Twee doosjes Pickwick theezakjes met twee Pickwick theeglazen samen voor f 4,80* - Je eigen, >w vertrouwde Pickwick thee. FAMILIEBERICHTEN PTT Verlaging Telefoonabonnement 3* AA Twee doosjes Pickwick theezakjes vindt u in de winkel tijdelijk samen verpakt met twee fraaie Pickwick theeglazen. Zo kunt u snel een paar van die graag geziene Pickwick theeglazen in huis f halen. En voor weinig geld: "Voor twee doosjes Engelse melange plus twee thee glazen betaalt u samen f 4,80. Voor twee doosjes Ceylon melange (4-grams zakjes) plus twee theeglazen betaalt u samen f 5,26. DONDERDAG 31 MAART 1977 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16 00-20.00 uur. Dankbaar en blij zijn wij dat God ons dit kindje deed geboren worden Willemien Dorothée dochtertje van: Piet en Iety van Hylckama Vlieg-de Boer zusje van: Johan, Marjan en Laura Zuidhorn, 26 maart 1977 Gaweg 14. Enige en algemene kennisgeving ..Gods wegen zijn ondoorgrondelijk." Op 27 maart 1977 werden op tragische wijze te Tenerife van ons weggenomen onze lieve ouders, zoons, broers, zusters, schoondochter, schoonzus ter. zwagers, klein- en achterkleinkinderen, oom. tante en neefjes Gerrit Groenewoud 60 jaar Maria Groenewoud-Jansen 58 jaar Tlnl Groenewoud 16 jaar Cornells Gerrit Bekker 31 jaar Marijke Bekker-Groenewoud 33 jaar Gert jan Bekker 7 jaar Keesje Bekker 5 jaar 'salmi 03: 6 berijmd. Familie Groenewoud Familie Bekker Familie Jansen Correspondentie-adres: Fam. Groenewoud, Burg. Amersfoordtlaan 60, Badhoevedorp Fam. Bekker, Zuidzijde 8, Bodegraven Zondag 3 april a s. om 9.30 uur zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Gerefor meerde Kerk te Badhoevedorp. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de Karavanserai. In diepe droefheid delen wij u mee dat door een vliegtuigongeval uit de kring van onze kleuters is weggenomen Keesje Bekker op de leeftijd van 5 jaar met zijn ouders, broertje, grootouders en tante. De leerlingen en het personeel van de Prinses Margrietschool Bodegraven, 29 maart 1977 Met grote verslagenheid delen wij u mee, dat uit de kring van onze school is weggenomer Gert-Jan Bekker op de leeftijd van 7 jaar. Hij kwam om met zijn ouders, broertje, grootoa- ders en tante bij een vliegtuigongeval. Dat God de achtergebleven familie moge verva len met Zijn troost. De leerlingen en het personeel van de Ver hoef f-Rollmanschool Bodegraven. 29 maart 1977 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING „God is ons een toevlucht en sterkte." Met grote verslagenheid geven wij kennis, dat door de vliegramp op Tenerife op de leeftijd van 27 jaar uit dit leven werd opgeroepen mijn aller liefste vrouw, onze onvergetelijke dochter, schoondochter, zus. schoonzus en tante, mijn lieve kleindochter Helena Wilhelmina Fleur-Toby stewardess Helen gaf ons met haar blij en zonnig karakter veel levensvreugde. Amstelveen. Jaap FleU' "detloo. G. W. Toby A. Toby-de Haan Amstelveen. J. J. Fleur 'cenendaal. Gerda Hilbri ïk-Totf. Jan Hilbnnk Oudkarspel. Ans Kleiman-Tob1, Dirk Kleiman Amsterdam. Jan Toby Aruba. Tineke Ter Rahé-Flei*- Arnold Ter Rahé 'ieiloo. Nel Koeman-Flei»* Kees Koeman Amstelveen. Jan Fleur Haarlem. Annemieke Palm-Fleur Karei Palm Amsterdam. Jacqueline van Ittersum-FleiS Noul van Ittersum neefjes en nichtjes Heiloo. J H Toby Amstelveen. 27 maart 1977 Groenhof 230 Op zaterdag 2 apnl zal om II uur een dienst gehoiMk-n worden in de Bankraskerk. Max Have- taarl4n 435 te a.-.ma fel. genhujd tot condoleren Een eventuele crematie'2al IA'besloten kring plaatenden.- m...« Officiële publikatie van het Staatsbedrijf der PTT Met ingang van t april 1977 wordt het telefoonabonne ment netlijnen met f 1,- verlaagd tot f23,- per maand. (Voor de sectoren Uddel en West-Terschelling wordt het nieuwe tarief f 21.50 per maand). Tot onze grote droefenis is op 27 maart 1977 door het noodlottige vliegongeval op Tenerife plotse ling van ons weggenomen onze geliefde en toege wijde dochter, zuster, schoonzuster en tante Emmy Crans echtgenote van D. E. Jelgerhuis Swildens in de leeftijd van 35 jaar. Zij gaf ons veel liefde in haar arbeidzaam leven Holten: J. J. Crans F. C. Crans-Hoogendonk Emmen: H. van Balgooy-Crans N. A. van Balgooy en kinderen Muiden: J. J. Crans Wij dan. gerechtvaardigd zijnde door het geloof, hebben vrede met God. Rom. 5 1 Heden ging van ons jieen in de grote Vrede van Christus mijn lieve man, onze vader en groot vader Dr. Nicolaas Jan van Eikema Hammes 'n leven dienaar van het Goddelijk Woord op de leeftijd van bijna 74 jaar. Ons leven zal geborgen zijn En eenmaal zal het morgen zijn Als helder licht ons overstraalt Een Davidsster, die nooit meer daalt. Gez. 318 2 (W. Barnard) Rotterdam: G. van Eikema Hommes-Maarsingh Bussum: H. J. van Eikema Hommes C. J. van Eikema Hommes-Bavinck Nico, Corine en Margriet Heilig Landstichting: O. R. van Eikema Hommes B. S. van Eikema Hommes-Rothuizen Sara, Miriam en Otto Schalkhaar: H. H. H. Venema-van Eikema Hommes J. Venema s-Gravenhage: J. N. Hommes J. C. W. Hommes-Buddingh Esther en Barbara Utrecht: H. A. van Eikema Hommes Gorinchem: B. van Eikema Hommes P. S. van Eikema Hommes-van der Meulen Bart, Onno en Grietje Arnhem: G. A. Klappe-van Eikema Hommes A. J. Klappe Rolande en William Ede: A. A. Hommes ROTTERDAM, 29 maart 1977 Villapark 3 Liever geen bezoek - Geen bloemen. Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 2 april in de Nassaukerk (Kleiweg 64). aanvangende om 10.30 uur, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats Oud-Kralingen (Kralingseweg 334), om circa 11.45 uur. Na de teraardebestelling is er tussen 12.30-13.30 uur gelegenheid tot condoleren in de Nassaukerk. „Wij dan, gerechtvaardigd uit het ge loof, hebben vrede met God door onze Here Jezus Christus." Rom. 5:1. Met gevoelens van weemoed namen wij kennis van iet overlijden van onze emeritus predikant dr. N. J. van Eikema Hommes op 29 maart 1977. Van 1946 tot 1969 heeft hij zijn Heer en Heiland in ons midden mogen dienen als verkondiger van het Evangelie des Vredes. Hij heeft dat gedaan met een bewogenheid en overgave die bij velen onzer een onuitwisbare indruk heeft achtergelaten. Hij mag nu. in Christus geborgen, rusten van zijn moeiten, met het volle zicht op de wederkomst van Hem, die de Opstanding en het Leven is voor de Zijnen. Moge deze geloofsovertuiging de vrouw, die hem met zoveel wijsheid en liefde mocht begeleiden op zijn levensweg, troosten en sterken nu zij verder moet zonder de zorg van hem en voor hem. Namens de kerkeraad algemene zaken van de Gereformeerde kerk van Rotterdam- Hillegersberg-Schiebroek. drs. J. C. de Moor. praeses mevr. Tj. N. van Herwerden- Kerkhof. scriba God nam in Zijn Heerlijkheid op Dr. N. J. van Eikema Hommes Voorzitter van de Stichting „VRIENDEN van PARON Dankbaar denken wij aan alles wat hij in een lange reeks van jaren voor onze school van PA RON en voor onze Nederlandse Gemeenschap in Frankrijk heeft gedaan. Het Bestuur van de School ..Theodore de Bèze" Ir. P. Tilma Voorzitter Mad. de Seynes Secretaresse Paron (Yonne)-Frankrijk 29 maart 1977 innei lelor Orde pzo 1.00- fch li én h HEI |onz< I 116 Go Hg g bei ril 1 ndri >oral -d. I i 11 di* jzen Zijn Zi« ïhtje Si d> de 1 elselc e He we n de Jbden flofste De roi ipril i Kanaa ïelegi weeks' 20 oor c od to eve z (...altijd lekker vers en geurig) Het bestuur van de Stichting „THACIR" geeft met leedwezen kennis -an het overlijden van Dr. N. J. van Eikema Hommes Als een van de oprichters heeft hij gedurende veertien jaar veel voor de Stichting „THACIR" mogen betekenen. Namens de Stichting „THACIR" Ds J. Dijk, voorzitter Ds J. W. Huisman, secretaris Zoetermeer, 30 maart 1977 Door het tragische vliegtuigongeluk te Tenerife is ons lief kind Lydia waar wij altijd met vreugde aan terug zullen denken op de nog jeugdige leeftijd van 20 jaar van ons heengegaan. Het is ons een grote troost te weten dat zij niet heeft geleden. C. J. van der Louw R. van der Louw-Frieser Judith en verdere familieleden Amsterdam, 27 maart 1977. Walborg 1 Wegens te groot verdriet geen bezoek aan huis. In Jezus ontslapen onze beste broer en zwager Paulus van Weeren op de leeftijd van 77 jaar Jes. 41 10 Bussum: J. van Weeren G. van Weeren - Passchier Amsterdam: S. van Weeren - van Wijnen Katwijk: A. van Weeren Leiden: J. van Riet - van Weeren Hilversum: A. Boekkooi - Van Weeren P. Boekkooi Leiden: C. Bon - van Weeren 29 maart 1977. Geloof, Dat is de vreugde die van God komt. Na een dapper en blijmoedig gedragen lijden nam God tot Zich mijn lieve vrouw en moeder Janna Cornelia Mulder- Korteland, op de leeftijd van 58 jaar. Diep bedroefd, doch ook innig dankbaar dat wij haar toch nog zo lang bij ons hebben mogen houden: J. Mulder Maaike Leiden, 30 maart 1977 Cornells Schuytlaan 84 Bezoek aan huis gaarne: vrijdag a.s. van 15.00 tot 17.00 en van J9.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 4 april a.s. in de aula van de algemene be graafplaats „Rhijnhof", aanvang 11.00 uur, waar na de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. (Geen bloemen) Vetrek vanaf huis te 11.00 uur. „Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren" Romeinen 14 8 De Here heeft, voor ons zeer onverwacht, in Zijn Heerlijkheid opgenomen, onze innig geliefde en zorgzame moeder Johanna Marretje Crull weduwe van Jan Hendrik Bakewel God heeft haar thuisgehaald M. B. Bakewel Hoogoord 266, Amsterdam W. C. Bakewel Polderweg 42, Amsterdam Haarlem, 29 maart 1977 Lambrecht van Dalelaan 33 De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 2 april om 13.00 uur op de begraafplaats „Westerveld" te Driehuis. Vertrek Lambrecht van Dalelaan om 2 12.35 uur. Verzoeke geen bloemen. „Komt tot Mij, gij die vermoeid zijt Ik zal u rust geven." In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is heden, voor ons onverwacht, van ons heengegaan, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma, onze zuster, schoonzuster en tante, Neeltje Kooijman geboren Overwater op de leeftijd van 59 jaar. mede namens de verdere familie J. C. Kooijman Joke en Han Johnny en Arno Mary Ada Rotterdam, 29 maart 1977 Ogierssingel 29 geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 2 april a.s. in het familiegraf op de Hervormde Be graafplaats van Rotterdam-Charlois, Charloisse Lagedijk 680. Aanvang rouwdienst in de kapel om 11.30 uur. Psalm 23 Na een langdurige ziekteperiode is in vrede ont slapen onze lieve man, vader en grootvader Jan Nijenhuis oud-notaris op de leeftijd van 88 jaar. Amsterdam. A. E. Nijenhuis-Windgassec Amstelveen, H. Nijenhuis C. Nijenhuis-Vollenhoven Hoorn, H. J. Nijenhuis J. H. M. Nijenhuis-Vinkenburg Epse, A. E. Bokslag-Nijenhuis C. H. Bokslag Amsterdam, M. C. van der Meer-Nijenhuis en kleinkinderen Amsterdam, 26 maart 1977 Van Boshuizenstraat 461 it on: 0on. ij bic kra Vervolg ?-,n.3eric'nten T-g.9

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 14