684 gulden! n [E u i Hl Hj 1 De Beolit is het enige huis- tuin en keukenprodukt van Bang SOIufsen H 1 H n ij H ij i 1 1 I H il Hl H H fell RH - iiülililiiillilllililillll K i'l HET IS ER WEER! FAMILIEBERICHTEN LEUKE VAKANTIES VOOR JONGE MENSEN! DEZE ZOMER O.A. NAAR HOSTABEM ïJOECOSm iïïSESIE WINKELEN 'n prachtige autocarreis naar Lugano (Zwitserland) •••••••••••O MAANDAG 28 MAART 1977 TROUW/KWARTE kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Heden nam de Here tot Zich onze geliefde zoon. broer en zwager Adrianus Luijendijk oud SS jaar. Rotterdam, 26 maart 1977 Rotterdam: Wed. J. Luijendijk- Sinte Maartensdijk M. Schuijcr-Luijendijk D. M. Schuijer P. Luijendijk P. Luijendijk-van der Graaff Zwijnd recht: A. van Wijk-Luijendijk Rotterdam: R. Rombout-Luijendijk C. Luijendijk-Both C. Luijendijk A Luijendijk-Grandia B H. W. de Rooij-Luijendijk D. de Rooij J. K. Sehop-Luijendijk In het vertrouwen dat Hij, die het leven geeft, het op Zijn tijd neemt, geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzoon en zwager A. Luijendijk echtgenoot van W. T. den Hollander, op de leeftijd van 55 jaar. Rotterdam: W. den Hollander D. H den Hollander N. den Hollander-Rijken H. den Hollander M. C. E. Wolswijk Venlo: H. den Hollander N. M. den Hollander-Lodder Slikkerveer: P. den Hollander S. A. den Hollander-Goodall Rotterdam: G. Vat-den Hollander A J. Vat J. C. Vlasblom-den Hollander D. Vlasblom Rotterdam, 26 maart 1977. ..Laat ons wat onze vaderen vertelden doorgeven en aan onze kinderen melden." Psalm 78 2a (ber.) Met grote verslagenheid, doch ook met dankbaar- beid geeft de Stichting Gereformeerde Jeugdcen- trale er kennis van. dal geheel onverwacht in mocht gaan in de vreugde van zijn Heer, haar oud-voorzitter Jan van Es op de leeftijd van SS jaar. Dankbaar denken wij aan zijn stimulerende kracht, persoonlijke inzet en vriendschap, die hij in opdracht van zijn Heer jarenlang aan het Gereformeerd jeugdwerk heeft gegeven. Bestuur Stichting Gereformeerde Jeugdcentrale. Hendrik Ido Ambacht. 25 maart 1977. Op de gezegende leeftijd van 88 jaar ging heden van ons heen, onze lieve vader en grootvader Frederik August Durieux weduwnaar van Artje Johanna Bosma Wassenaar: D. H. Durieux J. M. Durieux-Bruinsma Sassenheim: A. C. Mohlmann-Durieux H. W. Mohlmann en kleinkinderen Sassenheim. 27 maart 1977 Zuiderstraat S De dankdienst zal plaatsvinden op dinsdag 29 maart as. in het rouwcentrum „Vliem". Ja co ba van Beierenlaan 4. Sassenheim om 13.30 uur, waarna de begrafenis op de begraafplaats van de Hervormde Kerk te Sassenheim. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in voornoemd rouw centrum Met droefheid geven wij kennis, dat de Here uit ons midden heeft weggenomen na een kortstondi ge ziekte mijn zeer geliefde man. onze lieve vader, behuwd- en grootvader Adrianus Luijendijk op de leeftijd van 55 jaar. W T. Luijendijk-den Hollander J. Laffeber J. N. Laffeber-Eykelenboom Raymond Frank J. Buis-Luijendijk N Buis Richard Marcel S. J. Lips-Luijendijk B. Lips Rotterdam. 26 maart 1977. Van Hardenbroekstraat 37. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in het rouwcentrum „Zuid-Holland". Maasdamstraat 4 (Mijnsheren- plein) Bezoek en gelegenheid tot condoleren al daar maandag en dinsdag van 19.20-20 90 uur De begrafenis zal plaatshebben woensdag 30 maart a.s. op de begraafplaats van Usselmonde aan de Bencdennjweg Vertrek vanaf het rouwcentrum om 13.30 uur. Aankomst op de begraafplaats om plm. 13.45 uur. Ontsteld en diep getroffen, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van de heer J. van Es ouderling van de Gereformeerde kerk van Hendrik Ido Ambacht. In een lange reeks van jaren was hij met zijn groot geloof en innemende persoonlijkheid een rustpunt en steun voor de velen, die hij persoon lijk en vanuit zijn vele kerkelijke taken mocht doorgeven, wat de Heer in ons leven betekent. Wij dragen zijn vrouw en kinderen op aan de zorg van onze Hemelse Vader. Voorafgaande aan ^e begrafenis, wordt op woensdag 30 maart om 12.00 uur een dienst ge houden in de kerk aan de Paulusweg. De Gereformeerde Kerk van H. I. Ambacht Zalig zijn de reinen van hart want zij zullen God zien Mattheüs 5:8 Na een langdurig en geduldig gedragen lijden, nam de Heere tot Zich, mijn lieve vrouw, onze zeer zorgzame moeder en oma, zuster, schoonzuster en tante Heintje Koeman echtgenote van Lambert Schaap Kzn, op de leeftijd van 72 jaar. Huizen: L. Schaap Kzn. Zierikzee: K. Schaap T. Schaap-Breman Borssele: G. M. Broeder-Schaap J. P. Broeder Maartensdijk: D. Schaap M. Schaap-van Pagée Ede: L. A. Schaap en kleinkinderen Huizen: A. Koeman en verdere familie Huizen. 25 maart 1977 Botte rwijnseweg 10 Condoleantie-bezoek: maandag 28 maart 's a- vonds van 7-9 uur, dinsdag 29 maart 's middags van 3-5 uur en 's avonds van 7-9 uur. Verzoeke geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben woensdag 30 maart a.s. te 2 uur op de Algemene Begraafplaats am de Naarderstraat te Huizen; aanvang van de rouwsamenkomst in de aula te 1.30 uur. Want wij weten, dat indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, met met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Corinthièrs 5:1. Bedroefd, maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft betekend, delen wij U mede, dat voor ons nog onverwacht is overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Arend Vedder op de leeftijd van 71 jaar. Utrecht: E. M. Vedder-van Dongen De Lier: G. J. van Duyn-Vedder F. van Duyn Apeldoorn: C. J. Timmermans-Vedder J. Timmermans Bergschenhoek: T v.d. Lmden-Vedder A. A. v.d. Linden Harmeien: A. M. van Osnabrugge-Vedder J. C. van Osnabrugge Culemborg: E. M. de Vries-Vedder J. de Vries en kleinkinderen Utrecht, 26 maart 1977 Victor Hugoplantsoen 29 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Biltstraat 25-27, Utrecht. Gelegenheid om afscheid te nemen aldaar: dinsdag van 19.00-20.00 uur. Woensdag 30 maart a.s. zal om 10.45 uur een rouwdienst worden gehouden in de Pniëlkerk, Lessinglaan 33 te Utrecht, waarna aansluitend om 12.15 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Daelwijck" aan de Flo- ridadreef te Utrecht (Overvecht). Na een lang, geduldig en moedig gedragen lijden is van ons heengegaan naar haar Heer en Heiland, op de leeftijd van 50 jaar, onze geliefde Schoon dochter, Schoonzuster en Tante Erna Selleger echtgenote van Leo Antheunisse Den Dolder: A. Antheunisse M. C. Antheunisse-de Vlieger Soest: Jan Antheunisse Ans Antheunisse-Boon Eindhoven: Anneke Krone-Antheunisse Wil Krone Neven en nichten Uithoorn, 26 maart 1977 Boterbloem 74 De rouwdienst zal D V. gehouden worden in de Geref. Kerk „De Schutse", De Merodelaan te Uithoorn, woensdag 30 maart om 14.00 uur, waar na de teraardebestelling zal plaatsvindeA op de Nieuwe Algemene Begraafplaats aan de Noord- dammerweg te Uithoorn. Thuis liever geen bezoek. De overledene is opgebaard in het Uitvaartcen trum „Bouwens", Startbaan 7 te Amstelveen. Ge legenheid om afscheid te nemen aldaar dinsdag van 19.00-20.00 uur. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van ons Bestuurslid, de heer J. H. S. Vogel Vanaf de oprichting, ruim 27 jaar geleden, heeft hij met bijzondere toewijding aan het Christelijk Technisch Onderwijs te Zwijndrecht zijn beste krachten gegeven. Met grote dankbaarheid zal hij in onze gedachten blijven voortleven als een kundig en toegewijd bestuurder. Moge God de familie sterken in deze voor haar zo droevige dagen. Het Bestuur en Directeur van de „Stichting Zwijndrechtse Christelij ke Technische School", H. J. van Wuyckhuyse. voorzitter J. M. Kooyman, secretaris Zwijndrecht, 26 maart 1977. Wie God bewaart, is wel bewaard Ps. 121 Na jarenlang heel moedig te zijn geweest is nu toch nog onverwachts van ons heengegaan onze lieve goede man en vader Gerrit Marinus van Poppel op de leeftijd van 69 jaar. Purmerend: A. van Poppel-Doedes Ida Scharloo-van Poppel Roel Scharloo Purmerend, 25 maart 1977 Hellasstraat 1 Er zal woensdag 30 maart om 10.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de Taborkerk, van Goor Hinloopenstraat te Purmerend, waarna wij vertrekken naar het crematorium Westerveld te Velsen waar om 12.00 uur de crematie plaats zal hebben. Na de plechtigheid zal er in één der koffiekamers van het crematorium gelegenheid zijn tot condo leren Liever geen bloemen en geen bezoek aan huis. Lees erover in het kleurrijke programma van Perscombinatie reizen Informatie/boeking Wlbautstraat 131 AMSTERDAM TEL. 020-914400 begint op deze en de andere advertentiepa gina's ELKE OCHTEND OPNIEUW Al v a. Ongelooflijk goed. Boek snel bij Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam Tel. 020-914400 Wij offreren er dan ook een boeketje tuinfakkels bij. De Beolit is de draagbare radio voor mensen die altijd en overal hoge eisen stellen. Aan geluids kwaliteit. Aan vormgeving. Aan betrouwbaarheid en degelijkheid. De Beolit is dus toch wel een typisch Bang Oiufsen produkt. Zoals gezegd: voor overal in huis, voor de tuin en voor de keuken. Een boeket tuinfakkels is weer eens een ander gebaar dan een bos bloemen» Zeker in kombinatie met een Beolit draagbare radio Bang Oiufsen. Tijdelijk 8 tuinfakkels kado elke Beolit bij Ter herinnering aan Bang Oiufsen, de makers van hi-fi topprodukten: Beogram 4002, 's-werelds eerste platenspeler met elektronische bestuurde tangentiale arm, die uw platen precies zo afspeelt als ze werden gesneden. Beolit 707 FM, lange en middengolf AFC 2 ingebouwde antennes Aansluiting voor grammofoon, bandrecorder en extra luidspreker Op lichtnet of batterijen Rood, wit, zwart, blauw of bruin J 445.- Beolit 505 FM radio met AFC Grote luidspreker voor grote geluids kwaliteit Aansluiting voor bandrecorder Op lichtnet bf batterijen. In rood. wit of zwart 355 - Ook n uw eén geautoriseerde B&O dea er »et daarom op de advertent es in de okaie bladen ot stuur de bon op preste kM j -"v Wilt u uitvoerige dokumentatie en deaierlijst stuur dan deze bon m open enveloppe zonder postzegel naar anlwoordnr 124 s-Graveland ol bel 035-61824 Jan RecT dooi AN1 waai het i pioe: gewt latei tie v Bare voet I Wanr houd van c meer gunsi teltoi vensj Ijl een z tigeo euze I wond lifl jes c afsch „Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God. mijn God, de bron van vreugd." Door zijn Hemelse Vader werd Thuisgehaald onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Hessel Lugthart weduwnaar van Hiltje Pascal in de ouderdom van 88 jaar. M. Hageman-Lugthart H. Hageman W. Lugthart H. Lugthart-Bos T. Ansmink-Lugthart H. Ansmink kleinkinderen en achterklein- kinderen Amsterdam, 26 maart 1977 Huize „De Schutse" Hemsterhuisstraat 123 Correspondentieadres: W. Lugthart Dikninge 33 Amsterdam-Buitenveldert De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 30 maart om 11.30 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. Voordien zal om 10.15 uur een rouwdienst worden gehouden in Huize „De Schutse", waar vader de laatste 10 jaar van z'n leven tot volle tevredenheid heeft gewoond. „Uw wil geschiede" Met deze bede ging mijn geliefde man, onze lieve broer, zwager en oom Cornells Vrolijk op de leeftijd van 73 jaar van ons heen Mede namens verdere familie J. C. Vrolijk-Knoester Scheveningen, 25 maart 1977 Jurriaan Kokstraat 31 Geen bezoek aan huis geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7-8 uur in Rouwcentrum Scheveningen, ,,'t Staten- huys", Statenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 30 maart te 12.30 uur in het familiegraf op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 12 uur. „Ik weet aan Wie ik mij vertrouwe" Heden nam de Heere tot Zich Zijn kind, onze lieve moeder en oma Maria Engelina Onderwaater-Stenfert weduwe van H G. Onderwaater in de gezegende ouderdom van 90 jaar. Wij zijn dankbaar voor al hetgeen Gods ons in haar geschonken heeft. Beekbergen: A. E. Huetink-Onderwaater C. A. Huetink Dieren: W. Onderwaater C. Onderwaater-ten Have Dieren: H. G. Onderwaater Dieren: J. Koolstra-Onderwaater R. Koolstra Dieren: J. B. Onderwaater W. E. Onderwaater-de Roos Dieren: M. E. Onderwaater klein- en achterkleinkinderen. Dieren, 26 maart 1977 Harderwijkerweg 220 De rouwdienst wordt gehouden woensdag 30 maart om 13.00 uur in de Ontmoetingskerk te Dieren, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Dieren. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen. Voor uw blijken van belangstellingen medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Tcttje Scholma-Zwerver willen wij u hartelijk danken. Uit aller naam: M. F. Stavast-Scholma Zaandam, maart 1977 Middellandse Zee 1 i paalc 4 niet Uw vertrouwde vakantiepartner Naam Adres Plaats In open envelop zonder postzegel opsturen ajj Perscombinatie Reizen, antwoordnummer 27S|si Amsterdam Uw advertentie in onze Pijltjesrubriek staat ooi Victorie in de Volkskrant. Jgoed dwon gen k rend S* eliteb kostb Het v.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8