De dienst van woord en gebed /al D V worden gehouden donderdag 7 april j s om 12.45 uur in de Pelgrimkerk aan de Slephesonstraat te Haarlem, hoek Pijlslaan. w aarna de begrafenis zal plaats hebben vanuit de kerk. omstreeks 14 00 uur. op de Noorderbe- graafplaats aan de Vergierdeweg te Haarlem. Met diep leedwezen hebben wij kennisgenomen v..n het overlijden van onze vriend Jan Korpelshoek Met dankbaarheid gedenken wij het vele werk dat hij voor onze Kring en school heeft mogen ver richten. Kring Leiden der CBT.B Dirdkteur en leraren van de Chr. La gere Tuinbouwschool te Rijnsburg Katwijk. I april 1977 ..Want nu de Heer i> opgestaan, nu rangf het nieuwe leren aan. een leren door Zijn dood bereid, een leven is Zijn Heerlijkheid." te vriendenkring werd van ons wegge- Jan Korpelshoek op de leeftijd van 58 jaar Wij vertrouwen dat God zijn vrouw xal sterken in dit zware verlies. Niek c-n Rn- Noort Ge Noort Sam en Corric Zwaan Ik-cl en Fic van Delft Gerril en Truus Spierenburg Katwijk. I april 1977 Wij hebben de droeve plicht u mede te delen, dat van ons is heengegaan Ir. J. J. Lowev-Ball directeur Christelijke Hogere Technische School Hilversum Vanaf de oprichting heeft hij met inzet van al zijn gaven onze school gedurende 5 jaren geleid Mot zeer veel dank gedenken wij zijn inspirerende persoonlijkheid, die een zeer grote invloed uitoe fende op de schoolgemeenschap. De Here ondersteune zijn echtgenote en kinderen in dit verlies. Bestuur. Directie Personeel en Stu denten. Christelijke Hogere Technische School Hilversum Hilversum. 31 maart 1977. In vertrouwen op haar Heer en Heiland is. na een langdurig ziekbed, opgenomen in Gods heerlijk heid mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder »-n grootmoeder Johanna Christina Cusell-Slot op de leeftijd van 70 jaar J F Cusell Tervuren (Belgiei L Cusell D Cusell-van der Lecq Jaap Irene 's-Gravenhage. 3 april 1977. Ridderlaan 103- Voorlopig geen bezoek. Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 7 april om 11.00 uur in de Duinzichtkerk. Van Hogenhoucklaan 89 te 's-Gravenhage. Na afloop van de dienst zal er gelegenheid tot condoleren zijn in de kapel van de kerk. waarna de begrafenis zal plaatsvinden in besloten fami liekring Heden nam de Here tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante Johanna Christina Slot echtgenote van Jacob Frederik Cusell Pantego (U.S.A.): J Slot C Slot Stelpstra Voorburg: M. M. van Vark-Slot 's-Gravenhage C C. Slot-Wolvenkamp Sassen heim C W. Cusell A. Cusell-Hansen Voorburg J. Cusell-Vermeulen Lcidschendam L. J Cusell I. H Cusell-Herens 's-Gravenhage E C J Cusell H Cusell-Valstar C W van den Berg-Cusell G. C J. Van den Berg J. L. Cusell S. Cusell-Schensema Rotterdam: F Cusell M A Cusell-Teskova "s-Gravenhage J Cusell K. Cusell-de Vries E J Kollaard-Cusell R Kollaard Neven en Nichten 's-Gravenhage. 3 april 1977. Hij Die de dood heeft overwonnen, heeft twee jaar na Mamma, ook tot Zich genomen onze lieve Pappa Nicolaas Siljée op de leeftijd van 61 jaar. Gezang 300:1 Middelburg: Marja Arnhem: Nicolette en Jos Middelburg: Jorien Lies be th Joyce Middelburg. 3 april 1977 Van Kleffenslaan 88 Pappa is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis. Rouwbezoek dinsdag 5 april van 17.30- 18.30 uur De begrafenis zal plaatsvinden donder dag 7 april 1977 om plm 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg Hieraan voorafgaande vindt een rouwdienst plaats voor familie en belangstellenden in de aula op de begraafplaats, die aanvangt om 13.30 uur en 'geleid wordt door de weleerwaarde heer ds H. van Benthem. Na afloop van de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren in de condo- leanceruimte van de aula op de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen. Geen toespraken. Heden nam God uit onze familiekring weg onze zo geliefde broer, zwager en oom Nicolaas Siljée Zijn geloof mocht overgaan in aanschouwen. Leiden: J. Spierenburg-Siljée C. Spierenburg Amsterdam T. H. Siljée-van Engelenburg Lunteren J J. Siljée A. J. Siljée-den Ouden Koog-Zaandijk C. van Venetiê-de Vries Leiden H van Venetië neven en nichten. Middelburg. 3 april 1977 De Kerkeraad Algemene Zaken van de Gerefor meerde Kerk te Middelburg heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van haar eerste scriba broeder N. Siljée Dankbaar gedenken wij het werk. dat hij in dienst van de H«-er heeft mogen verrichten. Moge God naar Zijn belofte de kinderen nabij zijn Namens de Kerkeraad Ds W M de Bakker, praeses A. F. Klaver, scriba II Middelburg, 3 april 1977. Na een langdurige ziekte is toch nog onverwacht overle den onze geliefde vader, schoonvader en grootvader Rijkent Zwaan op de leeftijd van 77 jaar. Auckland (Nw Zeeland): R. Zwaan P. Zwaan-Beniers Berkel en Rodenrijs: M. Tintel-Zwaan Rockanje: J. Zwaan M. J. C. Zwaan-van Burink Hilversum: M. M. Slok-Zwaan J. L. Slok Vianen: E. Veltheer-Zwaan P. W Veltheer en kleinkinderen Bergschenhoek. 1 april 1977. Bergweg Noord 26. Corresp. adres: M. Tintel-Zwaarf, Freesiastraat 18, Berkel en Rodenrijs. Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot bezoek dinsdagavond van 8.30—9 uur in de rouwkamer „Silentium", Mathenesserl^an 486, Rot terdam. De crematie zal plaats hebben woensdag 6 april om 1.45 uur in het crematorium te Rotterdam-Zuid, Maeter- linckweg 101. Vertrek vanaf de rouwkamer om 1 uur. Toch nog onverwacht is van ons heengegaan onze oud- direkteur en oprichter van ons bedrijf, de heer Rijk Zwaan Dankbaar gedenken wij zijn enorme inzet, groot vak manschap en bezielende leiding waarmede hij ons bedrijf bijna een halve eeuw heeft geleid en tot grote bloei heeft gebracht. De gloedvolle wijze waarop hij alle medewerkers wist te inspireren zullen wij nimmer vergeten. Wij kunnen zijn nagedachtenis niet beter blijvend eren. dan door zijn levensdevies „stoer doorgaan" ook tot onze leidraad te maken. direktie en medewerkers Rijk Zwaan zaadteelt en zaadhandel b.v. De Lier. 1 april 1977. De Heer kent al de zijnen en heeft hen steeds gekend; Hij dot t Zijn licht hun schijnen, en redt z'uit al el lend: Met droefheid geven wij kennis dat na een langdu rige ziekte zacht en kalm uit ons midden is wegge nomen mijn zeer geliefde dochter, onze lieve zus ter. schoonzuster en tante Elisabeth Huijser op de leeftijd van 55 jaar J Huijser D Rijsdijk-Huijser C. Rijsdijk K Huijser C Hijser-Monster Neven en nichten Rotterdam 3 april 1977 Darinckdelversstraat 9 geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van de ..Elf Ranken" Aesopusplaats 2. bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag van i 8 45-19.15 uur De begrafenis zal plaats hebben donderdag 7 april a s op de begraafplaats van IJsselmonde aan de Benedenrijweg. vertrek van het woonhuis om 15 00 uur. aankomst op de begraafplaats om r 15.15 uur Ik geloof in de opstanding der doden en het ecuwig leven. Na een langdurig en moedig gedragen lijden is heden in het Vaderhuis opgenomen, onze geliefde zorgzame man. vader en opa Leendert Jan van der Wiel geboren 8 juni 1913. Rotterdam: M. T. van der Wiel-Verschoor Fijnaart: Johan en Elly Colette Rotterdam Joke Rotterdam. 4 april 1977 Oudedijk 237a Geen bloemen Liever geen beziek aan het woonhuis. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7-7.30 uur in de rouwkamer aan de Voorschoter laan 51 en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De begrafenis zal D.V plaatsvinden donderdag 7 april op de begraafplaats Oud-Kralingen. Kra- hngseweg 334 na aankomst in de kapel om 1 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer om 12.30 uur. In de vroege zondagmorgen is verlost van aardse strijd en zorgen naar zijn Heer en Heiland heenge gaan onze lieve man, vader en grootvader Adolf Jasper Jensma op de leeftijd van 59 jaar. Jezus, uw ver zoenend sterven, blijft het rustpunt van mijn hart." Winsum (Gr), 3 april 1977 Borgweg 44. Namens ons allen G. Jensma-Wiertsema Liever geen bezoek. Een dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op donderdag 7 april a s. om 13.30 uur in „Ons Centrum". Hoofdstraat 36 te Winsum. De begrafenis zal hierna plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Winsum. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid te condoleren. Enige kennisgeving Op 22 maart heeft God te Stockholm onverwachts van ons weggenomen, onze lieve Broer, Zwager en Vriend Henri Jan Buré weduwnaar van Stina Lidvall Amsterdam H M Liem - Buré T S. Liem Stockholm: Harriet Egon Madeleine. Adrienne Egon Jr en Gunilla von Greyerz De begrafenis heeft te Amsterdam plaats gevonden. Amsterdam, maart *77 Heinzestraat 23 II H. M Liem Buré Zij is verlost, God heeft haar welge daan Bedroefd geven wij ken nis dat na een langdurig lijden nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, onze zuster, schoonzuster en tante Aaltje Verkade weduwe Van Daniel Lemmen op de leeftijd van 83 jaar Den Haag: Helleman- Lemmen D. Helleman Leidschendam: J. Doorschodt- Lemmen L. C. Doorschodt klein-, jchterklein kinderen en verdere familie. Den Haag. 2 april 1977. Harderwijkstraat 305 Corr. adres: Wilgstraat 2 De overledene is opge baard in het uitvaartcen trum, Bautersemstraat 3. Bezoek van 4 uur tot 5 uur en van 7 uur tot 8 uur n.m. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 6 april a.s. omstreeks 11.15 uur op de be graafplaats ..Westduin" aan de Ockenburgh- straat te Loosduinen. Vertrek van het i vaartcentrum, Bauter semstraat 3 om 11 uur. Dankbaar dat hij zolang ons midden is ge weest, geven wij u ken nis, dat in volle zeker heid van het geloof, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vader, groot- en overgroot vader Nicolaas Bosker sedert 1965 weduwnaar van Aaltje Jantina Schmidt op de leeftijd van 85 jaar. 2 Corinthe 12 9 En Hij heeft tot mij gezegd: Mijn genade is U genoeg, want de kracht openbaart zich eerst ten volle in zwakheid. Assen. 3 april 1977. Slinge 27. Assen: N. Bosker R. Boskér-Koops Hengelo (O): J R. van <Jer Heide- Bosker Beilen: R. Bosker G. Bosker-Kuipers Rotterdam: J. Bosker S. Bosker-de Kleine Assen: J. A. J. Klingenberg- Bosker J. Klingenberg Klein- en achterkleinkinderen Dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden D.V. donderdag 7 april om 13.30 uur in de Mar- turiakerk, Thorbecke- laan 197, Assen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats „De Boskamp". Gele genheid tot condoleren in de Marturiakerk van 13.00-13.30 uur. Correspondentieadres: Beethovenplaats 40, Assen. Op 2 april nam de Here uit onze familiekring weg onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Fenna Kamminga echtgenote van H. Rutgers Groningen: M. Brinkman-Kamminga R. Brinkman Den Haag: G. de Boer-Rutgers Stadskanaal: T. Rutgers-Drenth Rotterdam: A. Rutgers-Drenth Gieten: J. H. Rutgers J. Rutgers-Eleveld Rotterdam: H. O. Rutgers T. Rutgers-Wiersema Bedum: A. Rutgers-Herenius Groningen: H. Rutgers G. Rutgers-Boer neven en nichten. Bij velen is reeds bekend, dat ten gevolge van de vliegramp op Tenerife Johan H. Stolle Alice W. J. Stolle-van de Hel het leven hebben verloren. Apeldoorn, april .1977. Donderdag 7 april a.s. zal om 11.00 uur een bid- en herdenkingsdienst plaatsvinden in de Open Hof kerk aan de Boerhaavestraat 60 te Apeldoorn. Deze dienst zal worden geleid door Ds G. Y Vellenga en Ds H. Zijlstra. Bij identificatie vindt om 12 uur de begrafenis plaats op Heidehof te Ugchelen. Bij niet geïdentificeerd zijn bestaat de mogelijk heid tot 17.00 uur een bezoek te brengen aan de begraafplaats Westgaarde te Amsterdam-Osdorp. Eventuele bloemen kunnen bezorgd worden bij de Monuta Stichting aan de Loolaan 67 te Apeldoorn. Contactadres: Mr van Hasseltlaan 35, Apeldoorn. Tel. 055-211604 Op donderdag 7 april om 4 00 uur n m wordt een gedenkdienst gehouden voor de familie WELCKER te Laren, omgekomen bij de vliegramp te Teneri fe. in het gebouw van de Gereformeerde Kerk aan de Kerklaan te Laren (N.H.). Alle goede vrienden van Jan Willem en Rose- Marie. Ingrid en Richard, al degenen die zich met dé fafnilie op een of andere wijze verbonden wéten, de school- en hockeyvnenden en zakenre laties. nodigen wij uit om dit afscheid bij tc wonen. Na afloop gelegenheid tot condoleren. Bedroefd geven wij U kennis dat op de leeftijd van 57 jaar van ons is heengegaan onze zeer geliefde man en vader Jan Dicke architect J. Dicke-Dolk Gert Carel en Trynke Jan Jacomien Maaike Dordrecht, 3 april 1977 Singel 308 Geen bloemen Geen toespraken De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 7 april a.s. vanuit de aula op de Algemene Begraafplaats om 11.30 uur. Na de plechtigheid is er in de aula gelegenheid tot condoleren. Met droefheid berichten wij dat op de leeftijd van 57 jaar is overleden mijn schoonzoon, onze zwager en oom Jan Dicke echtgenoot van J. Dicke-Dolk Dordrecht: G. Dolk J Dolk-Develing Arnhem: J E. Dolk H. A. Dolk-van Timmeren Oss: P Dolk M. Dolk-Commijs Krimpen a d IJssel: E. Pannevis-Dolk O. Pannevis Dordrecht: W. Wapperom-Dolk T. Wapperom Oranjestad (Aruba) G de Meer-Dolk A H. A de Meer neven en nichten Dordrecht, 3 april 1977 De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 7 april a.s. vanuit de aula op de Algemene Begraafplaats om 11.30 uur. Na de plechtigheid is er in de aula gelegenheid tot condoleren. „Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw" Plotseling nam de Here tot zich in Zijn Vaderhuis, onze kleinzoon en ons neefje Ruurd Johan Weerman Hij werd 10 jaar Zijn grootouders, ooms en tantes, neefjes en nichtjes. Namens allen Fam. Weerman. Nieuwlande (Dr.) Fam. Hoffman, Noordeloos Hoornaar, 3 april 1977. Met droefheid berichten wij dat op de leeftijd van 57' jaar is overleden onze broer, zwager en oom Jan Dicke echtgenoot van J. Dicke-Dolk Rotterdam E. A. Dicke-van Herwijnen Vélsen-Z. F. Dicke G. L. Dicke-van Nes Dordrecht C. M Dicke G. Dicke-Brouwer Colmschate M. Folkersma-Dicke Dordrecht N. Dicke C. A. Dicke-Sanstra Krimpen a d IJssel M. D. Dicke A. E. G. Dicke-Stap Dordrecht O. D. Dicke E. Dicke-van Wingerden Dordrecht H. C. Kouwen-Dicke Ph. Kouwen Rotterdam D. Dicke W. A. J. Dicke-Karsemeijer Nijmegen A. W. Dicke J. K. Dicke-Kegge neven en nichten Dordrecht, 3 april 1977 De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 7 april a.s. vanuit de aula op de Algemene Begraafplaats om 11.30 uur. Na de plechtigheid is er in de aula gelegenheid tot condoleren. Hiermede berichten wij U het overlijden van onze vriend ir. J. Dicke b.i. met wie wij op een bijzonder fijne manier hebben samengewerkt. De medewerkers van het architectenbu reau ir. J. Dicke b.i. Mevrouw Verwaal, sini. adrie, piet. wim, henny, ko. henk, rien. Dordrecht, 3 april 1977.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12