E Moord op president Kongo-Brazzaville Personalia Leider Zaire: Oud-staatshoofd in arrest rebellen weer op terugtocht Djibouti in juni los van Frankrijk Trein grijpt auto bestuurder gedood SPD verliest fors in Hessen Dode en gewonde bij brand in huis Bij brand zeven mensen dakloos Trio gepakt met valse bankbiljetten Premieregeling voor opslag varkensvlees Politie arresteert drie overvallers Bejaarde doodt zijn echtgenote Grote hoeveelheid oorlogstuig in woning gevonden FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTEN 8 MAANDAG ,21 MAART 1977 TROUW/KWARTET 8!* KINSJASA (AFP, UPI>-Het Zaire- se leger heeft sinds vrijdag de stad Kasaji. honderd km van de grens met Angola, weer In handen. Dit heeft president Moboetoe van Zaïre zaterdagavond voor de televisie be kendgemaakt. Moboetoe kwam za terdag in Kolwezi aan voor een in spectietocht door de provincie Sja- ba. waar opstandige troepen zijn binnengevallen. Enkele buiten landse journalisten waren in zijn gezelschap. De aanwezigheid van Zairese troepen in Kasaji lijkt erop te wijzen dat de opstandelingen zich m de richting van de Angolese grens hebben teruggetrokken Enkele da gen geleden bevonden zij zich nog ter hoogte van het dorp Moetsjasja, halverwege het gebied tussen Kasa ji en Kolwezi. De opstandige troepen zijn volgens Moboetoe Kasaji ..in paniek ont vlucht met belangrijke verliezen aan manschappen en materieel" De indringers willen de Zairese econo mie treffen, zo zei de president. Dat ze nog niet het land waren uitge jaagd kwam ..doordat de vijand de plaatselijke bevolking als schild had gebruikt tegen onze aanvallen", al dus de president ..Maar onze solda ten hebben nu hun strijdmethode bepaald." Moboetoe bekortte zijn bezoek aan de zuidelijke provincie en keerde naar Kinsjasa terug nadat hij had vernomen van de moord op zijn ambtgenoot Ngolabi van de buurstaat Kongo. PARIJS (AFPl Djibouti (het ge bied van de Af ars en de Issa's) wordt op 27 juni 1977 onafhankelijk van Frankrijk De datum is zaterdag overeengekomen door de Franse re gering en een delegatie uit Djibouti die de afgelopen drie weken in Pa rijs hebben onderhandeld. Djibouti is de laatst overgebleven Franse ko lonie in Afrika. Op 8 mei vinden er in het gebied verkiezingen plaats voor een wetge vende vergadering. Deze verlopen parallel aan een nationaal referen dum over de onafhankelijkheid, maar dat wordt op zichzelf een for maliteit geacht. De na 8 mei te vormen regering zal met Frankrijk een reeks akkoorden sluiten voor samenwerking op veler lei. ook militair, terrein. BRAZZAVILLE (Reuter, UPI, AFP, AP) De machthebbers in Kongo-Brazzaville hebben oud-president Alphonse Massamba- Debat gearresteerd in verband met de moord op staatshoofd Marien Ngoeabi. zo heeft radio-Brazzaville meegedeeld. Massam- ba-Debat zal met zijn leven moeten boeten voor de moord, werd eraan toegevoegd. President Ngoeabi van de volksrepu bliek Kongo, zoals deze voormalige Franse kolonie zichzelf noemt, over leed zaterdagmorgen nadat in de loop van de vrijdagmiddag een aan slag op hem was gepleegd. De aan slag gebeurde in het gebouw van de generale staf en werd uitgevoerd door een ..zelfmoordcommando" on der leiding van kapitein Kikadidi, die een aanhanger zou zijn van oud president Massamba-Debat Kikadi di is na de actie ontkomen en vol gens de laatste berichten nog steeds voortvluchtig. Volgens woordvoerders van de Kon golese regering zou de vermoorde president kapitein Kikadidi hebben herkend als de leider van meerdere coups tegen zijn bewind. Het com mando, dat naast de kapitein uit drie andere officieren bestond, kwam het gebouw van de generale staf binnen met de smoes dat ze een bericht hadden voor de president. In zijn kamer openden ze het vuur op hem en Ngoeabi werd in het hoofd getroffen. In het daarop volgende gevecht zouden twee mannen van het commando en twee leden van de presidentiële wacht om het leven zijn gekomen. Militair comité Meteen na de aanslag heeft een mili tair comité van aanhangers van Ngoeabi de macht in handen geno men. Niemand van dit elf man tellen de comité is nog met name bekend gemaakt De toestand in het land zou rustig zijn gebleven. Wel zijn de grenzen gesloten, is er een uit gaansverbod afgekondigd en zijn bij eenkomsten van meer dan vijf perso nen verboden. De vermoorde president, die 38 jaar is geworden, kwam in augustus 1968 na een militaire staatsgreep aan de macht. Bij de staatsgreep werd de nu aangehouden Massamba-Debat afgezet. Ngoeabi werd tijdens de daaropvolgende jaarwisseling presi dent van Kongo Onder zijn leiding ontwikkelde het land zich in linkse richting en vorig Jaar trad een sterke radicalisering van het bewind in. Tij- President Ngoeabi dens het bewind van Ngoeabi zocht Kongo technische en materiële hulp van Cuba, de Sowjet-Unie. China en Frankrijk, waarvan het tot 1960 een kolonie was. In 1972 werd een mislukte staatsgreep tegen hem ondernomen door „opportunistische linkse kame raden". Volgens geruchten zouden bij deze coup vele Kongolezen zijn vermoord maar Ngoeabi ontkende dat. In augustus 1975 liet de presi dent geruchten tegenspreken dat er opnieuw een mislukte staatsgreep tegen hem was ondernomen. Van een verslaggever DEVENTER De 43-jarige M. J. Ganzevlees uit Deventer is gisteren om het leven, gekomen nadat hij met zijn auto op een met een automa tische knipperlichtinstallatie bevei ligde overweg in Colmschate (tussen Deventer en Rljssen) tegen een trein was gebotst. Gisteren deed zich in Groningen een ongeval voor, waarbij twee perso nenwagens tegen elkaar botsten. Zes inzittenden raakten gewond, waarvan een aantal zeer zwaar. Zij werden in zorgwekkende toestand overgebracht naar het ziekenhuis. De oorzaak van de botsing was waarschijnlijk een voorrangs kwestie. Zaterdag is de 40-jarige M. F. Bastijns uit het Belgische Bommel omgekomen bij een verkeersonge luk in de gemeente Bommel. De man verloor bij een inhaalmanoeu vre de macht over het stuur en botste met zijn auto tegen een boom. Bij een verkeersongeluk op de Waalbrug bij Zaltbommel is een in woner van Den Helder om het leven gekomen en zijn drie personen ge wond, van wie een, de echtgenote van het slachtoffer, ernstig. Het slachtoffer reed na het passeren van de brug door onbekende oorzaak de verkeerde rijbaan op, waar hij fron taal in botsing kwam met een tegen ligger. Deze auto botste weer op een derde wagen, die direct in brand vloog. De drie inzittenden konden door omstanders echter tijdig uit de brandende auto worden gered. Bij een motorongeluk is de 19-jarige Gerrit Kolthoff om het leven geko men. Waarschijnlijk is hij door een te hoge snelheid uit de bocht gevlo gen even buiten de bebouwde kom van Den Helder. WIESBADEN (Reuter) De socia listen hebben gisteren een zware ne derlaag geleden bij de gemeente raadsverkiezingen in de Westduitse deelstaat Hessen. In vele steden wist de CDU (landelijk in de opposi tie) de meerderheid te behalen. Hes sen is tot nu toe altijd een socialis tisch bolwerk geweest. Zelfs in het „rode" Frankfurt kreeg de CDU de meerderheid. Naast de SPD leed ook de liberale FDP een grote neder laag. Van een verslaggever LISSE Een 24-jarige inwoner van Lisse is gisteren bij een brand in die plaats om het leven gekomen. De brand werd ontdekt door een van de buren. Omwonenden konden de be woonster bewegen uit het dakraam te springen. Haar zoon kon echter het raam van zijn kamer niet openkrijgen en kwam in de vlam men om. De vrouw werd in een zie kenhuis opgenomen. Het huis is to taal uitgebrand. De oorzaak van de brand is nog niet bekend. AMSTELVEEN Staatssecretaris Hendriks van volksgezondheid heeft de ziekenfondsraad geschre ven dat hij de huidige voorzitter, dr W. L. P. M. de Kort uit Ulvenhout, per 15 april opnieuw voor herbenoe ming wil voordragen. De Kort is vorig jaar in opspraak gekomen, omdat hij als voorzitter van het op een na grootste pensioen fonds van Nederland, PGGM, beleg gingen in vakantieoorden in Frank rijk zou hebben doorgedreven die grote risico's meebrengen en nauwe lijks verenigbaar zijn met de doelstellingen van het pensioen fonds. De verzekeringskamer stelt een on derzoek in naar het beleggingsbe leid. De commissie-Belinfante on derzoekt bovendien de bestuurlijke en persoonlijke verbindingen van dat pensioenfonds. Van een verslaggever AMSTERDAM Drie gezinnen, in totaal zeven personen, zijn gister avond dakloos geworden na een uitslaande brand in een pand aan de Amsterdamse Wibautstraat. Het vuur verwoestte drie etages. Een moeder en dochtertje werden we gens een shock naar een ziekenhuis gebracht. Van een verslaggever VLISSINGEN De politie van Vlis- singen heeft in het plafond van een wc in een Vlissings hostel tien valse biljetten van honderd dollar aange troffen. Deze waren daar even te voren verstopt door een 26-jarige man uit Brussel. Even eerder had deze man, die in gezelschap was van twee landgenoten, geprobeerd een 100-dollarbiljet op het grenswissel kantoor op het station in Vlissingen om te wisselen in Hollands geld. De bankbediende vertrouwde de zaak niet en weigerde te wisselen. Hij nam intussen wel het autonummer van de mannen op en gaf dat door aan de politie. Deze trof, na een intensieve zoekactie in de Vlissingse binnenstad, eerst de auto van de mannen en later de eigenaars zelf in een hotel aan. Twee van hen zijn na verhoor vrijgelaten. Een derde blijft in voorlopige hechtenis. RIJSWIJK (Z-H) Van woensdag af zal in Nederland een premie wor den gegeven voor de particuliere opslag van varkensvlees. De EG- autoriteiten in Brussel hebben hier toe besloten op verzoek van het Pro- duktschap voor Vee en Vlees. Het Produktschap hoopt, dat met deze regeling de door de var kenspest in ons land ontstane scha de beperkt kan worden. Zoals ge meld, hebben de andere EG-landen tot het eind van deze maand de invoer van varkens en varkensvlees uit ons land verboden. Een verordening van de Europese Commissie in zake de particuliere opslagregeling moet nog gepubli ceerd worden. Voorzover het Pro duktschap nu weet zal aanmelding voor de opslagpremie dienend ter vergoeding van opslagkosten en eventuele handelsrisico's moge lijk zijn tot 5 april. Het vlees kan in bevroren toestand in opslag blijven gedurende periodes van vier tot zeven maanden. Bij vier maan den opslag varieert het premiebe drag van 816 per ton voor ham en karbonade tot 391 voor buikspek. Het bestuur van het produktschap heeft besloten aan de grote varkens inkopende bedrijven te adviseren, deze week de varkens op de boeren bedrijven te houden en de prijs te handhaven, die ook vorige week werd betaald. Het produktschap hoopt dat dit advies ertoe zal bijdra gen de markt rustig te houden, zo dat het prijspeil voor boer en consu ment deze week hetzelfde zal zijn als vorige week. Voor de Nederlandse consumenten had de pro- duktschapsvooraitter de boodschap, dat ze bij het eten van varkensvlees geen enkel risico lopen. Van een verslaggever BUDEL De rijkspolitie in Budel heeft zaterdag drie mannen aange houden, die een dag daarvoor in het Belgische Heusden een geldloper hadden overvallen en beroofd van 750.000 Belgische franks (ruim 50.000 gulden). Een klein deel van de bult (circa 150.000 fr) is teruggevon den. De verdachten zijn G.M. (22 jaar) uit Houthalen, België, F.D. (24) uit Hasselt en E.A. (24) uit Budel. Het drietal werd aangehouden in de woning van de laatste. Van een onzer verslaggevers POORTUGAAL De 75-jarige me- vrouw Triena P.-S. uit Poortugaal is door haar man, de 74-jarige M. J. P. van het leven beroofd. De man heeft bekend, dat hij zijn vrouw eerst met een stuk hout heeft geslagen en haar daama met een kleedje heeft ge wurgd. Hij ligt op het ogenblik met een zware shock in een ziekenhuis. Uit verklaringen van familieleden en kennissen is gebleken dat het echtpaar, dat al geruime tijd in een grote serviceflat voor bejaarden woonde, al jarenlang huwe lijksmoeilijkheden had. Na zijn daad heeft de man het li chaam in een kleed gewikkeld en onder een bed geschoven. Daama. ruimde hij de kamer wat op. Twee kennissen, die even later op bezoek kwamen, verklaarden later niets te hebben gemerkt van wat er vlak. tevoren gebeurd was. Toen de directrice van het tehuis, die van buren had begrepen dat er mogelijk iets gebeurd was, naar P. toeging, vertelde hij wat hij gedaan had. Toen zij de politie ging bellen, verliet hij de flat. Met de metro reed hij zelf naar een Rotterdams politie bureau, waar hij zich, volkomen overstuur, meldde. Van een verslaggever HELMOND In een woning in Hel mond heeft de politie een grote hoe veelheid oorlogstuig gevonden. In de huiskamer, op zolder en in de berging werden enkele tientallen granaten, een vliegtuigbom, enkele raketten, een ontstekingsmechanis me en zeven handgranaten van En gelse, Franse, Amerikaanse en Duit se makelij gevonden. Tegen de bewoner, de 33-jarige J.V., is proces verbaal opgemaakt. Hij was een vriend van de donderdag in Geldrop bij de explosie van een landmijn omgekomen man. De Hel- mondse politie stelde in de woning van J.V. een onderzoek in op aanwij zing van de Geldropse politie. Vol gens een politie-woordvoerder is het merendeel van het oorlogstuig gede monteerd en op enigerlei wijze ver fraaid. Waar het spul vandaan kom( is nog niet helemaal duidelijk. Van daag zal de explosieven opruimings-! dienst de munitie onderzoeken. do< .Hel vraa Ker: hom ovei jare vers men bij zove tiscl uit waa toor kers de liefc mer tent waa kop lens typi zorg een kun welli meei honc de a: altij< keer reld der cont verst huist Dier draa onde van er o ven, van 0v How in k dam CP Gra; op I ken krar In plaats van kaarten 1952 1977 Op 2 april D.V. hopen wij met onze lieve ouders W. J. Fokker en N. Fokker de Hoop hun 25 jarig huwelijk te gedenken. Ria en Co Nellekc en Aart Hermine Haan wijk 29, Harmelcn. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 1 april a.s. van 19.30 tot 20.30 uur in „Het Wapen van Harmeien", Dorp*, straat 14, Harmeien. Tot onze grote droefheid erd plotseling van ons eggenomen onze lieve nicht Riek van Breevoort Zij laat een grote leegte achter. Neven en nichten van Breevoort Amsterdam, 18 maart 1977 Heden is onverwacht van ons weg genomen onze geliefde broer en zwager Willem Dirk Huizinga Echtgenoot van S. J. Harkema. in de leeftijd van 62 jaar Twello: S. W Huizinga A. Huizinga «de Leeuw Westervoort: J C. Huizinga Westerbork J. Huizinga G. M Huizinga- Westhoven Arnhem. 18 maart 1977. Na een langdrurige ziekte nam de Here tot Zich onze lieve zuster en schoonzuster Alida Kassies sedert 6 december 1967 weduwe van L. Grimmerink, op de leeftijd van 77 jaar. „De Heer is mijn Herder". Ommen: J. Kassies H. Kassies-.Pool Harderwijk: W. Kassies Ermelo: C. J. Dijkstra-Kassies P. Dijkstra Vroomshoop: A. Kassies A. Kassies - Mol Clinton (Canada): H. J. Boven-Kassies K. Boven Vroomshoop: R. Kassies Vroomshoop: W. Kassies A. Kassies_Gorter Westerhaar, 18 maart 1977, ,,'t Haarhuis," Correspondentie-adres: A. Kassies, Vriezenveenseweg 5, Vroomshoop. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 23 maart a.s. op de begraafplaats aan de Bruchter- weg te Hardenberg. De rouwdienst zal worden gehouden in de Gere*- formeerde Kerk te Westerhaar, aanvang 11.00' uur Vertrek naar de begraafplaats om 11.30 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Geheel onverwachts nam God heden tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante Elisabeth Geertruida van Markesteijn op de leeftijd van bijna 70 jaar. Heemstede: E. van Markesteijn Heemstede: D. van Markesteijn Ommen: L. Ch. Gerritsen-van Markesteijn G. H. Gerritsen Heemstede: J. C. D. van Markesteijn Nichten en neven Heemstede, 19 maart 1977 Leidsevaartweg 139. Gelegenheid tot afscheid nemen is er in de rouw kamer Parklaan 36 te Haarlem, 's namiddags yan 6.00-7.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben woensdag 23. maart a.s. 13.00 uur, op de Algemene Be^ graafplaats aan de Herfstlaan te Heemskerk. Vertrek van Leidsevaartweg 139 ca. 12.40 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Romeinen 8 vers 31 39 In de verwachting van het eeuwige leven is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Marinus Cornclis Wijnbeek Hij is bijna 74 jaar geworden. Wij hielden veel van hem Amersfoort: E. M. C Wijnbeek-van Buuren Leidschcndam: G A. Boonstra-Wijnbeek O Th. Boonstra Jeroen, Manke, Maarten en Paul Nijkerk M. E Duijser-Wijnbeek A Duyser Ardaan en Elisabeth Amersfoort, 18 maart A.D 1977 Regentesselaan 28 Op zijn uitdrukkelijk verzoek is zijn lichaam ter beschikking gesteld van de medische wetenschap. ..Hetzij dat wij leven, hetzij dat wij sterven. Wij :ijn des Heren' Romeinen 14. vers 8 Heden nam de Heer tot Zich, in volle zekerheid Gods kind te zijn. mijn lieve zus, onze schoonzus en tante Enica Maria Schenk op de leeftijd van bijna 84 jaar. C. W. Schenk G. Schenk Krijt G Schenk-Meijer Nichten en neven Amsterdam. 16 maart 1977 Prins Hendriklaan 58 De teraardebestelling zal plaatshebben op maan dag 21 maart a s tegen 15.00 uur op de be graafplaats „Zorgvhed" aan de Amsteldijk. Vertrek van de Prins Hendriklaan 58 te 14.30 uur. kunnen van maandag to» en mei vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 16 00-20.00 uur. Na een rijk gezegend leven is in Jezus ontslapen, onze lieve, zorgzame moeder, behuwdmoeder, oma en overjama Dirkje Meeldijk Knoester weduwe van Jacob "Meeldijk, op de leeftijd van 89 jaar. Psalm 23 Wassenaar: D. Meeldijk I. Meeldijk-Hagoort Dordrecht: G. Vreeken-Meeldijk W. Vreeken J. Smaal-Meeldijk A. Smaal Breda: M. Meeldijk M. J. Meeldijk-Boshoven Diemen: A. P. Smaal-Meeldijk Dordrecht: Jac. Meeldijk M. Meeldijk-Busink Oegstgeest: A. van der Land-Meeldijk H. van der Land Johannesburg (Z. Afr.): A. M. Meeldijk A. MeeldijkwFlach Kelmscott (Australië): N. van Marion-Meeldijk K. van Marion kleinzen achterkleinkinderen Dordrecht, 18 maart 1977 Correspondentie-adres: A. Smaal, Marnixstraat 28. De rouwdienst wordt D.V. gehouden dinsdag 22 maart a.s. in huize „Vreedonk", Vreedonklaan 2, aanvang 12.15 uur. Daarna zal de teraardebestelling plaatshebben op de Algemene Begraafplaats om 13 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in d« ontvangkamer van de aula op de begraafplaats. Na een leven vol blijmoedigheid dat hij uitstraal de over ons, zijn wij blij dat hij in ons midden is geweest. Wij zullen Pake dan ook erg missen. Pake Glashouwer in de leeftijd van 93 jaar. Maar de Heer zal uitkomst geven. Psalm 42 5 oude berijming Harry en Lineke Glashouwer Frouk en Cees Kuijpers Iet en Rob Roodenburg Jan en Ank Glashouwer Sip en Diny Glashouwer en achterkleinkinderen Arnhem, 19 maart 1977. In leven en sterven zijn urij Gods eigendom Na een moedig gedragen lijden heeft de Here thuis gehaald mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Geert Hollander in de ouderdom van 68 jaar. M. J. Hollander-Meijaard kinderen en kleinkinderen Medemblik, 20 maart 1977 Sonoystraat 19 De rouwdienst zal gehouden worden op woensdag 23 maart 1977 om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Medemblik, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaatste Medemblik. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in „Ons Huis" aan de Meerlaan te Medemblik. Heden ging geheel onverwacht van ons heen onze zwager en oom Herman Geveke echtgenoot van H. M. van der Sluis „Zijn genegenheid zullen wij niet licht vergeten". Hattem: A. van der Sluis E. van der Sluis Eikendal Kampen: K. van der Sluis-Schuilinga Doorn: J. van der Sluis A. van der SluisJDekker Canada: H. van der Sluis E. van der SluisBchuilinga De Zande: G. van der Sluis D. van der Slui^Bruins Neven en nichten Kampen, 18 maart 1977. IJsselkade 56. Wie doorgrondt en kent mijn hart o Heer. Tot onze grote ontsteltenis werd plotseling uit ons midden weggenomen mijn lieve man en onze zorgzame vader en pake Herman Geveke 59 jaar. Kampen: H. M. Geveke-van der Sluis IJsselmuiden: W. Geveke G. H. Geveke-de Groot Zwartsluis: H. J. Geveke B. J. R. Geveke-Westerhuis Bedum: J. A. Geveke P. W. J. Geveke-Berghuis Grand Canaria: G. A. Geveke en kleinkinderen Kampen, 18 maart 1977. IJsselkade 56. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 22 maart in het Kerkelijk Centrum „Open Hof' aan de Lely- straat te Kampen van 19.0020.30uur. Naar wen» van de overledene alle stilte plaatsvinden. al de crematie in „Loof den Here, mijn ziel, en vergeet niet een van Zijn weldaden;" Heden heeft de Here tot Zich genomen, na een op bewonderenswaardige wijze gedra gen ziekte, mijn lieve man en onze dierbare vader Jan Vesseur Lt-Kolonel K.N.I.L. b.d. in de ouderdom van 89 jaar. Bussum: M. Vesseur-Helms Teheran: J. Vesseur E. Vesseur-Murck Jansen Singapore: H. Vesseur H. Vesseur-Fluyter Bussum: J. P. Vesseur Bussum, 19 maart 1977. P. J. Lomanlaan 9. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwka mer van het Verpl.huis „Naarderheem" aan de Amersfoortsestraatweg 1 te Naarden. Aldaar geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden don derdag 24 maart a.s. om 10.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hilversumseweg te Bussum, waar na aansluitend de begrafenis tegen 11.00 uur aldaar zal plaatshebben. «I JM ern (eer echt ren aan heic mer van vakl van mer de j dat der! elke booi Roti Sle Ovei mee: gen" ren kind later Oore sane jong we t: meei stevi reet onze nen graa; en zi Delfi Het is ons helaas niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor al het meeleven dat wij mochten onder vinden na het zo onverwacht overlijden van onze Rik Langs deze weg willen wij laten weten dat het ons veel goed heeft gedaan en dpt het ons zeer bemoedigd getroost heeft, waarvoor onze diepgemeende dank. Bleiwijk, 21 maart 1977. J. van Rijn A. B. Van Rijn-Blokland Jan, Paul en Monique Diere schilt

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8