KOffiLQDOT [KSO® OS (^tffl/MUKTTS TOYOTA 195 Kookboeken in de Bibliotheek. FAMILIEBERICHTEN Lees toch watje lekker vindt. VRUDAG 1 APRIL 1977 TROUW/KWARTET 8 ^Z7 Bij Toyota. Al voor even 17 mille een wagen in de 2-liter klasse. Bekijk ze vergen ze met andere m deze wasse Enontekhet ook J nergens krijgt u voor een zo meevallend bedrag zo veel ato als bij Toyota met de sportief-gestyleerde modellen uit de Corona MK I2000 serie. Nergens anders krijgt u voor die prijs zóveel komfort en Ixe, zóveel kwaliteit, betrouwbaarheid en kompleetheid, of 't nu gaat m een luxueuze vierdeurs sedan, een royale en representatieve Sationwagon of een vlotte Hardtop. De Corona's MK II 2000 bezitten alle ejenschappen die de klassewagen onderscheiden van de doorsnee-auto. Ondanks hun doorsnee-prijs. wisselstroomdynamo probleemloze, robuuste 300-motor met hoogliggende nokkenas. Het robuuste karakter en epresentatieve uiterlijk van de Corona MK12000 modellen maken van de Stationwago-uitvoering de ideale veelzijdigheidsauto oor zakelijk gebruik en rekreatie. Deemrme, hoog- openslaande vijfde deur geft toegang tot een laadruimte die door hetieerklappen van de achterbank van 106 M 186 cm lengte kan worden vergroot. MAAKT UW KEUS WEL HEEHENVOUDIG Importeur voor Nederland L_Ol_JWIN/lAf\J Öl PARQUI Veursestraatweg280.Leidschendam.tel.070-209353. f*iizen incl BTW at depot Sp*|kenisse. Wegingen in prijs en uitvoering voorbehouden. Vol jaar garantie ongeacht het aantal kilometers. Kijk eens wat b.v. de Corona MK II2000 Sedan de Luxe allemaal biedt: volledig verstelbare bucketseats met verstelbare hoofdsteunen overzichtelijk dashboard met verzonken, ontspiegelde klokken, druktoetsradio, tijdklok, dagteller, aansteker etc. middenconsole voortreffelijk verwarmings- en ventilatie systeem met 3-snelheden blower zonwerend glas rondom •.achterruit- verwarming zijclignoteurs alarm knipperlichten achteruitrijlampen waarschuwingslicht handrem kooikonstruktie gescheiden remcircuits met rem- bekrachtiger en remkrachtverdeler schijfremmen vóór radiaalbanden stuurslot afsluitbare tankdop AUTOM. BEDR. NOTEBOOK BV Burg v Shipelaan 3. verl. Stadionweg Rotlef dam-Usselmonde Til. 010-323644-827311-827397-820801 AUTOM. BEDR. OLOENHUIS B.V. Kerkstraat 19. Winsum Gr. Tel 05951-1668 AUTOM. BEDR. H. BAKKER Urkerweg 1. Urk Tel. 05277-1583-2583 B.V. LIAM ALPHEN Gouwestraat 60A, Alphen a d. Rijn Tel. 01720-73344 AUTOM. BEDR. A. MUSSELDER Stationsstraat 35. Apeldoorn Tel. 05760-12020 B. V. LIAM Hoofdstraat 01. Sassenheim Tel 02522-19124 DUNANTGARAGE B.V. Ounantstraat 22-40 bij Coolhaven, Rotterdam. Tel 010-760166 AUTOBEDRIJF A. NUSSELDER Amersfoortseweg 15. Apeldoorn Tel. 05760-52323 B.V. UAM LEIDEN Vondellaan 45. Leiden Tel. 071-769303 GOOSEN/S AUTOBBR. Nwe. Binnenweg 311/Korteka® 48 Rotterdam Tel. 766833/131642. hunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken, die op welke manier dan ook ons 55-jarig huwelijksfeest, onvergetelijk maakten, in het bijzonder direktie en per soneel van ons „Koningshof". J van Kleeff H. M. van Kleeff-Slijper Rotterdam, maart 1977. Johannes 17:3 Dit is het eeuwige (even, dat zij U kennen, de enige waarachtige God, en Jezus Christus, die Gij gezonden hebt. De kerkeraad der Gereformeerde kerk van St Pancras heeft met grote droefheid vernomen dat Ds. D. Middelkoop in leven predikant der gemeente St. Pancras van 1946 tot 1953, op 28 maart j.l. is ingegaan in de Heerlijkheid van de Vader. Wij gedenken met grote dankbaarheid wat hij voor onze gemeente heeft betekend De kerkeraad der Gereformeerde kerk van SL Pancras Ds. M. Los. predikant L. den Ouden, scriba. De Kerkeraad van de gereformeerde kerk te Zaamslag heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van zijn vroegere predikant Ds. D. Middelkoop Hij heeft met grote trouw en toewijding van 1 juli 1953 - maart 1959 onze gemeente mogen dienen. Dit zal in dankbare herinnering bij ons blijven voortleven. Nu heeft de Heer voor hem in vervulling doen gaan de woorden van Matth. 25:21. Moge die wetenschap de troost-zijn voor zijn vrouw en familie. Namens Kerkeraad en gemeente, D» A. Vos. praeses. J. G. Verschelling, scriba. Zo is dus u-ie in Christus is, een nieuwe schepping: het oude is voorbij, zie. het nieuwe is daar. 2 Cor. 5:17 Heden is ontslapen, zacht en kalm, vertrouwend op Gods belofte Pietertje Cornelia van Rijsbermen- van der Vlies weduwe van Teunis van Rijsbergen, in de ouderdom van 94 jaar. Babyloniénbroek: J. van Rijsbergen A. van Rijsbergen-Haspels Badhoevedorp T. J. Verschoor-van Rijsbergen Meeuwen- J. T. Vos-van Rijsbergen C. A Vos Hoofddorp: P. van Rijsbergen A van Rijsbergen-Kant Babyloniénbroek: A J van Rijsbergen J A. van Rijsbergen-Lankhaar Badhoevedorp M. van Rijsbergen C J A van Rijsbergen-Verkuyl Klein- en achterkleinkinderen Babyloniénbroek. 30 maart 1977. Heelsestraat 27 De leraarde bestelling zal plaats vinden op maan dag 4 april i i op de begraafplaats van de Ned. Herv. kerk te Babyloniénbroek. Vooraf zal om 2 uur in de kerk een rouwdienst worden gehouden. Gelegenheid tot condoleren in de kerk na de begrafenisplechtigheid. frDe HEER is mijn herder Op 27 maart ging geheel onverwacht van ons heen onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Pietertje Susanna Donkersloot weduwe van Johannes Pieter Heblij op de leeftijd van 80 jaar. Zaanstad: M J H. Weiss-Heblij P. H Weiss Bloemendaal: A. Heblij J. E. Heblij-Heijnsdijk Bloemendaal: J P Heblij A. C. P. Heblij-Santen Klein- en Achterkleinkinderen. Bentveld, 27 maart 1977 Huize „Bodaan" Correspondentie-adres: Midden Duin en Daalseweg 9 B, Bloemendaal. De begrafenis heeft in de besloten familiekring plaats gehad op de begraafplaats „Westerveld" te Driehuis-Velsen. In vol vertrouwen is naar zijn Heer gegaan mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa Gerrit Cornelis van Bemmel op de leeftijd van bijna 76 jaar Harmeien: H. J. van Bemmel-van 't Wout Harmeien: Wim en Toos van Bemmel Harmeien: Henk en Miep van Bemmel Veenendaal: Kees en Wil van Bemmel Apeldoorn: Margriet en Egbert Oomkes Krimpen a.d. IJssel: Ans en Jan Verboom Harmeien: Hans en Pien van Bemmel Gorinchem: Hetty en Rob Rozendaal Apeldoorn: Frits en Vera van Bemmel Utrecht: Heieen en Frits van der Hoeven en kleinkinderen Harmeien. 31 maart 1977 Rijnlaan 7 De rouwdienst wordt gehouden woensdag 4 april om 14 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Dorpsstraat te Harmeien. Aansluitend vindt de teraardebestelling plaats op de begraafplaats ,,'t Spijck" aan de Dorpeldijk te Harmeien. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in ,,'t Trefpunt" aan de Iepenlaan te Harmeien. Geen bloemen. Zalig de doden, die in de Here sterven, van nu aan Ja. zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na. Openb. 14 13 Heden nam de Here tot Zich. na een ernstige ziekte, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Christina Pauw echtgenote van Johan Remhard Alblas, eerder van Gijsbert Alblas in de leeftijd van 67 jaar Zij die haar gekend hebben, zullen weten wat wij in haar verliezen. J R. Alblas kinderen en kleinkinderen Wilnis. 31 maart 1977 Amstelkade 11 De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben op maandag 4 april a s op de Algemene Be graafplaats te Noorden (Z-H). Vooraf zal een korte rouwdienst worden gehouden in de Gerefor meerde Kerk te Woerdense Verlaat, aanvang 13 Met ontroering delen wij in alle droefheid mee dat God tot Zich heeft genomen onze voorzitter Dr. N. J. van Eikema Hommes op de leeftijd van 73 jaar. De heel bijzondere wijze waarop hij bijna 30 jaar zich heeft beijverd voor de christelijke school Théodore de Bèze in Frankrijk zullen wij ons lang herinneren. Stichting Vrienden van Paron, F. C. Meijster, secretaris/penningmeester Mej. H. Henkemans administratrice Rotterdam, 30 maart 1977. De Kerkeraad van de Gereformeerde kerk te I Jlst heeft met ontroering kennis genomen van het heengaan van zijn vroegere predikant Dr. N. J. van Eikema Hommes Met grote dankbaarheid brengen wij in herinne ring de herderlijke liefde en trouw,waarmee hij van 1929 tot 1939 onze gemeente heeft gediend. De Here trooste zijn vrouw en kinderen in dit verlies. Namens de Kerkeraad Ds. H. E. Bijleveld, praeses C. Eerdmans, scriba Heden nam de Heer geheel onverwacht tot Zich, mijn geliefde man, onze zeer zorgzame vader, groot- en overgrootvader Ate Meinema Hij werd 9 maart 86 jaar In het kruis zal'k eeuwig roemen! En geen wet zal mij verdoemen; Christus droeg de vloek voor mij! Gezang 15 J. M. Meinema-Rouwenhorst kinderen, behuwdkinderen, klein- en achterkleinkinderen Zeist, 30 maart 1977 Hervormd Bejaardencentrum „Amandelhof", Arnhemse Bovenweg 2, kamer 12. Geen bezoek aan huis geen bloemen. Er zal een rouwdienst worden gehouden in de Kapel van de ..Amandelhof" op maandag 4 april a.s. aanvang 13.00 uur, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats aan de Woudenbergseweg te Zeist om 14.00 uur. Vertrek vanaf de „Amandelhof" te 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de rouwdienst in de Kapel van de „Amandelhof". Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden ten gevolge van het vliegtuig ongeluk op Tenerife van onze goede vrienden tevens werkgever Kees en Marijke Bekker en hun kinderen Gert Jan en Keesje Moge God de familie Sterken in deze voor haar zo droevige dagen. Jouke en Ria Wiebenga Margriet en Ronald Bodegraven, 28 maart 1977. Dan zal ik U loven in een grote gemeente onder een geweldige schare U prijzen. Diep getroffen werden wij dat God uit onze fami liekring door de vliegramp te Tenerife. tot Zich nam onze lieve nicht Helen Fleur-Toby Wij mochten haar graag door haar opgewekte karakter en haar grote openhartigheid Wij staan in verbijstering stil. maar bidden dat God hen die achterblijven met Zijn troost zal vervullen. Wormerveer H. Toby I C. Toby-Verkuyl Heiloo: J. Pieters M. Pieters-Toby neven en nichten In volle vrede is na een kortstondige ziekte van ons heengegaan onze lie ve moeder, schoonmoe der, grootmoeder, zus ter, schoonzuster en tante Elisabeth Thomas Kurpershoek weduwe van W. P. Thomas op de leeftijd van 90 jaar. Putten (Gld.) W. Thomas H. Thomas-Seiberlich Nieuw Zealand: J. E. Thomas kleinkinderen en verdere familie Rotterdam, 30 maart 1977 Corresp. adres: Emmalaan 12 Putten (Gld.) Gelegenheid tot condole ren in de rouwkamer van huize Borgsate Mei doornsingel 183 maan dag 4 april om 12 uur. De rouwdienst vindt plaats om 12.30 uur in bovengenoemde rouw kamer, waarna de begra fenis jal plaats hebben op de algemene be graafplaats „Hofwijk" om 13.30 uur. J. A. Hoekstra longarts Diakonessenhuis Groningen Afwezig t.m. II april 1977 JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. tel. 023-320481 Haarlem (bij de Ridderstraat) Op 27 maart is geheel onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame va der, behuwd- en groot vader Berend Tiemersma in de ouderdom van 72 jaar. Bilthoven: T. Tiemersma- Staal Maarssen: O. Tiemersma J. H. Tiemersma- van Beest Berend Bilthoven, 31 maart 1977 Bosuillaan 231. De crematie heeft heden in stilte plaatsgevonden. GRONTMIJN.V. gevestigd te DeBilt Oproeping tot de jaarlijkse algemene vergadering te houden op zaterdag 23 april 1977 om 11.00 uur op het hoofdkantoor van de vennootschap, "Houdringe" te De Bilt. De agenda met de te behandelen onderwerpen en de statutair vereiste gegevens en mededelingen liggen ter inzage ten kantore van de vennootschap en ten kantore van de Nederlandse Credietbank N.V. te Amsterdam. Aandeelhouders die aan de stemming wensen deel te nemen dienen uiterlijk op dinsdag 19 april 1977 schriftelijk ten kantore van de vennootschap mede te delen voor welke aandelen zal worden gestemd. Certificaathouders kunnen eveneens de jaarlijkse algemene vergadering bijwonen, mits zij uiterlijk op dinsdag 19 april 1977 hun certificaten hebben gede poneerd ten kantore van bovengenoemde bank instelling, tegen afgifte van een repu, dat als toe gangsbewijs voor de vergadering geldt. Met deponering wordt gelijkgesteld deponering van een verklaring van een andere bankinstelling dat deze de in die verklaring omschreven certificaten in bewaring heeft en tot het einde van de vergadering in bewaring zal houden. De voorzitter van de raad van commissarissen De Bilt, 1 april 1977. Dankbetuiging Na het plotselinge overlijden van mijn innig geliefde man en zeer zorgzame vader en opa Jan van Es hebben wij zeer veel medeleven ondervonden. Het is ons daarom onmogelijk ieder persoonlijk te bedanken. Uw medeleven en blijken van belangstelling zijn een grote, steun voor ons geweest. Onze oprechte dank hiervoor. A. van Es-Valster kinderen en kleinkind Vrouwgelenweg 23 H. I. Ambacht Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling ondervonden bij het zo plotseling overlijden en de begra fenis van mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa, zeggen wij u hartelijk dank. G. Koch-Streefkerk kinderen en kleinkinderen Uden, maart 1977 Keizershof 807 Uw betrouwbare vakantiepartner Perscombinatie reizen Kijk in hel vakantieprogramma vol ver rassingen zomer 1977 Gratis thuisgezonden als u de bon invult. Naam Adres Plaats Opsturen aan Perscombinatie Reizen, Antweordnummer 2792, Amsterdam. In open envelop, geen postzegel plak ken s.v.p. i \r ,'V- j I J •*-» Y-" V Puhlikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame SIRE

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8