Het/s vo/op lente! Rabobank FAMILIEBERICHTEN Hoe je kunt zaaien. Hoe 'je kunt sparen. MAANDAG 4 APRIL TROUW/KWARTET P 8/RH 10 kunnen van maandag lot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden Dp nummer 020*913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Met vreugde en dankbaar heid geven wij kennis van de geboorte van een dochter Renske Vera George de Kam Anneke de Kam- Hoornstra Gouda, 1 april 1977 Lazaruskade 12 Tijdel. adres: Bleuland Ziekenhuis Kamer 470, Gouda Toekomstig' adres per 15 april Ten Oeverlaan 44 Hoogkerk, Groningen Geboren: Henrik Cornelis we noemen hem Rikkert Bram van Strijen Margnet van Strijen- van Nes Martijn Maastricht. 30 maart 1977 Saturnushof 43. Heden nam de Here, nog vrij plotseling tot Zich onze lieve broer, zwager Jan Korpelshoek op de leeftijd van 58 jaar. Katwijk: C. Korpelshoek A. M. Volkcr- Korpelshoek C. Volker C. van Leeuwen- Korpelshoek A. van Leeuwen Badhoevedorp: L. A. van der Jagt- Korpelshoek A. R. van der Jagt Voorschoten: J. Reedijk- Korpelshoek Achterveld: L. Ketting- Berkman A. A. Ketting neven en nichten Katwijk, 1 april 1977 Psalm 39:8 En nu. wat verwacht ik Here? mtjn hoop die is op U. Heden nam de Here tot zich. na een zeer geduldig gedragen ziekte, onze geliefde schoonzoon, zwa ger en oom Jan Korpelshoek in de leeftijd van 58 jaar. Katwijk: K. Jonker M. Jonker M. J. Jonker-Rhijnsburger C. Jonker M. Jonker-Haasnoot Maasbracht (L): K. Jonker A. Jonker-Goodijk Katwijk: G. Jonker D. Jonker-Bron E. P. M. Kalshoven-Jonker B. G. T. Kalshoven neven en nichten Katwijk. 1 april 1977. Dan pa ik op tot Gods altaren tot God, mijn God. de bron van vreugd; dan zal ik juichend stem en snaren ten roem van Zijne goedheid paren, die, na kortstondig ongeneugd mij eindeloos verheugt. Psalm 43:4 Heden nam God tot Zich. nog geheel onverwacht, mijn geliefde, zorgzame man Jan Korpelshoek op de leeftijd van 58 jaar. A. Korpelshoek-Jonker Katwijk aan den Rijn, 1 april 1977 Nieuwe Duinweg 13 Liever geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken Een dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op woensdag 6 april a.s om 3 uur in de „Triumfatorkerk" aan de Piet Heinlaan te Kat wijk. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 4 00 uur op de Algemene begraafplaats aan de Kerklaan te Katwijk aan den Rijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de zaal van de „Triumfatorkerk. Enige kennisgeving Op 26 maart 1977. ging in haar 75e levensjaar, voor ons geheel onverwacht van ons heen, mijn lieve vrouw, onze Leve moeder, schoonmoeder en oma Roeli M. H. Mante Geb. van Sloten Bussum: W. H. Mante Aerdenhout: R. C. Mante K. S. G. W. Mante-de Wit Boers Alexander ~ug (Zwitserland): W M Stuldreher-Mante Christine Bussum. 1 april 1977. A. Neuhuyslaan 12. Thuis geen bezoek Wij hebben haar in alle stilte in familiekring ten grave gebracht. Heden nam God tot Zich na een langdurig lijden mijn lieve man. onze onvergetelijke vadet groot vader. broer, zwager en oom Cornelis Arie Mos op de leeftijd van 67 jaar J. M Mos Gcrstel Greet en Wim Carry en Serge Liesbeth Kleinkinderen en verdere familie 's-Gravenhage, 2 april 1977. Ten Hovestraat 48. De crematie zal plaats hebben woensdag 6 april te 3 00 uur in het crematorium „Ockenburgh", Ockenburghstraat, Loosduinen. Gelegenheid tot condoleren na de crematie in de ontvangkamer van het crematorium Enige en algemene kennisgeving O Here God, ons liefst verlangen dit kind van ons, dtt liefdepand, wij hebben het van U ontvangen, wij geven 't U in Uwe hand Plotseling is van ons heengegaan ons aller lieve ling Jaco op de leeftijd van 2 jaar. G. B Bouwman S. M. W. Bouwman-Varkevisser Annemieke Agnes Rijnsburg, 2 april 1977 Langevaart 17 De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op a.s. dinsdag 5 april om 14.00 uur in de aula van Huize Avondzon, ingang Smidstraat 68a, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de zaal van de Immanuëlkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg. !n Zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam de Here de God des Verbonds tot Zich Zijn kind, ons lief kleinzoontje en neefje Jaco Bouwman op de aanvallige leeftijd van 2 jaar De Verbondsbeloften zijn ons tot rijke troost W. Bouwman A. M. Bouwman-v.d. Meij B. G. Bouwman H. Bouwman-Molema en kinderen J. M. Bouwman J. A. M. v. Dommelen-Bouwman R. H. A. v. Dommelen Rijnsburg, 2 april 1977. Daarboven juicht een grote schaar van kinderen voor Gods troon Plotseling is van ons heehgegaan ons geliefd kleinkind en neefje Jaco Bouwman in de leeftijd van 2 jaar Katwijk: wed. A. Varkevisser-v. d. Oever Voorschoten: fam. G. Varkevisser-Tibboel Leiderdorp: fam. D. v. d. Maal-Varkevisser Katwijk: fam. H. Frissen-Varkevisser Schiedam: fam. J. v. Leeuwen-Varkevisser Curasao: fam. J. Bonte-Varkevisser Katwijk: fam. W. v. Duin-Varkevisser Valkenburg (Z.H.): fam. D. Varkevisser-v. d. Plas Katwijk: C. Varkevisser neefjes en nichtjes Katwijk. 2 april 1977. Maar 't blij vooruitzicht dat mij streelt In volle vrede is na een ernstige ziekte heden overleden mijn lieve vrouw, onze goede moeder en grootmoeder Dirkje van der Meer-Bos op de leeftijd van 79 jaar. Oegstgeest: D. van der Meer Voorhout: A. J. van der Meer A. A. van der Meer-Mannak Y. Y. Steketee-van der Meer C. Steketee Ede: J. A. van der Meer P. H. van der Meer-Algra Amstelveen: A. J. van der Meer C. N. van der Meer-Oussoren en kleinkinderen Oegstgeest, 1 april 1977 Correspondentie-adres: A. J. van der Meer. Boekenburglaan 161, Voor hout De overledene is opgebaard in de rouwkamer ..Eenvoud" Van Ingen Schenau, Hogewoerd 84 te Leiden; bezoek aan de rouwkamer: dinsdagavond a.s. van 7.30-8.00 uur. Een rouwdienst zal gehouden worden woensdag 6 april a.s. in de „Groene- of Willibrordkerk" te Oegstgeest; aanvang 1 uur 30 min. waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de kerk. Vertrek vanaf de rouwkamer te plm. 1 uur. Welgelukzalig is ieder te noemen, die Jakobs God als helper heeft! gezang 21 vers 3 Zacht en kalm is op 103-jarige leeftijd in zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Willem Rinderts Eenshuistra weduwnaar van Cornelia Kok Goes, A. Fraanje-Voorbij W. Fraanje Cappelle a/d IJssel, J. C. Voorbij-Fraanje Aalsmeer. A. S. Eenshuistra kleinkinderen en achterkleinkinderen Aalsmeer, 2 april 1977 Machineweg 37 Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantic-bczoek dinsdaga vond van 6 30-7.30 uur aan het sterfhuis. Machine- weg 37. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 7 april om 11 uur op de Algemene Begraafplaats te Goes. "...ik ben Ma Bouter van de Rabobank. Mijn man is tuinman van de vroege ochtend tot de late avond. Hij zaait, want het is lente! Daarom staat hij niet, zoals de vorige maand, zelf in de krant. Geen tijd. weet je. Hij is maar bezig. Overal kleur. Fleur. Bladeren en bloemen. Groen, rood, geel. blauw, paars, oranje, purper, wit... Hij helpt iedereen. In de tuinen, in de bloembakken op de balkons. In de potten. In steden en dorpen. Waar maar Rabobanken zijn. Help je mee? Bij de Rabobank liggen drie soorten bloemzaadjes voor je klaar. Die kunnen bijna overal worden gebruikt. De prachtige Chinese Anjer. De Aster en de Chrysant wachten op je. Ga even naar je Rabobank. Als je toch spaart, dan kun je gelijk nog een fleurig presentje meenemen: een sticker met mijn portret erop. Ma Bouter. Ik vertel je daarop duidelijk hoe je het allemaal precies moet doen met de Bij de Rabobank sparen jonge spaarders ekstra voordelig! Natuurlijk is er de spaarpot voor de peuters. Gezellige kleurtjes. Staat overal leuk. spaart gemakkelijk. Sparen op school met Ekko de Eekhoorn. Van 6 t/m 10 jaar. Elk jaar een leuke verrassing! Grijp-5 voor de jeugd van 11 t/m 14 jaar. lévert een ekstra premie op van 5%. da's niet mis... En als je 15 bent geworden kun je meedoen aan het Ideaal Spaarplan 'De Zilvervloot*, met zelfs 10% ekstra premie. Waag er allemaal maar eens naar bij de Rabobank. En oh. ja-hallo: Van Pa Bouter moest ik jullie zeggen dat de volgende maand onze dochter Ka komt. Opletten dus. Sparen enzaaien maar! geld en goede raad Heden nam de Heer na geduldig gedragen lijden op 68-jarige leeftijd uit ons midden weg onze geliefde zuster en schoonzuster Gooitske Jilderda-Visser Uit aller naam: T. Kok-Visser Harderwijk Al ging ik ook in een dal der schaduw des doods, ik zal geen kwaad vreezen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve Moeder en Oma Gooitske Jilderda-Visser weduwe van Bertus Jilderda op de leeftijd van 68 jaar. Harderwijk: H. P. Jilderda S. Jilderda-Wolters Nijkerk: J. B. Jilderda H. Jilderda-van Troyen Son: J. H. van Solingen-Jilderda J. W. van Solingen en kleinkinderen Huizen, 1 april 1977. Correspondentie-adres: Ulst 42, Nijkerk. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 6 april a.s. om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Gorssel. Gods wegen zijn ondoorgrondelijk Ook wij verloren bij de vliegramp op Tenerrte ons gelield nichtje Helen Fleur-Toby Helen nam bij ons een aparte plaats in G. de Haan G. de Haan-den Hartigh Geheel onverwacht overleden, onze lieve zorgza me man, vader en grootvader Adriaan Gerrit Baas geb. 17-9-05 Die gelooft, leeft! Maranatha! Barendrecht: H. Baas-Huisman Heerjansdam: J. M. Wittenberg-Baas J. Wittenberg Henny, Gerard Barendrecht: J. C. Baas A. Baas-van Dijk Arjan, Marian, Marco Houston, Texas: C. J. Baas B. P. Baas-Koster Arnold, Denise Kampen: A. G. Baas Barendrecht. 2 april 1977 Prins Hendrikstraat 2 Aan huis liever geen bezoek Geen bloemen geen toespraken Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht. Scheldestraat. De dienst van woord en gebed zal worden gehou den woensdag 6 april 14.30 uur in voornoemde aula, waarna de begrafenis zal plaatsvinden plm. 15.00 uur. Geheel onverwacht heeft de Here, tot onze droef heid in de leeftijd van 71 jaar uit onze familiekring weggenomen, onze zwager en oom Adriaan Gerrit Baas (oud-groeps-commandant van de Rijkspolitie) Wij vertrouwen dat God. van Wien hijzelf steeds zijn hulp verwachtte, ook zijn vrouw en kinderen in dit zware verlies zal bijstaan. De familie Huisman. Namens allen, H. Huisman Hardinxveld-Giessendam 2 april 1977 Buitendams 223. „Mijn genade is u genoeg" Op 90-jarige leeftijd ging van ons heen, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Johannes Gerrit Esser weduwnaar van Frederika Venhuizen Wij zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest. Zwartsluis: H. G. Wessemius-Esser W. Wessemius N. Esser T. G. Esser-van Dalfsen Woerden: G. Smaling-Esser M. Smaling Apeldoorn: M. Esser Ruinen: H. A. Biemolt-Esser A. Biemolt klein- en achterkleinkinderen Zwartsluis, 2 april 1977 Bejaardencentrum „De Schans" Correspondentie-adres: De Nieuwesluis 6. Zwartsluis. Woensdag 6 april zal D.V. om 13.30 uur een rouwdienst worden gehouden in gebouw „Vred§" te Zwartsluis, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aldaar. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht woensdag om 13.15 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in gebouw „Vrede", na de begrafenis. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de heer J. H. JASPERS in leven adjunkt-direkteur onzer vennootschap. Zijn plichtsbetrachting, zijn sociale bewogen heid en vooral ook de moed, waarmede hij zijn langdurige ziekte heeft gedragen, zullen bij ons altijd in herinnering blijven. DIREKTIE EN MEDEWERKERS ERRES NEDERLAND B.V. Rotterdam, 1 april 1977

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10